[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 11. 04. 16:14

Estilo írta:... Én inkább arra vágyom, hogy legyen benne rengeteg új autó a IV-eseken kívül....
A trailer alapján erre nagy esély van, mert sok GTA IV-ből ismert autót láthatunk, mindenfélét, és sok újat is.

Avatar
GTA5
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 20:23

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GTA5 » 2011. 11. 04. 16:22

TheGTAKING írta:De nem létezik Jethpacke? :o :shock: :?
De létezik csak kb 40 mp-ig tudsz vele repkedni.

Avatar
Estilo
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:16
Tartózkodási hely: Los Santos, SA

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Estilo » 2011. 11. 04. 16:23

Nem bánnám ha a VC-ből vagy a SA-ból visszajönne pár autó.
"Everybody lies..." House M.D.

Dell Inspiron 7520 SE, Intel Core i7-3612QM, 12GB RAM, AMD Radeon HD 7730M 2GB

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 04. 16:46

De az mondjuk gond, hogy nincs benne Las Venturas mert ott vannak a kaszinók, de azért remélem, hogy lesznek kaszinók Los Santosba!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 04. 16:57

én repcsikben reménykedek
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 04. 16:59

A HÍR NAGY VALÓSZÍNüSÉGGEL KACSA, DE AZÉRT JÓ LENNE HA EZEK BENNELENNÉNEK!
Itt, pár oldallal korábban volt ez leírva, gondoltam lefordítom. Akit érdekel angolul, KATT

Jónapot mindenki, én új vagyok ezen a fórumon, és amit most írni fogok, az nem spam vagy trollkodás stb. Az Angliai Playstation Magazinnak dolgozom, (nem fogok több adatot kiadni), és pár ember közülünk lehetöséget kapott arra, hogy a Rockstarral Skóciában megnézzem egy 30 perces gameplay videót. Személyesen nem láttam, csak azokról írok amit a kollégáim mondtak, biztosíthatlak titeket hogy nem fake, bár úgyis sokan vannak itt akik majd ezt eldöntik, Na vágjunk bele:
1,A játékvilág teljesen élethü, és a határokat fogja feszegetni mind Xbox és mind PS3 konzolokon. Igen, a város csak Los Santos, de legalább négyszer akkor mint Liberty City a GTA4-böl, és most csak Los Santosról van szó. A körülvevö vidék, tengerpart is gyönyörü. Látták a föszereplöt is, afroamerikai, korai 30-as éveiben lévö férfi, Los Santos belvárosából indult a vadonban, és míg elért oda, 15 percig tartott. Fantasztikusan néztek ki a falusi házak, mellette a tehenekkel, a hatalmas szélerömüvek, és egy nagy olajfinomítót, ahol kb. 100 NPC dolgozott a gépekkel, jármüveket kezeltek, stb., ellentétben a GTA 4-el, ahol csak pár ilyen eseményt láthattunk. Az erdök jobban néznek ki mint a Red Dead Redemption-ban, és sokan sátoroztak, a fiatalabbak a tábortüz körül ugrándoztak, mikor elfáradtak vizet ittak, felnöttek crossmotorral ugrándozták fákon át, stb. A víz effektek, a fák elkápráztatóak voltak.
2, a lövés animációja is javult, az úszáséval, bukfencezésével, mászáséval együtt. A löszer újratöltése is sokkal jobban néz ki, kevésbe statikus (ezt nem értettem teljesen, angolul static)
3,Sokkal több mászható objektum van, mint a létrák, a a hegymászásra alkalmas helyek stb.
4,Vannak állatok a játékban, mint a kutya és a szarvasmarha, de a Rockstar nem erösítette meg, hogy meg is lehet majd sebezni öket. Azért más a helyzet, mint az RDR-nél, mert ott az állatok ölése bele illett a korba, itt viszont nem. Ha mégis engedik meghalni, akkor még gondjaik lehetnek a PETA-val. Nem tudni hogy a Rockstar ezt viccnek szánta vagy sem (mármint azt hogy nem lehet megölni).
5, Lehet repülöket is vezetni és neki is mehetsz az épületeknek ha úgy döntesz.
6,Az R* sokkal több belsö épületet tett bele, pl. pláza, kollégium udvara, rendörség, hatalmas kórház, és még egy óriási csatornahálózat is, ami egy misszióban fog szerepet vállalni, ahol jet ski-vel kell üldözni az ellenfelet, aminek a végén egy Fugitive(nemtom mi ez) szerü vízesés ugrás lesz (ez hasonló lesz a vicces, de egyben félelmetes Ballad of Gay Tony küldetésekhez).
7, A város tele van NPC-kel, akik futnak, súlyt emelnek, valaki egy nöt bántalmaz, majd a rendör gyalog elkezdi üldözni, bevásárlás, autómosás, kerítésjavítás, költözés, megtankolják a kocsijukat stb.
SZAFTOS HÍR:
1, A kocsik fejleszthetök/javíthatók, és ha egy játékos sokáig ugyanazzal a kocsival megy rá lesz kényszerítve a tankolásra.
2, A találkozás/randizás elment a játékból. Lesz telefonod, de csak azok fognak hívni, akik a sztoriban valamilyen szerepet vállalnak, vagy megkérdezz valamit a küldetés elött.
3,A szokásos arzenált vonultatják fel a fegyverek, továbbá lángszóró, távirányítású bomba, taposóakna és lézeres akna is lesz benne. Van lehetöség random cuccokba akadni, amiket lehet használni, illetve vagy egy múzeum is, ahonnan lophatsz kardokat, fejszéket stb.
4, Lehetöség van kilöni az autók benzintartályát, azonban nem robbanni fog azonnal, hanem húz benzincsíkot, amit ha meglövük, az egyenesen odamegy a kocsihoz, ami felrobban.
5, minijátékok, mint a bowling, darts stb. elmentek. Játszhatsz kosárlabdát, súlyemelést, szkander, szerencsejáték és ketrecharc, triatolonokba léphetsz be, vízi versenyek, sziklát mászni, ejtöernyözni, búvárkodni stb. Még többet meg fog erösíteni a Rockstar késöbb.
6,A karakter testreszabás visszatért, pl testsúly, ruházat stb. Ugyanúgy mint CJ-nél, itt sem lehet megváltoztatni a kort, fajt, magasságot stb.
7,A Rockstar azt mondta hogy a rabló küldetések lehet visszatérnek, bár csak missziókban, nem a szomszédság kirablásában.
8, Nincs gyermek NPC.Mint mindig.
9, Lehetöség van megragadni embereket és túszként használni.
10,A rendörök sokkal realisztikusabbak.Ha megölsz valakit úgy, hogy tudod nincs zsaru a környéken, akkor nincs akkora esélye egycsillagos körözésnek, mint a GTA IV-ben. Használni fognak könny és füstgránátot, kutyákat, és betörik annak a háznak az ajtaját, amelyben bújkálsz.
11,Be mehetsz épületekbe és bezárhatod az ajtót, illetve dolgokat nyomhatsz elé barikádként.
12, Egyre jobb dolgokat kapsz a játék elörehaladtával. Ha csak motorokkal mész, akkor annak növekszik a képessége, ugyanúgy a fegyvereknél.
13, Néhány fegyver testreszabható, illetve házi készítésük is lehetnek.
14, Egyik küldetésben szerepelni fog egy nagyon ismerös GTA ikon a korábbi részekböl.
15, özönvízszerü esök és napsütések lesznek a játékban, illetve kisebb földrengések is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csaba292 2011. 11. 04. 17:12-kor.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
madness
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011. 10. 26. 16:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: madness » 2011. 11. 04. 17:01

Thx csaba292!

Király a fordítás! Ha látok még valamit, akkor szólok ;)
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára madness 2011. 11. 04. 17:18-kor.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 04. 17:12

DIKK! ezt észre sem vettem... egy pill, átolvasom angolul, hátha rosszul értettem valamit.
Én írtam rosszul... nem gyerek hanem fiatal... gyorsan átírom.
Edit: Köszi a figyelmeztetést, ha még láttok hibákat szóljatok.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2011. 11. 04. 17:15

Ha ez mind igaz (amit azért kétlek), akkor ez baszott nagy játék lesz!!
Köszönjük Csaba292!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asd14asd 2011. 11. 04. 17:24-kor.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2011. 11. 04. 17:23

Kösz hogy lefordítottad! :)
A hír szerintem nem kacsa amúgy mert igen valószínű hogy tényleg a Playstation magazin innen szedett infókat mert ilyen nagy "!" jelzést tudtommal még nem raktak ki pedig nekik sok mindenről voltak exkluzív infóik pl az UC3-ról is !

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 04. 17:24

Iggen, azt a "!"-t én is láttam, és nekem is mindjárt a GTA ugrott be... ha tényleg igaz, akkor 28.-n kiderül, ugyanis akkor jelenik meg újság.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 04. 17:39

Kösz Csaba292 a fordítást! és ha ez mind igaz akkor ez lesz az év játéka!! :D :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 04. 17:41

nagyo jó lene ha igaz lenne!
It's time for the Lance Vance Dance!

Roni
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 10. 14. 16:44
Kapcsolat:

Helyszín?

Hozzászólás Szerző: Roni » 2011. 11. 04. 17:58

Hali.

Hát mit ne mondjak rendesen összezavartak.
1x az hogy csak LS lesz utána meg a a rendszemtáblák.

Valaki világosítson már fel! :oops:

[picresper=http://noob.hu/2011/11/03/gtaiv_sa.png]500[/picresper]

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Helyszín?

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 04. 18:05

Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Lezárt