Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 05. 11:47

MaximusFTW írta:A rendőrökkel kapcsolatban mit gondoltok? Olyanok legyenek mint mondjuk a Mafia 2-ben, ahol büntettek a gyorshajtásért is de cserébe le lehetett fizetni őket, vagy maradjanak olyanok, amilyenek az eddigi GTA részekben voltak?
Szerintem maradjanak olyanok, mint eddig, de néhány kis változtatást én bevezetnék azért.
Nem bánnám, ha nem csak egyenruhás rendőrök lennének, hanem mondjuk lenne három-négy különböző skin, amit nyomozók viselnek (Öltönyös nők-férfiak).
Ez a megjelenés. Viselkedés tekintetében én annak örülnék, ha kissé ügyesebben keresnének fedezéket, hogy nagyobb legyen a játékélvezet.
Na persze a másik jó dolog az lenne, ha mondjuk mesterlövészpuskával lősz le egy rendőrt, akkor a többi rendőr nem tudja, hogy te voltál, hacsak nem látott téged.
Szóval normálisabb körözéskapási rendszer :)
Én örülnék olyannak, mint ami a Mafia 2-ben volt, hogy addig a zsernyákok körözni fognak téged amig nem váltasz ruhát, vagy nem cseréled le az autód rendszámtábláját, vagy az egész autót. Nekem nagyon bejött, sokkal élethűbbe tette a játékot.

Nem bánnám, ha lenne a játékban egy feleségem, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel. Ja és persze miután hazaértél a missziókból akkor a "save game" előtt még lenne lehetőségetek feltornászni az életerőt :D (if you know what i mean). Akkor nem kéne "szenvedni" a barátnőkkel sem.[/quote]

a feleség nem is rossz ötlet,de lehet,hogy visszavenne a szabadságérzetből,mindenesetre a templomos jelenetek nekem nagyon tetszettek a IV-ben. :D

A körözés viszont a mafia 2-ben valami borzalom,minden hülyeségért üldöznek. Szerintem a GTA-ba nem való a kresz,az is korlátozná a szabadságérzetet,a rendszám megjegyzés is rossz lenne,mert a GTA IV-et ismerve a játék állandóan az autó átalakító üzem elé teleportálna néhány zsarut :D ,meg amúgy is ez is korlátozná a szabadságérzetet,szerintem a IV-ben teljesen jó volt a körözés,bár a birságot és a lefizetést tényleg belerakhatnák,de max ennyit. A mafia 2-ben egyáltalán nem tetszett a körözési rendszer,bár a GTA IV-et is lehetne csiszolni,de nem úgy,hogy elszigorítják mafia 2 módra.[/quote][/quote]

Picit szerintem mindenképpen kéne javítani a zsaruk intelligenciáján. Nagyon poén lefizetni őket, a Mafia 2-ben tetszett :D . Na meg ne akarják már szétlőni a fejem azért mert esetleg balesetet okoztam... szépen adják ide a csekket aztán vagy kifizetem vagy nem.
Csodálkozni fogsz, de én tényleg örülnék, ha lehetne feleség a játékban.
Ha lehetne a GTA IV -ben, akkor én már rég megkértem volna Kiki Jenkins kezét :D
Amúgy tényleg segítene egy kicsit (fizetni kéne a papnak, vagy az akv -nek, hogy adjon össze :P)
Amúgy visszatérve az álmodozásokra:
Szerintem a játék maga is jó, de két kiegészítő sokat dob a kedveltségen (a GTA IV is jobb a két kiegészítővel. Illetve a TLADvel mindenképpen).
Egy, amiben egy korrupt zsaru átveszi a város egy negyedében az uralmat, és egy, ahol... Mi lenne a legjobb? Szerinted? Mi illene a még egyáltalán nem ismert GTA V -höz? :D
Hmm, ez egy jó kérdés. DLC-t mindenképpen várok hozzá a későbbiekben. Ez a korrupt zsarus dolog nekem személy szerint bejön, lehet hogy Tempenny rendőr visszaköszönne? Abban mindenesetre biztos vagyok, hogy az alapjáték sztorija úgy lesz felépítve mint a negyedik rész, tehát egymásba fognak kapcsolódni a DLC-k és muszáj lesz végigvinni azokat is hogy megértsük a teljes történetet.

Esetleg valami korrupt politikus? Volt egy csávó a TLAD-ben, az is politikus volt, nem jut eszembe a neve. Kíváncsi lennék egy ilyen DLC-re is. De akár olyat is el tudnék képzelni, hogyha családunk lesz akkor valamelyik családtagunk életéből csinálnak DLC-t.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 05. 11:48

MaximusFTW írta:
MaximusFTW írta:A rendőrökkel kapcsolatban mit gondoltok? Olyanok legyenek mint mondjuk a Mafia 2-ben, ahol büntettek a gyorshajtásért is de cserébe le lehetett fizetni őket, vagy maradjanak olyanok, amilyenek az eddigi GTA részekben voltak?
Szerintem maradjanak olyanok, mint eddig, de néhány kis változtatást én bevezetnék azért.
Nem bánnám, ha nem csak egyenruhás rendőrök lennének, hanem mondjuk lenne három-négy különböző skin, amit nyomozók viselnek (Öltönyös nők-férfiak).
Ez a megjelenés. Viselkedés tekintetében én annak örülnék, ha kissé ügyesebben keresnének fedezéket, hogy nagyobb legyen a játékélvezet.
Na persze a másik jó dolog az lenne, ha mondjuk mesterlövészpuskával lősz le egy rendőrt, akkor a többi rendőr nem tudja, hogy te voltál, hacsak nem látott téged.
Szóval normálisabb körözéskapási rendszer :)
Én örülnék olyannak, mint ami a Mafia 2-ben volt, hogy addig a zsernyákok körözni fognak téged amig nem váltasz ruhát, vagy nem cseréled le az autód rendszámtábláját, vagy az egész autót. Nekem nagyon bejött, sokkal élethűbbe tette a játékot.

Nem bánnám, ha lenne a játékban egy feleségem, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel. Ja és persze miután hazaértél a missziókból akkor a "save game" előtt még lenne lehetőségetek feltornászni az életerőt :D (if you know what i mean). Akkor nem kéne "szenvedni" a barátnőkkel sem.
a feleség nem is rossz ötlet,de lehet,hogy visszavenne a szabadságérzetből,mindenesetre a templomos jelenetek nekem nagyon tetszettek a IV-ben. :D

A körözés viszont a mafia 2-ben valami borzalom,minden hülyeségért üldöznek. Szerintem a GTA-ba nem való a kresz,az is korlátozná a szabadságérzetet,a rendszám megjegyzés is rossz lenne,mert a GTA IV-et ismerve a játék állandóan az autó átalakító üzem elé teleportálna néhány zsarut :D ,meg amúgy is ez is korlátozná a szabadságérzetet,szerintem a IV-ben teljesen jó volt a körözés,bár a birságot és a lefizetést tényleg belerakhatnák,de max ennyit. A mafia 2-ben egyáltalán nem tetszett a körözési rendszer,bár a GTA IV-et is lehetne csiszolni,de nem úgy,hogy elszigorítják mafia 2 módra.
Picit szerintem mindenképpen kéne javítani a zsaruk intelligenciáján. Nagyon poén lefizetni őket, a Mafia 2-ben tetszett :D . Na meg ne akarják már szétlőni a fejem azért mert esetleg balesetet okoztam... szépen adják ide a csekket aztán vagy kifizetem vagy nem.
Csodálkozni fogsz, de én tényleg örülnék, ha lehetne feleség a játékban.
Ha lehetne a GTA IV -ben, akkor én már rég megkértem volna Kiki Jenkins kezét :D
Amúgy tényleg segítene egy kicsit (fizetni kéne a papnak, vagy az akv -nek, hogy adjon össze :P)
Amúgy visszatérve az álmodozásokra:
Szerintem a játék maga is jó, de két kiegészítő sokat dob a kedveltségen (a GTA IV is jobb a két kiegészítővel. Illetve a TLADvel mindenképpen).
Egy, amiben egy korrupt zsaru átveszi a város egy negyedében az uralmat, és egy, ahol... Mi lenne a legjobb? Szerinted? Mi illene a még egyáltalán nem ismert GTA V -höz? :D
Hmm, ez egy jó kérdés. DLC-t mindenképpen várok hozzá a későbbiekben. Ez a korrupt zsarus dolog nekem személy szerint bejön, lehet hogy Tempenny rendőr visszaköszönne? Abban mindenesetre biztos vagyok, hogy az alapjáték sztorija úgy lesz felépítve mint a negyedik rész, tehát egymásba fognak kapcsolódni a DLC-k és muszáj lesz végigvinni azokat is hogy megértsük a teljes történetet.

Esetleg valami korrupt politikus? Volt egy csávó a TLAD-ben, az is politikus volt, nem jut eszembe a neve. Kíváncsi lennék egy ilyen DLC-re is. De akár olyat is el tudnék képzelni, hogyha családunk lesz akkor valamelyik családtagunk életéből csinálnak DLC-t.[/quote]
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 05. 11:54

arni20 írta:a csaj tényleg jó lenne, de én azzal kezdeném a játékot rögtön. ugye beszél arról hogy nyugodtan szeretne élni gyerekekkel meg minden, ez azt is jelentheti h már van család. megérkezne a családdal vmelyik országból v városból, 10-20 küldetés után meg megölnék a családot és hajtóvadászatot indítanánk és a tettest nem ismernénk így ezzel elhúzódna az egész játék, mire találkoznánk vkivel aki elárulná h kit béreltek fel......
Kissé morbid, de jó! Nekem tetszik.

Csodálkozni fogsz, de én tényleg örülnék, ha lehetne feleség a játékban.
Ha lehetne a GTA IV -ben, akkor én már rég megkértem volna Kiki Jenkins kezét :D
Amúgy tényleg segítene egy kicsit (fizetni kéne a papnak, vagy az akv -nek, hogy adjon össze :P)
Amúgy visszatérve az álmodozásokra:
Szerintem a játék maga is jó, de két kiegészítő sokat dob a kedveltségen (a GTA IV is jobb a két kiegészítővel. Illetve a TLADvel mindenképpen).
Egy, amiben egy korrupt zsaru átveszi a város egy negyedében az uralmat, és egy, ahol... Mi lenne a legjobb? Szerinted? Mi illene a még egyáltalán nem ismert GTA V -höz? :D
Szerintem is dob valamennyit a kedveltségen, de nem az a legfontosabb, meg azért mivel kiegészítők, így valószinüleg gyengébbekre is sikerülhetnek, de hát elengedhetetlen része a fő epizodnak. Szerintem biztos fognak kiadni az V mellé is kiegészítő részeket, legalábbis csak remélni tudom. Kell a történetbe néhány elvarratlan szál, és akkor tudni lehet,hogy ez még valahol kibontakozásra kerül majd. Ha így oldják meg, akkor lehet számítani DLC-kre.
Mi lenne a legjobb? Nem tudom.. :D Fogalmam sincs. Én valami újat kipróbálnék, ami PC-s verziókra nem volt jellemző (VCS), azzal úgy sem játszottak sokan, tekintettel arra, hogy PS2-re lett csak kiadva, szóval én szivesen mennék egy katonaságbeli jófiúval, aki testvéremiatt keveredik rossz ügyekbe, vagy csak egyáltalán egy jófiúval, aki mondjuk egy autószerelőmühelyben dolgozik. Az ott dolgozó rokonát megölik mert egy kényes drogüzletbe ütötte az orrát..blabla.. nem tudom. :D Szóval érted.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 05. 13:16

Annyi maszlagot olvasok itt. A GTA nem Sims. A feleség szerintem azért nsem jó, mert túlságosan behatárolja a főhős karakterét és világát, a játékos pedig kevésbé tud azonosulni vele. Mondjuk az más kérdés, hogy a saját defektemből adódóan én biztos nem tudnék, de szerintem GTA-ba nem való, legfeljebb elvált főhős.

