[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 11. 10:43

Akkor nem vagyunk olyan messze egymástól :D Amúgy, ha pénteken jelenne meg a játék, akkor is pénteken kapnád meg! A boltok nem szeptember 17-én kapják meg a játékot! Sok ember az AC3-at a megjelenés előtt egy nappal megkapta.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 10:44

Az király! Lehet izmozni a haverok előtt, hogy megjelenés előtt kapod a játékot :D
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 11:35

Rockstar69 írta:Akkor nem vagyunk olyan messze egymástól :D Amúgy, ha pénteken jelenne meg a játék, akkor is pénteken kapnád meg! A boltok nem szeptember 17-én kapják meg a játékot! Sok ember az AC3-at a megjelenés előtt egy nappal megkapta.
Igen, ezt én is tudom igazolni, bár én nem voltam azon szerencsések között, mert nem rendeltem elő a játékot, de a magyarországi bolti kiadások előtt egy nappal kapta meg minden előrendelő az AC3-mat. Például a haverom sem 31-én, hanem már 30-án megkapta. Szóval ha előrendeled a GTAV-öt és azt is kiszállítják már egy-két nappal korábban Európába, akkor az előrendelők nem 17-én, hanem 16-án kapják meg. Persze nem akarok senkibe sem hamis reményeket ültetni, mert az AC3 esetében a magyar forgalmazó/fordító miatt lehetett ez nagy valószínűséggel, szóval nem biztos, hogy a GTAV-nél is így lesz, de a remény hal meg utoljára.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 11:40

Ez hülyeség. Az előrendelés az nem azt jelenti, hogy egy nappal hamarabb ,eg is kapod. Az AC-nál ez szerintem vagy nagy jóarcság volt, vagy véletlen. Ha valamit előrendelsz akkor elvileg a megjelenés napján kell csöngetnie a futárnak... Ez nálam is így volt anno a D3 előrendelésénél, sőt mindenkinél. Ts-en üvöltözött 300 egymással, hogy "HÁHÁ nekem most hozta meg a futár!!!"
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 11. 11:42

Sajnos lesznek akik még azelőtt is megkapják: a warezosok. Bár jó lenne szeptember 16-án kapni. Így is alig vakartam rá össze a pénzt hogy kell vennem az xboxomhoz még egy HDD-t is
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 11. 11:44

Az az 1 nap már semmin nem változtat.. Ha tudtunk várni xy napot, akkor az az 1 már nem fog jelenteni semmit sem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 11:46

Valószínűleg én még tovább várok. Egyenlőre annyira elvette 1-2 dolog a kedvem, hogy nem hiszem hogy megveszem 15K-ért. Majd meglátom, hogy mennyire lesz 17-e körül pénzem, ha épp úgy lesz, hogy belefér, akkor talán megveszem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 11. 11:47

realostew írta:Ez hülyeség. Az előrendelés az nem azt jelenti, hogy egy nappal hamarabb ,eg is kapod. Az AC-nál ez szerintem vagy nagy jóarcság volt, vagy véletlen. Ha valamit előrendelsz akkor elvileg a megjelenés napján kell csöngetnie a futárnak... Ez nálam is így volt anno a D3 előrendelésénél, sőt mindenkinél. Ts-en üvöltözött 300 egymással, hogy "HÁHÁ nekem most hozta meg a futár!!!"
Mi hülyeség? Senki sem mondta, hogy ha előrendeled a játékot a megjelenés előtt egy nappal megkapod!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 11:48

realostew: Már bocs, de milyen alapon mondod, hogy hülyeség az állításom?! És ha egy játéknál már volt ilyen, akkor miért ne lehetne egy másiknál is??

Luszie: Hát én is így vagyok vele, bár poén lenne, ha az AC3 mintájára a GTAV-öt is hamarabb megkapnák az előrendelők! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 11:58

Mert ez az előrendelős dolog nem erről szól. AZNAP kapod meg a játékot. Sok helyen fel is tüntetik megrendeléskor, hogy mikor kapod meg. ÉS ANNAK ÚGY KELL LENNIE! Nem előbb és nem később. Ha 1 napot is csúszik, akkor már reklamálhatsz.
Az meg, hogy az AC-nál 1 nappal hamarabb jött sokaknak, szerintem vagy véletlen volt, vagy esetleg már a megjelenés előtt volt olyan reklámfogása az Ubi-nak, hogy az előrendelők 1 nappal hamarabb kapják. Vagy nem tudom, de ez nem bevett szokás, egyszerűen nem erről szól az előrendelés.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 11:59

Jep, igazad van.
De ettől függetlenül hozhatják hamarabb. Nem erről szól, de megtehetik.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 12:02

realostew: Sajnálattal veszem észre, hogy egyre kevesebb dologban értünk egyet és valahogy te is megváltoztál. Mindenkit kiforgatsz a szavaiból és mindenre azt mondod, hogy hülyeség amivel nem értesz egyet. De mindegy, én nem fogom felhúzni magam rajtad!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 12:06

Én aztán nem akarok prókátori szerepben tetszelegni, de azért megvédem az ügyet. Abban Daninak van igaza, hogy lehet így alkalmazni az előfizetést, egy nappal korábban kiszállítva szinte már reklámnak számít, de mindenképpen pozitív gondolatokat ébreszt a vásárlóban.
De abban realostewnak, hogy az előrendelés nem erről szól. Viszont záró megjegyzésként azt mondom, hogy senki sem mondott ennek ellent, senki sem állította ellenkezőjét.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 11. 12:06

Ahogy látom nagyon feszültek mostanában itt az emberek. A hírek alatt meg a fórumon is. Nem tudom, hogy ez az általános rossz gazdasági helyzetnek, a melegnek vagy a GTA V körüli változásoknak köszönhető-e, de nem valami jó dolog ez. :S
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 12:06

Nem kiforgatom, ha az van írva, hogy előrendeléskor 1 nappal hamarabb kapja meg az ember a termékét, akkor az van. De ez akkor sem így van. Te meg légy szíves nem megsértődni, mert nem azzal a szándékkal írtam.

Rockstar69 lehet, hogy mindegyiknek egyszerre. Apokalipszis
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Lezárt