Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 05:50

simon7109 írta:amúgy olyan dolgokra mint közlekedési törvények csak én várok?:D
jó volna ha mondjuk lenne sebességhatár és akkor mondjuk a rendőrök mérnének és ha gyorsan mész akkor utánad mennek és megbüntetnek vagy pedig elhajthatsz ekkor viszont már körözést kapsz.vagy ha átmész a piroson akkor is megbüntethetnének ha meglátnak stb.szerintem ez is segítené,hogy legyen valamire jó a pénz.
meg tankolni sem volna rossz végre.
valamint javítsanak a vezetők inteligenciáján mert néha agybajt kapok tőlük a 4-ben.zöld a lámpa és nem mennek.vagy pedig piros és akkor mennek:D
volt olyan is,hogy mind2 lámpa zöld vagy piros volt a kereszteződésben stb.
arról nem is beszélve,hogy megyek a hídon és egyszer csak gondolnak az előttem/mellettem lévők és mind hirtelen sávot vált...
elkerülhetetlen az ütközés.
na meg az is elég idegesítő,hogy megyek,nincs előttem senki.hátra nézek majd amikor vissza akkor előttem egy csomó autó előjön a semmiből,megállni persze már nem tudok....
A bísrágolás, gyorshajtás jó ötlet , de ennyi legyen a max.Bár mondjuk gyorshajtásnak nem is nagyon örülnék, mert nem repeszthetnék az az utakon 150-el anélkül, hogy valaki üldözne. Az mondjuk még eléggé frusztált engem,hogy hogyha elkövetsz valami kihágást, beírod a kódot, akkor ha ismét kihágást követsz el, megint aktiválni kell. Nem lehet úgy örjöngeni mint SA-ban :( Hogy végülis a körözés ki lett kapcsolva arra a bizonyos időre. Persze nem vagyok egy nagy kódb*zi, de annó mikor még kóddal játszottam, ezt nem csíptem. Meg úgy amblokk egyik részben sem, hogy ez a kód ilyenre lett kitalálva. Szóval rendesen talán csak az SA-ban tudja magát "kiélvezni"/"kiörjöngeni" az ember..

Egyébként a többivel egyétértek. TLAD-ban a motoros társaimnak is elkéne egy nagyobb IQ, merthát bandaháború közben folyton beállnak elém, és hátráltatnak, meg nekimennek mindennek. Ezek a motrosok, akik vezetni sem tudnak? Ugyanmár.. Szóval igen. Több IQ-t. Bár sokat fejlődött ez a szint a többi részhez képest, még itt is elég kicsinek mondható olykor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 09:46

Hát, az tény, hogy a vezetők intelligenciája nem mindig a legjobb.
Azt veszem gyakran észre, hogy ha a sorompós/fizetős átjáróknál szorosan a kocsi mögött megyek, nem kell fizetnem, és van, amikor nem kezd el körözni engem :)
A kódokról beszélünk, akkor még annyi, hogy a Vice Cityt tudtam maximálisan kiaknázni az általad említett őrjöngéseknél.
Mert sokkal könnyebb irányítani, mint a későbbi részekben, amellett viccesebb is néhány lövöldözés közbeni baki :D
Amit én hiányoltam a kódoknál, ha néha ráfanyalodnék, hogy nincsenek olyan kódok, amikkel felveheted a szereplők kinézetét.
Pl.: A IV -ben szívesen rohangásznék egy kicsit Vladimir Glebovként, vagy Pegorinóként.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 10:57

NoxiusEnterprise írta:Hát, az tény, hogy a vezetők intelligenciája nem mindig a legjobb.
Azt veszem gyakran észre, hogy ha a sorompós/fizetős átjáróknál szorosan a kocsi mögött megyek, nem kell fizetnem, és van, amikor nem kezd el körözni engem :)
A kódokról beszélünk, akkor még annyi, hogy a Vice Cityt tudtam maximálisan kiaknázni az általad említett őrjöngéseknél.
Mert sokkal könnyebb irányítani, mint a későbbi részekben, amellett viccesebb is néhány lövöldözés közbeni baki :D
Amit én hiányoltam a kódoknál, ha néha ráfanyalodnék, hogy nincsenek olyan kódok, amikkel felveheted a szereplők kinézetét.
Pl.: A IV -ben szívesen rohangásznék egy kicsit Vladimir Glebovként, vagy Pegorinóként.
Igen, azt a sorompós incidenst én is észleltem már. Meg olykor volt, hogy TBOGT-ben drugháború közben ha menekülni kellett, áthajttotam és nem üldöztek. Azért rendesek, nem? :D
Egyébként nem a szószóros értelmében értettem az őrjöngéseket, hanem, hogy mondjuk a GTA IV-ben nem lehet úgy örjöngeni, mint az SA-ban pl. hogy ki lehet kapcsolni a körözést, és akkor akármennyi kocsit felrobbanthatok, meg öldökölhetek, a zsaruk lekakilnak magasól. Ilyesmi kódot elfogadnék az V-ben is, mert szerintem ez egy nagyon király kód!

Engem ezek a "fun" kódok nem érdekelnek. Mondjuk maga a akód is egy "fun" opció, de mindegy. Szóval amik semmi extrát igazából nem adnak, csak más külsőt -ami bizonyos értelemben véve extrának számít, de nálam nem.:D Egyedül egy olyan kódnak örülnék, amit már fentebb említettem, de azt is csak a "kódozós" GTA V mentésnél használnám, mert eddig mindig így toltam, hogy a trófeákat ne vegye el, meg a statot se rontsa.
A lövöldözési bakin nem tudom mit értesz. Küldetések közben szerintem az ellenfél célzásával nincs túl sok probléma. Persze közel nem céloznak olyan jól, mint ÉN :D de a géphez képest nem rossz. Főleg, hogy ők is elbújnak a fal mögé.
(Persze az egyik küldetés közben Playboy-X folyamatosan a falat lőtte, de most ne rontsuk el ezt a szép képet.:D Egyébként nincs vele sok probléma.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 17. 11:13

Még az előbbi témához fűzném hozzá, hogy az istenért se a házakkal akarják a pénzt költeni, hanem valami hasznos dolgokra!Minek vegyek meg 100 házat ha csak mentésre használom?????????
hasznos dolgokat tegyenek bele amitől fogy a pénz, Pl.:több és különböző ruhákat mert a 4.ben nekem mindig öltönyben kellett szaladgálnom mert volt mellette kb 3 másik ruha....Kb egy SA mennyiségű ruhát elviselnék ha nem többet!

Kódokat meg egyet se rakjanak bele,csak amennyi a négyben volt és azokat is büntessék meg ezerrel!Ezeket Cheat-eknek hívják...azaz Csalás....Sorry de én nem csaló vagyok hogy egy ilyen remek játékkal játszak!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 11:32

insanity06 írta:Még az előbbi témához fűzném hozzá, hogy az istenért se a házakkal akarják a pénzt költeni, hanem valami hasznos dolgokra!Minek vegyek meg 100 házat ha csak mentésre használom?????????
hasznos dolgokat tegyenek bele amitől fogy a pénz, Pl.:több és különböző ruhákat mert a 4.ben nekem mindig öltönyben kellett szaladgálnom mert volt mellette kb 3 másik ruha....Kb egy SA mennyiségű ruhát elviselnék ha nem többet!

Kódokat meg egyet se rakjanak bele,csak amennyi a négyben volt és azokat is büntessék meg ezerrel!Ezeket Cheat-eknek hívják...azaz Csalás....Sorry de én nem csaló vagyok hogy egy ilyen remek játékkal játszak!
Azért veszed meg, hogy ne kelljen annyit furikáznod, ha menteni akarsz esetleg manuálisan, ill hogy adjon %-t! :D
Hát azért többféle ruha van a IV-ben is, mint a 4 db.Nekem speciel nem tetszett annyira az öltöny, de találtam magamhoz illő ruhát a Modo-ban meg a Russian Shopban. (Egyébként meglepő, mert igen szelektív az ízlésem, és ruha tényleg nincs sok. Össz-vissz lehet olyan 50 féle.) Azt viszont nem értem, hogy a Perseus-ban lehet venni "ünneplő nadrágot" ,akkor szép elegáns egyszínű inget magába miért nem lehet? Én pl. szeretem az egyszínű, sötét ingeket, de nem nagyon volt. Max a Modo-ba voltak ingek, de hát azok meg olyan csunyák voltak, hogy tuti még az utcán levőcivilek is fegyvert rántottak volna rám a borzasztó látvány miatt. :D
Nekem is elég lenne annyi ruha. Mondjuk talán sok is, de ennél jóval több ruha legyen! Milyen bolt már az, ahol lehet kapni össz-vissz 15 göncöt? Ugyanmár!


Kódokat rakni fognak bele megsúgom, mivel nem mindnek a csalás a lényege. Meg úgy egyébként is. Büntetést meg szerintem ne adjanak érte, mert akkor minek van a kód, amivel csalsz, hogy mondjuk a rendőrök elkezdenek üldözni, és pont azt aktiválnád, hogy ne üldözzenek? Olyan mondjuk jó lenne, hogy minden egyes cheat használat után levonnának xy mennyiségű pénzt a számládról. Teszem azt, mondjuk 50000$-t alkalmanként, és akkor nem menne agyba-főbe a cheatelés. Ha meg nagyon elfogyott a pénze, max betölti az előző játékállást. (Ha volt olyan okos és nem mentett.) Bizonyos "büntetések" ki vannak találva rá, természetesen. Pl. blokkolnak néhány achievementet/ trófeát, ill. nem lehet elérni a 100%-t sem. Ez egyéntől függ, hogy ki mekkora büntetésnek fogja fel, de szerintem, hogy nem lehet elérni a 100%-t, az pont jó. Aki nem akar csalni, az el fogja érni, aki meg csalni akar, azt úgyse érdekli a játékállás.
Én sem vagyok csaló, de hidd el, ha nem lesz hozzá kód, rajongó sem lesz annyi, hiába GTA. Miniálisan ugyan, de csökkenne a játékosok száma, ebben biztos vagyok.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 12:43

Luszie írta:
insanity06 írta:Még az előbbi témához fűzném hozzá, hogy az istenért se a házakkal akarják a pénzt költeni, hanem valami hasznos dolgokra!Minek vegyek meg 100 házat ha csak mentésre használom?????????
hasznos dolgokat tegyenek bele amitől fogy a pénz, Pl.:több és különböző ruhákat mert a 4.ben nekem mindig öltönyben kellett szaladgálnom mert volt mellette kb 3 másik ruha....Kb egy SA mennyiségű ruhát elviselnék ha nem többet!

Kódokat meg egyet se rakjanak bele,csak amennyi a négyben volt és azokat is büntessék meg ezerrel!Ezeket Cheat-eknek hívják...azaz Csalás....Sorry de én nem csaló vagyok hogy egy ilyen remek játékkal játszak!
Azért veszed meg, hogy ne kelljen annyit furikáznod, ha menteni akarsz esetleg manuálisan, ill hogy adjon %-t! :D
Hát azért többféle ruha van a IV-ben is, mint a 4 db.Nekem speciel nem tetszett annyira az öltöny, de találtam magamhoz illő ruhát a Modo-ban meg a Russian Shopban. (Egyébként meglepő, mert igen szelektív az ízlésem, és ruha tényleg nincs sok. Össz-vissz lehet olyan 50 féle.) Azt viszont nem értem, hogy a Perseus-ban lehet venni "ünneplő nadrágot" ,akkor szép elegáns egyszínű inget magába miért nem lehet? Én pl. szeretem az egyszínű, sötét ingeket, de nem nagyon volt. Max a Modo-ba voltak ingek, de hát azok meg olyan csunyák voltak, hogy tuti még az utcán levőcivilek is fegyvert rántottak volna rám a borzasztó látvány miatt. :D
Nekem is elég lenne annyi ruha. Mondjuk talán sok is, de ennél jóval több ruha legyen! Milyen bolt már az, ahol lehet kapni össz-vissz 15 göncöt? Ugyanmár!


Kódokat rakni fognak bele megsúgom, mivel nem mindnek a csalás a lényege. Meg úgy egyébként is. Büntetést meg szerintem ne adjanak érte, mert akkor minek van a kód, amivel csalsz, hogy mondjuk a rendőrök elkezdenek üldözni, és pont azt aktiválnád, hogy ne üldözzenek? Olyan mondjuk jó lenne, hogy minden egyes cheat használat után levonnának xy mennyiségű pénzt a számládról. Teszem azt, mondjuk 50000$-t alkalmanként, és akkor nem menne agyba-főbe a cheatelés. Ha meg nagyon elfogyott a pénze, max betölti az előző játékállást. (Ha volt olyan okos és nem mentett.) Bizonyos "büntetések" ki vannak találva rá, természetesen. Pl. blokkolnak néhány achievementet/ trófeát, ill. nem lehet elérni a 100%-t sem. Ez egyéntől függ, hogy ki mekkora büntetésnek fogja fel, de szerintem, hogy nem lehet elérni a 100%-t, az pont jó. Aki nem akar csalni, az el fogja érni, aki meg csalni akar, azt úgyse érdekli a játékállás.
Én sem vagyok csaló, de hidd el, ha nem lesz hozzá kód, rajongó sem lesz annyi, hiába GTA. Miniálisan ugyan, de csökkenne a játékosok száma, ebben biztos vagyok.
Szerintem az öltöny a legjobb, vagy valamilyen öltöny, vagy pedig a verőember ruha volt rajtam, és élveztem is ezt a kevés ruha stílust :D Minden küldetéshez jól fel lehet öltözni.
Ja, a kedvencem, hogy felveszek egy fekete farmert, az egyik Modos pulcsit, a sima szemüveget, meg a Perseusos cipők egyikét, és úgy nézel ki, mint egy Roman kaliberű taxisofőr :D
Megjegyzem, hogy a valóságban igencsak kényelmetlen lenne öltönyben rohangálni, az tény :)
Guess who's back!

Avatar
stonecold
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 01. 31. 15:07

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: stonecold » 2012. 07. 17. 14:01

Dehogy csökkenne. A csalások szinte mára már senkit nem érdekelnek gta4 ben is ott volt a simple native trainer amiben azt állítottál be amit csak akartál. Kocsi színeit változtathattad bárhogyan nem csak az egész kocsi színét, karaktereket cserélhettél, gyalogosokat spawn -olhattál és még több száz ilyen dolgot. Nem muszály azt sem csalásra használni csak fun -olásra. És fun -olásra milliószor jobb mint a pár gagyi cheat amit be kell írni.

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 17. 14:31

szerintem tegyenek bele csalásokat.
most az,hogy ki használja és ki nem már a játékoson múlik.mivel ez singleplayer játék így senki játékát nem rontják el vele.ha meg van benne az nem jelenti azt,hogy használni is kell.ha nem akarod használni ne használd,de miért baj ha ott vannak?nem elvannak ott?
na meg szerintem akit kicsit is érdekel a játék az nem story közben fog csalni,hogy könnyebb legyen hanem miután már kijátszotta a játékot,esetleg csinál egy másik mentést és csak a fun kedvéért.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 17. 14:48

A cheatek nagyon is jók!A móka kedvéért én imádok cheatelni gtakban!A GTA4ben is az volt az egyik legnagyobb gond,hogy nem volt annyi cheat,mint a SA-ban volt,és ennek köszönheti a GTA4,h nem lett olyan jó,legalábbis ennek is köszönheti!A GTAV-ben én legalább 2x annyi cheatet várok,mint a 4ben volt.Amúgy meg ergo én nem tudnék egyetlen GTA-t sem elképzelni cheatek nélkül,nem lenne benne az a hatalmas szabadságérzet,és nagyon remélem,hogy az 5ben is rengeteg mókás cheat lesz,mert ha nem lenne,az nálam máris rontana a játékélményen!Persze ez csak az én véleményem,de a sandboxokat,főleg a GTA-t én el nem tudnám képzelni cheat nélkül,tök vicces lesz tőle a játék :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 17. 16:03

hanyagolva egy kicsit a témát azt kérdem tőletek ki milyen KONKRÉT küldetést vár el benne....én pl.: meglepődtem hogy szinte egyik GTA-ba se térnek ki a (k)d/urvák-ra....szóval tök poén lenne egy küldetés ahol azt mondja a főnök hozd vissza a "durva" lányát, aztán közbe befizetsz neki egy körre :P

kedvenc küldetésem az az volt mikor Nico elrabolta azt a csajt aki elakarta adni a rózsaszín autóját....marha nagyot szakadtam mikor elkezdett bunyózni vele és félre rántotta a kormányt xD
Na meg a assassin küldetés is jók voltak,de szerintem tök jó lenne ha lehetne olyat is hogy csapdába csalod őket...egy példa: kávézóba ül a fazon felette a ventillátorral és lelövöd a ventillátor drótját ami rá esik és tessék, egy baleset :D tiszta poén lenne egy ilyen hangvételű küldetés :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 17. 16:27

insanity06 írta:hanyagolva egy kicsit a témát azt kérdem tőletek ki milyen KONKRÉT küldetést vár el benne....én pl.: meglepődtem hogy szinte egyik GTA-ba se térnek ki a (k)d/urvák-ra....szóval tök poén lenne egy küldetés ahol azt mondja a főnök hozd vissza a "durva" lányát, aztán közbe befizetsz neki egy körre :P

kedvenc küldetésem az az volt mikor Nico elrabolta azt a csajt aki elakarta adni a rózsaszín autóját....marha nagyot szakadtam mikor elkezdett bunyózni vele és félre rántotta a kormányt xD
Na meg a assassin küldetés is jók voltak,de szerintem tök jó lenne ha lehetne olyat is hogy csapdába csalod őket...egy példa: kávézóba ül a fazon felette a ventillátorral és lelövöd a ventillátor drótját ami rá esik és tessék, egy baleset :D tiszta poén lenne egy ilyen hangvételű küldetés :D
te beteg vagy :lol:

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 17. 16:31

az megeshet ha már GTA fan vagyok xDDD
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 17. 17:35

insanity06 írta:.egy példa: kávézóba ül a fazon felette a ventillátorral és lelövöd a ventillátor drótját ami rá esik és tessék, egy baleset :D tiszta poén lenne egy ilyen hangvételű küldetés :D
akkor az új Hitman lesz a te játékod:D
ott minden gyilkosságot beállíthatsz balesetnek:)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 17. 22:38

Nekem egy olyan "movie" multiplayer mód tetszene, amiben egyedül, vagy akár többen lehetnek egyszerre, és egy amatőr film, vagy sorozat készítését könnyítené meg. Pl be lehetne állítani a karaktereket, különböző animációkat, mozdulatokat, az AI-t beszervezni, beprogramozni, járműveket, embereket, tárgyakat spawnolni, felrobbantani, esetleg a játékosnak egy automatikus útvonalat előre behúzni. Rögzítené az összes játékos összes mozdulatát, amit aztán össze lehetne vágni. Sok ilyen multis, vagy single-s filmet és videót láttam, (TTW khm...) ami ezzel még egyszerűbb lehetne. Szerintem nagyon sok embernek tetszene.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 07. 25. 22:11

Szerintem sokat dobna a játékon ha a járművek hangja Realisztikus lenne :)
Remélem ezt is megoldják :)

Válasz küldése