[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 07. 18:38

És fölösleges is lenne Niko LS -ben. Ott van három főszereplő, legyen már elég ennyi! Nem kell összeszedni mindenkit mindenhonnan :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 07. 19:19

Ez meg a másik. Teljesen felesleges oda. Niko LC-ben marad. Annak ellenére, hogy micsoda katasztrofális helynek tartja :D Kivégzett minden nagy drogbárót, és maffiatagot, úgyhogy most már nincs akkora káosz.. Talán most érzi igazán otthon magát ott.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 03. 07. 21:38

Szerintem hiába is kérdeznénk a R* mindent letagad, hogy ne mondjanak el semmit idő előtt. Emlékszem, hogy a GTA IV második trailerében volt egy jelenet, amikor berúgták Bernie ajtaját, majd a kérdésekre azt válaszolták hogy a játékban semmiféle B. Crane nem szerepel, a név véletlenszerű. Tehát "csak" várni kell legrosszabb esetben szept. 17-ig és kiderül, hogy ki lesz benne. Amúgy azt előtte is elmondták, hogy nem főbb szereplő tér vissza. Habár a fenti állításból kiindulva.... :insecure:
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 07. 23:50

Packie lehet, hogy visszafog térni az V-ben már ha igaz az utalás a TBOGT végén. Kíváncsi vagyok, hogy a R* melyik befejezés végével hozza össze az V történetét.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 08. 06:34

Hát gondolom az IV-ével, hiszen az volt a fő epizód. Sokan nem is játszottak a másik kettő letölthető tartalommal.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 08:03

ám Nikot én csak olyannak adtam volna LS-ba hogy ő adja a küldiket (néhányat) vagy velünk jöhetne de főszereplő ne legyen

ám szerintem a R* azért nem mondja el a dolgokat mert meglepetésnek akarják tartani és gondolom ezért tehették szeptember 17-re a játékot
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 08. 08:12

Megint duplán írsz! Szerkeszd a hozzászólásod, hogy kerüld a duplát!
Meg aztán nem mondtál újat, Matel is pont ezt mondta -.-
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 08. 09:28

Nekem a legfőbb problémám az, hogy nem igazán értem hogy miket ír. Többször át kell olvasnom.

küldi adóként sem kellene! Niko bőven jó ott LC-ben. Szivesen látnám viszont, de most akinek a története arról szól, hogy egy új életet akar kezdeni egy új városban, az ne jöjjön már a következő részben egyből egy új helyre.. :D
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 08. 13:05

Luszie, nem vagy egyedül, én sem értem elsőre, mit akar... :S És Nox-nál a pont.

Mivel új éráról van szó, ezért Niko kizárt, hogy benne lesz. :( És ezt már több helyen is megerősítették. :( Legynagyobb bánatomra, mert én kedveltem az ürgét... :S Max egy DLC-hez kapjuk majd adaléknak vagy pár ügyes modder jóvoltából cserélhetjük a három fő karakter egyikét Niko-ra. XD Milyen kemény lenne bankot rabolni Trevor, Michael és Niko segítségével! XD

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 13:34

én majd arra leszek kíváncsi hogy milyen küldik lesznek Trevornak de szerintem csak röhögni meg beszarni fogunk
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 08. 14:20

Hessa írta: Mivel új éráról van szó, ezért Niko kizárt, hogy benne lesz. :( És ezt már több helyen is megerősítették. :(
Az hogy új éra, az még nem jelenti azt, hogy a játékok között nem lesz átfedés, hiszen akkor azt sem mondták volna, hogy lesz visszatérő karakter. Ennyi erővel egy GTA IV-s fazon sem bukkanna fel a játékban, viszont azt is megerősítették, hogy lesz az V-ben IV-es karakter.

régebben erről sokat vitatkoztunk hogy most itt az érákkal mivan, meg hogy nem minden nagyobb rész jelent egy külön érát, stb... Szóval asszem az jött ki ebből az egészből, hogy az V sem lesz egy külön éra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 03. 08. 14:41-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 08. 14:28

Luszie írta:
Hessa írta: Mivel új éráról van szó, ezért Niko kizárt, hogy benne lesz. :( És ezt már több helyen is megerősítették. :(
Az hogy új éra, az még nem jelenti azt, hogy a játékok között nem lesz átfedés, hiszen akkor azt sem mondták volna, hogy lesz visszatérő karakter. Ennyi erővel egy GTA IV-s fazon sem bukkanna fel a játékban, viszont azt is megerősítették, hogy lesz az V-ben IV-es karakter.

régebben erről sokat vitatkoztunk hogy most itt az érákkal meg mivan, meg hogy nem minden nagyobb rész jelent egy külön érát, stb... Szóval asszem az jött ki ebből az egészből, hogy az V sem lesz egy külön éra.
Luszie: Teljes mértékben egyetértek. Ez a szereplős/érás dolog a R*nál kiszámíthatatlan, mint szinte minden más. Az V sem biztos, hogy külön éra lesz, sőt, szerintem nem lesz az, hiszen a grafikai meg fizikai újításai közül (már amennyit eddig láttunk) nem lesz akkora különbség közte és a GTAIV között, mint mondjuk a GTA1 és a GTA3, vagy akár a GTA3mas éra és a GTAIV grafikája között.
De majd meglátjuk, ha nem is húsvér szereplők lesznek a GTAV-ben, de különböző Easter Egg utalások biztosan lesznek akár több "érából" visszamenőleg is a szereplőkre, ebben biztos vagyok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 08. 14:37

Egy kis érdekesség így a nagy csöndben, akár jó hír is lehet.
http://thesource.hu/hir/grand_theft_aut ... ta_t/20100
Vagyis a mi "kis" GTA-nkból sose lesz COD.:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 08. 14:43

Igen, ez mondjuk elég evidens volt eddig is. Nagyon helyes..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 08. 14:44

Én úgyértettem, hogy az V-t a Roman halálával vagy Kate halálával folytatják.

Lezárt