[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 11. 20:47

Rockstar69 írta:Miért? Nem lenne poén ezzel szórakozni Los Angeles utcáin vagy ugyan így behajtani egy alagútba? De persze nem csak e-miatt lenne jó.
Hát ez kész :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 21:03

Az RDR-ben olyan jól megvolt csinálva az esőzés. Lehet látni ahogy a házak tetejéről csorog le a víz. Meg a karakterünk kalapjáról is csepegett. Tócsák voltak az úton. Meg az égdörgés hangja is nagyon élethű. A GTA V-be gondolom csak jobb lesz. De remélem lesz benne olyan, hogy meg áll a víz az úton és lelehet majd csapni az embereket. Majd attól függően, hogy milyen környéken vagy reagálnának az emberek. Pl megvernek, anyáznak, rám lőnek, megkínoznak, keresztre feszítenek...ilyesmik.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 21:30

Rockstar69 írta:Luszie: Igazad van L3! Rosszul írtam!

Skyfall: Szerintem kár ilyeneken filózni. Nem szokot olyan eget rengető különbség lenni a két konzol között.

bodom26: Félre ne érts, én is örülnék a belül nézetnek. Minden álmom, hogy legyen a GTA-ban, de nem hiszem, hogy ez a rész lesz az. A másik álmom az évszakok, de ez Los Angeles-nél felejtős. Talán majd a következő GTA-ban 5-6 év múlva. (Úristen, akkor már 22-23 éves leszek, lehet akkor már nem is fog érdekelni a GTA :o )
Szerintem sem lesz még ebben a részben, de egyszer tuti beleteszik majd.

Én 27 vagyok. Úgyhogy ne félj ettől. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 21:35

Annyira nem félek. Végül is akitől (apum unokatestvére) annak idején vettük a PS2-t, 30 fölött van és 100%-ra kiakasztotta a Vice City-t! :)
Gyenge napok vannak...

azureknight91
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 21:42
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: azureknight91 » 2012. 11. 12. 01:16

Alig várom hogy autóbusszal felmenjek a hegy tetejére majd onnan leugrassak az autópályáraXD De ezt Bmx-el is majd! Kötelező dolog.:D

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 10:31

azureknight91 írta:Alig várom hogy autóbusszal felmenjek a hegy tetejére majd onnan leugrassak az autópályáraXD De ezt Bmx-el is majd! Kötelező dolog.:D
Szerintem ieneket ,én nem nagyon csinálok mert már nagyon élethű lesz a youtube on vannak olyan videók amikor csinálják a gta5-öt és már elég keményen össze törnek az autok meg ienek ,szóval mire le érnél a hegy aljára ,vagy autópályára már lehet halott lennél ,de ez csak 50 %, mert asse boztos hogy amit néztem az tényleg a gta5-próbálgatása volt !

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 10:33

Mike1 írta:
azureknight91 írta:Alig várom hogy autóbusszal felmenjek a hegy tetejére majd onnan leugrassak az autópályáraXD De ezt Bmx-el is majd! Kötelező dolog.:D
Szerintem ieneket ,én nem nagyon csinálok mert már nagyon élethű lesz a youtube on vannak olyan videók amikor csinálják a gta5-öt és már elég keményen össze törnek az autok meg ienek ,szóval mire le érnél a hegy aljára ,vagy autópályára már lehet halott lennél ,de ez csak 50 %, mert asse boztos hogy amit néztem az tényleg a gta5-próbálgatása volt !
http://www.youtube.com/watch?v=F8QT7R0N ... re=related
Én ezt néztem :/ nem tom valódi-e ,

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 11. 12. 10:34

Mike1 írta:
azureknight91 írta:Alig várom hogy autóbusszal felmenjek a hegy tetejére majd onnan leugrassak az autópályáraXD De ezt Bmx-el is majd! Kötelező dolog.:D
Szerintem ieneket ,én nem nagyon csinálok mert már nagyon élethű lesz a youtube on vannak olyan videók amikor csinálják a gta5-öt és már elég keményen össze törnek az autok meg ienek ,szóval mire le érnél a hegy aljára ,vagy autópályára már lehet halott lennél ,de ez csak 50 %, mert asse boztos hogy amit néztem az tényleg a gta5-próbálgatása volt !
Az nem a gtaV tesztje volt. Ha az lenne akkor már itt lenne a főoldalon.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 10:45

baucsek írta:
Mike1 írta:
azureknight91 írta:Alig várom hogy autóbusszal felmenjek a hegy tetejére majd onnan leugrassak az autópályáraXD De ezt Bmx-el is majd! Kötelező dolog.:D
Szerintem ieneket ,én nem nagyon csinálok mert már nagyon élethű lesz a youtube on vannak olyan videók amikor csinálják a gta5-öt és már elég keményen össze törnek az autok meg ienek ,szóval mire le érnél a hegy aljára ,vagy autópályára már lehet halott lennél ,de ez csak 50 %, mert asse boztos hogy amit néztem az tényleg a gta5-próbálgatása volt !
Az nem a gtaV tesztje volt. Ha az lenne akkor már itt lenne a főoldalon.
Akkor jol van !

azureknight91
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 21:42
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: azureknight91 » 2012. 11. 12. 12:27

http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAm ... re=related

Ez viszont elégé szép próbálkozás, már már hitelesnek tűnik:D Remélem lesz ilyen szép a grafikája.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 11. 12. 12:43

azureknight91 írta:http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAm ... re=related

Ez viszont elégé szép próbálkozás, már már hitelesnek tűnik:D Remélem lesz ilyen szép a grafikája.
Azt hiszem ez egy ki nem adott ps3-as játék.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 12. 14:56

Skyfall írta:Vajon melyik konzolon lesz jobb a grafika? PS3 vagy xbox360? :insecure: Szerintem a PS3-nak a blueray miatt most kicsit több előnye lesz. Azért mégis hatalmas területről beszélünk.
A Bluraynek grafikában semmi előnye nincs a DVDhez képest. Ezek csak adattárolók, aminek a grafikához semmi köze. Annyiban jobb a Bluray, hogy egyre ráfér majd a játék, így nem kell majd cserélni a lemezt játék közben.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 15:06

baucsek írta:
azureknight91 írta:http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAm ... re=related

Ez viszont elégé szép próbálkozás, már már hitelesnek tűnik:D Remélem lesz ilyen szép a grafikája.
Azt hiszem ez egy ki nem adott ps3-as játék.
Igen ezt mmár aszthiszem 2 hónapja láttam , vagy 1 nem tudom ,ennek elég komoly a grafikája is meg minden ! szerintem nem kell aggódni ,elég szép lessz a
Grafika is meg minden ! nem keell félni ! :D szerintem ,ez az év legjobb játéka lessz ! vagyis én azt monodom, de ki tutja miket adnak még ki ! :D majd meg lássuk :D de én már alig várom :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 15:19

Kicsit jól beszéled a magyartot, nem? :lol:

Egyébként ahogy elnézem a képeket, nagyon szép lesz a táj! Szép kidolgozott, aprólékos munkák. Jó rájuk nézni!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 12. 15:28

Luszie:Jól mondod,mintha ezt a sziklás képet az Assassins Creed 3ból lett volna lefényképezve,tényleg lenyűgöző! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt