[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 02. 16:00

De szép játék lesz! A búvárkodós kép pl nagyon tetszik, ill. úgy néz ki hogy mostmár a dörgésen és a heves esőn kívül, lesznek látható villámok is. Aminek nagyon örülök :)

Az álarcokat kicsit komolytalannak tartom, de hát.. biztos Trevor ötletei voltak ezek a motívumok, szóval így már nem vagyok meglepődve. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 02. 16:05

Hessa írta:
Rockstar69 írta:
Hessa írta:Csak nekem mutatja a videó tetején a címet úgy, hogy a végén az "anal..." szó olvasható? :D XD
Te beteg vagy! XD
Köszönöm! XD XD
Hessa, hát csalódtam is volna benned, ha ezt nem említed meg! XD :D :D :D "anal..." XD :D :D
realostew írta:Kétlem, hogy túl nagy szándékosság van benne. Ugyebár a történetírók már előre megírták a történetet, sőt gondolom jóval előbb minthogy a játékot magát elkezdték volna megalkotni, de annál mindenképp előbb minthogy a trailert elkezdték volna készíteni, ezzel együtt a karakterek is jóval hamarabb papírra vetődtek.
Esetleg azt tudom elképzelni, hogy a zenéért felelős munkatársak poénosnak/jó ötletnek tartották ezt a kis párhuzamot belerakni a trailerbe. :)
Igen, igazából szerintem is, sőt, azt is el tudom képzelni, hogy teljesen véletlenül csinálták, talán ők is meglepődtek, amikor meglátták, hogy a számban a csávónak ugyanaz a keresztneve, mint Franklin haverjának! :D Amúgy lehet, hogy már a trailer elkészítése előtt megvolt Lamar karaktere, sőt, szinte biztos, de Kendrick Lamar már jóval a forgatókönyv megírása előtt rappelt (és létezett), így azért az sincs teljesen kizárva, hogy szándékos a névrokonság és a hasonlóság. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 02. 16:11

Bízd ide, Hessa erre is figyel. XD

Ám, de szerintem Trev maszkja konkrétan illik is hozzá. :D Főképp a második Trailer végén lévő mozdulatsor után. XD Amúgy mi van, ha ezek csak ízelítők és mi magunk választhatunk majd maszkot? Esetleg később DLC packokhoz kapnánk ilyeneket... Vagy mint MP3-ban, ha eleget teszünk egy online feltételnek.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 02. 17:56

Vásárolhatsz ingatlanokat is: házakat, garázsokat, illetve üzleteket, hogy bevételt szerezhess ezek által.

Testreszabhatod karaktered hajviseletekkel, új ruhákkal, illetve tetoválásokkal.
Meglepő, mert novemberben még azt mondták hogy ezek közül egyik sem lesz benne a játékban, örülök neki hogy végülis bekerülnek, mert sajnáltam volna ha nem lettek volna benn, ezek még több élvezeteti faktort adnak majd a játéknak. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 02. 18:01

De arcszőrzetet valószínűleg nem vezetnek be. Miért neeeeeeem?!
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 02. 18:03

Szerintem az ott egyben lesz a fodrászattal, mint az SA-ban. Igaz, fodrászatban nem nagyon lehet bajuszt meg ilyesmiket "felrakatni", de ha jobban belegondolunk, akkor egy fodrász a kevés hajból sem tud sokat csinálni, mégis tuti lesz ebben a részben is ilyesmi. :) Legalábbis ha már haj, akkor illene az arcszőrzet is, és szerintem itt van rá a legnagyobb lehetőség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 05. 02. 18:05-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 02. 18:05

Az SA -ban is szar volt. Csak ahhoz az egyetlen alap hajhoz lehetett a bajusz, a kőrszakáll, és a teljes körszakáll. Az meg ratyi!
Ha nem lehet mindhárom karakternek olyan bajsza, mint nekem, akkor nem is érnek annyit (mint én :D)!
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 02. 18:06

Igen ez így van, értelek.
Hát szerintem nagy választék lesz majd, és szerintem külön lesznek majd bajszok is. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 02. 18:11

Most elsütném azt, hogy te is olyan bajuszt képzelsz rájuk, mint a tiéd, de nem teszem. Hupsz! :D Bocsesz :)

Remélem is, hogy lesz, mert különben szomorú leszek... Nagyon, nagyon szomorú. Remélem, hogy azért szép adag bajusz, szakáll, és hasonló lesz a hajzatok mellé. És hajfestés nem kell, a fekete haj a legjobb.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 02. 18:22

Kövezzetek meg, de nekem nem tetszenek ezek a speciális képességek. A vezetés közbeni idő lassítás még elmegy, olyan már a GTA IV-ben is volt. De Trevor pusztító ereje elég furcsa. Remélem nem olyan lesz, mint a TBOGT-ban a robbanó ütés kód! Viszont teszik, hogy lehet fényképezni meg videózni a telefonnal, reméljük ebben a részben már meg is lehet nézni őket! :lol:
Gyenge napok vannak...

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 02. 19:11

Gondolom, a fodrászat úgy lesz megoldva, hogy egy magazinból választhatjuk ki a nekünk tetszőt, nem úgy mint az SA-ban, ahol rövid hajból mikrofon frizuránk lett.
A házak vásárlását meg lehet az emberek kérésére tették bele, mint azt, hogy Michael fiatalodjon meg.
Ezekkel a hírekkel elkényeztetnek minket, csak nehogy hirtelen elzárják az infóáradatot.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 02. 19:13

De tuti hogy most is úgy lesz majd hogy rövid hajból lehetne mikrofon séród, hiszen akkor alapból nem is lenne olyan nagy a paletta, mivel gondolom a hajuk nem fog nőni, így csak kisebb hajakat lehetne választani vagy más fazonúakat, ami azért nem ugyanolyan. Talán kicsit gagyi azért.. de valahogy ezt meg kell oldani.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 05. 02. 19:23

Póthaj! :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 02. 19:59

ezek az infók után...huh,mégjobban várom!fullosan fog pörögni a cuccos,az biztos.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 05. 02. 20:03

hello látom a sok új GTA V-ös infókat de igazából volt olyan hogy GTA V demo amit PS3-ra felvettek.Szóval tud nekem erről a gameplayről küldeni egy linket?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Lezárt