[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 11. 19:56

konzolra tökmindegy magyar borítót úgyse szoktak csinálni hozzá.Gyűjtök rá, azt mikor kiadják meglátom.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 01. 12. 19:20

Toni Cipriani írta:Még én sem láttam, viszont ez fake. Rockstartól még nem láthattunk jó grafikával rendelkező játékot. Plusz ott a trailer viszonyításnak.
Fake az tiszta sor ,de
Rockstartól nem láttunk jó grafikával rendelkező játékot?Nézd már meg a teszteket
GTA 3:90%+ grafikára
Vice City:90%+ grafikára
IV:90%+ grafikára
RDR:90%+ grafikára
LA Noire 90%+ grafikára
És ez nem az én szubjektív véleményem ezek egybe hangzó tesztek tehát nem tom miről beszélünk

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 22. 18:40

Ma láttam a jutubon egy videót, ahol az emberke a trailerben levő rendszámokat vizsgálta és azt vette észre, hogy mindegyik rendszámon narancssárga érvényesítő plecsni van, ami a valóságban 2008-ban volt a rendszámokon. Ebből pedig arra következtettek, hogy a játék 2008-ban fog játszódni. Vagy pedig akkor kerültek a rendszámokra a színek, amikor elkezdték fejleszteni a játékot. Viszont ez azt jelentené, hogy a GTA V-t már 2008 óta fejlesztik, ami egyébként nem is elképzelhetetlen. Persze az is lehet, hogy a R* nem foglalkozott a színekkel csak rárakott egyet mindegyik rendszámra. Ti mit gondoltok?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 01. 22. 19:05

Szerintem figyelnek minden apróságra, köztük erre is. Ha más nem, legalább a figyelmünket fenntartják vele :)

Egyébként mi is írtunk már róla, sok egyéb mellett:
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/844/erdekessegek

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 22. 19:28

A kutyafáját, hogy bármi érdekeset találok, arról ti már írtatok :D Most már tényleg jobban oda kell figyelnem a GTA V hírekre itt az oldalon.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 01. 22. 19:39

Azért nem ekkora probléma... Én is csak tegnapelőtt olvastam :)

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 01. 22. 20:42

Most így az érdekességekbe megnéztem a rendszámos cuccot és a rendszám bal felső sarkában ott van a rövidítés, hogy OCT. ami októbert jelent, lehet hogy akkor fog megjelenni a játék? Tudom kicsit hülyeségnek hangzik de ha megjelenik ebben az évben a játék októberben akkor végülis hónapilag aktuális lenne a rendszám. :DD (elég hülyeség de lehet :D)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 22. 21:34

Egyébként a www.gta.cz egyik szerkesztője arra figyelt fel, hogy a hegymászós jelenetnél látni az embereken az izzadtságot. Eddig csak a vért láthattuk.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 01. 27. 09:25

Állítólag az időjárásban lesz FÖLDRENGÉS is ami tuti durván nézne ki.
Illetve a rendőrkutya vagy könygázas kommandósok és a kilyukasztható benzintank amiből kifolyik a benzin és azt meggyújtva robban fel az auto az nagyot fog dobni a játékon! Alig várom már.... :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 27. 13:54

na az durva lenne!bár nem valószínű hogy benne lesz
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 27. 20:55

Hol olvastad? Valószínűleg spekuláció.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 27. 21:03

csaba292 írta:A HÍR NAGY VALÓSZÍNüSÉGGEL KACSA, DE AZÉRT JÓ LENNE HA EZEK BENNELENNÉNEK!
Itt, pár oldallal korábban volt ez leírva, gondoltam lefordítom. Akit érdekel angolul, KATT

Jónapot mindenki, én új vagyok ezen a fórumon, és amit most írni fogok, az nem spam vagy trollkodás stb. Az Angliai Playstation Magazinnak dolgozom, (nem fogok több adatot kiadni), és pár ember közülünk lehetöséget kapott arra, hogy a Rockstarral Skóciában megnézzem egy 30 perces gameplay videót. Személyesen nem láttam, csak azokról írok amit a kollégáim mondtak, biztosíthatlak titeket hogy nem fake, bár úgyis sokan vannak itt akik majd ezt eldöntik, Na vágjunk bele:
1,A játékvilág teljesen élethü, és a határokat fogja feszegetni mind Xbox és mind PS3 konzolokon. Igen, a város csak Los Santos, de legalább négyszer akkor mint Liberty City a GTA4-böl, és most csak Los Santosról van szó. A körülvevö vidék, tengerpart is gyönyörü. Látták a föszereplöt is, afroamerikai, korai 30-as éveiben lévö férfi, Los Santos belvárosából indult a vadonban, és míg elért oda, 15 percig tartott. Fantasztikusan néztek ki a falusi házak, mellette a tehenekkel, a hatalmas szélerömüvek, és egy nagy olajfinomítót, ahol kb. 100 NPC dolgozott a gépekkel, jármüveket kezeltek, stb., ellentétben a GTA 4-el, ahol csak pár ilyen eseményt láthattunk. Az erdök jobban néznek ki mint a Red Dead Redemption-ban, és sokan sátoroztak, a fiatalabbak a tábortüz körül ugrándoztak, mikor elfáradtak vizet ittak, felnöttek crossmotorral ugrándozták fákon át, stb. A víz effektek, a fák elkápráztatóak voltak.
2, a lövés animációja is javult, az úszáséval, bukfencezésével, mászáséval együtt. A löszer újratöltése is sokkal jobban néz ki, kevésbe statikus (ezt nem értettem teljesen, angolul static)
3,Sokkal több mászható objektum van, mint a létrák, a a hegymászásra alkalmas helyek stb.
4,Vannak állatok a játékban, mint a kutya és a szarvasmarha, de a Rockstar nem erösítette meg, hogy meg is lehet majd sebezni öket. Azért más a helyzet, mint az RDR-nél, mert ott az állatok ölése bele illett a korba, itt viszont nem. Ha mégis engedik meghalni, akkor még gondjaik lehetnek a PETA-val. Nem tudni hogy a Rockstar ezt viccnek szánta vagy sem (mármint azt hogy nem lehet megölni).
5, Lehet repülöket is vezetni és neki is mehetsz az épületeknek ha úgy döntesz.
6,Az R* sokkal több belsö épületet tett bele, pl. pláza, kollégium udvara, rendörség, hatalmas kórház, és még egy óriási csatornahálózat is, ami egy misszióban fog szerepet vállalni, ahol jet ski-vel kell üldözni az ellenfelet, aminek a végén egy Fugitive(nemtom mi ez) szerü vízesés ugrás lesz (ez hasonló lesz a vicces, de egyben félelmetes Ballad of Gay Tony küldetésekhez).
7, A város tele van NPC-kel, akik futnak, súlyt emelnek, valaki egy nöt bántalmaz, majd a rendör gyalog elkezdi üldözni, bevásárlás, autómosás, kerítésjavítás, költözés, megtankolják a kocsijukat stb.
SZAFTOS HÍR:
1, A kocsik fejleszthetök/javíthatók, és ha egy játékos sokáig ugyanazzal a kocsival megy rá lesz kényszerítve a tankolásra.
2, A találkozás/randizás elment a játékból. Lesz telefonod, de csak azok fognak hívni, akik a sztoriban valamilyen szerepet vállalnak, vagy megkérdezz valamit a küldetés elött.
3,A szokásos arzenált vonultatják fel a fegyverek, továbbá lángszóró, távirányítású bomba, taposóakna és lézeres akna is lesz benne. Van lehetöség random cuccokba akadni, amiket lehet használni, illetve vagy egy múzeum is, ahonnan lophatsz kardokat, fejszéket stb.
4, Lehetöség van kilöni az autók benzintartályát, azonban nem robbanni fog azonnal, hanem húz benzincsíkot, amit ha meglövük, az egyenesen odamegy a kocsihoz, ami felrobban.
5, minijátékok, mint a bowling, darts stb. elmentek. Játszhatsz kosárlabdát, súlyemelést, szkander, szerencsejáték és ketrecharc, triatolonokba léphetsz be, vízi versenyek, sziklát mászni, ejtöernyözni, búvárkodni stb. Még többet meg fog erösíteni a Rockstar késöbb.
6,A karakter testreszabás visszatért, pl testsúly, ruházat stb. Ugyanúgy mint CJ-nél, itt sem lehet megváltoztatni a kort, fajt, magasságot stb.
7,A Rockstar azt mondta hogy a rabló küldetések lehet visszatérnek, bár csak missziókban, nem a szomszédság kirablásában.
8, Nincs gyermek NPC.Mint mindig.
9, Lehetöség van megragadni embereket és túszként használni.
10,A rendörök sokkal realisztikusabbak.Ha megölsz valakit úgy, hogy tudod nincs zsaru a környéken, akkor nincs akkora esélye egycsillagos körözésnek, mint a GTA IV-ben. Használni fognak könny és füstgránátot, kutyákat, és betörik annak a háznak az ajtaját, amelyben bújkálsz.
11,Be mehetsz épületekbe és bezárhatod az ajtót, illetve dolgokat nyomhatsz elé barikádként.
12, Egyre jobb dolgokat kapsz a játék elörehaladtával. Ha csak motorokkal mész, akkor annak növekszik a képessége, ugyanúgy a fegyvereknél.
13, Néhány fegyver testreszabható, illetve házi készítésük is lehetnek.
14, Egyik küldetésben szerepelni fog egy nagyon ismerös GTA ikon a korábbi részekböl.
15, özönvízszerü esök és napsütések lesznek a játékban, illetve kisebb földrengések is.
Ebben is benne van... bocsi hogy saját fordítást idéztem, de sehol sem találtam a hírt...
Nem akartok egy keresőt beépíteni az oldalba?
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 27. 21:48

Keresőt igen, de egyépkén google barát az oldal. Nyisd meg a google keresőt, aztán írd be, hogy site:gtaplace.hu és amire rászeretnél keresni.

Szerintem ez kacsa, ha már földrengés, akkor azt San Francisco környékére tennék szerintem. A cikk pedig már rég megjelent volna.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 27. 22:10

Tuti, hogy volt ez kint itt hírként is, csak fogalmam sincs a címére, ezért nem is tudok rákeresni google-n.
Edit: Közben megtaláltam itt is, visszalapoztam odáig: http://gtaplace.hu/hir/944/gta-v-kisziv ... nformaciok
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 01. 28. 11:42

Ja már nem tudom hogy hol olvastam de jól hangzott még ha kacsa is az egész.
Amúgy eltudnám képzelni ezeket az újításokat ha már új éra szóval biztos lesz nagyon sok újítás....Los Angelesben meg szoktak földrengések lenni szóval nem elképzelhetetlen hogy néha berezeg a föld valami hasonló mint a gta4-ben a részeg vezetés :)

Lezárt