[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 26. 10:47

Lehet, hogy sokan le akarnak majd lőni azért amit most mondok, de amíg nincsenek platform és megjelenés információk, illetve ajánlott fogyasztói ár, szerintem rizikós előrendelni a játékot.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 08. 26. 12:30

Visali írta:Lehet, hogy sokan le akarnak majd lőni azért amit most mondok, de amíg nincsenek platform és megjelenés információk, illetve ajánlott fogyasztói ár, szerintem rizikós előrendelni a játékot.
Ez most majdnem úgy hangzott, mint ha te sem bíznál maradéktalanul a jelenlegi konzolokra történő megjelenésben. Vagy csak rémeket látok? Én nem gondolnám, hogy olyasmi baj lehet az előrendelésből, hogy esetleg ő most PS3-ra megrendeli, de csak PS4-re jönne. Inkább azzal lehet a probléma, hogy ha feljebb megy az ára és nem marad 12k, szerintem hiába előrendelő, bevasalják rajta a különbözetet. De egyébként sem látom értelmét az előrendelésnek. Nem ér rá valaki beballagni egy boltba és akkor megvenni, mikor megjelenik? Vagy esetleg akkor megrendelni online?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 08. 26. 13:01

Rockstar69 írta:Ha előrendelem a GTA V-öt (itt: http://www.gamersroom.hu/index.php?product=2020) később változtathatnak az áron?
Tudtommal igen. Bár nem vagyok biztos benne.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 26. 14:13

totyak írta:Ez most majdnem úgy hangzott, mint ha te sem bíznál maradéktalanul a jelenlegi konzolokra történő megjelenésben. Vagy csak rémeket látok? Én nem gondolnám, hogy olyasmi baj lehet az előrendelésből, hogy esetleg ő most PS3-ra megrendeli, de csak PS4-re jönne. Inkább azzal lehet a probléma, hogy ha feljebb megy az ára és nem marad 12k, szerintem hiába előrendelő, bevasalják rajta a különbözetet. De egyébként sem látom értelmét az előrendelésnek. Nem ér rá valaki beballagni egy boltba és akkor megvenni, mikor megjelenik? Vagy esetleg akkor megrendelni online?
Én arra gondoltam, hogy nem biztos, hogy egyszerre jönnek a verziók. Mondjuk a PlayStation 3 esélyes, de általánosságban, ha valamire mégsem jelentik be, akkor valószínűleg leveszik a játék adatlapját. Egyébként, szerintem emelhetnek az áron, én úgy gondolom, az ajánlott fogyasztói ár ennél magasabb lesz, magasabb szokott lenni megjelenéskor. Én bölcsebbnek látom a megjelenés előtt nem sokkal eldönteni, hogy hol veszi meg a játékot.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 26. 17:49

totyak írta:
Visali írta:Lehet, hogy sokan le akarnak majd lőni azért amit most mondok, de amíg nincsenek platform és megjelenés információk, illetve ajánlott fogyasztói ár, szerintem rizikós előrendelni a játékot.
Ez most majdnem úgy hangzott, mint ha te sem bíznál maradéktalanul a jelenlegi konzolokra történő megjelenésben. Vagy csak rémeket látok? Én nem gondolnám, hogy olyasmi baj lehet az előrendelésből, hogy esetleg ő most PS3-ra megrendeli, de csak PS4-re jönne. Inkább azzal lehet a probléma, hogy ha feljebb megy az ára és nem marad 12k, szerintem hiába előrendelő, bevasalják rajta a különbözetet. De egyébként sem látom értelmét az előrendelésnek. Nem ér rá valaki beballagni egy boltba és akkor megvenni, mikor megjelenik? Vagy esetleg akkor megrendelni online?
hát nem tudom,a screenshotok után már én sem gondolom 110%-osan,hogy erre a generációra megjelenik,bár én pc-n játszom,attól még egyáltalán nem örülnék egy next.gen gta V-nek. Már kezdek félni a gépigénytől is,de azért még azt mondom,hogy jó eséllyel erre a generációra megjelenik. Csak könyörgöm,ne késsen fél évet a pc verzió. Meg úgy egyik se,mindhárom platformra jöjjön egyszerre, a 6 éves rage motorral 2012-ben szerintem ez elvárható lenne. na de mindegy,hagyjuk a platform beszélgetést,úgyis lesz ahogy lesz :roll:
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 26. 20:20

Félre értés ne essék, nem akarom előrendelni a játékot, annyi pénzem nincs, hogy át menjek a túl oldalba! Csak elméleti kérdés volt! De amúgy lehet úgy, hogy oda megyek a boltba és meg veszem a megjelenés napján?
Gyenge napok vannak...

LacroiX
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 06. 02. 21:58

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: LacroiX » 2012. 08. 26. 21:53

Persze, miért ne lehetne?
Akkor éri meg előrendelni a játékot, ha a városodban/faludban nincs olyan üzlet, ahova be tudnál menni megvenni.Szerintem az az 500-1000 Ft szállítási költség még mindig jobb, mintha órákat kocsikáznál Budapestig vagy más nagyvárosig.
Bár a nagy durranásokat(GTA,AC stb...) megint csak érdemes előrendelni, mert gyorsan kifogy az üzlet a készletből aztán várhatsz a következő szállítmányra ha nem érsz oda időben.
Egyébként pedig minden előrendelhető játéknak az ára/megjelenés dátuma változhat.Elvileg erről minden oldalnak figyelmeztetnie kellene. Nekem kicsit furcsa, hogy semmit nem írnak erről.
Én inkább javasolnám az 576-ot vagy pedig a CD Galaxis-t. De mindenki ott vásárol, ahol akar.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára LacroiX 2012. 08. 27. 07:54-kor.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 08. 27. 07:10

Ha ennek az Epsilon Programnak nagyobb jelentősége lesz, akkor majd be lehet menni a templomokba is?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 08. 28. 11:02

Tigrito írta:Ha ennek az Epsilon Programnak nagyobb jelentősége lesz, akkor majd be lehet menni a templomokba is?
Ha tényleg nagy jelentösséget adnak akkor lehet h majd be lehet menni.

Augy mekkorára saccoljátok a bejárható területet. Talán nagyobb lesz mint a RDR??

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 08. 28. 11:15

Biztos nagyobb lesz,a Rockstar azt nyilatkozta,hogy ez lesz a leghatalmasabb open world játék,amit valaha készítettek,szóval biztos nagyobb lesz,mint az RDR-é.Amúgy,már bocs,de szerintem a terület méreteiben összehasonlítani egy GTA-t egy RDR-rel kicsit hülyeség,mivel az autók sokkal gyorsabbak egy lónál meg egy lovasszekérnél,ezért lehet,h az RDR játékterülete azért tűnik olyan nagynak,mert lassabb "járművekkel"kell bejárni,és akkor még csak az autókat meg motorokat említettem,a repülők és helikopterek milliószor gyorsabbak a lónál,így elképzelhető,hogy ha az rdr-hez adtak volna autó meg repcsi módot(ami tök hülyeség lett volna)akkor nem tűnne olyan nagynak a játékterület,mint egy mai gépjárművekhez képest lassú ló hátán.Tehát nézőpont kérdése.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 28. 12:18

Igen ezzel egyetértek. Egyébként számomra azért hülyeség RDR-hez viszonyítani -hiába R*- mert csomóan feltételezem, hogy nem is játszottak a játékkal - többek között én sem - így lövésük sincs, hogy ott mekkora a "map". Szóval szerintem rendkívül nagy térképet kapunk majd, de hogy a RDR-hez mekkora lesz, arról fogalmam sincs. :D Szerintem nagyobb jóval. Dani amúgy jól mondja.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 28. 12:43

Én játszottam az RDR-el (kivittem 100%-ra, úgyhogy tudom miről beszélek :D ) és meg kell, hogy mondjam azért annyira nem hatalmas. Szerintem kb akkora, mint San Andreas. Mikor szét néz az ember, akkor nagynak tűnik, de gondolom azért, mert nincsenek nagy felhő karcolók! Majd ma ki is próbálom, hogy mennyi idő alatt tudok eljutni Mexikó nyugati részéből Amerika keleti részébe.

10:47 volt mire meg tettem az utat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 28. 15:23

na de nem mindegy h lóval mész vagy kocsival :D
Mellesleg találtam egy videót amit elég jól nézne ki egy teszt résznek de biztos fake !
https://www.youtube.com/watch?v=xGqPplf ... re=related

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 08. 28. 15:30

Nagyon vicces. :P Ez a videó az APB Reloaded-ből van! :P Semmi köze sincs a GTA szériához! :P De az fix, hogy rengetegen beugrottak neki! XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 28. 16:42

Rockstar69 írta:Szerintem kb akkora, mint San Andreas. .
Ha mondjuk valaki azt mondaná, hogy az V akkora lesz "csak" mint SA, már annak is örülnék, mert ott meg voltam elégedve a térkép méretével. Azért volt ott bőven felfedezendő terület. Most viszonyítunk csomó részhez.. Hát fölözi mindet.. Pl. Nézzük meg VC térképét, nagyon pici. GTA IV-é sem valami nagy.

Na de majd most... :D Tyűha, kíváncsi vagyok mennyivel lesz nagyobb az a "minden idők" legnagyobb játéktere..
"Whatever." (Ryder)

Lezárt