A rendőrökön mindig fejlesztenek, a GTA IV pedig hatalmas előrelépés volt az előző részekhez képest, és szerintem most is nagyon rá fognak gyúrni a fejlesztők.
arni20 írta:a csaj tényleg jó lenne, de én azzal kezdeném a játékot rögtön. ugye beszél arról hogy nyugodtan szeretne élni gyerekekkel meg minden, ez azt is jelentheti h már van család. megérkezne a családdal vmelyik országból v városból, 10-20 küldetés után meg megölnék a családot és hajtóvadászatot indítanánk és a tettest nem ismernénk így ezzel elhúzódna az egész játék, mire találkoznánk vkivel aki elárulná h kit béreltek fel......
Ez azért nem lesz, mert ez a Max Payne sorozat története, márpedig ha ilyen történet lenne, az igencsak koppintásszagú lenne, ami nem illik a Rockstar nevéhez.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 05. 18:33

Luszie írta:Szerintem is dob valamennyit a kedveltségen, de nem az a legfontosabb, meg azért mivel kiegészítők, így valószinüleg gyengébbekre is sikerülhetnek, de hát elengedhetetlen része a fő epizodnak. Szerintem biztos fognak kiadni az V mellé is kiegészítő részeket, legalábbis csak remélni tudom. Kell a történetbe néhány elvarratlan szál, és akkor tudni lehet,hogy ez még valahol kibontakozásra kerül majd. Ha így oldják meg, akkor lehet számítani DLC-kre.
Mi lenne a legjobb? Nem tudom.. :D Fogalmam sincs. Én valami újat kipróbálnék, ami PC-s verziókra nem volt jellemző (VCS), azzal úgy sem játszottak sokan, tekintettel arra, hogy PS2-re lett csak kiadva, szóval én szivesen mennék egy katonaságbeli jófiúval, aki testvéremiatt keveredik rossz ügyekbe, vagy csak egyáltalán egy jófiúval, aki mondjuk egy autószerelőmühelyben dolgozik. Az ott dolgozó rokonát megölik mert egy kényes drogüzletbe ütötte az orrát..blabla.. nem tudom. :D Szóval érted.
Nem azért, de a GTA IV majdnem pont ugyanez :)
Van egy kis katona, aki az unokatestvére miatt keveredik egyre rosszabb üzletbe! :)
Szerintem nem csak kiegészítőt lehetne csinálni, hanem egy kis önálló történetet.
Értsd: Nem kell mindenben kapcsolódnia a fő történethez, elég, ha van egy közös küldetés, és különben teljesen más téma/történet van. Ez megmutatná az élet sokszínűségét. ÉS persze a játékét is.
Szerintem simán el lehetne képzelni ilyen kis önálló kiegészítőket, amiben a főszereplő (én ilyeneket tudok elképzelni):
1.) Egy korrupt rendőr, aki lassan eltünteti az ellenségeit.
2.) Egy maffia kisebb területének vezetője (mint Vlad a IV -ben), aki megpróbál megállni a nagyobbak között (Értsd: Egyre több üzletet hajt uralma alá, megveri a kisebb bandákat, stb.).
3.) Egy közvetítőt, aki üzleteket visz végbe, teljesen semlegesen, de egy ügy közben elkapják, mert valaki beköpte. kiszabadítják a börtönből, és bosszút akar állni.
4.) Egy menekült, akit egy másik ember üldöz (egy nagyhatalmú ember), és a sztori arról szól, hogy hogyan győzi le az üldözőt.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 05. 19:59

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:Szerintem is dob valamennyit a kedveltségen, de nem az a legfontosabb, meg azért mivel kiegészítők, így valószinüleg gyengébbekre is sikerülhetnek, de hát elengedhetetlen része a fő epizodnak. Szerintem biztos fognak kiadni az V mellé is kiegészítő részeket, legalábbis csak remélni tudom. Kell a történetbe néhány elvarratlan szál, és akkor tudni lehet,hogy ez még valahol kibontakozásra kerül majd. Ha így oldják meg, akkor lehet számítani DLC-kre.
Mi lenne a legjobb? Nem tudom.. :D Fogalmam sincs. Én valami újat kipróbálnék, ami PC-s verziókra nem volt jellemző (VCS), azzal úgy sem játszottak sokan, tekintettel arra, hogy PS2-re lett csak kiadva, szóval én szivesen mennék egy katonaságbeli jófiúval, aki testvéremiatt keveredik rossz ügyekbe, vagy csak egyáltalán egy jófiúval, aki mondjuk egy autószerelőmühelyben dolgozik. Az ott dolgozó rokonát megölik mert egy kényes drogüzletbe ütötte az orrát..blabla.. nem tudom. :D Szóval érted.
Nem azért, de a GTA IV majdnem pont ugyanez :)
Van egy kis katona, aki az unokatestvére miatt keveredik egyre rosszabb üzletbe! :)
Szerintem nem csak kiegészítőt lehetne csinálni, hanem egy kis önálló történetet.
Értsd: Nem kell mindenben kapcsolódnia a fő történethez, elég, ha van egy közös küldetés, és különben teljesen más téma/történet van. Ez megmutatná az élet sokszínűségét. ÉS persze a játékét is.
Szerintem simán el lehetne képzelni ilyen kis önálló kiegészítőket, amiben a főszereplő (én ilyeneket tudok elképzelni):
1.) Egy korrupt rendőr, aki lassan eltünteti az ellenségeit.
2.) Egy maffia kisebb területének vezetője (mint Vlad a IV -ben), aki megpróbál megállni a nagyobbak között (Értsd: Egyre több üzletet hajt uralma alá, megveri a kisebb bandákat, stb.).
3.) Egy közvetítőt, aki üzleteket visz végbe, teljesen semlegesen, de egy ügy közben elkapják, mert valaki beköpte. kiszabadítják a börtönből, és bosszút akar állni.
4.) Egy menekült, akit egy másik ember üldöz (egy nagyhatalmú ember), és a sztori arról szól, hogy hogyan győzi le az üldözőt.
De aminek már különálló története van, az nem kiegészítő. Ami meg némelyest kapcsolódik a főepizódhoz, az meg mindenféleképpen kiegészítő lesz. A TBOGT-nek meg a TLAD-nak is más története volt, de kapcsolódott a fő epizodhoz,szóval DLC-k lettek. Hát, én beérem a DLC-kkel is.:)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 06. 08:24

Jézusom miket írtok ti????Ne a GTA-ba csajozzatok...arra ott a való élet,ha meg animált kamatyolást akartok látni menjetek fel valamilyen oldalra. -.-
Szép dolog látni azt is hogy ennyi rajongó leírja az előző GTA-ak történetét ilyen kommentárral:" fúúú ha de jó lenne egy ilyen történet"
kész vicc ami itt folyik az utóbbi napokban...de talán fogható az információ hiányára!
Remélem a többi játékos nem akarja ilyennek látni a GTA-kat
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 06. 08:28

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:Szerintem is dob valamennyit a kedveltségen, de nem az a legfontosabb, meg azért mivel kiegészítők, így valószinüleg gyengébbekre is sikerülhetnek, de hát elengedhetetlen része a fő epizodnak. Szerintem biztos fognak kiadni az V mellé is kiegészítő részeket, legalábbis csak remélni tudom. Kell a történetbe néhány elvarratlan szál, és akkor tudni lehet,hogy ez még valahol kibontakozásra kerül majd. Ha így oldják meg, akkor lehet számítani DLC-kre.
Mi lenne a legjobb? Nem tudom.. :D Fogalmam sincs. Én valami újat kipróbálnék, ami PC-s verziókra nem volt jellemző (VCS), azzal úgy sem játszottak sokan, tekintettel arra, hogy PS2-re lett csak kiadva, szóval én szivesen mennék egy katonaságbeli jófiúval, aki testvéremiatt keveredik rossz ügyekbe, vagy csak egyáltalán egy jófiúval, aki mondjuk egy autószerelőmühelyben dolgozik. Az ott dolgozó rokonát megölik mert egy kényes drogüzletbe ütötte az orrát..blabla.. nem tudom. :D Szóval érted.
Nem azért, de a GTA IV majdnem pont ugyanez :)
Van egy kis katona, aki az unokatestvére miatt keveredik egyre rosszabb üzletbe! :)
Szerintem nem csak kiegészítőt lehetne csinálni, hanem egy kis önálló történetet.
Értsd: Nem kell mindenben kapcsolódnia a fő történethez, elég, ha van egy közös küldetés, és különben teljesen más téma/történet van. Ez megmutatná az élet sokszínűségét. ÉS persze a játékét is.
Szerintem simán el lehetne képzelni ilyen kis önálló kiegészítőket, amiben a főszereplő (én ilyeneket tudok elképzelni):
1.) Egy korrupt rendőr, aki lassan eltünteti az ellenségeit.
2.) Egy maffia kisebb területének vezetője (mint Vlad a IV -ben), aki megpróbál megállni a nagyobbak között (Értsd: Egyre több üzletet hajt uralma alá, megveri a kisebb bandákat, stb.).
3.) Egy közvetítőt, aki üzleteket visz végbe, teljesen semlegesen, de egy ügy közben elkapják, mert valaki beköpte. kiszabadítják a börtönből, és bosszút akar állni.
4.) Egy menekült, akit egy másik ember üldöz (egy nagyhatalmú ember), és a sztori arról szól, hogy hogyan győzi le az üldözőt.
De aminek már különálló története van, az nem kiegészítő. Ami meg némelyest kapcsolódik a főepizódhoz, az meg mindenféleképpen kiegészítő lesz. A TBOGT-nek meg a TLAD-nak is más története volt, de kapcsolódott a fő epizodhoz,szóval DLC-k lettek. Hát, én beérem a DLC-kkel is.:)
Ezzzel így nem értek egyet :)
Kiegészítő az, ami megőriz mindent, vagy valamennyit egy alapból, és ahhoz hozzátesz. Tehát, ha akár csak egy-egy küldetés erejéig kapcsolódnak, de különben jobban megismerhetjük belőle a hátteret, akkormár kiegészítőről beszélünk :D
Ilyen például a gyémántok története is az EFLC -ben. :)
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 06. 08:31

insanity06 írta:Jézusom miket írtok ti????Ne a GTA-ba csajozzatok...arra ott a való élet,ha meg animált kamatyolást akartok látni menjetek fel valamilyen oldalra. -.-
Szép dolog látni azt is hogy ennyi rajongó leírja az előző GTA-ak történetét ilyen kommentárral:" fúúú ha de jó lenne egy ilyen történet"
kész vicc ami itt folyik az utóbbi napokban...de talán fogható az információ hiányára!
Remélem a többi játékos nem akarja ilyennek látni a GTA-kat
Az "álmodozás" értelemszerűen arról szól, hogy elmondhatod, hogy minek örülnél, tehát ebben a topicban a lényeg tényleg az, hogy leírod: " fúúú ha de jó lenne egy ilyen történet".
Mivel arról álmodozol, hogy egy ilyen is lesz benne.
Ez pedig a fantáziára fogható, és nem az információk hiányára.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 06. 08:34

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:
De aminek már különálló története van, az nem kiegészítő. Ami meg némelyest kapcsolódik a főepizódhoz, az meg mindenféleképpen kiegészítő lesz. A TBOGT-nek meg a TLAD-nak is más története volt, de kapcsolódott a fő epizodhoz,szóval DLC-k lettek. Hát, én beérem a DLC-kkel is.:)
Ezzzel így nem értek egyet :)
Kiegészítő az, ami megőriz mindent, vagy valamennyit egy alapból, és ahhoz hozzátesz. Tehát, ha akár csak egy-egy küldetés erejéig kapcsolódnak, de különben jobban megismerhetjük belőle a hátteret, akkormár kiegészítőről beszélünk :D
Ilyen például a gyémántok története is az EFLC -ben. :)
Ugyanezt írtam én is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 06. 11:23

NoxiusEnterprise írta:
insanity06 írta:Jézusom miket írtok ti????Ne a GTA-ba csajozzatok...arra ott a való élet,ha meg animált kamatyolást akartok látni menjetek fel valamilyen oldalra. -.-
Szép dolog látni azt is hogy ennyi rajongó leírja az előző GTA-ak történetét ilyen kommentárral:" fúúú ha de jó lenne egy ilyen történet"
kész vicc ami itt folyik az utóbbi napokban...de talán fogható az információ hiányára!
Remélem a többi játékos nem akarja ilyennek látni a GTA-kat
Az "álmodozás" értelemszerűen arról szól, hogy elmondhatod, hogy minek örülnél, tehát ebben a topicban a lényeg tényleg az, hogy leírod: " fúúú ha de jó lenne egy ilyen történet".
Mivel arról álmodozol, hogy egy ilyen is lesz benne.
Ez pedig a fantáziára fogható, és nem az információk hiányára.
Nem értetted a lényeget. Insanity06 arra mutatott rá, hogy olyan GTA-kat álmodtok meg, amik már léteznek, és leírta, hogy a fent említett dolgokat pedig nem szeretné.

Egyébként egyetértek vele, és én is néha fogom a fejem.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 06. 14:35

Köszönöm Visali hogy nem kellett újra leírnom!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 06. 16:21

Visali&insanity06

Azért fogjátok a fejeteket, mert azt mondtam/mondtuk, hogy érdekes lenne ha a főszereplő elvált vagy nős lenne (itt jegyzem meg, hogy a játékban nem venne el a szabadságérzetből semmivel sem többet, mint egy barátnő a korábbi részekben, nyilván a valóság más), vagy éppen egy korrupt zsarus DLC? Honnan tudjátok, hogy nem válna be egy ilyen felállás? Szó sincs itt semmiféle "kamatyolásról", egészséges ember majd pont egy videojátékra csapja ki gondolom... :roll:

Ez egy játék, ami arra való hogy szórakoztasson és kikapcsolódhassunk vele.

Egyébként eszembe jutott még pár ötlet (remélem ezektől nem fogjátok majd a fejeteket)
-fejlettebb AI a rendőröknek (tehát például a felrobbanó autó közeléből húzzanak el)
-esetleges interakció az NPC-kel (teszem azt elromlik valakinek az autója, te segíthetsz neki megcsinálni vagy elviszed egy darabig)
-még kidolgozottabb épületek mint a IV-ben
-legalább olyan realisztikus legyen az autókat vezetni mint a IV-ben (bár azt nem is tudom hogy lehetne-e tovább fejleszteni, azt annyira eltalálták)
-biztonsági övet lehessen használni a kirepüléseket megelőlegezendő
-élethű törésmodell
-légzsák-felfújódás szimulálása (bár ez nem tudom mennyire lenne kivitelezhető)

Most kb. ezek jutottak eszembe.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 06. 16:57

Bocsi de nekem a 4el is teli volt a tököm a hülye barátnőkkel meg hogy vigyem el egy küldetés kellős közepén a testvéremet dart-ozni...de még ezeket is elviselem mert volt funkciója...a játék mellék szálait ezekkel az ötletekkel oldották meg...(mellék küldetés)(és gondoltam ha már beleraktak haverokat legyen benne barátnő is) de ez a feleség dolog teljesen nonszensz...de ha a Rockstar erre is kitud találni valami ötleteset állok elébe
DLCről meg akkor vagyok hajlandó beszélni ha van már játék :D az egész sztoriról nem tudni semmit :D majd ha kijön a játék és tudni lehet mihez mit lehet hozzákapcsolni...akkor majd talán azt mondom hogy "lehetne egy korrupt zsaru DLC" (én meg itt jegyezném el hogy ezt a R* nem egyszer lőtte el"(SA..ha jól emlékszem talán Tempenny, 4be Mcreary stb stb stb)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 06. 17:03

insanity06 írta:Bocsi de nekem a 4el is teli volt a tököm a hülye barátnőkkel meg hogy vigyem el egy küldetés kellős közepén a testvéremet dart-ozni...de még ezeket is elviselem mert volt funkciója...a játék mellék szálait ezekkel az ötletekkel oldották meg...(mellék küldetés)(és gondoltam ha már beleraktak haverokat legyen benne barátnő is) de ez a feleség dolog teljesen nonszensz...de ha a Rockstar erre is kitud találni valami ötleteset állok elébe
DLCről meg akkor vagyok hajlandó beszélni ha van már játék :D az egész sztoriról nem tudni semmit :D majd ha kijön a játék és tudni lehet mihez mit lehet hozzákapcsolni...akkor majd talán azt mondom hogy "lehetne egy korrupt zsaru DLC" (én meg itt jegyezném el hogy ezt a R* nem egyszer lőtte el"(SA..ha jól emlékszem talán Tempenny, 4be Mcreary stb stb stb)
Ha van jobb ötleted DLC-re akkor én szívesen meghallgatom És igen, tudom hogy volt már korrupt zsaru a GTA-k történetében, no de azért az teljesen más lenne, hogyha egy egész DLC épülne rá és nem csupán pár misszió.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Válasz küldése