[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 18:34

Egy kis elemzéssel készültem nektek ma estére, remélem tetszeni fog!
Első képen zöldel bekeretezve újra rendőrök láthatók a rendőrautó oldalán kapaszkodva, majd pedig sárgával bekeretezve Trevor aki épp egy új autót vezet(talán egy Mitsubishi Eclipse SE hasonmás lehet)...
#1
A második képen kicsit nosztalgiázhatunk, ugyanis visszatér a GTAIV-ből jól ismert Bahama Mamas szórakozóhely...
#2
A harmadik képen az Epsilon Programból megismert irányítótorony látható...
#3
És az utolsó képen Michael látható, aki valószínűleg a tervet mondja el a következő rabláshoz(talán a Pest Controlhoz), fehér vonallal bekeretezve a táblát és a jobb alsó sarokban látható kis képet találjátok, talán ezen a táblán beszélik majd meg mindig a következő rablást a srácok?...Szeptember 17.-n kiderül. Világoskékkel bekeretezve az alaprajzát láthatjuk a kiszemelt üzletnek. És jobb oldalon pirossal bekeretezve talán a térkép egy darabját láthatjuk?!
És sárgával bekeretezve Michaelt, a BUGSTAR autót és a jobb felső sarokban a Pest Control kis képét láthatjuk(ebből következtetek arra, hogy talán ez lesz az ékszerrablás?)
#4
...Remélem tetszett! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2013. 05. 03. 18:43-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 03. 18:41

Az nem Audi TT, hanem egy Mitsubishi Eclipse SE. (vagy GT, mindegy GTA-nál nem számít :D )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 05. 03. 18:46-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 18:43

Kösz javítva! :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 18:50

Ez a kerék elég furcsa. Egyrészt nincs valami sok hely rajta, és gondolom, hogy megint kategorizálva lesznek a fegyverek típus szerint, és legalább hat-hét (gondolom azért akár több) típus mellett ez már bonyolultabb, nem beszélve arról, hogy nem jelzi ki máshogy a töltények számát, meg hogy milyen fegyver van nálad?! Tényleg?
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 03. 18:53

Bizony, bal alsó sarokban viszont kijelzi a töltények számát, fegyver típust nem. Én jobban örülnék, ha nem a kerék megoldás lenne.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 18:54

Jóóó...Ez csak az RDR-ben van így, egy idő után már fel se fog tűnni, hogy fegyvert váltottál, csak meg kell szokni!
Szerintem jó ötlet, mind1 valakinek tetszik, valakinek nem! :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 18:54

Nem ismerem, de eddig az előző megoldás jobban tetszik. Ez a kerék megoldás fura.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 18:57

Nox: Max Payne 3-al se játszottál még?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 03. 18:58

Kiscserko írta: 1.Erőset üt és lő Trevor, nem bánom, ha a képesség bekapcsolásakor nem kap lángra az ökle, hanem maradnak realitásnál, csak erős lesz, nem bánom. Franklin lassítja az időt vezetés közben, nem örülök neki, nem látom értelmét, csak veszít a realitásából a játék, de elfogadom. Michael lövés közben lassítja az időt? Mi a ****?!
2.MIÉRT kellett telerakni ilyen sz*rral a GTA-t?! A GTA azért JÓ, mert REÁLIS.
3.Töltődik az életed. MIÉRT?! Kikészülök ettől! Muszáj minden játékukat ilyen sz*rrá tenni?! Oké, oké, csak maximum a feléig töltődik az életed, de akkor is, miért kellett ezt berakni?! Ez is csak arra jó, mint a küldetések leegyszerűsítése. Hogy hiába van kinn a 18+, az összes dedós könnyűszerrel végig tudja vinni.
4.A harmadik dolog, a kör alakú fegyverválasztó. Jól van, ez nem egy nagy baj, csak szerintem jobb lenne másképp. A hevében egyfolytában bénázni kell azzal a sz*r körrel, mert a stick-el 90%, hogy elsőre nem fogod tudni azt a fegyvert kiválasztani, amit akartál.
5.Jó játék lesz a GTAV, de jobb lenne a fentiek nélkül...
Nos, be kell valljam őszintén, a cikket most vettem észre -elég fáradt vagyok, úgyhogy ma már nem fogom elolvasni, de a kommentek alapján azért már informálódtam néhány dolog felől- a kommentek közül a tiéd fogott meg a legjobban, így erre reagálnék, ha nem zavar. Pontokra szedtem hogy jobban átlátható legyen.
1. Őszintén szólva szerintem semmi haszna nincs, és még gagyi is. Nekem sem tetszik ez az ötlet..
2. Az első felével egyetértek. Én sem értem, szomorú vagyok, viszont azzal nem, hogy a GTA attól jó mert reális. Eddig sem volt az 100%-ban mégis sokan szerették :) gondolj csak vissza egy GTA III-ra vagy VC-re vagy akár korábbi epizódra. Nem attól jó mert reális, hanem mert szabad lehetsz benne.. Csak míg eddig törekedtek a realitásra, addig itt visszaesni látszik ez a dolog, ami elég szomorú számomra, és úgy látom számodra is.
3.Ez rohadtul nem tetszik, és egyet is értek veled. Mondjuk egy UC-ben ez jó, (nekem legalábbis ott tetszett, nem tudom neked tetszett-e) de a GTA világa teljesen más. Így még jobban lebutítják meg könnyítik a játékot. Nem hiszem el...Pont ez volt jó a küldetésekben hogy lehetett stratégiázni az élettöltőkkel és a páncélokkal, hogy mikor mit kell felvenni..de így max csak annyi lesz hogy bebújok egy biztonságos helyre -ami valljuk be, elég sok van minden küldinél- így tuti hogy túlélem.. TRÉÉÉÉÉÉ.
4.egyetértek. Majd biztos szarolni fogok küldik közben hogy nem azt a fegyót sikerült kiválasztani ami kellett volna. Hülye egy megoldás.. nem értem a régi jó bevált módszert miért kell megváltoztatni.
5. sokkal jobb. :)


Daniel: Én már 20 órán belül is kiakasztottam. Attól függ hogy rámész-e az achi-ra vagy sem. De ha már nem elsőre akasztod ki, akkor szerintem simán megvan. Nekem 3. alkalomra meglett, úgy hogy nem is törekedtem rá.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 05. 03. 19:08-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 03. 19:06

Dave írta:Nox: Max Payne 3-al se játszottál még?
Nem (És nem is fogok :D).
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 03. 19:11

Akkor már mást nem is kérdezek, mert a MP3-ban Pc-n is már a kerék megoldás van!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 03. 19:18

Kiscserko írta:Nem is tudom, hogy kezdjem... Kaptunk egy csomó infót, ami jó... Talán túl sokat kaptunk, ezt simán be lehetett volna osztani hosszabb időre, de mindegy, nem panaszkodom, jó érzés volt infókat kapni. Kaptunk egy halom NAGYON jó hírt, amik nagyon jól hangzottak(pl: területet víz veszi körül+mérete, 5*annyi NPC, mint a GTAIV-ben, tetkók, ingatlanok, ruhák, képességek fejlesztése, fejleszthető fegyverek és járművek, stb.) De az ember mégis azt jegyzi meg, ami rossz hír, s sajnos abból is kaptunk bőven.
Gyakorlatilag MINDENT, amit utáltam a RDRedemption-ban, azt ide berakták. Erőset üt és lő Trevor, nem bánom, ha a képesség bekapcsolásakor nem kap lángra az ökle, hanem maradnak realitásnál, csak erős lesz, nem bánom. Franklin lassítja az időt vezetés közben, nem örülök neki, nem látom értelmét, csak veszít a realitásából a játék, de elfogadom. Végül is, ha az ember nagyon akarja, talán lehetséges, hogy hasznos is lehet. Michael lövés közben lassítja az időt? Mi a ****?! Max Payne-ben szerettem, az a játék erről szólt. Attól, hogy egy játékban sikeres volt, nem kell az összes többibe is belerakni! Red Dead Redemptionban nem szerettem, de azt mondom, az előző részben is volt, legendák szólnak a Vadnyugat cowboyairól, akik "gyorsabbak, mint az árnyékuk", így aztán elfogadtam, bár vonakodva. De MIÉRT kellett telerakni ilyen sz*rral a GTA-t?! Ez Saints Row-ba való. Az azért "jó", mert elszállt, s köze sincs a valósághoz. A GTA azért JÓ, mert REÁLIS. Ezt sok időbe telik majd, mire megszokom. Meg fogom szokni, és meg fogom venni, s igenis ÉLVEZNI fogom, de JOBB lenne nélküle. De lépjünk tovább, a következőre, amit nem szerettem a Red Dead Redemptionban.
Töltődik az életed. MIÉRT?! Kikészülök ettől! Muszáj minden játékukat ilyen sz*rrá tenni?! Oké, oké, csak maximum a feléig töltődik az életed, de akkor is, miért kellett ezt berakni?! Ez is csak arra jó, mint a küldetések leegyszerűsítése. Hogy hiába van kinn a 18+, az összes dedós könnyűszerrel végig tudja vinni. Tegnap, amikor meghallottam a Bullet Time-ot, arra gondoltam, a végén még jönnek azzal a sz*rsággal is, hogy töltődik az életem. Aztán lehülyéztem magam, hiszen gondoltam, miért is csesznék így el? És elcseszték! Ez az, amit nem fogok tudni feldolgozni. Miért kell ilyenekkel elszarni a jó öreg GTA-t?! Jól van, lépjünk tovább a következőre.
Az utolsó, amit nem szerettem a Red Dead Redemptionban. Tényleg, ez a három dolog ÖSSZESEN, ami nem tetszett abban a játékban, s sikerült beilleszteniük a GTA-ba is! GRATULA! Szóval a harmadik dolog, a kör alakú fegyverválasztó. Jól van, ez nem egy nagy baj, csak szerintem jobb lenne másképp. Először is, így kevesebb fajta fegyver lehet nálad egyszerre. Vagy, ha több fegyver lehet, akkor ott kell kiválasztgatni a nyilakkal, hogy most puska, vagy sniper kell nekem, ami eléggé megakasztja a játékot, nehézkes, s mire kiválasztom, le is lőnek. De mindegy, hisz VISSZATÖLTŐDIK az életem, nem igaz? A következő, az előző GTA-kban a fegyverválasztáskor csak egy ikon lecserélésével zavart meg téged a játék, s hogy elővette a fegyvert a csávó egy animáció keretén belül, itt beugrik egy hatalmas menü, ami teljesen megakasztja a játék gördülékenységét. És az utolsó érvem, hogy a harc hevében egyfolytában bénázni kell azzal a sz*r körrel, mert a stick-el 90%, hogy elsőre nem fogod tudni azt a fegyvert kiválasztani, amit akartál.
Eddig az összes bajom a GTAV-el= Franklin gettóstílusa(bár reménykedtem, hogy komolyan ki akar törni), újra töltődő élet, idő lassítás, fegyverkerék. Ezeknek nagy részét az utóbbi 24h-ban tudtam meg, és ezek eléggé alapvető dolgok. Ha ezek nem lennének, ez lenne a tökéletes játék. De ilyen sose lesz, hiába hittem, hogy lesz. A gettó stílust bár az SA-ban utáltam, lehet, itt megszeretem. A többi hülyeség megszeretésében még csak nem is bízok.
Jó játék lesz a GTAV, de jobb lenne a fentiek nélkül...
Erre csak annyit tudok mondani hogy teljesen egyet értünk, bár engem ezek a dolgok az RDR-ben nem zavartak, de attól még nem a GTA-ba való. Amúgy nem biztos, hogy meg kell szoknod, mert ezek a dolgok amiket leírtál rengeteg embernek nem tetszettek, úgyhogy lehet végül nem lesznek benne. (NAGYON REMÉLEM)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 03. 19:24

Én is. Nem értem ezek minek kellenek bele.. Elhiszem hogy újítani akarják a játékot, de nem biztos hogy mindent meg kell ahhoz változtatni, hogy "jobb" legyen. A régi dolgok sokszor jobbak mint az újabbak.. Főleg GTA esetében.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 03. 19:40

Az a "baj", hogy a Rockstar rájött, hogy sok embernek unalmas, hogy nagyon élet közeli, akart lenni a GTA IV! Erre át estek a ló túloldalára és kezd átmenni Saint's Row-ba.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 03. 19:42

Nem tudom ki az a sok ember, de annak nincs érzéke.. Ez így volt jó. A IV-ben nem ez volt elrontva, hanem hogy nem volt sokoldalú a játék és ami volt az sem volt változatos. (pl: ruhák, terepek,játékhossz, etc.) Nem a jó dolgokat kellett volna elrontani, hanem a IV-ben meglevőket orvosolni.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt