Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 04. 16. 19:15

tuti nem albert de silva lesz. a gta-ban mindig könnyen megjegyezhető neveket adnak: nico bellic, clade speed, tommy vercetti, carl johnson. albert de silva az meg olyan furcsa meg bonyorilt

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 05. 28. 20:23

Nekem mindegy,hogy ki lesz az új srác/öregúr,nálam a favoritok örökre CJ és Niko maradnak :cool: Ők csaltak legtöbb mosolyt az arcomra GTAzás közbenlegalább annyira szeretem őket,és fognak hiányozni,mint az Assassin's Creedben Ezio :lol:
Na elnézést,visszatérek a témához:ha a Trailerben legtöbbet látot figurák közül kéne választanom,akkor inkább a néger srácot választanám,különösen,mert nagyon hasonlít CJ-re(ha csak nem ő az,csak azért nem ismerjük fel,mert fejlett Rage grafikában van,de am szerintem sem ő az)és mert Los Santoshoz a néger szerintem jobban illik a képbe ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 14. 15:26

hát nem tudom.én akárhányszor is nézem meg a trailert olyan érzésem van,hogy egy néger csávó beszél.
a stílusa olyan négeres:D
nem hiszem,hogy egy gazdag 50 éves faszi öltönyben ilyen stílusban beszélne.egyszerűen nem illik neki.na meg lehet a videóban nincs is benne a főszereplő csak a hangja.lehet néger lesz vagy fehér,de közel sem biztos,hogy a trailerben látottak közül lesz valamelyik.
de felesleges találgatni,a gamescomon tuti kiderül,hogy ki lesz a főszereplő mivel a R* kint lesz.

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 14. 15:37

simon7109 írta:hát nem tudom.én akárhányszor is nézem meg a trailert olyan érzésem van,hogy egy néger csávó beszél.
a stílusa olyan négeres:D
nem hiszem,hogy egy gazdag 50 éves faszi öltönyben ilyen stílusban beszélne.egyszerűen nem illik neki.na meg lehet a videóban nincs is benne a főszereplő csak a hangja.lehet néger lesz vagy fehér,de közel sem biztos,hogy a trailerben látottak közül lesz valamelyik.
de felesleges találgatni,a gamescomon tuti kiderül,hogy ki lesz a főszereplő mivel a R* kint lesz.
Most úgy nem azért, de azt honnan veszed hogy kint lesz a Rockstar a Gamescom-on?
- http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/gta_v ... gamescomon
itt cáfollak téged!
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 14. 16:24

DAVEBNi' írta:
simon7109 írta:hát nem tudom.én akárhányszor is nézem meg a trailert olyan érzésem van,hogy egy néger csávó beszél.
a stílusa olyan négeres:D
nem hiszem,hogy egy gazdag 50 éves faszi öltönyben ilyen stílusban beszélne.egyszerűen nem illik neki.na meg lehet a videóban nincs is benne a főszereplő csak a hangja.lehet néger lesz vagy fehér,de közel sem biztos,hogy a trailerben látottak közül lesz valamelyik.
de felesleges találgatni,a gamescomon tuti kiderül,hogy ki lesz a főszereplő mivel a R* kint lesz.
Most úgy nem azért, de azt honnan veszed hogy kint lesz a Rockstar a Gamescom-on?
- http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/gta_v ... gamescomon
itt cáfollak téged!
akkor ezt benéztem:D egy másik oldalon pedig azt olvastam,hogy kint lesznek.lehet csak a pletyka végett kihírezték mint tényt...
ettől függetlenül nemsokára tuti lesz új trailer.talán majd az 1. trailer évfordulóján.

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2012. 07. 18. 16:54

Szerintem R*-ék nem vállalnak be még egy néger főszereplőt. Szerény véleményem szerint Vercetti minden karaktert vert, én tippem szerint mindenképpen fehér lesz a főhős. A néger csávó a trailerben pedig az egyik bűntársunk lesz majd.

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 18. 17:36

háát,az alapján a kép alapján amiről videó van linkelve a társalgó topikban lehet mégiscsak az öltönyös csávó lesz a főszereplő mivel a kép szélén lévő karakter igencsak hasonlít rá és egyik GTA-ban sem szerepelt még az a karakter míg a többi karakter az előző GTA-k főhősei.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 18. 17:54

Persze csak tipp, de a beszéde alapján, egy teljesen más típusú városból érkezett ide, például Liberty Cityből (amit nem hiszek, mert mostanában túl sok arrafelé a sztori ;)).
Szóval egy nyugalmazott maffiózó valamelyik megapoliszból :D
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 20. 23:04

1. Szerintem De Silva lesz. Ami egy igazán megjegyezhető név szerintem. Bár ami engem illet, egy Nico kaliberű főhős után nem lenne kedvem egy begyöpösödött olasz hátát bámulni. :S
2. Volt már sokféle karakter a játék folyamán: olasz maffiózó, háborús hős, szegény gettó srác, néma gyilkos, minden csak női főhős nem. Nem fura? Mit gondolnátok egy női karakterről? Ne hurrogjatok, csak véleményeket kérek! :P
3. Az abszolút poén az lenne szerintem, ha maga Nico térne vissza, de nem csak mint mellékszereplő! Ehhez mit szólnátok?

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 20. 23:15

én nagyon örülnék egy női főhősnek,legalább az Episodes from Los Santosban :)
viszont Niko története már véget ért,azt nem fogják visszahozni,a GTA IV-es Liberty City történeteit már végleg lezárta a rockstar

http://media.gtanet.com/images/6379-gta-v-hint.jpg
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 07. 21. 09:01-kor.
It's all down south now.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 20. 23:24

Liberty City történeteit lezárta? Ó, ebben nem lennék biztos. Tekintve, hogy milyen erős szálak fűzi oda a R*-t, szerintem tartogatnak még pár dolgot, ha más nem, olykor-olykor megutaztatják az éppen aktuális főhőst, mint annó San Andreasban CJ-t.
Nico viszont hiányozni fog, mint főhős. :/

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 21. 00:27

a GTA4 érát zárták le,nem Liberty Cityt.valszeg vissza fog még kerülni,de már nem azokkal a szereplőkkel akik a 4-ben voltak és lehet a város is változni fog.
az SA-ban azért lehetett benne a GTA3-as Liberty City mert az SA a GTA3 érába tartozott(ezért is nem volt számozása) ahogy a VC is meg a stories részek.
a GTA4 érába tartozik a GTA4,a TLAD,a TBOGT valamint a Chinatown wars is.
ezzel a GTA4 éra lezárult.
A GTA5 egy teljesen új érát nyit mivel ez egy újabb számozott rész(mindig a számozott részek nyissák az új érákat) na meg a R* is mondta,hogy a GTA4 érát lezárták(ahogy a 3-at is a stories részekkel) és az 5 egy teljesen új éra kezdete.Ezért is hülyeségek azok a találgatások amik szerint valamelyik korábbi részből lesz a főszereplő,vagy azok is értelmetlenek amelyekben azt állítják,hogy a trailerben láttak az előző részekből szereplőket,ugyanis ez nem lehetséges.GTA4-ben(és a kiegészítőiben) sem volt egy szereplő sem az előző érából.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 21. 09:06

Hessa írta:1. Szerintem De Silva lesz. Ami egy igazán megjegyezhető név szerintem. Bár ami engem illet, egy Nico kaliberű főhős után nem lenne kedvem egy begyöpösödött olasz hátát bámulni. :S
2. Volt már sokféle karakter a játék folyamán: olasz maffiózó, háborús hős, szegény gettó srác, néma gyilkos, minden csak női főhős nem. Nem fura? Mit gondolnátok egy női karakterről? Ne hurrogjatok, csak véleményeket kérek! :P
3. Az abszolút poén az lenne szerintem, ha maga Nico térne vissza, de nem csak mint mellékszereplő! Ehhez mit szólnátok?
Én is sokat gondolkoztam mostanában, hogy nem volt női főhős, és talán üdítő lenne a változatosság is, ami ezzel járna. Bár nemt udom, ebben sem vagyok száz százalékig biztos :)

Az biztos, hogy az életstílusát változtatta meg. Feltehetőleg egy nem ilyen vágású városból származik, vagy élt ott, és az is biztos, hogy a rablásokhoz hasonló munkát végzett, ez a beszédéből kiderül. Vagyis, lehetne eg volt maffiózó, aki most kicsiben újrakezdi.
Persze ez már egy kicsit sablonos lenne, de mindig beválik ez a kis főszereplő múlt :)
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 21. 12:36

Csak nem zárták le teljesen a IV érát, hiszen a pletykák és a R* honlapján lévő repjegy szerint Nico megjelenik majd az V-ben is. Hogy miként, az még nem tisztázott, de ez már önmagában érdekes. :)

Szerintem a R* azért nem mert eddig női karaktert vinni a játékba, amiért nem voltak eddig se kutyák, se gyerekek, se papok, se semmi ilyesmi. Félnek, hogy mit művelnének a játékosok ezekkel a pedekkel. Bár nem egyszer hallottam már olyat, hogy trainerrel női alakra váltottak és elmentek kurvázni, de ehhez nem járult hozzá a R*. :P

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 21. 12:41

Hessa írta:1. Szerintem De Silva lesz. Ami egy igazán megjegyezhető név szerintem. Bár ami engem illet, egy Nico kaliberű főhős után nem lenne kedvem egy begyöpösödött olasz hátát bámulni. :S
2. Volt már sokféle karakter a játék folyamán: olasz maffiózó, háborús hős, szegény gettó srác, néma gyilkos, minden csak női főhős nem. Nem fura? Mit gondolnátok egy női karakterről? Ne hurrogjatok, csak véleményeket kérek! :P
3. Az abszolút poén az lenne szerintem, ha maga Nico térne vissza, de nem csak mint mellékszereplő! Ehhez mit szólnátok?
1. Szerintem is ő lesz.
2. Hibrid ötlet. Mivel a játékosok túlnyomó része hímnemű, így érthető, hogy a férfi főhőst jobban tolerálnák. Én is jobban örülnék neki, pedig lány vagyok. Az jobban illik a GTA-hoz. Bár mondjuk egyszer egy kisebb lélegzetvételű DLC-ben meglesnék egy lány főhőst, de csak ott! Egyébként maradjon csak férfi.. Bőven jó az.
3. Mivel az egy külön érába tartozott, így Niko visszatérését abszurd dolognak tartom. Szerettem vele játszani, de nem fog visszatérni. Legyen új! És, hát új is lesz szerencsére. Niko problémáit a IV-ben megoldottuk, mostmár kell egy új konfliktusforrás, egy új szereplővel. Nekem ez a véleményem.

PS: Nem zárták le az előző érát? Úgy olvastam. Számomra idegen dolog lenne Niko-t viszontlátni. Szerintem nem is fogjuk. Viszont 1-2 a IV-ben feltűnő egyed valószínűleg feltűnik majd, mint pl. a csöves, aki megtalálta a gyémántokat, ill. Packe.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt