[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 10. 18:43

Luszie írta:
Rockstar69 írta:Az RDR-ben bármelyik állatot meg lehet ölni majd megnyúzhatod és eladhatod. De ha a saját lovadat ölöd meg csökken a becsület (Honor) értéke, ami nem túl jó dolog. A GTA V-be szerintem elég morbid lenne állatok nyúzni...még is csak a 21. században vagyunk.
Meg szerintem "enyhén" kapná az ívet a R*...

Egyébként, én személy szerint egyáltalán nem vágyom arra, hogy macskát/nyulat/kutyát/sündisznót/kutyafülét megnyúzzak. Már, ha anyu tyúklevest csinál, és előtte megöli az állatot, én már azt sem bírom. Néha tökre úgy érzem, hogy eléggé vandálok vagyunk mi is, emberek. :S

Szóval, ilyen nyúzás dolgot tuti kihagyják, sétáltatni való kutyák kellenek szerintem csak bele, ill. a rendőrkutyák, hogy nehezebben lehessen eltűnni. Kíváncsi vagyok hogy ezt majd hogyan oldják meg...
You piece of crap... *Telenor*

Én nem vagyok állatkínzó, nagyon szeretem az állatokat, de az RDR-be én is megnyúzom őket. Ott ez egész más. Más az atmoszféra, akkoriban ez hozzá tartozott az élethez. De ha például a GTA V-be fejbe lőnéd a kutyádat és megnyúznád az elég morbid lenne. Egyébként ez az RDR-be is gyökérségnek számít!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 10. 20:32

állatot nyúzni??? ez nem RDR,tuti nem lehet,legfeljebb lelőni lehet majd,mint a mafia 1-ben az őrkutyát (igen,már abban is volt kutya)

amúgy elég fura,hogy hirtelen megint beállt a marketing,persze sok oka lehet,talán egy új trailerrel készülnek,vagy még nincs sok minden újdonság amit megmutatnának (vagy csak megint megjelent egy mp3 dlc)
It's all down south now.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 11. 00:11

Annak idején SA-ban volt a barátnőknél ez a respect. Ha arra jártál, de nem néztél be hozzá, akkor minuszt kaptál. Milyen lenne már, ha a kutyánk esetében is ilyen lenne? XD Vagy mint IV-ben, mikor nem érsz oda időben egy helyszínre. XD Modern tamagochi (így kell írni?). XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 11. 05:33

Hessa írta:Annak idején SA-ban volt a barátnőknél ez a respect. Ha arra jártál, de nem néztél be hozzá, akkor minuszt kaptál. Milyen lenne már, ha a kutyánk esetében is ilyen lenne? XD Vagy mint IV-ben, mikor nem érsz oda időben egy helyszínre. XD Modern tamagochi (így kell írni?). XD
úristen, nem akarom! :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 09. 13. 14:11

Na mi a büdös pi&#@ van már megint, elalutak a rockstarosok vagy mi van?
Komolyan az idegeimre mennek már, rohadt jó játéknak kell lennie most már ha ennyit sz@opatnak vele!!!!

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 09. 13. 14:17

james írta:Na mi a büdös pi&#@ van már megint, elalutak a rockstarosok vagy mi van?
Komolyan az idegeimre mennek már, rohadt jó játéknak kell lennie most már ha ennyit sz@opatnak vele!!!!
Nyugi van haver, mit izgulsz?
Majd jön hír ha a R* úgy gondolja.-.-
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 13. 14:48

szerintem is visszább vehetnél. attól, hogy "lassan" jön a játék, még nem kell idegrohamot kapni, de tényleg.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Dhév
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 09. 13. 14:41

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Dhév » 2012. 09. 13. 14:57

SQUALLE3R és Luszie: Igazatok van.:)
Liberty f*cking City! EH!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 13. 14:58

Én is így vagyok vele,lazítsunk,attól h ennyire stresszelünk,attól még a Rockstar nem fog hamarabb kiadni új infót,és a GTAV sem érkezik hamarabb.Én csak azt mondom,h hagyjuk a dolgot a Rockstarra,és reménykedjünk,h a nagy(a sorozat eddigi történetében legnagyobb) titkolózás nem a már több,mint 10 éves franchise végét jelenti.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 13. 16:04

dani.szentgali írta:Én is így vagyok vele,lazítsunk,attól h ennyire stresszelünk,attól még a Rockstar nem fog hamarabb kiadni új infót,és a GTAV sem érkezik hamarabb.Én csak azt mondom,h hagyjuk a dolgot a Rockstarra,és reménykedjünk,h a nagy(a sorozat eddigi történetében legnagyobb) titkolózás nem a már több,mint 10 éves franchise végét jelenti.
én nekem nincs időm stresszelni. :D Nem tudom ki hogy van ezzel.. Várom már az V-t, de ameddig nem jön ki, nekem itt a suli, a tanulás, meg más a nyakamon, szóval erre fókuszálok. Arra már nincs időm ábrándozni, hogy jöjjön már ki az V. Majd kijön és annyit játszok rajta, hogy...... hát na, sokat. :D

De most miért jelentené már a végét? Mondtak ilyet egy szóval is? látjátok innen indul el a hülyeség, ergó pletyka! Nyugi ...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 13. 18:50

Luszie írta:
dani.szentgali írta:Én is így vagyok vele,lazítsunk,attól h ennyire stresszelünk,attól még a Rockstar nem fog hamarabb kiadni új infót,és a GTAV sem érkezik hamarabb.Én csak azt mondom,h hagyjuk a dolgot a Rockstarra,és reménykedjünk,h a nagy(a sorozat eddigi történetében legnagyobb) titkolózás nem a már több,mint 10 éves franchise végét jelenti.
én nekem nincs időm stresszelni. :D Nem tudom ki hogy van ezzel.. Várom már az V-t, de ameddig nem jön ki, nekem itt a suli, a tanulás, meg más a nyakamon, szóval erre fókuszálok. Arra már nincs időm ábrándozni, hogy jöjjön már ki az V. Majd kijön és annyit játszok rajta, hogy...... hát na, sokat. :D

De most miért jelentené már a végét? Mondtak ilyet egy szóval is? látjátok innen indul el a hülyeség, ergó pletyka! Nyugi ...
Tökéletesen igazad van! én is el vagyok halmozva a munkámmal, plusz azért szeretek más is csinálni szabadidőmben, mint azon idegeskedni, hogy mikor lesz megint egy kép, vagy trailer, vagy valami a GTA V -ből :)
Miután kijön, azután is minimum négy hónappal később vásárlom meg, hogy olcsóbb legyen :)
Addig itt a GTA IV és EFLC is :D
Guess who's back!

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 09. 13. 20:34

Nem vagyok ideges csak elhúzzák mint a rétes tésztát és közbe jönnek fasza játékok amiket űberelnie kell vagy bukó lesz. de bízunk a legjobbakban :D
Mellesleg szerintem októberben tuti lesz valami mert már nagyon közeledünk 2013hoz :D (bár ez nem jelent semmit a max payne 3mat is 9 évig húzták vagy meddig) :D Meg legalább lett egy kis beszéd téma, alapból még a fórumon is megállt az élet kellet egy kis pezsgés XD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 14. 10:54

james írta:Nem vagyok ideges csak elhúzzák mint a rétes tésztát és közbe jönnek fasza játékok amiket űberelnie kell vagy bukó lesz. de bízunk a legjobbakban :D
Mellesleg szerintem októberben tuti lesz valami mert már nagyon közeledünk 2013hoz :D (bár ez nem jelent semmit a max payne 3mat is 9 évig húzták vagy meddig) :D Meg legalább lett egy kis beszéd téma, alapból még a fórumon is megállt az élet kellet egy kis pezsgés XD
Azért a GTA V-öt biztos nem húzzák 9 évig. Miután lecsengett a Max Payne 3 mánia, mát a GTA V-re fognak koncentrálni...
Gyenge napok vannak...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 14. 12:00

Sajnos a Max Payne 3 mánia már most lecsengőben van. Próbálják élesztgetni dupla xp hétvégékkel és újabb dlc-kel, de már érezhető a hanyatlás. Lehet, hogy az iskola indulás az oka, de lehet, hogy a folyamatos, visszatérő hibák miatt. Márpedig eszerint hamarosan beindulhat majd a GTA V-s kampány is. (Bár megjegyzem, ha már arra volt eszük a R*-nál, hogy a MP3 kis könyvébe is csempésszenek egy-egy GTA V reklámot, akkor kezdhetnének online is alakítani...)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 14. 13:27

Hessa írta:Sajnos a Max Payne 3 mánia már most lecsengőben van. Próbálják élesztgetni dupla xp hétvégékkel és újabb dlc-kel, de már érezhető a hanyatlás. Lehet, hogy az iskola indulás az oka, de lehet, hogy a folyamatos, visszatérő hibák miatt. Márpedig eszerint hamarosan beindulhat majd a GTA V-s kampány is. (Bár megjegyzem, ha már arra volt eszük a R*-nál, hogy a MP3 kis könyvébe is csempésszenek egy-egy GTA V reklámot, akkor kezdhetnének online is alakítani...)
Szerintem aki szán időt a játékra/ igazi rajongó, annak a sulikezdés nem jelent akadályt... :D Szóval inkább az utóbbi valószínű.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt