[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
LacroiX
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 06. 02. 21:58

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: LacroiX » 2012. 08. 11. 09:33

Kétlem. Hasonlítsd össze Cesar-al. Szinte semmi közös nincs bennük.
Eazy-E pedig tuti balhézott volna, hogy ha valami latin kis izének állítják be.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 11. 12:43

na ki mit szól ehhez a PC Guru féle íráshoz???HÁT ÉN A FEJEMET TÉPTEM...ezek nem játszanak GTA-val?Még hogy semmit nem fejlődött 10 év alatt...
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 11. 13:12

insanity06 írta:na ki mit szól ehhez a PC Guru féle íráshoz???HÁT ÉN A FEJEMET TÉPTEM...ezek nem játszanak GTA-val?Még hogy semmit nem fejlődött 10 év alatt...
http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/gondo ... mi_a_gta_v

hát tényleg elég összecsapott cikk lett, a GTA pont nem az a sorozat,ami mindig közel ugyanazt adja,ellenben pl. az EA games legtöbb sorozatával. Attól mert maga a játékkoncepció ugyanaz,nagyon sok újdonság volt részről részre.

a cikk olvasása közben meg kb. így néztem ki:

http://defenestradordeornitorrincos.fil ... cepalm.gif
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 08. 11. 13:29-kor.
It's all down south now.

Avatar
bD.^
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 22:21
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bD.^ » 2012. 08. 11. 13:23

Szerintem a PcGuru nem ismeri az igazi GTA-t, a GTA III meg a GTA IV ugyanaz? hagyjuk már, szerintem a legjobban a GTA sorozaton látszik meg a fejlődés...a GTA V kiadása után írják meg újra a cikküket.:)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 08. 11. 13:36

Elolvastam én is a cikket. Első benyomásom, hogy az illető, aki írta, biztosan játszott a játékokkal, de nem szereti a GTA sorozatot. Így nyilván csak ezt a szemetet tudta összehordani. Nem is értem, hogy hogyan gondolta, hogy így előrevetíti milyen lesz a GTA V. Puszta találgatás az egész. Nem mondom, hogy nincs hasonlóság a részek között, de milyen újítást várnak ebben a stílusban? Lehetetlen forradalmi változásokat bevezetni anélkül, hogy a sorozat elveszítené azt, ami miatt szeretjük. Talán a másik oldalról lenne érdemes megnézni a dolgokat. Vajon miért ugyan azt látjuk minden klón játékban, mint a GTA-kban? Talán mert semmi komoly újítást nem lehet belevinni, így tökéletes a játék, és talán mert ezt szeretik a játékosok. Ilyen egyszerű.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
bD.^
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 22:21
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bD.^ » 2012. 08. 11. 13:39

totyak írta:Elolvastam én is a cikket. Első benyomásom, hogy az illető, aki írta, biztosan játszott a játékokkal, de nem szereti a GTA sorozatot. Így nyilván csak ezt a szemetet tudta összehordani. Nem is értem, hogy hogyan gondolta, hogy így előrevetíti milyen lesz a GTA V. Puszta találgatás az egész. Nem mondom, hogy nincs hasonlóság a részek között, de milyen újítást várnak ebben a stílusban? Lehetetlen forradalmi változásokat bevezetni anélkül, hogy a sorozat elveszítené azt, ami miatt szeretjük. Talán a másik oldalról lenne érdemes megnézni a dolgokat. Vajon miért ugyan azt látjuk minden klón játékban, mint a GTA-kban? Talán mert semmi komoly újítást nem lehet belevinni, így tökéletes a játék, és talán mert ezt szeretik a játékosok. Ilyen egyszerű.
Teljesen egyet értek veled, a GTA V-ben szerintem lesznek újítások, de ha nem is lesz a repülőkön kívül más újítás, semmit nem veszít majd a játszhatóságából a GTA V...:)és a GTA az GTA bármilyen formában...:)

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2012. 08. 11. 15:53

Tuti lesz benne elég sok újítás Pl: ha lesz kutya a játékban akkor már az egy igen nagy újításnak számít.És ha megjelenik szerintem cáfolni fogja ezt a cikket,és a Gta V maradandód fog alkotni ezt biztosan ki lehet jelenteni :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 11. 18:55

Valaki már linkelt itt valahol egy hírt a PC Guru-ról, de az is egy orbitális nagy baromság volt. Ezek után ezt végig sem olvasom. :)

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 11. 19:11

Visali írta:Valaki már linkelt itt valahol egy hírt a PC Guru-ról, de az is egy orbitális nagy baromság volt. Ezek után ezt végig sem olvasom. :)
Nem is érdemes. Bár nem is tudom mit vártatok, ez a PC Guru. :lol: Gamestar fényévekkel igényesebb.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 11. 20:51

MaximusFTW írta:
Visali írta:Valaki már linkelt itt valahol egy hírt a PC Guru-ról, de az is egy orbitális nagy baromság volt. Ezek után ezt végig sem olvasom. :)
Nem is érdemes. Bár nem is tudom mit vártatok, ez a PC Guru. :lol: Gamestar fényévekkel igényesebb.
A GameStar a másik jobbik. Én azóta nem olvasom, mióta a Rockstar Vancouver és a Rockstar Toronto összevonását úgy írták meg, mintha a válság miatt kellett volna bezárni az irodát, a dolgozókat pedig az utcára teszik.

http://www.gamestar.hu/max-payne-3-megs ... tudio.html
http://gtaplace.hu/hir/1235/atszervezes ... -games-nel

LacroiX
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 06. 02. 21:58

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: LacroiX » 2012. 08. 12. 08:45

A PC Gurunál lassan már az Otherworld is erősebb lesz. De bármit csinálhatnak, a GameTeVe-t nem fogják tudni lenyomni.:)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 12. 09:58

de én még nem tudtam magam túl tenni ezeken a marhaságokon amit itt összehordtak.Most csak úgy hasamra csapva sorolom az újdonságokat:
-telefon
-internet
-grafika
-autók fizikája
-az emberek ahogy elesnek vagy kirepülnek az autóból
-motorokon a bukósisak
-fejbe lősz valakit a kocsiban akkor nem esik ki egyből az autóból xDDDD
-karakterek részletesebbek lettek
és most hirtelen ezek jutottak eszembe...de van kb még 1000 ilyen dolog!
de amit felkaptam a vizet, hogy hogyan tudták összehasonlítani egy gettóból jött CJ-t egy bevándorló katonával Nicoval és a kettőjük történetét...SEMMI HASONLÓSÁG...
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
bD.^
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 22:21
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bD.^ » 2012. 08. 12. 10:13

insanity06 írta:de én még nem tudtam magam túl tenni ezeken a marhaságokon amit itt összehordtak.Most csak úgy hasamra csapva sorolom az újdonságokat:
-telefon
-internet
-grafika
-autók fizikája
-az emberek ahogy elesnek vagy kirepülnek az autóból
-motorokon a bukósisak
-fejbe lősz valakit a kocsiban akkor nem esik ki egyből az autóból xDDDD
-karakterek részletesebbek lettek
és most hirtelen ezek jutottak eszembe...de van kb még 1000 ilyen dolog!
de amit felkaptam a vizet, hogy hogyan tudták összehasonlítani egy gettóból jött CJ-t egy bevándorló katonával Nicoval és a kettőjük történetét...SEMMI HASONLÓSÁG...
Na hát ez a PcGuRu...csak írják a cikkeket pedig néha semmi értelmük sincs.:)

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 08. 12. 13:06

LacroiX írta:A PC Gurunál lassan már az Otherworld is erősebb lesz. De bármit csinálhatnak, a GameTeVe-t nem fogják tudni lenyomni.:)
Na akkor ajánlom az otherworld red orchestra 2 videotesztjét. Én azon akadtam ki. De az AC2 tesztjük sem valami korrekt (szóval benyögték, hogy semmi újítás nincs az ac2-ben). Egyébként most ezen kívül nem igazán tudnék elb@szott cikket a gurutól.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

LacroiX
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 06. 02. 21:58

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: LacroiX » 2012. 08. 12. 14:08

Nem fogom megnézni mivel azt az a Sharin vagy ki írta és az ő kritikáit semmibe veszem. Egyszer néztem meg 1 kritikáját és úgy volt, hogy a falra mászom... Összefüggően nem tud beszélni és minden 3. mondatában káromkodás van. Szóval őt inkább hagyjuk, de a többiek általában rendben vannak.
A PC Guru azért fura nekem, mert olyan mintha csak a játékot a feléig játszanák, aztán elkészítik a tesztet.Jó néhány tesztjükben kihagytak 1-2 fontosabb dolgot is a játékokról.

Lezárt