[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 14. 13:16

kétlem hogy 18 rugó lenne a játék, 15-nél többért szinte egy játékot se adnak! Én 15 rugóra tippelek, pontosabban 14 999-re :D.

A képeken lévő ember(ek) között pedig kevés a hasonlóság,tuti nem egy emberről beszélünk!+a GTA-akba eléggé jellemző az hogy egy járókelő modellje többször felbukkan a játékokba!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 14. 13:46

Szerintem ha egy járókelő többször fel bukkan, nem úgy lesz mint a GTA 4-ben mikor láttál valakit, és 5 perc múlva a város másik felén is ott volt.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 14. 14:00

am sztem ha a játékidőt növelni akarják 1-2 órával, akkor kivehetnék a taxizási lehetőséget(vagy ha mégsem akkor a küldetéspénzeket csökkentenék a taxiért meg több száz dollárt kellene elkérni..). mert pl. én a 4-ben szinte minden küldihez taxival mentem, és emlékszem a SA-ban egy csomó idő elment az autózással ha sokszor el is basztam 1-1 küldit... :D a jetpack kódot meg kb. 2 hónap után lehetett tudni... :)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 14. 14:22

Szerintem nem ilyen módon növelnék a játékidőt. Kódozni meg szerintem hülyeség, csak bugos lesz a játék
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 14. 17:40

Trailerben az épületen álló úriember kb. 40-45 éves lehet.

Kérdés: Mikortól számít valaki az öreg korba?
Én úgy tudom, hogy:
1-12: gyermek
12-16: tinédzser
16-20: fiatal
20-35: felnőtt
35-60: középkorú
60+ időskorú

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 14. 17:41

mikor megosztották a képeket olvastam valami olyasmit, hogy azért nem akarják nagyon reklámozni, mert egyrészt azt is akarják, hogy a játékosok maguk tapasztalják meg és lepődjenek meg!Szóval ha titkolnak valamit tuti nem valami olyan dolog az ami már eddig is volt!Tuti valami új,szóval 1000% hogy növelik a játékidőt valamilyen praktikákkal.

A taxizásnak én se örülnék!A négyben az se tetszett, hogy utána ingyen is eltudtam menni, mert Roman cab-jei elvittek!Közben volt vagy 500-700 ezrem...Ha már a pénz lesz a központban tuti olyan dolgokkal rakják teli amivel el is tudjuk költeni őket!

Cheat pedig ne legyen benne!Egy se,hülyeség...szórakozni ott a San Andreas
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 14. 18:02

insanity06 írta:kétlem hogy 18 rugó lenne a játék, 15-nél többért szinte egy játékot se adnak! Én 15 rugóra tippelek, pontosabban 14 999-re :D.

A képeken lévő ember(ek) között pedig kevés a hasonlóság,tuti nem egy emberről beszélünk!+a GTA-akba eléggé jellemző az hogy egy járókelő modellje többször felbukkan a játékokba!

De adnak! Mivel a GTA 18 ezerért szoktak lenni a boltokban. PL. 576-ban. Bátyám onnan veszi a játékokat, és annyi szokott lenni. Legalábbis a IV-t, meg asszem SA-t is annyiért vette.

Most azzal mi baj van, hogy Roman taxijai ingyen elvisznek akárhova? Oké, hogy nincs mire költeni azt a többszázezer $-t, de ez nem emiatt van. Ez csak egyfajta "jutalom" Roman részéről, amit én személy szerint tolerálok, hogy erre is gondoltak. (Habár a taxizás potom pénz, akárhova mész, skippelve. Mármint az össz pénzhez képest,mert egyébként nagyon lerántják úgy az embert:D)
Azzal semmi gond nincs. Egyszerűen nem lehet azt a tömérdek mennyiségű pénzt mire elkölteni. Ennyi az egész. Egyébként én Roman taxijait sose használtam, jó volt nekem a "rendes" NY-i taxi :)

Azt meg ne várd el, hogy ne legyen cheat! A R*-osok nem azért csinálnak hozzá cheat-eket, hogy sok 8 éves arra verje magát, hogy cheat nélkül végigvitte a story-t, hanem hogy növelje a játékélményt! Meg cink lenne, ha csak SA-ban lehetne "szórakozni". Kód legyen csak mindegyikhez. Aki nem akar ezzel élni, az nem veszi igénybe, akinek meg kell, az szórakozik vele, meg azzal játszik, ennyi!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 07. 14. 18:04

Nekem a GTA IV-be ez volt legnagyobb problémám, hogy nem tudtam mire költeni, hiába volt nagyon sok. Remélem komolyan gondolták, hogy mindent a pénz fog uralni és mondjuk kocsikat, motorokat, és egyéb járműveket , házakat lehet majd venni. Elképzelhetőnek tartom, hogy vehetnél mindig új mobilt és a konditeremért is fizetni kelljen.



P.S.

Szerintem GTA V-nek az ára nem fogja meghaladni a 13.500.-ot.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 14. 18:09

kokain2000 írta:Nekem a GTA IV-be ez volt legnagyobb problémám, hogy nem tudtam mire költeni, hiába volt nagyon sok. Remélem komolyan gondolták, hogy mindent a pénz fog uralni és mondjuk kocsikat, motorokat, és egyéb járműveket , házakat lehet majd venni. Elképzelhetőnek tartom, hogy vehetnél mindig új mobilt és a konditeremért is fizetni kelljen.



P.S.

Szerintem GTA V-nek az ára nem fogja meghaladni a 13.500.-ot.
Igen, ezt nagyon sokat említették, én is hiányoltam. TLAD-ban, meg TBOGT-ban is van majdnem fél millióm, de nem lehet mire költeni, és frusztáló. IV-ben már a bug miatt elpazaroltam csomó pénzt lőszerre, de ott is nagyon sok pénzem maradt. Végülis teljesen felesleges küldetést végrehajtani, ha azt nézzük, hogy nem nagyon lehet mire elverni.

házat szerintem lehet majd venni, abból következtetve, hogy a trailer-ben láthatjuk egyes ház(ak) előtt az eladó táblácskát, szerintem ez nem lehet véletlen.

PS: Szerintem több lesz, de majd kiderül. Meg bolttól is függ.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 14. 21:09

Unatkoztam.


Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 14. 21:20

Gege írta:Unatkoztam.
Gege, szép munka...nagyon jó lett szerintem.:D
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 14. 21:50

Azta Velociraptor fejű krokodilt! :D :D :D :D :D
Nagyon jó lett,tetszik! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
stonecold
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 01. 31. 15:07

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: stonecold » 2012. 07. 14. 22:00

Minek cheat? Ott a trainer abba be lehet bármit állítani amit csak akarsz. Én remélem az 5 -be durvábban is szét lehet lőni az embert, mert ami a 4 be volt az röhejes volt. Ha az utcán durvábban elesek több vér folyik mint a 4 -ben mikor szétlőttem valakit. És nagyon remélem ha már ilyen nagy lesz a város nem lesz olyan üres mint a 4 ben sok helyen mert rohadt értelmetlen. Szóval remélem nagyon, hogy nem csak az eddigi legnagyobb várost akarják és azt hogy gyönyörű legyen, mert evvel kitörölhetem... Ideje lenne ha jó sok lehetőséget beraknak az ökörködéshez, mert a küldikkel nem túl hosszú életű a játék. Remélem 1-1 nagyobb épületbe majd be lehet menni és persze nem üresen fog fogadni mint a 4 ben mert avval sem megyek túl sokra.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 14. 22:20

Én azt remélem, hogy a konzolos Free aimben is kijelzi az életét a muksónak
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 07. 15. 02:21


Lezárt