Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 09. 21:02

Durva volt? Ha jól emlékszem a 2006- os zavargásoknál, az egyik kormányellenes tüntető tankhoz folyamodott :D Azért Amerika és Magyarország között van egy kis különbség, az USA- ba kell is annyi rendvédelmi szervezet. Kell a nemzet védeleme, mert van haragosuk rendesen. Amiket felsoroltál az tisza sor, de mondjuk, ha már említetted a Nemzeti Gárdát ők is inkább katonákra, mintsem különleges ügynökökre hasonlítanak.
Mindegy, én szeretnék katonai bázist a gta5-be, hogy milyen fegyvereket ill. járműveket kapnak azt nem tudom, csak sejtésem van. Nagyjából olyasmi mint az elődökben.

Bár megjegyezném, hogy amit műveltem a gtak-ban, meg szerintem mások is, még a külföldről visszahívott katonák is kevesek lennének. Legalábbis emberes feladat lenne nekik a rendet újra helyreállítani :D :P

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 10. 17:46

bodom26 írta:Durva volt? Ha jól emlékszem a 2006- os zavargásoknál, az egyik kormányellenes tüntető tankhoz folyamodott :D Azért Amerika és Magyarország között van egy kis különbség, az USA- ba kell is annyi rendvédelmi szervezet. Kell a nemzet védeleme, mert van haragosuk rendesen. Amiket felsoroltál az tisza sor, de mondjuk, ha már említetted a Nemzeti Gárdát ők is inkább katonákra, mintsem különleges ügynökökre hasonlítanak.
Mindegy, én szeretnék katonai bázist a gta5-be, hogy milyen fegyvereket ill. járműveket kapnak azt nem tudom, csak sejtésem van. Nagyjából olyasmi mint az elődökben.

Bár megjegyezném, hogy amit műveltem a gtak-ban, meg szerintem mások is, még a külföldről visszahívott katonák is kevesek lennének. Legalábbis emberes feladat lenne nekik a rendet újra helyreállítani :D :P
Ha-ha :D A Nemzeti Gárda nem katonai erő, hanem civil szervezet semmi kiképzéssel, de katonai fegyverzettel :) Ott aztán ülhet lakatos az M60 -al :D
Amúgy számítok a részvételedre a blogomnál, szóval menj, és kommentálj! :D Ennyit az OFF része :)
Guess who's back!

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 10. 17:55

Jól van, megnézem Vladdy boy naplóját :D

Avatar
FreDDy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. 07. 07. 00:44

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: FreDDy » 2012. 10. 20. 19:54

Jó lenne benne egy kis tüntetős rész,akár csak a vice city eleje fele a munkások tüntettek és lázadás lett :D Most kézpeljétek el,lenne benne egy olyasmi mint amit előttem írt bodom,ami 2006-ban volt :D Ki ne szeretne GTA-ba egy ilyet? :D Na jó,lehet túl messzire mentem,de szerintem 1-2 küldi erejéig jó lenne ha egy ilyesmit beleraknának. Vagy akár fordítva,vízágyúval meg stb lehetne a népet kergetni :DD
GTA IV (később V) videókat készítek. Akit érdekel a fórumon látogassa meg a "Saját Videó" topicot,ott láthatja a videóimat.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 20. 21:42

FreDDy írta:Jó lenne benne egy kis tüntetős rész,akár csak a vice city eleje fele a munkások tüntettek és lázadás lett :D Most kézpeljétek el,lenne benne egy olyasmi mint amit előttem írt bodom,ami 2006-ban volt :D Ki ne szeretne GTA-ba egy ilyet? :D Na jó,lehet túl messzire mentem,de szerintem 1-2 küldi erejéig jó lenne ha egy ilyesmit beleraknának. Vagy akár fordítva,vízágyúval meg stb lehetne a népet kergetni :DD
A San A.-ban is volt lázadás ugye? Riot volt a küldetés neve, ha jól emlékszem. Heh... arra emlékszel még, amikor szaladgáltak a lopott tévékkel az emberek, meg ölték egymást - égtek a házak, a tűzoltók azt sem tudták, hogy hova kapják a fejüket :D Bár ma már ez kicsit nevetséges lenne XD Nekem az lenne állat az V-ben, ha lenne egy amolyan "háborús övezet", ezalatt azt értem, hogy a várostól kiesett, bandák uralta külvárosi rész lenne, ahol sohasem hallanád a madárcsicsergést mindig lenne valami feszkó a babdák között lövöldözés, sziréna hangok(yardok, mentők, tűzoltók) lenne dolguk rendesen. Ez a area arra lenne jó, ha unatkoznál beszálhatnál a buliba XD vagy csak fejlesztenéd saját magadat(jobban célozz stb.) Mint a PREDATOR 2 film legelején :D
Off: olvastam az új topicodat... ő... hát... hát, övön aluli XD XD Úgy betalált, hogy nem maradt belőlem semmi deréktól lefelé :D :D XD XD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 20. 22:14

bodom26 írta:
FreDDy írta:Jó lenne benne egy kis tüntetős rész,akár csak a vice city eleje fele a munkások tüntettek és lázadás lett :D Most kézpeljétek el,lenne benne egy olyasmi mint amit előttem írt bodom,ami 2006-ban volt :D Ki ne szeretne GTA-ba egy ilyet? :D Na jó,lehet túl messzire mentem,de szerintem 1-2 küldi erejéig jó lenne ha egy ilyesmit beleraknának. Vagy akár fordítva,vízágyúval meg stb lehetne a népet kergetni :DD
A San A.-ban is volt lázadás ugye? Riot volt a küldetés neve, ha jól emlékszem. Heh... arra emlékszel még, amikor szaladgáltak a lopott tévékkel az emberek, meg ölték egymást - égtek a házak, a tűzoltók azt sem tudták, hogy hova kapják a fejüket :D Bár ma már ez kicsit nevetséges lenne XD Nekem az lenne állat az V-ben, ha lenne egy amolyan "háborús övezet", ezalatt azt értem, hogy a várostól kiesett, bandák uralta külvárosi rész lenne, ahol sohasem hallanád a madárcsicsergést mindig lenne valami feszkó a babdák között lövöldözés, sziréna hangok(yardok, mentők, tűzoltók) lenne dolguk rendesen. Ez a area arra lenne jó, ha unatkoznál beszálhatnál a buliba XD vagy csak fejlesztenéd saját magadat(jobban célozz stb.) Mint a PREDATOR 2 film legelején :D
Off: olvastam az új topicodat... ő... hát... hát, övön aluli XD XD Úgy betalált, hogy nem maradt belőlem semmi deréktól lefelé :D :D XD XD
Ezek innen mind tetszenének. Még nekem az jönne be, ha a történet közben változna a város. Kinyitnának épületek, egyik felépül(pl. a trailerben az építkezés), egyik-másik kigyullad, valahol történik egy gyilkosság, így körbeveszik a házat a rendőrök, nyomozók, köv. küldire már le van zárva a ház, mondjuk ráírva, hogy eladó, következő küldetésre meg már csak egy ház lenne a sok közül, előtte parkolna kocsi, laknának benne. Meg neked is több közöd lehetne az épületekhez, küldetések alatt felrobbantanád, majd 10-20 küldetés múlva már eltakarították a romokat, stb. A Iv-ben az volt a rossz, hogy mikor fel kellett robbantani a darut, utána a játék vége után is ott voltak a romok az út közepén, pedig már eltelt fél év.
Ha lennének benne változó épületek, lázadások, tüntetések, bankrablás, háború, akkor szerintem kapnánk egy roppant izgalmas és változatos történetet, játékot. Szerintem ezek mind nagyot dobnának az egészen. Ha nem csak mindennapos dolgok lennének benne, hanem több lenne az átlagostól elütő dolog.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 20. 22:44

Nekem nagyon tetszett a Red Dead Redemption-ben, hogy nem tudtál úgy keresztül menni a pályán, hogy ne kössön beléd valaki vagy valami. Volt, hogy ez az életedbe is került. Na de nem pofázok többet róla, mert valaki még nem tolta végig. A GtaIV-ben viszont símán végig gyalogolhattál az egész városon, anélkül, hogy beléd kötött volna valaki. Ezért ilyen szemontból a Red d r jobb volt, igaz a gtaIV régebbi játék. Ebben, ami nem annyira nagy dolog, de veri a RDR a GtaIV-et. Egyszóval a RDR-ben nem hagytak unatkozni :D Ezért nagyon remélem, hogy a RDR-höz hasonlóan a GTA V is tartogat majd hasonló meglepetéseket :D :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 20. 23:29

Kiscserko írta:...Még nekem az jönne be, ha a történet közben változna a város. Kinyitnának épületek, egyik felépül(pl. a trailerben az építkezés), egyik-másik kigyullad...
Ilyen volt a GTA Liberty City Stories-ban, és nekem nagyon tetszett, ahogy változott a város.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 21. 06:42

bodom26 írta:A GtaIV-ben viszont símán végig gyalogolhattál az egész városon, anélkül, hogy beléd kötött volna valaki.

Ez nem igaz, mert ha bizonyos negyedekbe mentél, akkor ok nélkül simán rád lőhettek.

Mint pl. a GTA 3-nál a mindenféle maffia tagok, itt is ugyanúgy.. Csak itt nem a térkép 80%-án vannak ellened, hanem mondjuk csak 30% :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 21. 07:41

Tényleg volt ilyen? Akkor is, ha nem én kezdtem a feszkót? Csak sétáltam az utcán és akkor is, csak úgy ok nélkül rám lőttek. Hm... Lehet akkor öregszem... szenilis vagyok már :) mert én nem emlékszem ilyenre :) Újra el kéne vegyem a polcról. Mondjuk nekem van egy 1068 óra játékidejű mentésem. És abban gyalogoltam már rendesen, bejártam az egész várost, még azt is, ami nincs is. Még sem találkoztam ilyen jelenséggel, amikor is, egyszercsak megtámadott valaki. Érdekelne, hol van az a 30% veszélyes terület. Az első dolgom az lesz, hogy odaviharzok. És csak várok és várok... :D
Egyépként, látom úgy véded a GTA4-et, mint anyatigris a kölykét :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 21. 09:33

bodom26 írta: Egyépként, látom úgy véded a GTA4-et, mint anyatigris a kölykét :)
Miből szűrted ezt le?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 21. 10:24

hogy visszatérjünk az álmodozáshoz(ha már itt vagytok), folytassuk is! Én sokkal jobban örülnék valami olyasminek, hogy miután valaki megőrült és elkezdi szanaszét öldökölni a járókelőket, robbantgatni az autókat...akkor legyen valami utóhatása...hogy kell elképzelni egy ilyet? Hát kb úgy hogy megjelenne a sajtó repülőgépekkel, ha hatalmas utcán vagyunk rengeteg emberekkel akkor törjön ki pánik és lökdössék, tapossák egymást az emberek(rengeteg ilyet hallottunk láttunk már)...Ha megjönnek a rendőrök zárják le a területet...vegyenek körül( ne csak egy oldalt) szó szerint vegyenek körül! Legyen egy másik "osztag" ami lezárja a kerületet(szóval nem ami a közvetlen közelemben van, hanem hogy ne tudjak megszökni a hatósugárból! Kb ilyesmikre gondoltam
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 21. 12:31

Nos, ha ilyen okosak lennének a yardok, hogy szisztematikusan meg hermetikusan lezárnának mindent, akkor szerintem mire leírtad a kommentedet, annyi idő alatt 20x kinyírnának. Hogyha a befejezésben, a "felforgató elemek" likvidálásában is ilyen precízek, pontosak :D
Luszie: kérdésre kérdéssel válaszoltál, na de mindegy.
A válasz a kérdésedre, pl. az előző hsz.-od.
De még mindig érdekelne, hogy hol vannak azok a veszélyes helyek a IV-ben, ahol szó nélkül neked támadnak a gazfickók, vagy rosszabb esetben elküldenek postán Szent Péternek.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 21. 13:38

bodom26 írta:Nekem nagyon tetszett a Red Dead Redemption-ben, hogy nem tudtál úgy keresztül menni a pályán, hogy ne kössön beléd valaki vagy valami. Volt, hogy ez az életedbe is került. Na de nem pofázok többet róla, mert valaki még nem tolta végig. A GtaIV-ben viszont símán végig gyalogolhattál az egész városon, anélkül, hogy beléd kötött volna valaki. Ezért ilyen szemontból a Red d r jobb volt, igaz a gtaIV régebbi játék. Ebben, ami nem annyira nagy dolog, de veri a RDR a GtaIV-et. Egyszóval a RDR-ben nem hagytak unatkozni :D Ezért nagyon remélem, hogy a RDR-höz hasonlóan a GTA V is tartogat majd hasonló meglepetéseket :D :D
Engem sokszor nagyon idegesít. Amúgy, ha jobban belegondolsz a való életben se nagyon kötnek beléd az utcán, kivéve, ha találkozol egy csapat orkal.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 21. 13:51

insanity06 írta:hogy visszatérjünk az álmodozáshoz(ha már itt vagytok), folytassuk is! Én sokkal jobban örülnék valami olyasminek, hogy miután valaki megőrült és elkezdi szanaszét öldökölni a járókelőket, robbantgatni az autókat...akkor legyen valami utóhatása...hogy kell elképzelni egy ilyet? Hát kb úgy hogy megjelenne a sajtó repülőgépekkel, ha hatalmas utcán vagyunk rengeteg emberekkel akkor törjön ki pánik és lökdössék, tapossák egymást az emberek(rengeteg ilyet hallottunk láttunk már)...Ha megjönnek a rendőrök zárják le a területet...vegyenek körül( ne csak egy oldalt) szó szerint vegyenek körül! Legyen egy másik "osztag" ami lezárja a kerületet(szóval nem ami a közvetlen közelemben van, hanem hogy ne tudjak megszökni a hatósugárból! Kb ilyesmikre gondoltam
Na ez nagyon bejönne! Ez nagyon látványos és poénos lenne! Új fajta kihívás a játékban. Ha ezt a fajta valószerűséget elérnének, kérés nélkül eltöltenék több tízórákat csak a rendőrök elől meneküléssel.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése