[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 09. 09. 14:32

Amúgy észrevettétek, hogy a képeken pl. nincsenek állatok? például a városban kutyát sétáltatni sem láttam senkit,meg a szabadban se

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 09. 09. 14:40

Intenso39 írta:Amúgy észrevettétek, hogy a képeken pl. nincsenek állatok? például a városban kutyát sétáltatni sem láttam senkit,meg a szabadban se
Remélem a következő képek alcíme: Pets lesz.:)
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 09. 18:19

Örülnék egy olyan kutyának, mint mondjuk Champ volt a postal-ban. Összeszarja a kertet és megtámad! :D Acélbetétessel megfutamítható, de idomítható gyilkolásra is. XD Na jó, ez nem GTA fíling. :P

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 09. 09. 18:33

Hessa írta:Örülnék egy olyan kutyának, mint mondjuk Champ volt a postal-ban. Összeszarja a kertet és megtámad! :D Acélbetétessel megfutamítható, de idomítható gyilkolásra is. XD Na jó, ez nem GTA fíling. :P
Jó ötlet de ahogy mondtad ez nem GTA filing!:)
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 09. 19:22

SQUALLE3R írta:
Hessa írta:Örülnék egy olyan kutyának, mint mondjuk Champ volt a postal-ban. Összeszarja a kertet és megtámad! :D Acélbetétessel megfutamítható, de idomítható gyilkolásra is. XD Na jó, ez nem GTA fíling. :P
Jó ötlet de ahogy mondtad ez nem GTA filing!:)
Szerintem meg pont ezért nem jó ötlet, mert nem GTA-ba való.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 10. 07:23

Hessa írta:Örülnék egy olyan kutyának, mint mondjuk Champ volt a postal-ban. Összeszarja a kertet és megtámad! :D Acélbetétessel megfutamítható, de idomítható gyilkolásra is. XD Na jó, ez nem GTA fíling. :P
Szerintem is hülyeség.
Gyenge napok vannak...

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 09. 10. 13:17

Ja szerintem is baromság. Legyenek kutyák de csak úgy mint a való életbe h vannak és kész :) csak a környezet realitását dobják fel.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 10. 13:22

james írta:Ja szerintem is baromság. Legyenek kutyák de csak úgy mint a való életbe h vannak és kész :) csak a környezet realitását dobják fel.
A való életben is van olyan kutya ami a kertbe szarik és megtámad. Nem csak olyan "ami van és kész" :D

Én járókelőknél szeretnék látni néhol kutyákat, de remélem hogy nem csak egyféle típust raknak bele hanem azért min. 10-15 féle kutyát lehet majd látni a gyalogosoknál, nem csak pl. németjuhászt, ami mondjuk egy tipikus rendőrkutya.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 10. 13:24

Jó-jó Mint ahogy azt az elő posztban írtam is, ez nem GTA fíling. :P De ha belegondoltok, maguk az állatok sem illenek a GTA világába. Hogy miért? Mert mit csinálunk minden játék során? Gyilkolunk és káoszt teremtünk. Akár feladat, akár nem! Márpedig a R* aligha engedheti meg magának a valós vagy virtuális állatkínzással szembeni állásfoglalást. Egy ekkora cégnél ez hatalmas visszhangot váltana ki. Adj eszközt az embernek és pusztítani fog. Aligha lenne olyan játékos, aki ki ne próbálná, hogy meg lehet-e ölni az állatokat. Sőt, ami a legdurvább, hogy olyan is biztos lesz, aki látni szeretné, milyen egy lángolva rohanó kutya. Ezzel tuti számol a R*.

Előttem szólóhoz:
Nem lenne semmi, ha a rendőrök bevetnének kutyákat is pár csillag után! XD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 10. 14:43

Én a legjobban egy csuklós buszra vágyom. Az de jó lenne...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 10. 15:28

Szerintem se illene igazán egy GTA-hoz kutya, meg úgy semmilyen állat sem. Ezért leszek rá nagyon kíváncsi, hogy milyen lesz ez játék közben. Elvileg a IV-ben is lettek volna k-9 kutyák, csak a játékost megzavarták volna, feszültté tették volna, ezért kiszedték. Azóta ez nem tudom, miben változott.

Ui: Nem játszottam a RDR-el, ezért ott nem tudom, milyen volt az állatokkal való viszony.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 10. 15:49

Az RDR-ben sok szerepe volt az állatoknak.Először is a ló volt a legfőbb közlekedési eszköz,ez helyettesítette a kocsikat ugyebár.De ettől függetlenül a saját lovunkat is bármikor kinyírhatjuk benne,amikor csak kedvünk tartja.Vannak ragadozók is benne(medve,puma,farkasok)akik értelem szerűen megtámadnak minket,és a lovunkat(vagy éppen szamarunkat,mert az RDR-ben szó szerint benne van az a mondás,h ha nincs ló,jó a szamár is :D )kiették alólunk meg ilyesmi.Amúgy szerintem az RDR-t nagyon feldobták az állatok,de a GTA-ba nem biztos h beleillenek,egy próbát mindenesetre megér,mert az RDR-t nagyon élvezem a mai napig,és kb 70%ban az állatok jelenléte,kidolgozott grafikai és fizikai motorja miatt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 10. 15:59

szerintem feldobná a GTA V-öt is az állatok jelenléte,persze értelemszerűen nem kell olyan szerepet betölteniük,mint az RDR-ben,inkább K9-es rendőrkutyáknak és "dekorációnak" tudnám elképzelni (esetleg erdőben lenne néhány állat,vagy vidéki farmokon haszonállatok,a városban néhány kutyát sétáltató ember,vagy akár néhány kóbor kutya)
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 10. 16:24

Az RDR-ben bármelyik állatot meg lehet ölni majd megnyúzhatod és eladhatod. De ha a saját lovadat ölöd meg csökken a becsület (Honor) értéke, ami nem túl jó dolog. A GTA V-be szerintem elég morbid lenne állatok nyúzni...még is csak a 21. században vagyunk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 10. 17:33

Rockstar69 írta:Az RDR-ben bármelyik állatot meg lehet ölni majd megnyúzhatod és eladhatod. De ha a saját lovadat ölöd meg csökken a becsület (Honor) értéke, ami nem túl jó dolog. A GTA V-be szerintem elég morbid lenne állatok nyúzni...még is csak a 21. században vagyunk.
Meg szerintem "enyhén" kapná az ívet a R*...

Egyébként, én személy szerint egyáltalán nem vágyom arra, hogy macskát/nyulat/kutyát/sündisznót/kutyafülét megnyúzzak. Már, ha anyu tyúklevest csinál, és előtte megöli az állatot, én már azt sem bírom. Néha tökre úgy érzem, hogy eléggé vandálok vagyunk mi is, emberek. :S

Szóval, ilyen nyúzás dolgot tuti kihagyják, sétáltatni való kutyák kellenek szerintem csak bele, ill. a rendőrkutyák, hogy nehezebben lehessen eltűnni. Kíváncsi vagyok hogy ezt majd hogyan oldják meg...
"Whatever." (Ryder)

Lezárt