Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 03. 08. 18:02

Ha már a rendőröknél vagyunk akkor azt is lehetne "javítani" hogyha rendőrségi küldetést csinálunk mint a 4-be a rendőradatbázisból kiválasztunk egy bűnözőt elkezdjük lőni akkor a rendőrök ha ezt meglátják ne engem kezdjenek már el lőni hanem inkább segítsenek hívjanak erősítést és a bűnözőt lőjék.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 03. 08. 19:08

Lehetne benne több morális döntés, ne meg az is jó lenne ha választhatnánk két oldal közt, szóval egy szürke meg egy másik szürke csapat lenne.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 18. 10:30

Tudom hogy nem teljesen ide tartozik de azt álmodtam ma éjjel hogy jön a Trailer #2 :D
Legyen ígazam :)

Avatar
TamTam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012. 01. 28. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: TamTam » 2012. 03. 18. 11:47

Lehet hogy igazad Kisprobegt énis álmodtam a Gta V-ről

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 18. 11:53

Még én is álmodtam a GTA 5 első Trailere után a GTA 5-ről, de mégsem úgy lett mint az álmomban :(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 18. 17:32

Én azt álmodtam, egy gameplay videót néztem, aminek GTA3-as grafikája volt, és hegyek között egy falu volt látható.Aztán Stevei Griffin meg akart ölni.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 03. 18. 18:35

Aminek én igazán örülnék ha lenne benne ejtőernyő. Akár több kinézetben is vagy wingsuite.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 19. 13:18

Cube Head írta:Én azt álmodtam, egy gameplay videót néztem, aminek GTA3-as grafikája volt, és hegyek között egy falu volt látható.Aztán Stevei Griffin meg akart ölni.
GTA SA Stories :D ?

McMax
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. 11. 20. 11:32

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: McMax » 2012. 03. 25. 11:19

Csőcső mindenkinek!
Most dumálok chatrouletten egy sráccal aki állítólag a GTA V-tel játszik...
Látom is a játékot... Egy kopaszodó, alul hosszú hajú karakterrel vagyunk akin szemüveg van... A grafika rohadt szép...
Azt is mondja hogy majd jövőre jön ki csak néhány ismerősétől megvan neki a játék.
Állítása szerint vannak benne rendőr kutyák is...
Le is fényképeztem annyira nem ismerem a játékokat, akinek kell a kép, dobjon meg egy üzivel...
Azt is mondja hogy a tűzharcok nagyon élethűek, meg hogy San Andreas, Los Santos, meg Kína lesz benne...
Az autók kinyitásához szükséged lesz valami hotwire-re (fordító nem fordít én meg nem tudom mit jelent) vagy kulcsra.
Elég öreg fószerrel vagyunk ._.
Xbox 360-on játszik vele...
Na, végre láttam TÉNYLEG kutyákat... azt a ***** ez nem semmi
Lehet hogy még jönnek új infók, akinek szüksége van rájuk vegye fel velem a kapcsolatot.
Köszönöm a figyelmet...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 25. 11:35

Hát ez nagy hülyeség! Ez már az első mondatban Fake!! Miért kell Fake infókat terjeszteni? Én nem hiszem el, hogy a barátodnak megvan a GTA 5! Mert ha meglenne neki akkor lenne annyi esze, hogy videót készítsen róla a Youtubon! Még senkinek sincs meg a GTA 5, még ki sem jelent! Az szerintem tiszta hülyeség, hogy Kínában leszünk! Akkor mutasd meg nekünk azt a készített képet ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

McMax
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. 11. 20. 11:32

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: McMax » 2012. 03. 25. 11:41

TheGTAKING írta:Hát ez nagy hülyeség! Ez már az első mondatban Fake!! Miért kell Fake infókat terjeszteni? Én nem hiszem el, hogy a barátodnak megvan a GTA 5! Mert ha meglenne neki akkor lenne annyi esze, hogy videót készítsen róla a Youtubon! Még senkinek sincs meg a GTA 5, még ki sem jelent! Az szerintem tiszta hülyeség, hogy Kínában leszünk! Akkor mutasd meg nekünk azt a készített képet ;).
Figyi... én nem hazugságot akartam terjeszteni csak írtam amit mondott/láttam... félreértés ne essék kérem szépen.
És ide hogy lehet képet feltölteni? eddig csak olvasó voltam... :3
Ja, a másik meg hogy még nem a barátom, csak egy kétséges szavahihető informátorom :DDD

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 03. 25. 14:44

McMax írta:
TheGTAKING írta:Hát ez nagy hülyeség! Ez már az első mondatban Fake!! Miért kell Fake infókat terjeszteni? Én nem hiszem el, hogy a barátodnak megvan a GTA 5! Mert ha meglenne neki akkor lenne annyi esze, hogy videót készítsen róla a Youtubon! Még senkinek sincs meg a GTA 5, még ki sem jelent! Az szerintem tiszta hülyeség, hogy Kínában leszünk! Akkor mutasd meg nekünk azt a készített képet ;).
Figyi... én nem hazugságot akartam terjeszteni csak írtam amit mondott/láttam... félreértés ne essék kérem szépen.
És ide hogy lehet képet feltölteni? eddig csak olvasó voltam... :3
Ja, a másik meg hogy még nem a barátom, csak egy kétséges szavahihető informátorom :DDD



Na akkor töltsd fel azt a bizonyos "KÉPET" a játékról.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 03. 25. 17:24

ÁÁÁÁÁ, ezen besírok. Már játszik a játékkal :D Valószínűleg át lettél vágva, mint sz@r a palánkon. Ha láttál is valamit, az nem a GTA V, hanem egy általad ismeretlen játék. Majd pont egy magyar embernek lesz meg a játék. Arról nem is beszélve, hogy ha így meg lehetne szerezni a játékot, már rég fenn lenne warezban.

Lökd a képet, aztán megmondjuk melyik játék van rajta!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 25. 17:31

Bocsi McMax ha bunkó voltam veled, de én nem szeretem ha Fake infókat terjesztenek, szóval ne haragudj rám azért, mert előbb szóltam rád, elnézést kérek légyszi küld el nekünk azt a képet ;) .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 03. 25. 18:43

McMax írta: Most dumálok chatrouletten egy sráccal aki állítólag a GTA V-tel játszik...
Látom is a játékot... Egy kopaszodó, alul hosszú hajú karakterrel vagyunk akin szemüveg van...

Nem ezt láttad? http://vygame.net/wp-content/uploads/4K ... eChina.jpg

Mert akkor az a Kane & Lynch
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Válasz küldése