Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
FreDDy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. 07. 07. 00:44

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: FreDDy » 2012. 07. 07. 00:52

faceplant15 írta:Szerintem is kellene bele több minijáték, töb funkció. Sok autó, repülők, SOKKAL érdekesebb, kidolgozotabb, izgalmasabb küldik. Valamint azt hogy érezd azt minthogyha télleg egy élő városban lennél pl.: beteget szállító mentő kocsi, de olyan amiben télleg egy beteg fekszik és nem csak azért került bele a beteg mert te agyonverted :D. Hanem, csak úgy randomba felbukkan egy mentő kocsi miközben vezetsz. Másokat igazoltató rendőrök. Utcai rablások, véletlen(élethű) gázolások stb... Most rengeteget tudnék írni, de telefonról nehéz.
Húúúú az nem semmi,mivel én ugyan ezekre a dolgokra gondoltam!!! :D És ezeket akartam leírni. Meg amikor baleset van,járókelők odamennek,segítenek,tömeg gyűlik össze,stb :D
GTA IV (később V) videókat készítek. Akit érdekel a fórumon látogassa meg a "Saját Videó" topicot,ott láthatja a videóimat.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 07. 12:46

ezek közül sok a gta4ben is volt...pl mikor mentél át valamelyik szigetre valamelyik híd elején MINDIG előtted volt egy rendőr autó elkerítve és egyszer ott állt a rendőr a sofőrrel....balesetek is szoktak lenni pl egy sima bugból is!Vagy álló autóban ülsz a járókelőre rádudálsz ő meg elfut ki az útra és elütik!Nem egyszer szórakoztam ilyenekkel :D de ami tény hogy sokkal jobb lenne ha részletesebb lenne a játék!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 12:54

FreDDy írta:
faceplant15 írta:Szerintem is kellene bele több minijáték, töb funkció. Sok autó, repülők, SOKKAL érdekesebb, kidolgozotabb, izgalmasabb küldik. Valamint azt hogy érezd azt minthogyha télleg egy élő városban lennél pl.: beteget szállító mentő kocsi, de olyan amiben télleg egy beteg fekszik és nem csak azért került bele a beteg mert te agyonverted :D. Hanem, csak úgy randomba felbukkan egy mentő kocsi miközben vezetsz. Másokat igazoltató rendőrök. Utcai rablások, véletlen(élethű) gázolások stb... Most rengeteget tudnék írni, de telefonról nehéz.
Húúúú az nem semmi,mivel én ugyan ezekre a dolgokra gondoltam!!! :D És ezeket akartam leírni. Meg amikor baleset van,járókelők odamennek,segítenek,tömeg gyűlik össze,stb :D
Faceplant, ezeknek nagy része van a GTA IV-ben is :D
Tömegpedig ugyanugy szokott lenni. Lőjj le egy embert az utcán. Vagy elkezdenek az emberek futkározni, mert megijednek (ez mondjuk pozitivum) és olyan is van, hogy a hulla körül gyűlnek össze.

Insanity:
Csak 1 híd mentén áll rendőrautó.

Ui: Egyébként meg nagyon sokkal részletesebb dolgokat ne kérjetek,mert akkor nem lesz mit überelni! Ti is akartok GTA VI-t, nem? xD
Persze van még min javitani, de azért.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 08. 10:08

én nem egy tökéletes játékot akar,mivel a gta iv se volt tökéletes...sőt...voltak hibái...én ezeket szeretném hogy kijavítsák...hogy jobb legyen a játék élmény!A gta v nagy durranás lesz de lemerem fogadni hogy lesz benne nem egy olyan dolog amit kérem vagy kérünk hogy javítsanak ki a VI-ra
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 08. 11:13

insanity06 írta:én nem egy tökéletes játékot akarok,mivel a gta iv se volt tökéletes...sőt...voltak hibái...én ezeket szeretném hogy kijavítsák...hogy jobb legyen a játék élmény!A gta v nagy durranás lesz de lemerem fogadni hogy lesz benne nem egy olyan dolog amit kérem vagy kérünk hogy javítsanak ki a VI-ra

Vagyis hibátlan játékot akarsz:D a tökéletest úgy is lehet értelmezni, hogy nincs benne hiba, nem csak úgy, hogy összemixelünk egy SA-t meg egy IV-t:D

Nyílván lesz benne hiba, mivel ők is emberek. Minden részben volt eddig valami kis bug (vagy nagyobb, lásd a IV-ben --> a 100% jutalmat) amit az évek során egyre jobban próbálnak majd kiküszöbölni. Ebben is biztos lesz, csak kevesebbek, és kisebbek. Nem mondom, azért vannak elvárásaitok. :D "Bugmentes, csodálatos, überelhetetlen játék" :D

Ha olyan hibára gondolsz, hogy pl. nem elég részletes a játék, ami ugye nem a szószóros értelmében "hiba" csak játékélmény szempontjából, hát azt meg remélem, hogy orvosolni fogják majd, ha nem is 100%-os eredménnyel, de valamit kezdhetnének vele. IV-ben nem lehetett túl sok mindent csinálni, SA-ban viszont eléggé. Ezt nem értem miért vették ki a IV-ből, mert azt nem hiszem el, hogy egész New Jersey, Manhattan, stb... területén egy db tetóválószalon, ill. fodrászat nincs. :D bezzeg a kabaré klubbot belerakták, ami meg szerintem akkora egy baromság...

Legyen sokoldalúbb a játék, ez az egyik fő kívánságom a legelső "álmodozós" posztommal egybevéve. Azok talán egy picivel fontosabb tényezők számomra, amiket oda írtam még annó.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 08. 14:52

igen,valami ilyesmire gondoltam,hogy a lehetőségek legyenek kiterjesztve arra az óriási térképre...nekem hiányzott pl az autós,repülős suli meg ilyenek!Sokszor elmegy a kedvem a gyilkolástól így valami mást akarok csinálni...SA rengeteg ilyen lehetőség volt a 4be kevésbé...ilyeneket akarok az 5be hogy minden utcában (nem szó szerint) legyen valami érdekesség amivel el lehet ütni az időt!
Tökéletes játék nincs és én nem is várom el tőlük hogy az legyen!Mindenkinek nem lehet megfelelni...de például az ilyenek hogy beállok a fal mellé és a karakter nem tud kiszállni akkor ne teleportáljon ki csak úgy mert számomra rontja a játékélményt...ilyenekre gondoltam a részletesség alatt!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 14. 16:38

Luszie írta:
FreDDy írta:
faceplant15 írta:Szerintem is kellene bele több minijáték, töb funkció. Sok autó, repülők, SOKKAL érdekesebb, kidolgozotabb, izgalmasabb küldik. Valamint azt hogy érezd azt minthogyha télleg egy élő városban lennél pl.: beteget szállító mentő kocsi, de olyan amiben télleg egy beteg fekszik és nem csak azért került bele a beteg mert te agyonverted :D. Hanem, csak úgy randomba felbukkan egy mentő kocsi miközben vezetsz. Másokat igazoltató rendőrök. Utcai rablások, véletlen(élethű) gázolások stb... Most rengeteget tudnék írni, de telefonról nehéz.
Húúúú az nem semmi,mivel én ugyan ezekre a dolgokra gondoltam!!! :D És ezeket akartam leírni. Meg amikor baleset van,járókelők odamennek,segítenek,tömeg gyűlik össze,stb :D
Faceplant, ezeknek nagy része van a GTA IV-ben is :D
Tömegpedig ugyanugy szokott lenni. Lőjj le egy embert az utcán. Vagy elkezdenek az emberek futkározni, mert megijednek (ez mondjuk pozitivum) és olyan is van, hogy a hulla körül gyűlnek össze.

Insanity:
Csak 1 híd mentén áll rendőrautó.

Ui: Egyébként meg nagyon sokkal részletesebb dolgokat ne kérjetek,mert akkor nem lesz mit überelni! Ti is akartok GTA VI-t, nem? xD
Persze van még min javitani, de azért.. :D

ha csak a sztorit meg a várost cserélnék ki a 6-ban én már annak is örülnék. de nekem sem tetszett sok dolog a 4-ben. csak grafikában fejlődtek, minden másban lemaradtak a SA-hoz képest.. Én emlékszem h a SA-ben egy csomó kis hülyeséggel órákat töltöttem el, a ruhaboltokban tetoválónál, edzőteremben, autók tuningolásával stb. stb. És ugye volt olyan amikor a bandaterületet kellett elfoglalni... Számomra csalódás volt a gtaIV... pár nap alatt kiakasztottam, utána pedig töröltem is... majd felraktam rá 2 hétre, utána megint töröltem 10 perc után... egyszerűen nem kötött már le. SA-t meg több hónap volt mire kiakasztottam elsőre, mert sokkal nehezebb küldetések is voltak... és legalább 2x teljesen kiakasztottam, ma már a graf miatt kicsit szar, mert azért 7 éves játék, de még mindig jobban magával ránt a történet mint a 4-ben....

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 14. 17:41

A szívemből beszéltél barátom,teljesen igazad van! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 14. 18:02

Igazából én minden GTA -t, ami külsőnézetes végigjátszottam, és azt fedeztem fel, hogy teljességgel hiányzik a törvény oldalának pozitív hatása a játékokból.
Mármint azu összes részben a rendőrök gonoszok, San Andreasban és a IV -ben meg kifejezetten, a korrupt zsaruk miatt!
Tudom, hogy a GTA direkt erről szól, de egy olyan GTA nem ártana, ahol rendőr vagy és a bűn ellen harcolsz, nem mellette.
Csak egy ötlet, de szerintem ötletnek nem rossz...
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 14. 18:05

NoxiusEnterprise írta:Igazából én minden GTA -t, ami külsőnézetes végigjátszottam, és azt fedeztem fel, hogy teljességgel hiányzik a törvény oldalának pozitív hatása a játékokból.
Mármint azu összes részben a rendőrök gonoszok, San Andreasban és a IV -ben meg kifejezetten, a korrupt zsaruk miatt!
Tudom, hogy a GTA direkt erről szól, de egy olyan GTA nem ártana, ahol rendőr vagy és a bűn ellen harcolsz, nem mellette.
Csak egy ötlet, de szerintem ötletnek nem rossz...

Szerintem fele olyan izgalmas se lenne a játék, mert mivel rendőr lennél, nem szeghetnél szabályokat, így nem létezne a GTA-ra jellemző szabaságérzet sem.
Olyat viszont el tudok képzelni, hogy volt rendőrrel kellene játszani, aki mondjuk annó jófiú volt. Erre végülis már volt pl. csak akkor az illető katona volt. (Vice City Stories)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 14. 18:08

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Igazából én minden GTA -t, ami külsőnézetes végigjátszottam, és azt fedeztem fel, hogy teljességgel hiányzik a törvény oldalának pozitív hatása a játékokból.
Mármint azu összes részben a rendőrök gonoszok, San Andreasban és a IV -ben meg kifejezetten, a korrupt zsaruk miatt!
Tudom, hogy a GTA direkt erről szól, de egy olyan GTA nem ártana, ahol rendőr vagy és a bűn ellen harcolsz, nem mellette.
Csak egy ötlet, de szerintem ötletnek nem rossz...

Szerintem fele olyan izgalmas se lenne a játék, mert mivel rendőr lennél, nem szeghetnél szabályokat, így nem létezne a GTA-ra jellemző szabaságérzet sem.
Olyat viszont el tudok képzelni, hogy volt rendőrrel kellene játszani, aki mondjuk annó jófiú volt. Erre végülis már volt pl. csak akkor az illető katona volt. (Vice City Stories)
Hát, ebben van valami, hiszen a játék tényleg erről szólt...
De szerintem kicsit sablonossá válik ez a rendőr a gonosz, te meg a negatív oldalon vagy mégis jó személynek számítod magad.
Az például, hogy egy rendőrként beépülsz a maffiába és ugyanazokat csinálod, mint eddig, csak az utolsó küldetésben lebuktatod a maffiát már jobban hangzik?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 14. 18:14

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Igazából én minden GTA -t, ami külsőnézetes végigjátszottam, és azt fedeztem fel, hogy teljességgel hiányzik a törvény oldalának pozitív hatása a játékokból.
Mármint azu összes részben a rendőrök gonoszok, San Andreasban és a IV -ben meg kifejezetten, a korrupt zsaruk miatt!
Tudom, hogy a GTA direkt erről szól, de egy olyan GTA nem ártana, ahol rendőr vagy és a bűn ellen harcolsz, nem mellette.
Csak egy ötlet, de szerintem ötletnek nem rossz...

Szerintem fele olyan izgalmas se lenne a játék, mert mivel rendőr lennél, nem szeghetnél szabályokat, így nem létezne a GTA-ra jellemző szabaságérzet sem.
Olyat viszont el tudok képzelni, hogy volt rendőrrel kellene játszani, aki mondjuk annó jófiú volt. Erre végülis már volt pl. csak akkor az illető katona volt. (Vice City Stories)
Hát, ebben van valami, hiszen a játék tényleg erről szólt...
De szerintem kicsit sablonossá válik ez a rendőr a gonosz, te meg a negatív oldalon vagy mégis jó személynek számítod magad.
Az például, hogy egy rendőrként beépülsz a maffiába és ugyanazokat csinálod, mint eddig, csak az utolsó küldetésben lebuktatod a maffiát már jobban hangzik?
Minden részben volt 1-2 korrupt zsaru, de végülis nem arra akrt utalni a játék, hogy csak korrupt zsarukból áll a világ, pont annyival ismertet meg minket a játék, hogy léteznek.:D
Hát nem tudom, valahogy sosem számítottam magam pozitiv személynek, tekintve hogy tömeggyilkos, és emberrabló vagyok. Persze, Nikó-nál olykor úgy éreztem, hogy "van szíve" (pl: mikor Kate-t megölik Revenge-ben.) de ettől függetlenül ő is ugyanúgy rossz ember.

Egy küldetéssorozatban ezt el tudnám képzelni! :P Ezt a beépülős dolgot.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 14. 18:19

Minden részben volt 1-2 korrupt zsaru, de végülis nem arra akrt utalni a játék, hogy csak korrupt zsarukból áll a világ, pont annyival ismertet meg minket a játék, hogy léteznek.:D
Hát nem tudom, valahogy sosem számítottam magam pozitiv személynek, tekintve hogy tömeggyilkos, és emberrabló vagyok. Persze, Nikó-nál olykor úgy éreztem, hogy "van szíve" (pl: mikor Kate-t megölik Revenge-ben.) de ettől függetlenül ő is ugyanúgy rossz ember.

Egy küldetéssorozatban ezt el tudnám képzelni! :P Ezt a beépülős dolgot.
Vagy a GTA V egyik kiegészítőjében, ha lenne? :D
Episods from Los Santos? Nem is hangzik olyan rosszul.
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 14. 19:58

Van rendőrös Rockstar games,a neve L.A Noire....egy az egyben ilyen lenne a GTA is!Ha beépülsz a maffiába rendőrként is egy hülye sztori lenne, mert minden R* játék sztorijában van mondanivaló!
Csak nézzetek rá a játék nevére! GRAND,THEFT,AUTO.....egy nem elfogatható fordításban ezt jelentené: nagy,lopás,autó.
Ez a három szó nem egy rendőrre vall.....szerintem
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 06:31

insanity06 írta:Van rendőrös Rockstar games,a neve L.A Noire....egy az egyben ilyen lenne a GTA is!Ha beépülsz a maffiába rendőrként is egy hülye sztori lenne, mert minden R* játék sztorijában van mondanivaló!
Csak nézzetek rá a játék nevére! GRAND,THEFT,AUTO.....egy nem elfogatható fordításban ezt jelentené: nagy,lopás,autó.
Ez a három szó nem egy rendőrre vall.....szerintem
Nagy autó lopás, és a fordítás teljesen elfogadhatóan ezt jelenti, mivel erre akar utalni a játék:D
Igen, jófiús epizód nem lesz, de nem is kell, mert nem lenne olyan izgi. A rosszfiús részek izgalmasabbak.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése