Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 19:12

Jaja. Hát meg ahhoz jóval többet kéne villantani, hogy kárpótoljanak a félévért. Na meg tudjátok ki bírna várni ennyit, pláne, ha tudom, hogy a konzolosok már rég élvezik a gyönyört!!!

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 11. 18. 19:19

bodom26 írta:Jaja. Hát meg ahhoz jóval többet kéne villantani, hogy kárpótoljanak a félévért. Na meg tudjátok ki bírna várni ennyit, pláne, ha tudom, hogy a konzolosok már rég élvezik a gyönyört!!!
Igazából ki lehet bírni. Hacsak valami kretén el nem spoilerezi a végét. Most is türelmesen várok az ac3-ra, semmi hírnézegetés vagy teszt olvasás, erre egy idióta állat elspoilerezte a végét. Na akkor küldtem neki egy kedves kis üzenetet.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 19:28

baucsek: Tiszteletre méltó a kitartásod, türelmed. Én bisztos nem bírnám. Túl nagy a kísértés. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 19:34

Én nem bírnám ki. Régebben kibírtam. Emlékszem a GTA IV-ről, csak akkor szereztem tudomást, mikor 2008-ban nyaralás előtt mentünk bevásásrolni és a boltba megláttam a GTA IV Guide-jét. Meg is vetettem anyummal. Egyből beleszerettem, de két évet kellett várnom rá, hogy játszhassak vele.
Gyenge napok vannak...

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 11. 18. 19:38

Egy kicsit sokat off-oltok evel a ''Nekem nem lenne turelmem varni '' temeban, hanyagoljatok es terjetek a Gepigenyre.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 19:40

Jaj bocsánat igazad van...akkor folytassuk tovább a beszélgetést egy olyan témáról amiről semmit nem tudunk és semmi értelme nincs!
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 19:44

Bocs.
...ő konzolom van.
De, ha engem kérdezel a gépigény nagy lesz, még akkor is tuningolni kell majd a vasat, ha nem lesz fos az optimalizálás, mint Bellic-nél. Ez egy laikus vélemény volt.

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 11. 18. 19:46

Rockstar69 írta:Jaj bocsánat igazad van...akkor folytassuk tovább a beszélgetést egy olyan témáról amiről semmit nem tudunk és semmi értelme nincs!
Nem vagyok mod hogy meg mondjam hogy off-olj vagy sem,tollem azt irsz amit akarsz de ha mar a gepigeny a tema akkor pprobaljunk mar ebben maradni es ne terjunk ki felesleges temakba.

''amiről semmit nem tudunk és semmi értelme nincs!''

Mar miert ne lenne ? Eppensegel van ertelme ez a topik azoknak nyilt akiket erdekel a pc- verzio gepigenyerol szolo tema.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 19:49

Engem nem annyira érdekel!
Gyenge napok vannak...

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 11. 18. 19:51

bodom26 írta:Bocs.
...ő konzolom van.
De, ha engem kérdezel a gépigény nagy lesz, még akkor is tuningolni kell majd a vasat, ha nem lesz fos az optimalizálás, mint Bellic-nél. Ez egy laikus vélemény volt.
Ugyan mar miert lenne nagy ? Nem lessz akkora a gepigenye mint amekorara szamitanak sokan , ha Xbox 360 es PS3 fut siman akkr egy pc miert ne futna el, persze az mar mas kerdes hogy hogyan akki nagyobb fokozaton szertene jatszani annak termesztesen erosebb vasra lessz szuksege,de amint mar emlittem nem lessznagyobb sys req mint a max payne 3.

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 19:54

OKÉ. A laikus felfogta.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 18. 19:56

Rockstar69 írta:Engem nem annyira érdekel!
Akkor miért írsz ebbe a topicba? Nem értem a problémát...

Kb akkora gépigénye lesz mint a IV-nek, HA jól optimalizálják.. Ha nem, akkor több lesz. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 19:58

Mert másról beszéltünk. Nehogy te is nekiállj hisztizni!!!
Gyenge napok vannak...

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 11. 18. 20:06

A rockstar suport nem tetlenkedik es orromel valaszol a kerdesitekre,pont ahogy valaszolt ennek a youtubos nevu felhasznalonak is.

http://img21.imageshack.us/img21/8918/18958987.png ---nem FAKE

A pc vel rendelkezok is meg nyugothatnak szerintem most.

Update : (ha nem ertened) A youtubos nevu user ra kerdezett a rockstar supeort-nal hogy a gta iv eseteben az SLI corssfire rendszerel problemak volt ak es hogy a patchek segitsegevel volt ki javitva,ezek utan azt kerdeszte hogy a GTAV az SLI rendszert tamogatni fogja e?,es azt a valaszt kapta Mike.B tol hogy amint a megjelenesi datum meg lessz akkor majd tobb informaciot is tudunk adni a rendszer kovetelmenyrol.

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 22:28

totyak írta:Csak hogy mindenkinek érthető legyen. A PC játékok nem azért olcsóbbak, mert késnek a konzolosokhoz képest. Nem tudom mi az oka, de pl. vegyük az Assassin's Creed 3-at. Egyszerre jelentek meg, PC-s mégis 4k-val olcsóbb. Talán ezzel akarják rávenni a PC-seket, hogy kevesebb warez legyen.

dani.szentgali írta, hogy nekünk PC-seknek milyen jó, mert mi simán lewarezolhatjuk, így ingyen lesz a játék. Tehát gyakorlatilag nekünk ez a "jutalom" a fél éves várakozásért. Ez végül is igaz, mi könnyedén letölthetjük, de ez nem "jutalom". Mellesleg a konzolosok is ugyanolyan könnyedén tudnak letölteni, mint mi. Majd kíváncsi is leszek, remélem lesz ilyen felmérés az oldalon, hogy vajon hányan veszik meg megjelenéskor (de csak fényképes bizonyítékot fogadok el :D ).

És végül egy szigorúan magánvélemény. Szerintem semmi kézzel fogható materiális extrát nem fognak a PC-sek kapni a sok várakozásért.
Szerintem azért olcsóbbak a PC-s játékok, mert a PC valamivel költségigényesebb, mint a konzol. Ezt értem arra, hogy egy konzolgeneráció időintervallum 7-8 év, ez idő alatt azért fejlesztget a gépén az ember. És ez mind pénz. A konzoloknál ugye, jobb esetben nincs ilyen kiadás, esetleg akkor, ha meghibásodás jelentkezik.
Vagyis, nem kell költeni annyit konzolra, és ezért ezt a magasabb játékárakkal kompenzálják. És talán ezért van az, hogy drágább a konzolos játék. Ez egy "tipp" volt. :)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 19. 06:41-kor.

Válasz küldése