Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 19:37

Ami még jó lenne, ha berendezhetnéd a saját házadat, vagyis megadhatnád neki a kinézetét, amivel olyan egyedivé lehetne varázsolni, mint a karaktered kinézetét a SA -ban.
Ezt úgy értem, hogyha nem tetszik az alap ágyad, elmész a bútorboltba, és veszel egy újat, a te stílusodban. (Persze ilyen tapéta, könyvespolc, TV és számítógép újítások is lehetnének!)
Lehet, hogy hülyeség, de ez is egy módja, hogy elverj egy csomó olyan pénzt, ami a GTA IV -ben fölös maradt.
Valakinek nagyon nem tetszik? :)
Guess who's back!

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 15. 19:58

NoxiusEnterprise írta:Ami még jó lenne, ha berendezhetnéd a saját házadat, vagyis megadhatnád neki a kinézetét, amivel olyan egyedivé lehetne varázsolni, mint a karaktered kinézetét a SA -ban.
Ezt úgy értem, hogyha nem tetszik az alap ágyad, elmész a bútorboltba, és veszel egy újat, a te stílusodban. (Persze ilyen tapéta, könyvespolc, TV és számítógép újítások is lehetnének!)
Lehet, hogy hülyeség, de ez is egy módja, hogy elverj egy csomó olyan pénzt, ami a GTA IV -ben fölös maradt.
Valakinek nagyon nem tetszik? :)

játsz inkább a sims-el... :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 16. 07:47

arni20 írta:
NoxiusEnterprise írta:Ami még jó lenne, ha berendezhetnéd a saját házadat, vagyis megadhatnád neki a kinézetét, amivel olyan egyedivé lehetne varázsolni, mint a karaktered kinézetét a SA -ban.
Ezt úgy értem, hogyha nem tetszik az alap ágyad, elmész a bútorboltba, és veszel egy újat, a te stílusodban. (Persze ilyen tapéta, könyvespolc, TV és számítógép újítások is lehetnének!)
Lehet, hogy hülyeség, de ez is egy módja, hogy elverj egy csomó olyan pénzt, ami a GTA IV -ben fölös maradt.
Valakinek nagyon nem tetszik? :)

játsz inkább a sims-el... :D

Igen nekem hülyeség. :D Ez tök feleseges. Persze, találniuk kell lehetőséget a fejlesztőknek a pénz elverésére, de ne ilyen babás megoldásokat. Engem kb a mérete és a kinézete sem érdekel egyiknem sem. :D Ruhát váltani, ill. aludni járok "haza". A célnak megfelel. Tőlem akár full romos is lehet a ház. Ezt hagyják is így. Mikor megtudtam, hogy lehet hogy lesz kutya a játékban, mármint saját, azon is kiakadtam, mert minek bele ilyen felesleges hülyeség? Azt is gondozni kellene, meg vigyázni rá. Ez GTA, és tényleg nem Sims. Szóval ezzel egyet kell, hogy értsek a felettem szólóval.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 16. 08:58

sztem az állatok berakása a játékba egy jó ötlet. (persze biztos nagy port fog kavarni ha meg is lehetlesz őket ölni :roll: )
azt meg honnan veszed h etetni kellesz? mi is jól elvagyunk kaja nélkül... :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 16. 09:01

Luszie írta:
arni20 írta:
NoxiusEnterprise írta:Ami még jó lenne, ha berendezhetnéd a saját házadat, vagyis megadhatnád neki a kinézetét, amivel olyan egyedivé lehetne varázsolni, mint a karaktered kinézetét a SA -ban.
Ezt úgy értem, hogyha nem tetszik az alap ágyad, elmész a bútorboltba, és veszel egy újat, a te stílusodban. (Persze ilyen tapéta, könyvespolc, TV és számítógép újítások is lehetnének!)
Lehet, hogy hülyeség, de ez is egy módja, hogy elverj egy csomó olyan pénzt, ami a GTA IV -ben fölös maradt.
Valakinek nagyon nem tetszik? :)

játsz inkább a sims-el... :D

Igen nekem hülyeség. :D Ez tök feleseges. Persze, találniuk kell lehetőséget a fejlesztőknek a pénz elverésére, de ne ilyen babás megoldásokat. Engem kb a mérete és a kinézete sem érdekel egyiknem sem. :D Ruhát váltani, ill. aludni járok "haza". A célnak megfelel. Tőlem akár full romos is lehet a ház. Ezt hagyják is így. Mikor megtudtam, hogy lehet hogy lesz kutya a játékban, mármint saját, azon is kiakadtam, mert minek bele ilyen felesleges hülyeség? Azt is gondozni kellene, meg vigyázni rá. Ez GTA, és tényleg nem Sims. Szóval ezzel egyet kell, hogy értsek a felettem szólóval.
Én is viccből írtam, mert elképzeltem egy Niko stílusú karaktert, egy kis sárga alapon fekete szemek és mosolygós szájak mintájú tapétával :D
Ami viszont engem zavar, hogy a fegyvereket nem lehet fejleszteni a játékban. Tök jó lenne, ha célzókészüléket, hangtompítót, nagyobb tárat tehetnél rá :D (És persze a fente említett tapétához hasonló festét a tusára ;))
Guess who's back!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 16. 09:50

Mondjuk egy két dolgot lehetne venni... Egy jobb gépet, vagy hifit. És ha jobb a géped, több mindennel lehet rajta játszani, ami minijátéknak jó.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 16. 10:01

Az lenne a jó, ha lehetne autót venni a garázsban, vagy a házunk elé ami ott is maradna örökké... :cool:

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 16. 12:31

Minek venni, el kell lopni :D
De mondjuk a speciális autókat tényleg meg venni kéne. Érdekes lenne ha egy légpárnás autó robogna az utcán.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 07. 16. 14:05

meg az is jó lenne ha házat is szabadon vehetnénk nem csak 1szigeten(gta 4) van 1,jó nem az, hogy minden ház eladó legyen csak legyen sok és ne ugyanúgy nézzen ki a belső

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 16. 14:40

Intenso39 írta:meg az is jó lenne ha házat is szabadon vehetnénk nem csak 1szigeten(gta 4) van 1,jó nem az, hogy minden ház eladó legyen csak legyen sok és ne ugyanúgy nézzen ki a belső

Azért nem fogyatékosokból áll a R* csapata, nem fog full ugyanúgy kinézni a házak belseje, maxinum hasonló lesz a felépítése.

Egyébként meg szerintem ingatlanvásárlásra lesz lehetőség. Tekintettel akár arra is, hogy milyen nagy lesz a helyszín, de erról már csomószor volt szó.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 07. 16. 16:04

na úgy gondoltam hanem h a gtaba volt az h ugyanazok voltak az inventyorok

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 16. 17:18

szerintem lesz ház vásárlás tekintettel,hogy a trailerban egy csávó épp verte le a "For Sale" táblát a ház elé.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 16. 19:29

Hát én is csak aludni(menteni) és netezni járkáltam a házakba, valamint öltözni...ezért én az egész ház vásárlást nagy ívben letojom....sőt...én a full extrás 120 milliós négyzetméteres villa helyett inkább vennék egy kis bódét amiben ez a három lehetőség elérhető!Minek nekem egy hatalmas ház amit 5 valós perc alatt járok be míg elérem az ágyat vagy ilyesmi!Nem kell nagy házak,inkább ugyan olyanból(más kinézettel),de több.Elszórva mindenütt!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 16. 21:57

Hogy miért kell drága ház? Azért hogy lehessen mire költeni a pénzt. Emlékszem a Vice Cityben egy csomót tűzoltóztam azért hogy legyen pénzem megvenni a házakat. Ott volt beállítva a legjobban a pénzügy.. nem dobáltak minden szar küldetésért ezer dollárokat...
Ez nekem növelte a játékidőt és a játékélményt is. A 4-ben végigvittem a főküldiket és a pénzem 5%-át ha elköltöttem az egész játék alatt... Nem volt semmi csak 1 ruszki ruhabolt, 2 ugyanolyan elegáns, és egy 3. üzlet szintén elegáns. összvissz néhány darab ruha, meg a ruszkiban 2 szemüveg... Hidd el sokat számítanak a kis dolgok.

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 16. 22:50

amúgy olyan dolgokra mint közlekedési törvények csak én várok?:D
jó volna ha mondjuk lenne sebességhatár és akkor mondjuk a rendőrök mérnének és ha gyorsan mész akkor utánad mennek és megbüntetnek vagy pedig elhajthatsz ekkor viszont már körözést kapsz.vagy ha átmész a piroson akkor is megbüntethetnének ha meglátnak stb.szerintem ez is segítené,hogy legyen valamire jó a pénz.
meg tankolni sem volna rossz végre.
valamint javítsanak a vezetők inteligenciáján mert néha agybajt kapok tőlük a 4-ben.zöld a lámpa és nem mennek.vagy pedig piros és akkor mennek:D
volt olyan is,hogy mind2 lámpa zöld vagy piros volt a kereszteződésben stb.
arról nem is beszélve,hogy megyek a hídon és egyszer csak gondolnak az előttem/mellettem lévők és mind hirtelen sávot vált...
elkerülhetetlen az ütközés.
na meg az is elég idegesítő,hogy megyek,nincs előttem senki.hátra nézek majd amikor vissza akkor előttem egy csomó autó előjön a semmiből,megállni persze már nem tudok....

Válasz küldése