[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 25. 18:42

bodom26 írta:Szerintetek milyen lesz a graf? Mert hát ugye a GTA-knak nem a vizualitása volt a fő erénye. Ugyan problémám sohasem volt vele.
De! Most már egyre közelebb és közelebb érnek a játékfejlesztők a valóságoshoz. Ugyanis van egy "felső határ", aminél már nem lehet jobb egy játék grafikája. Persze ez még nem most lesz, de már lassan nem azt fogjuk mondani, hogy de szar a graf. , hanem, hogy lehetne azért élethűbb is. Eljön majd az az idő, mikor már a grafikát nem is kell majd értékelni, mert az már alap lesz. Vagyis olyan mint az igazi.
Szerintem egy ilyen játéknál durva lenne, ha olyan élethű lenne a grafika, mintha valóság lenne. Hogy tudnál úgy lelőni egy embert?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 10. 25. 18:46

Nekem az se számít ha nem "olyan élethű" a játék grafikája,csak legyen meg a megunhatatlan hangulat és játékélmény :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 25. 18:51

Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Szerintetek milyen lesz a graf? Mert hát ugye a GTA-knak nem a vizualitása volt a fő erénye. Ugyan problémám sohasem volt vele.
De! Most már egyre közelebb és közelebb érnek a játékfejlesztők a valóságoshoz. Ugyanis van egy "felső határ", aminél már nem lehet jobb egy játék grafikája. Persze ez még nem most lesz, de már lassan nem azt fogjuk mondani, hogy de szar a graf. , hanem, hogy lehetne azért élethűbb is. Eljön majd az az idő, mikor már a grafikát nem is kell majd értékelni, mert az már alap lesz. Vagyis olyan mint az igazi.
Szerintem egy ilyen játéknál durva lenne, ha olyan élethű lenne a grafika, mintha valóság lenne. Hogy tudnál úgy lelőni egy embert?
XD Jogos! XD

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 10. 25. 18:59

Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Szerintetek milyen lesz a graf? Mert hát ugye a GTA-knak nem a vizualitása volt a fő erénye. Ugyan problémám sohasem volt vele.
De! Most már egyre közelebb és közelebb érnek a játékfejlesztők a valóságoshoz. Ugyanis van egy "felső határ", aminél már nem lehet jobb egy játék grafikája. Persze ez még nem most lesz, de már lassan nem azt fogjuk mondani, hogy de szar a graf. , hanem, hogy lehetne azért élethűbb is. Eljön majd az az idő, mikor már a grafikát nem is kell majd értékelni, mert az már alap lesz. Vagyis olyan mint az igazi.
Szerintem egy ilyen játéknál durva lenne, ha olyan élethű lenne a grafika, mintha valóság lenne. Hogy tudnál úgy lelőni egy embert?
Lazán. Elvégre ez csak egy játék.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 25. 19:08

Új Manhunt kéne brutál grafikával. Bemelegítésnek nem lenne rossz. :D Azután már a gta5 agyaggalamb lövészet lenne. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 25. 20:27

Nem vagyok túl nagy grafikarajongó,nekem mindig is a játékélmény és a hangulat volt az első,hisz ha másként lenne,nem lennék GTA-rajongó,mert ez a sorozat ugyebár nagyon régi,és a GTAIV-ig enyhén kifejezve nem a grafikájáról volt híres.Örülök,ha élethű egy játék,de a játék legyen JÁTÉK, a valóság pedig maradjon VALÓSÁG!Így tökéletesen kiegészítik egymást szerintem.Meg azért a mai játékok grafikája már ténylegesen közel áll a valósághoz,de szerintem éppen eléggé,nekem ennél nem kell élethűbb grafika.A fizikai motor az más kérdés,azon még van mit fejleszteni minden játéknál,de már ott se nagyon.
Visszatérve:A GTAV grafikája szerintem biztos jó lesz,eddig még nem a végleges verzióból kaptuk az ízelítőket szerintem(lásd az artworkön a maszk ezerszer jobban néz ki,mint a legelső trailernél)de mivel már kezd a Rockstar ráhangolódni a játékra,és már a multiplayernél tartanak(az előző hírek alapján)ezért szerintem hamarosan látni fogjuk a végleges verziót is. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 10. 25. 20:36

Nem tudom ki ismeri a Computer Imperium céget, egy korrekt számítástechnikával foglalkozó vállalat. Facebookos képeik között találtam egy érdekeset :)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
(Ha nem látod az oldalt, akkor előbb lájkold is)

A gépigény terén, ha kb. ilyesmi lesz a GTA V-nek valóban a gépigénye, akkor annak örülök, mert egy hasonló kaliberű asztali gépet rendeltem pont ettől a cégtől.

Ja és a laptoptól szerintem tekintsünk el :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 25. 20:43

A laptop mindenképpen rossz döntés,tapasztalatból tudom,még a GTA3mat sem játssza le az enyém.A kép szerintem fake.Elég csak Cat Von D-re nézni a képen,biztos hogy ő nem fog szerepelni a GTAVben,max ha újra lehet benne tetoválni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 10. 25. 20:49

Tudom! Nekem nem kell mondani, hogy laptopot ne :D
Bevallom eddig még nem volt szerencsém a GTA IV-et kipróbálni, San Andreast habár kivittem 100%-ra akadt a gépemen.
Ezt rendeltem meg egyébként: http://computerimperium.hu/images/Imper ... _HD_PC.jpg

Szerintem ez egy korrekt gép, GTA IV elfog futni rajta, de a legjobb, hogy a későbbiekben még bővíthetem is, amit tervezek egyébként.
UI: Direkt kiemeltem, hogy a laptoptól tekintsünk el :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 25. 21:13

dani.szentgali írta:Nem vagyok túl nagy grafikarajongó,nekem mindig is a játékélmény és a hangulat volt az első,hisz ha másként lenne,nem lennék GTA-rajongó,mert ez a sorozat ugyebár nagyon régi,és a GTAIV-ig enyhén kifejezve nem a grafikájáról volt híres.Örülök,ha élethű egy játék,de a játék legyen JÁTÉK, a valóság pedig maradjon VALÓSÁG!Így tökéletesen kiegészítik egymást szerintem.Meg azért a mai játékok grafikája már ténylegesen közel áll a valósághoz,de szerintem éppen eléggé,nekem ennél nem kell élethűbb grafika.A fizikai motor az más kérdés,azon még van mit fejleszteni minden játéknál,de már ott se nagyon.
Visszatérve:A GTAV grafikája szerintem biztos jó lesz,eddig még nem a végleges verzióból kaptuk az ízelítőket szerintem(lásd az artworkön a maszk ezerszer jobban néz ki,mint a legelső trailernél)de mivel már kezd a Rockstar ráhangolódni a játékra,és már a multiplayernél tartanak(az előző hírek alapján)ezért szerintem hamarosan látni fogjuk a végleges verziót is. :)
Nem is kell graf. rovására "demo" tartalom igaz :D De szerintem a fejlődés nem fog megállni a gta-nál semmilyen téren. Egyszer majd a határokat fogják feszegetni mindenféle szempontból. Ezt értsd graf. fizika, tartalom, történet, látvány... :)
Van olyan gamer laptop, ami viszi a zsír játékokat, csak annak az árából veszek egy használt Kawa ninja 250-est :D

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 25. 22:36

Nálam a játékoknál a grafika az utolsó dolog ami számít legyen jó a játékmenet a hangulata és a történet, ott van pl a crysis 1 vagy 2 ami nagyon szép tényleg csak nekem se a játékmenete se a története nem tetszett annyira. És ez a baj egy pár játékkal, hogy hiába a szép külcsín, ha belülről rothadt. A régi gta-kal is szeretek most is játszani, és szerintem a gta 3 sem egy csúnya.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 26. 09:26

dani.szentgali írta:Nem vagyok túl nagy grafikarajongó,nekem mindig is a játékélmény és a hangulat volt az első,hisz ha másként lenne,nem lennék GTA-rajongó,mert ez a sorozat ugyebár nagyon régi,és a GTAIV-ig enyhén kifejezve nem a grafikájáról volt híres.Örülök,ha élethű egy játék,de a játék legyen JÁTÉK, a valóság pedig maradjon VALÓSÁG!Így tökéletesen kiegészítik egymást szerintem.Meg azért a mai játékok grafikája már ténylegesen közel áll a valósághoz,de szerintem éppen eléggé,nekem ennél nem kell élethűbb grafika.A fizikai motor az más kérdés,azon még van mit fejleszteni minden játéknál,de már ott se nagyon.
Visszatérve:A GTAV grafikája szerintem biztos jó lesz,eddig még nem a végleges verzióból kaptuk az ízelítőket szerintem(lásd az artworkön a maszk ezerszer jobban néz ki,mint a legelső trailernél)de mivel már kezd a Rockstar ráhangolódni a játékra,és már a multiplayernél tartanak(az előző hírek alapján)ezért szerintem hamarosan látni fogjuk a végleges verziót is. :)
Teljesen egyerértek veled! Tulajdonképpen nem is érdekelne, ha a grafika nem fejlődne a 4-hez képest, mert én azzal is meg voltam már elégedve, és hát nem is az az elsődleges szempont, hogy az legyen a legjobb a játékban.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 26. 17:57

Én se vagyok egy grafika b*zi, de azért ne legyen olyan elmosódott, mint a GTA IV-ben. Ha olyan lesz, mint az RDR-nek meg az L.A.Noire-nak, akkor nem lesz vele baj szerintem.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 26. 19:39

A hivatalos képekből ítélve, mindenképpen jobb lesz a graf. De szerintem nem is nagyon erőltették, ha még erre a generációra nyomják ki.
De kiváncsi vagyok már milyen is lesz a játék. Az bisztos "időt kaptak rá", hogy valami brutált hozzanak össze.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 26. 19:45

annyira rossz ez a csend! Sehol semmi! Se a GTA V táján. Amiért én nagyon érdeklődöm most a következők:
-GTAV :D
-Last of us
-Rocksteady új játéka miről fog szólni( aki nem tudná...Batman játékok készítői)
-És ami a legjobban érdekel...a legeslegjobb sorozat alapján készült játék: The Walking Dead: Survival Instinct...annyira jó játék lesz
És sehol semmi....sehol....semmi :(
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt