[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 01. 14:19

insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
hát,nem kizárt az sem,hogy tervezték bele a szabad színválasztást is,csak aztán vagy kivették,vagy nem is csinálták meg. volt jópár ilyen dolog még.
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/820/ami-vegul-kimaradt
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 01. 14:39

insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
Szerintem ez inkább arra akar utalni, hogy a mi a játék által generált "kedvenc" szín, de egyébként szerintem nincs sok értelme annak az adatnak, mert úgysem mi választjuk, ennélfogva teljesen random adatot fog kiadni, max érdekességként rakták be/hagyták bennt. Hogy még ezt is el lehessen olvasni. Végülis VC-ben, meg szinte az összes részben olyan adatokat el lehet olvasni, hogy brutális... :D Felét személy szerint kivenném, mert teljesen fölösleges információhalmazokat tartalmaz, persze azért igen érdekes visszaolvasni őket. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 01. 14:44

insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
Elméletileg az általad legtöbbet vezetett autószínt írja ki. Én pl. mindig sárga infernussal kocsikázok, s a kedvenc színre sárgát ír ki
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 01. 15:40

Kiscserko írta:
insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
Elméletileg az általad legtöbbet vezetett autószínt írja ki. Én pl. mindig sárga infernussal kocsikázok, s a kedvenc színre sárgát ír ki
Ja, hogy ez erre is utalhat? Erre nem is gondoltam. :D Ó, így viszont még érdekesebb adat lett belőle számomra... :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 09. 01. 23:25

Én szerintem a következő trailer kb novemberben lehet, az első évfordulóján, de előtte persze lehet még több screenshot.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 02. 10:12

DereX írta:Én szerintem a következő trailer kb novemberben lehet, az első évfordulóján, de előtte persze lehet még több screenshot.
Remélem nem várnak addig, szerintem lesz hamarabb is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 02. 10:41

én már szeptemberben szeretnék egy trailert,bár novemberig is ki lehet bírni,persze csak ha sok sok screenshot érkezik addig :D
It's all down south now.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 09. 02. 11:55

Nos ezekre a screenshotokra is nagyon sokat kellett várni. Kétlem, hogy egy új trailer lehetséges-e ebben a hónapban. Képek elképzelhetőek, mert ezt be is ígérték.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 02. 12:55

Nekem az ilyen korai trailerekről mindig az jut mindig eszembe, mint mikor kiadták a GTA IV-hez az egyik elsőt, amiben még más volt Michelle arca. :P Tehát amiket most adtak ki, illetve kiadnak a közeljövőben, valószínűleg nem lesznek túl pontosak karakterek szemszögéből, nehogy megint ilyen hibába essenek. :P

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 02. 13:12

Hessa írta:Nekem az ilyen korai trailerekről mindig az jut mindig eszembe, mint mikor kiadták a GTA IV-hez az egyik elsőt, amiben még más volt Michelle arca. :P Tehát amiket most adtak ki, illetve kiadnak a közeljövőben, valószínűleg nem lesznek túl pontosak karakterek szemszögéből, nehogy megint ilyen hibába essenek. :P

Egyébként erről jut eszembe, hogy a IV-ben Luis kicsit másabbul néz ki, pedig a 3 történet ugyanakkor játszódik. Dagibb, és kicsit másabb az arcberendezése is. Csak hasonlítanak, és nyílván csak a szinkron ugyanaz..

Jhonny-ra nem nagyon emlékszem már, nem tudom mennyire volt hiteles.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 02. 14:56

Johnny sem pont olyan és ami engem nagyon letaglózott akkoriban, maga Nico sem olyan volt, mint ahogyan megismerhettük később. És most nem csak a kesztyűre gondoltam. Meg rasta man Little Jackob sem virított szemcsiben. Szóval talán ezeket a bakikat próbálják elkerülni ezúttal a kevés tralierrel és képpel. Lehet mire végeznek, Mr. De Silva sem lesz olyan, mint láthattuk. Haja más lesz, öltözéke, kora, sőt, ennyi idő alatt akár nővé is operáltathatja magát... XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 02. 17:32

Ez igazából nem baki. Hogy nem volt rajta kesztyű, vagy hogy Jacobon szemcsi van. Legalábbis én nem annak fogom fel.
Csak volt pár dolog amit kihagytak/átbasztak a "tökéletesített" GTA IV-hez. Mondjuk én személy szerint nagyon örültem volna annak a kesztyűnek, szerintem jól állt volna Niko-nak, kicsit olyan bérgyilkos feeling-em lesz tőle.
Meg sok más olyan dolog maradt ki, amit viszont láttam volna, viszont a szemcsi szerintem jó ötlet volt Jacobnak, egyedivé teszi a sok drogos nigger között. Bár... mondjuk már az akcentusa sem semmi.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 02. 17:48

Nico kesztyűje és 3különböző frizurája benne van a játékban, csak elő kell hívni. Talán azért vették ki, mert túlzottan is hasonlított Vladimir Mashkov Sasha karakterére ( Ellenséges terület). Viszont a hajzatok felvetnek egy olyan apróságot, miszerint eredeti ötlet szerint lett volna borbély a játékban, mint annó SA-ban. Érdekes lett volna megtudni, milyen frizurákkal leptek volna meg minket a GTA IV készítői. :D El tudnátok képzelni Nico-t hosszú színes hajjal? XD

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2012. 09. 02. 18:03

Nico rózsaszín hosszú hajjal elég viccesen nézet volna ki :D remélem az V-be megint lesz fodrász :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 02. 18:12

Hát, az
Hessa írta:Johnny sem pont olyan és ami engem nagyon letaglózott akkoriban, maga Nico sem olyan volt, mint ahogyan megismerhettük később. És most nem csak a kesztyűre gondoltam. Meg rasta man Little Jackob sem virított szemcsiben. Szóval talán ezeket a bakikat próbálják elkerülni ezúttal a kevés tralierrel és képpel. Lehet mire végeznek, Mr. De Silva sem lesz olyan, mint láthattuk. Haja más lesz, öltözéke, kora, sőt, ennyi idő alatt akár nővé is operáltathatja magát... XD
Hát, én is örültem volna, ha Niko kap egy ujjatlan kesztyűt. Sajna nem kapott. Én azt gondolom, hogy az a kesztyű még öltönyhöz is menne :)
Amit én hiányoltam minden játékból, az a normális sapka. Illetve nem is sapka, hanem kalap. én nagyon örülnék, ha végre egy jó karimás kalapot viselhetne a főszereplő :D
Guess who's back!

Lezárt