Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 21. 14:10

Szerintem az nézne ki jól, ha a bandákat lehetne számszerűen irtani. HA teszem azt megölsz negyvenet, akkor néhány napig visszaszorul a tevékenységük.
Ha százat, akkor néhány házban elbarikádozzák magukat, és lőnek rád, ha elmész mellettük, és egy-két hét alatt visszaállnak rendes tevékenységbe.
Minden bandának különböző számadatai és erősségei lehetnének.
Szerintem jó lenne :)
Plusz a saját banda se lenne rossz ötlet :)
De lehetnének olyan bandaharcok, ahol te döntöd el, hogy melyik fél ellen harcolsz, bandák közötti hivatalos háborúk és békék, minden bandának lennének erődjei, és különböző változatai (Északi jamaicai banda, kikötői jamaicai, stb.), ezeknél több/kevesebb pénz, más fegyverek vannak. ÉS még hasonlóak.
Guess who's back!

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 21. 14:58

Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Nekem nagyon tetszett a Red Dead Redemption-ben, hogy nem tudtál úgy keresztül menni a pályán, hogy ne kössön beléd valaki vagy valami. Volt, hogy ez az életedbe is került. Na de nem pofázok többet róla, mert valaki még nem tolta végig. A GtaIV-ben viszont símán végig gyalogolhattál az egész városon, anélkül, hogy beléd kötött volna valaki. Ezért ilyen szemontból a Red d r jobb volt, igaz a gtaIV régebbi játék. Ebben, ami nem annyira nagy dolog, de veri a RDR a GtaIV-et. Egyszóval a RDR-ben nem hagytak unatkozni :D Ezért nagyon remélem, hogy a RDR-höz hasonlóan a GTA V is tartogat majd hasonló meglepetéseket :D :D
Engem sokszor nagyon idegesít. Amúgy, ha jobban belegondolsz a való életben se nagyon kötnek beléd az utcán, kivéve, ha találkozol egy csapat orkal.
Amikor arról írtam, remélem lesznek hasonló meglepetések az V-ben, ahogy Marston-nál voltak( ez a beléd kötök nem kötök dolog), akkor nem arra gondoltam, hogy bármerre lépek egyet,és már 9-en vesznek körül. Arra készülve, hogy mindenképp elküldjenek a negyedik dimenzióba. Szerintem egyik szélsőséges véglet sem jó. Az sem, ha lépni nem tudsz a bűnözőktől, de az sem, ha úgy mész át egy veszélyes környéken, mint egy szellem. Ja,egyépként azt mondtad, hogy ha csak nem talákozunk egy csapat orkkal Nos ez símán megtörténhet akárkivel.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 10. 26. 12:34-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 21. 16:41

Szerintetek jó lenne, ha mindkét kezedben tarthatnál különböző egykezes fegyvert? Itt gondolok mondjuk két pisztolyra, egy pisztolyra és egy olyan puskára, mint a TLAD -ben (Fűrészelt csövű), pisztoly és gránát, stb.
Bár szerintem ez annyira nem jó ötlet, olvastam egy fórumon, és megragadt a fantáziámban. Mondjatok véleményt, kérlek!
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 21. 18:20

NoxiusEnterprise írta:Szerintetek jó lenne, ha mindkét kezedben tarthatnál különböző egykezes fegyvert? Itt gondolok mondjuk két pisztolyra, egy pisztolyra és egy olyan puskára, mint a TLAD -ben (Fűrészelt csövű), pisztoly és gránát, stb.
Bár szerintem ez annyira nem jó ötlet, olvastam egy fórumon, és megragadt a fantáziámban. Mondjatok véleményt, kérlek!

Szerintem felesleges. Mátrix jut erről eszembe.. :D Meg szerintem gagyi az egykezesből 1-1.. Úgy a jó, ha egy van a kezében, azt két kézzel fogja. Sokkal szebben kivitelezhető volt eddig is ez a változat.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 21. 18:21

NoxiusEnterprise írta:Szerintetek jó lenne, ha mindkét kezedben tarthatnál különböző egykezes fegyvert? Itt gondolok mondjuk két pisztolyra, egy pisztolyra és egy olyan puskára, mint a TLAD -ben (Fűrészelt csövű), pisztoly és gránát, stb.
Bár szerintem ez annyira nem jó ötlet, olvastam egy fórumon, és megragadt a fantáziámban. Mondjatok véleményt, kérlek!
Szerintem nem lenne jó. Nekem valamiért úgy nem adja a lövöldözés. Esetleg, ha ki lehetne választani, hogy egy legyen a kezedben vagy kettő, mint a Max Payne-ben. Amúgy az SA-ban volt ilyen.
bodom26 írta:Amikor arról írtam, remélem lesznek hasonló meglepetések az V-ben, ahogy Marston-nál voltak( ez a belét kötök nem kötök dolog), akkor nem arra gondoltam, hogy bármerre lépek egyet,és már 9-en vesznek körül. Arra készülve, hogy mindenképp elküldjenek a negyedik dimenzióba. Szerintem egyik szélsőséges véglet sem jó, sem, ha lépni nem tudsz a bűnözőktől, de az sem, ha úgy mész át egy veszélyes környéken, mint egy szellem. Ja,egyépként azt mondtad, hogy ha csak nem talákozunk egy csapat orkkal Nos ez símán megtörténhet akárkivel.
Remélem érted mit értek ork alatt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 21. 18:56

csak úgy megjegyezném, hogy a RDR-be se úgy volt, hogy sétáltál és szana-szét lőttek! Kirakott egy kék pontot(vagy fehér nem tudom), és ha segíteni akartál neki akkor megálltál és oda mentél, ha nem akartál tovább mentél! Ennyi! Ezt a beléd kötök nem kötök témát nem úgy kell kell felfogni, hogy mész és hopp halott! Szerintem lazán beletehetnék a gettó városrészbe! RDR-nek is adott egy kis löketet, hogy nem tudtad hogy az a valaki tényleg segítségre szorul, vagy a sziklák mögül előugrottak és széjjel lőttek! Nyugodtan rakják csak bele a GTA V-be :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 21. 19:47

Rockstar69: Most, hogy mondod, kétesélyes a dolog. Ha átvitt értelemben értetted, azaz úgy, hogy olyan gyakran támadnak meg séta közben, mint amilyen gyakran találkozok egy csapat szörnyel, akkor félreértettelek. Azt hittem, az orkot jelzőként használtad, olyan emberekre akik "mintapolgár" módjára basztatják más embertársaikat. Na én az utóbbira fordítottam le az írásod. De, ha még így is nagyon melléfogtam, akkor magyarázd már el légyszives, mit értettél ork alatt. Kösz.
Visszatérve az eredeti dologra, én játékokról beszélek, nem a való életről. Itt kicsit másképp vannak a dolgok, pláne, ha a Gta-ról beszélünk.
Mindenesetre, inkább legyen egy kis erőltetett balhé az utcán(úgy,hogy nem én kezdeményezek), mintsem a nyogodt város képét bámulva, ülve elaludjak.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 21. 19:56

bodom26 írta:Rockstar69: Most, hogy mondod, kétesélyes a dolog. Ha átvitt értelemben értetted, azaz úgy, hogy olyan gyakran támadnak meg séta közben, mint amilyen gyakran találkozok egy csapat szörnyel, akkor félreértettelek. Azt hittem, az orkot jelzőként használtad, olyan emberekre akik "mintapolgár" módjára basztatják más embertársaikat. Na én az utóbbira fordítottam le az írásod. De, ha még így is nagyon melléfogtam, akkor magyarázd már el légyszives, mit értettél ork alatt. Kösz.
Visszatérve az eredeti dologra, én játékokról beszélek, nem a való életről. Itt kicsit másképp vannak a dolgok, pláne, ha a Gta-ról beszélünk.
Mindenesetre, inkább legyen egy kis erőltetett balhé az utcán(úgy,hogy nem én kezdeményezek), mintsem a nyogodt város képét bámulva, ülve elaludjak.
Jól értetted! Az orkok alatt a nem hiába született minta polgárokat értem. Amúgy nekem nincs bajom ezzel, csak ne legyen olyand durva, mint a GTA III-ban. Egyébként ha már szóba hoztad, jó lenne, ha le lehetne ülni a padokra, székekre, mint az L.A.Noire-ban!
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 21. 21:25

Na ennek örülök!
Természetesen, nem akarok én sem a GtaV-ben, olyan járókelőkkel találkozni, akik egy félórája még a Manhunt-tal játszottak :D Egyépként amit mondtál a szék meg pad dologról, hogy lelehetne ülni, az nagyon ok. lenne. Nincs is jobb egy kis feszkó után a tengerpartnál a padra leülni és nézni a naplementét vagy felkeltét :)

insanity06: Nem tudom miért, de rám nem egyszer lőttek úgy, hogy még csak nem is beszéltem csúnyán :D pl. Medvére vadásztam és ok nélkül pár seggfej rámlőtt. A másik.
Kék pont néha a radaron? Jött ott sorba rendesen :D
Ez az én döntöm el vagy sem dolog, hogy odamegyek a kék pöttyhöz vagy inkább húzok onnan, nem mindig volt egyértelmű. Mert valamikor rohadt közel volt az úthoz és mielőtt észbe kaptam volna, már operáltak is a szekér mögül a gazemberek, nem győztem elkapkodni a golyókat :D És végül... a puma aljas módon támad! XD ennyi volt az off
GTAV
A gettóban a balhé? A külvárosban? Na az már okés :) De valami hasonlót már én is írtam, úgyhogy egyetértek önnel :)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 21. 21:59

Nem tudom, hogy írta e valaki, de én örülnék neki ha a közelharcon javítanának! Például nekem minden vágyam volt a négyben megragadni valakit, és lelökni egy magas helyről (nem csak közel menni hozzá, megütni és akkor lök). Például mint a Bullyba! Megfogni,ütni,ellökni!Vicces lenne kocsik,vonatok elé kilökni embereket :D (és kicsit morbid xD)
Meg hát ha visszajönne a különböző harcművészet, mert a San Andreas-ba volt karate,box meg ilyenek!És menni kellett tanulni!Azokat én vissza akarom kapni :(
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 21. 23:20

insanity06:Én is visszaakarok kapni egy csomó dolgot a SA-ból az V-ben!!!!!!!!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 12:40

Beszéltünk már róla, nem is olyan nagy dolog, de végre beletehetnék már a tankolást a játékba, elvégre van jármű benne rendesen.
Bár, ha belegondolok, néha lenne befolyása a történésekre nézve. Értem ez alatt, hogy nem mindegy, hogy a kiszemelt járműnek, amit aztán elakarsz lopni, mennyire van tele a tankja, azaz meddig tudsz haladni vele. ...mondjuk úgy ötös körözési szintnél számítana szerintem.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 22. 12:48

bodom26:Valóban reális lenne,de túl reális!Engem legalábbis nagyon idegesítene,és lehet,hogy így ötletnek jól hangzik,de szerintem annyit anyáznánk akkor,amikor csak azért kapnak el a fakabátok,mert kifogyott a tank.Én a földhöz vágnám a kontrollert,az biztos,és szerintem nem én lennék az egyedüli.Persze úgy meg lehetne oldani,mint ahogy az RDR-ben a horse staminát is megoldották,hogy egy cheattel meg lehet oldani,hogy majd az autóknak ne fogyjon el a benzinjük.Mivel én sosem megyek a 100%ra a GTAkban,legtöbbször csak trollkodok meg max megcsinálom a főküldiket,ezért én sok cheatet használok,és ha lenne ilyen üzemagyag cheat,az szerintem jó lenne,de ha nem raknak bele,akkor egy idő után nagyon frusztráló lenne az autós üldözéseknél.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 10. 22. 13:49

isten óvjon minket a benzintöltögetéstől!!! már a mafia 2-ben is utáltam,szerintem nem gta-ba való,korlátozná a szabadságérzetet
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 22. 14:03

Mr.Vercetti írta:isten óvjon minket a benzintöltögetéstől!!! már a mafia 2-ben is utáltam,szerintem nem gta-ba való,korlátozná a szabadságérzetet
Valóban nem szeretném én sem. Ez olyan mint pl a régebben felvetett "pisi-kaki" dolog, vagy a háziállat..
Realisztikusnak realisztikus, de a fene fog mindig benzinkutakra járni. Jobban belegondoltok, minden szigeten/városrészen alig volt néhány minden részben. Akkor viszont meg kéne gondolnod hogy hogy furikázz, hogy odaérj időben.
Amilyen gyorsan kiürülnek a tankok, kb minden második dolgod az lenne hogy oda menj... Nem kell az bele. Bár mindig is örültem volna, ha a benzin kutat igénybe lehetne venni, vagy a benzinkút boltjába betérni és méregdrágán kaját/innivalót ezt-azt-amazt venni.
Csak ez a "kifogyott a benzin a kocsimból" dolog ne legyen benne azért.. Illúzióromboló eléggé, és rontaná a játékélményt.
És esetlegesen eszembejuttatná a magyarországi körülményeket, hogy aki teheti az inkább kevesebbet autókázik, csakhogy ne kelljen annyit tankolnia.

Szerintem hagyjuk is ezt az ötletet.. xD Rémálmaim egyike. A többi "Sims-es" dologgal együtt.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése