Trailer #1

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 25. 11:04

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Nem tudom ezt a videót mire vélni.
én reméltem, hogy fehér lesz a főszereplő (valahogy sem Vic Vance, sem Luis Lopez, sem CJ nem jött be nekem), nem pedig egy golyófejű néger :)
Szóval ezt láttam, nem tudom, hogy igazi-e, de egy néger ül a volánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=FRD4llFx ... re=related
Figyelemreméltó a hely, ahova megérkezik Big Smoke House. kinek jut erről eszébe valami? :S
[Lehet, hogy arról szól a Story, hogy Big Smoke hogyan költözött ide? :D Csak vicc :)]
Nekem Vic szimpi eddig, de majd kiderül, Youtube-n nézett bejátszások alapján szimpatikus. Az egyetlen feketebörű karakter a GTA sorozat során, aki "értelmesnek" mondható az én szememben. A másik kettő no comment kategória.

Na de a videóra térve. A R*-ra sose volt jellemző, hogy a GTA-kból demókat, ill. béta verziót adtak volna ki, és nem is fognak sosem. Láttam már béta verziónak titulált vidiket, itt ezen a fórumon is kérdezték már, hogy az a videó valós-é, de mint már neki is mondtam, nem.
A főhős szerintem elég egyértelmű, hogy Albert da Silva lesz, aki nem is nigger, de még sok köze (eddig) Big Smoke-hoz sincs, és remélem nem is lesz.
Egy szóval: A vidi KAMU. Van 2 képünk, meg 1 trailer-ünk, ami ténylegesen a R* által kiadott GTA-t mutatja meg. Ennyi röviden.. Nagyon elkalandoztál. :D

Davebni pedig jól mondja.
Köszönöm Luszie...:D És igazad van. remélem is Albert De/Da Silva...lesz a főszereplő.nem tom hogy kell irni...:D Lehet hogy idősebb az eddigieknél de szerintem jó főhős lenne.:D
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 25. 11:53

Én is őt várnám, de remélem, hogy értelmesebb nevet kap. Honnan ez a tuti infó, hogy ez a neve? (ingame)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 25. 14:05

DAVEBNi' írta:
NoxiusEnterprise írta:Nem tudom ezt a videót mire vélni.
én reméltem, hogy fehér lesz a főszereplő (valahogy sem Vic Vance, sem Luis Lopez, sem CJ nem jött be nekem), nem pedig egy golyófejű néger :)
Szóval ezt láttam, nem tudom, hogy igazi-e, de egy néger ül a volánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=FRD4llFx ... re=related
Figyelemreméltó a hely, ahova megérkezik Big Smoke House. kinek jut erről eszébe valami? :S
[Lehet, hogy arról szól a Story, hogy Big Smoke hogyan költözött ide? :D Csak vicc :)]
Most úgy nem azért....de te nézted az eddigi hireket/pletykákat?...mert ez a videó kamu és a R* is megerősítette hogy bármi béta videó van...az kamu....nincsen még semmilyen gameplay semmi a GTA V-ről....-.-"
A válasz egyszerű: nem.
Guess who's back!

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 25. 14:19

NoxiusEnterprise írta:
DAVEBNi' írta:
NoxiusEnterprise írta:Nem tudom ezt a videót mire vélni.
én reméltem, hogy fehér lesz a főszereplő (valahogy sem Vic Vance, sem Luis Lopez, sem CJ nem jött be nekem), nem pedig egy golyófejű néger :)
Szóval ezt láttam, nem tudom, hogy igazi-e, de egy néger ül a volánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=FRD4llFx ... re=related
Figyelemreméltó a hely, ahova megérkezik Big Smoke House. kinek jut erről eszébe valami? :S
[Lehet, hogy arról szól a Story, hogy Big Smoke hogyan költözött ide? :D Csak vicc :)]
Most úgy nem azért....de te nézted az eddigi hireket/pletykákat?...mert ez a videó kamu és a R* is megerősítette hogy bármi béta videó van...az kamu....nincsen még semmilyen gameplay semmi a GTA V-ről....-.-"
A válasz egyszerű: nem.
Akkor, ne írj ki hülyeségeket hanem néz körül az oldalon...-.-"
ennyi...
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 25. 16:03

Akkor, ne írj ki hülyeségeket hanem néz körül az oldalon...-.-"
ennyi...
Ilyen stílusig azért nem kellene elmenni! Normálisan is kifejezheted magadat. olyan hangvételű kommentet írni, mint az idézett... De elég az OFFból.
Guess who's back!

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 25. 17:07

NoxiusEnterprise írta:
Akkor, ne írj ki hülyeségeket hanem néz körül az oldalon...-.-"
ennyi...
Ilyen stílusig azért nem kellene elmenni! Normálisan is kifejezheted magadat. olyan hangvételű kommentet írni, mint az idézett... De elég az OFFból.
Jó én most nem fogok veled, ezért vitába szállni....ugyhogy..-.-"
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 25. 19:48

NoxiusEnterprise írta:
Akkor, ne írj ki hülyeségeket hanem néz körül az oldalon...-.-"
ennyi...
Ilyen stílusig azért nem kellene elmenni! Normálisan is kifejezheted magadat. olyan hangvételű kommentet írni, mint az idézett... De elég az OFFból.
A stílus tényleg nem a legmegfelelőbb, de az igazság ott van benne elrejtve. :) Rosszindulatot félretéve.
Viszont azért veled is egyet tudok érteni.
DereX írta:Én is őt várnám, de remélem, hogy értelmesebb nevet kap. Honnan ez a tuti infó, hogy ez a neve? (ingame)
Fú, én nekem fogalmam sincs. Én is csak úgy megtudtam, hogy ez a neve a fickónak, de az is lehet, hogy nem ez a neve, csak ezt adta neki valamelyik fan és ez épült be a közéletbe. :D Nem tudom.

Nekem egyelőre nem szimpatikus ez a karakter, de végülis lehet, hogy megszeretem. Csak egyelőre ez "családapavagyokésjobbéletrevágyom" stílus nem jön be. Remélem ez a gondoskodó énje nem fog tükröződni a játékból. Nem nagyon passzolna ide szerintem. Egyébként Niko-t sem bírtam eleinte, de aztán rájöttem, hogy jó arc. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 25. 21:20

Szerintem is ez az "Albert De Silva" lesz, de biztosra veszem, hogy nem ez lesz az igazi neve. Mondjuk az eddigiek alapján nekem tetszene főszereplőnek. Viszont azt, hogy MÁR családapa ne vegyétek olyan biztosra, hiszen egy szóval se mondták a trailerben, és Rockstar bácsi se szólt erről. Csak azt mondja a fickó a videó alatt, hogy milyenek LENNÉNEK a gyerekei. Azt nem mondja hogy van-e vagy nincs gyereke. Akár lehet,h van, de az is lehet,h nincs.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 25. 21:28

Kiscserko írta:Szerintem is ez az "Albert De Silva" lesz, de biztosra veszem, hogy nem ez lesz az igazi neve. Mondjuk az eddigiek alapján nekem tetszene főszereplőnek. Viszont azt, hogy MÁR családapa ne vegyétek olyan biztosra, hiszen egy szóval se mondták a trailerben, és Rockstar bácsi se szólt erről. Csak azt mondja a fickó a videó alatt, hogy milyenek LENNÉNEK a gyerekei. Azt nem ondja hogy van-e vak.gy nincs gyereke. Akár lehet,h van, de az is lehet,h nincs.

Teljesen igazad van...én elfogadnám az Albert de Silva nevet..és remélem lesznek gyerekei, mert akk. Izgisebb lenne a történet...szerintem.:D
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 25. 23:32

gtaplace.hu/cikkek/gta-v/843/szereplok

Olvassátok a cikkeinket, a Rush szereplőválogatásban van egy Albert de Silva nevű karakter, a monológ alapján a főhős karaktere rá illik.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 26. 04:27

Természetesen olvastam már a cikketeket, de még ez a Rush válogatás sem megerősített. Valószínűnek tartom, h a Rush nem a GtaV kódneve. Ezért írtam, h a nevét én nem veszem készpénznek. Viszont volt egy olyan hír nemrég(ha jól emlékszem) hogy beigazolódni néz ki a lista. Ezért lehetséges, hogy az egész befog válni, tényleg ilyen szereplők lesznek, talán még örülnék is neki. Hisz szerintem itt már mind tudjuk, hogy egy Gta-ban fizikai képtelenség csalódni :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2012. 07. 26. 12:22

Kiscserko írta:Szerintem is ez az "Albert De Silva" lesz, de biztosra veszem, hogy nem ez lesz az igazi neve. Mondjuk az eddigiek alapján nekem tetszene főszereplőnek. Viszont azt, hogy MÁR családapa ne vegyétek olyan biztosra, hiszen egy szóval se mondták a trailerben, és Rockstar bácsi se szólt erről. Csak azt mondja a fickó a videó alatt, hogy milyenek LENNÉNEK a gyerekei. Azt nem mondja hogy van-e vagy nincs gyereke. Akár lehet,h van, de az is lehet,h nincs.
Ha Alberto lesz, akkor neki van gyereke. Ha a Rush válogatásnak hihetünk:

Kevin De Silva:
18 - Albert kövér, FPS játékos gyereke. Sokat füvezik, szorongással küzd és kibújik a kötelesség alól. Érzékeny, mindenről megvan a véleménye. Online játék alatt rasszista kommenteket írkál.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 26. 12:54

Kovics írta:
Kiscserko írta:Szerintem is ez az "Albert De Silva" lesz, de biztosra veszem, hogy nem ez lesz az igazi neve. Mondjuk az eddigiek alapján nekem tetszene főszereplőnek. Viszont azt, hogy MÁR családapa ne vegyétek olyan biztosra, hiszen egy szóval se mondták a trailerben, és Rockstar bácsi se szólt erről. Csak azt mondja a fickó a videó alatt, hogy milyenek LENNÉNEK a gyerekei. Azt nem mondja hogy van-e vagy nincs gyereke. Akár lehet,h van, de az is lehet,h nincs.
Ha Alberto lesz, akkor neki van gyereke. Ha a Rush válogatásnak hihetünk:

Kevin De Silva:
18 - Albert kövér, FPS játékos gyereke. Sokat füvezik, szorongással küzd és kibújik a kötelesség alól. Érzékeny, mindenről megvan a véleménye. Online játék alatt rasszista kommenteket írkál.
Szerintem félreértettél, nem a Rushra gondoltam, hanem az öltönyös fickóra a trailerből. És később meg azt is leírtam, h lehet, beválik a lista, akkor meg neked bizony igazad lesz :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 26. 16:20

Kiscserko írta:Szerintem is ez az "Albert De Silva" lesz, de biztosra veszem, hogy nem ez lesz az igazi neve. Mondjuk az eddigiek alapján nekem tetszene főszereplőnek. Viszont azt, hogy MÁR családapa ne vegyétek olyan biztosra, hiszen egy szóval se mondták a trailerben, és Rockstar bácsi se szólt erről. Csak azt mondja a fickó a videó alatt, hogy milyenek LENNÉNEK a gyerekei. Azt nem mondja hogy van-e vagy nincs gyereke. Akár lehet,h van, de az is lehet,h nincs.
én a trailerban nem úgy értelmeztem,hogy "ha lennének" hanem úgy értelmeztem magamban,hogy azt szeretné ha "olyanok lennének".
tehát ha így értelmezzük akkor vannak gyerekei.
meg ez a mondat:"és úgy gondoltam,hogy olyan apa lehetek mint a többi apa"
persze a gyereket nem kell kis 6 évesnek gondolni.lehet,hogy már elmúlt 18 vagy kitudja.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 26. 17:22

"és úgy gondoltam,hogy olyan apa lehetek mint a többi apa"
Hmmm...
Ebben tényleg lehet valami, erre már én is gondoltam. De szerintem még ezt is lehet két féleképp elemezni. De lehet, hogy ez már csak magamnak való bebeszélés :shock:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése