Trailer #1

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 11. 06. 10:36

A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 06. 10:39

Itt van magyarul a trailer... http://www.youtube.com/watch?v=AlFlozWR ... r_embedded#!
Idézem: Hogy végre jófiú lehessek, egy családapa.Szóval vettem egy nagy házat, idejöttem, megpihentem és... azt gondoltam, hogy olyan apa lehetek, mint bármelyik másik apa. A gyerekeim? Olyanok lennének, mint a többi gyerek a TV-böl. Labdáznánk, ülnénk a napsütésben... de hát...tudod hogy van ez.
Idézet vége
Én úgy értelmezem, hogyha sikerült volna jó útra térniük, akkor labdáznának meg ilyenek... de nem sikerült nekik. Szerintem konrétan ezzel kimondja hogy vannak gyerekei.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Norbeee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010. 04. 04. 22:24
Tartózkodási hely: Szigethalom

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Norbeee » 2011. 11. 06. 10:59

Bár a szöveg alapján,az is lehet,hogy gyerekeket szeretett volna,normális családközpontú fater lenni,aki már nem él piszkos dolgokkal... Csak ugye valami közbejött (valszeg. utolérte a munkája),és ezért az egészet bas... felejtheti el.
Ööhm. Majd kitalálok valamit ide is...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 06. 11:55

az a san andreasos nagy volt :D
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2011. 11. 06. 12:26

csaba292 írta:Itt van magyarul a trailer... http://www.youtube.com/watch?v=AlFlozWR ... r_embedded#!
Idézem: Hogy végre jófiú lehessek, egy családapa.Szóval vettem egy nagy házat, idejöttem, megpihentem és... azt gondoltam, hogy olyan apa lehetek, mint bármelyik másik apa. A gyerekeim? Olyanok lennének, mint a többi gyerek a TV-böl. Labdáznánk, ülnénk a napsütésben... de hát...tudod hogy van ez.
Idézet vége
Én úgy értelmezem, hogyha sikerült volna jó útra térniük, akkor labdáznának meg ilyenek... de nem sikerült nekik. Szerintem konrétan ezzel kimondja hogy vannak gyerekei.

Kicsit rosszul értelmezitek. Ha gyerekei lennének sem tudna velük rabolni, mert elég erősen kétlem, hogy egy 20 fölötti fiatalember az apjával ücsörögne a napsütésben, és labdáznának. Feltételes mód forever!


PLUSZ! Ha már mindenki azzal jön, hogy a férfi, akit mutatnak öltönyben, túl öreg az akcióhoz, akkor valaki mondja már meg nekem, hogy miért van ez a férfi az élen az ékszerüzlet kirablásánál, ami a trailerben is látható? :)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 06. 12:37

40-nél nem lehet több.. :D de jól néz ki az az össezhasonlító videó is.
Nobody fucks with my family!

Deystan
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. 08. 06. 19:17

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Deystan » 2011. 11. 06. 12:57

Szerintem is az a 40 év körüli hapek lesz aki a bankrablásnál is látható és a trailer közben is beszél.

A trailer alatt azt is elmondja hogy idejött vett egy házat és felakar hagyni az eddigi életével amit folytatott.
Ebből egyértelműen lehet arra következtetni, hogy előtte egy gengszter volt aki droggal, nőkkel, (akár bérgyilkossággal is) és mindenféle illegális dologgal foglalkozhatott, amiből jó sok pénzt szerezhetett, met amikor mondja hogy evtt egy házat egy nagy villát mutatnak. Ebből szerintem lehet arra következtetni hogy nem az a csóró gettós feka a főhős aki fut a rendőrök elöl. (esetleg ha több választható karakter is lesz akkor).

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 06. 13:32

szerinteem is 40
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2011. 11. 06. 13:39

Az viszont lehet, hogy csak egy ideig kell a 40-éves csávóval lenni és tényleg a stori haladásával mással is lehetünk. Vagy pedig párhuzamosan kettővel. Ezt a fajta életet két szemszögből mutatja be. Milyen egy gazdag embernek és milyen aki csak a bűnözésből tud megélni.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 06. 13:54

Nekem az a hang nem gazán tűnik a 40-es csávóhoz. Egyre jobban hajlok affele hogy valamikor meg fog változni az irányítható karakter mint RDR-ben.
Nobody fucks with my family!

NikitaDragovich

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 06. 14:31

Ok, de ha elsőnek az apával mentünk és utána a fiúval és a játék kiakasztása után kivel fogunk menni?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 11. 06. 14:34

Szerintem a játék végeztével biztos az anyával kell menni :P :P :P

Honnan a halálból tudjuk. Úgy kérdezed itt a dolgokat, mintha mi már játszottunk volna a játékkal.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 06. 14:42

szerintem el kell menni egy házba, ahol ott van mindenki, és úgy lehet cserélgetni.
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 06. 15:00

Jó, de az a GTA 4-es utalás, hogy Nikonak van egy repülőjegye San Andreasba! Szerintem Niko benne lesz a GTA 5-be!

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 06. 15:09

Ezt megint úgy kell elképzelni, hogy egy nagy világ a GTA III,VC,SA ezekben van egy Liberty City,Vice City meg San Andreas. és mivel egy világban vannak előfordult olyan hogy láthattunk 1 embert 2 részben is. (lásd: Don Salvatore:III és SA vagy Claude:III és SA)
Aztán mi ezeket berakjuk egy borítékba lecsukjuk és felrakjuk a polcra( Azt szimbolizálja hogy ezekkel az emberekkel,helyszínekkel nem találkozunk új GTA-ban már ergo le vannak zárva)

Aztán elkezdtünk csinálni egy új világot amiben van már egy új Liberty City és ha követik a sémát akkor ebben is lesz új SA városai és új VC. Szóval mivel ezek egy azon új világban vannak lehet, hogy a GTA V-ben lesz mellék vagy random ismerős a GTA IV-ből. Ha mi most azt mondjuk hogy a GTA IV lezárult az azt jelenti hogy a következő rész (GTA V) nem egyenesen folytatja a GTA IV cselekményeit szóval nem Luis,Johhny,Niko lesz a főszereplő és nem az ő új kalandjaikról fog szólni az V hanem egy teljesen új történetről de ez már ugye a trailerből is kiderült.
Nobody fucks with my family!

Válasz küldése