Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Válasz küldése
M3RC3N4RY
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012. 07. 06. 00:43

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: M3RC3N4RY » 2012. 11. 18. 22:31

Őszintén szólva én is abban bízok hogy nem lesz nagyobb a gépigénye a MP3-tól.Mondjuk a RAM és a helyigényt gyanítom hogy nagy lesz(L.A. noire 8 giga ramigény,és vidék nem is nagyon volt)..Én első körben tippelnék 4 giga minimumot és 8 ajánlottat,helynek meg 36 gigát.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 11. 19. 14:16

dani.szentgali írta:totyak:Igen,mi konzolosok is megtehetnénk a warezolást.Csak nem tudom,hogy tudsz-e róla,de ha kicsippeltetjük a konzolokat és warezolunk,akkor nekünk(veletek ellentétben)ugrott a multiplayer lehetőségünk,és a konzolunk is sokkal gyorsabban romlik el,mert ez így van kitalálva.Haverom kicsippeltette mind az xboxát,mind ps3mát,és fél év után elromlott mindkettő,míg a PC vidáman megy akkor is,ha csak ingyen szerzett játékok vannak rajta.Ezért nem is fogom sohase kicsippeltetni a konzolomat,mer hamar elromlik.
Abban viszont egyetértek,hogy azért olcsóbb,hogy kevesebb warez legyen,csak sajna nagyon kevés PC-s van,akit ez meghat,és nem warezol tovább!BIG RESPECT A KIVÉTELNEK!!!
Ez egy butaság, hogy ha meg van buherálva a gép, akkor hamarabb elromlik. Akkor ezek szerint ezt a tényt a millió Xbox-os nem tudja, akik tört játékkal játszanak? Ugyan már. Egyszerűen csak annyi a gond nálatok, hogy pénzbe és időbe kerül megcsináltatni a gépet, hogy vigye a másolt a játékokat és sokan emiatt nem mernek belevágni. Egyébként is, most már van lehetőség RGH-ra. Hozzá sem nyúlnak a lemezmeghajtóhoz, HDD-ről tudják futtatni az összes másolt játékot. Warez után nincs multi, hát igen, valamit valamiért. A legtöbb PC-s warez játék sem megy az eredeti multi szervereken. De, ha ennyire terhes, hogy ti nem tudtok warez játékokkal játszani, akkor minek vesztek konzolt?

MÁS:
Mindenki emlegeti a fél év várakozást. Ki mondta, hogy annyi lesz? Senki nem erősítette meg. Az is lehet, hogy a konzolosok után 2 hónappal már nekünk is jön.
Már többen is leírták itt, hogy ők bizony nem bírnának várni a PC-sek helyében, szóval mindenki gyorsan rohanjon konzolt venni. Elképzelek egy fordított helyzetet, hogy mondjuk a konzolosok kapnák meg később. Gondolom tőlük is jönne a sírás ezerrel, mint most tőlünk PC-sektől, de azért semelyikőtök nem rohanna el PC-t venni, mert arra előbb jött a GTA V, szóval szerintem ezt a témát hanyagolni lehetne.

A gépigény kb. Max Payne 3 szintje lesz. L.A. Noire-ral nem is értem mit akartak prezentálni, mikor bődület ocsmány játék lett, gépigénye meg a paksi reaktorral vetekedett.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 19. 16:00

totyak írta:
dani.szentgali írta:totyak:Igen,mi konzolosok is megtehetnénk a warezolást.Csak nem tudom,hogy tudsz-e róla,de ha kicsippeltetjük a konzolokat és warezolunk,akkor nekünk(veletek ellentétben)ugrott a multiplayer lehetőségünk,és a konzolunk is sokkal gyorsabban romlik el,mert ez így van kitalálva.Haverom kicsippeltette mind az xboxát,mind ps3mát,és fél év után elromlott mindkettő,míg a PC vidáman megy akkor is,ha csak ingyen szerzett játékok vannak rajta.Ezért nem is fogom sohase kicsippeltetni a konzolomat,mer hamar elromlik.
Abban viszont egyetértek,hogy azért olcsóbb,hogy kevesebb warez legyen,csak sajna nagyon kevés PC-s van,akit ez meghat,és nem warezol tovább!BIG RESPECT A KIVÉTELNEK!!!
Ez egy butaság, hogy ha meg van buherálva a gép, akkor hamarabb elromlik. Akkor ezek szerint ezt a tényt a millió Xbox-os nem tudja, akik tört játékkal játszanak? Ugyan már. Egyszerűen csak annyi a gond nálatok, hogy pénzbe és időbe kerül megcsináltatni a gépet, hogy vigye a másolt a játékokat és sokan emiatt nem mernek belevágni. Egyébként is, most már van lehetőség RGH-ra. Hozzá sem nyúlnak a lemezmeghajtóhoz, HDD-ről tudják futtatni az összes másolt játékot. Warez után nincs multi, hát igen, valamit valamiért. A legtöbb PC-s warez játék sem megy az eredeti multi szervereken. De, ha ennyire terhes, hogy ti nem tudtok warez játékokkal játszani, akkor minek vesztek konzolt?

MÁS:
Mindenki emlegeti a fél év várakozást. Ki mondta, hogy annyi lesz? Senki nem erősítette meg. Az is lehet, hogy a konzolosok után 2 hónappal már nekünk is jön.
Már többen is leírták itt, hogy ők bizony nem bírnának várni a PC-sek helyében, szóval mindenki gyorsan rohanjon konzolt venni. Elképzelek egy fordított helyzetet, hogy mondjuk a konzolosok kapnák meg később. Gondolom tőlük is jönne a sírás ezerrel, mint most tőlünk PC-sektől, de azért semelyikőtök nem rohanna el PC-t venni, mert arra előbb jött a GTA V, szóval szerintem ezt a témát hanyagolni lehetne.

A gépigény kb. Max Payne 3 szintje lesz. L.A. Noire-ral nem is értem mit akartak prezentálni, mikor bődület ocsmány játék lett, gépigénye meg a paksi reaktorral vetekedett.
Én régen kicsippeltettem a Ps-em, egy hónapig vitte a másoltat, aztán már a rendeset is akadozva vitte, egy fél évig, amikor már semmit se vitt, szóval igenis tönkremennek a konzolok. A milliók biztos tudják, főként, hogy ennyi kicsippeltetett boxos szerintem nincs, hogy több millió. Ja, warezzal nincs multi, a boxosolnak amúgy sincs, épp eszű és erkölcsű ps-es meg nem warezol. A Pc úgyis többet fog késni két hónapnál, amúgy üzletileg nem érné meg, a konzolos megjelenés után minimum egy hónappal nem lesz még PC-s bejelentés, szintén üzleti okokból. Tuti nem rohannék új gépért, mert rohadt drága lenne, és hat hónapot meg kibírok, nem tudom mit hisztiznek a PC-sek, eddig kibírtuk, ezután is bírjuk, nem? Arra meg nincs esély, hogy a közeljövőben egy GTA is PC-re jöjjön előbb. Az L.A. Noire meg k*rvajól néz ki!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 11. 19. 17:51

Hűha, nagy dolog, már te vagy a második, akinek tönkrement itt a fórumon a megbabrált konzolja. Akkor ebből már tényleg lehet is általánosítani. Olyan helyre kellett volna vinni, ahol rendesen megcsinálják, meg egyébként sem kényszerített senki, hogy kichipeltesd. De az a tény, hogy 2012 legtöbbet letöltött Xbox360-as játékát 890 ezren töltötték le, nyilván azt jelenti, hogy az a tömeg mind hülye és hónapokon belül meghal a gépük. Mellesleg én nem írtam, hogy több millióan vannak chipes konzollal. Ha figyeled a szóhasználatomat, akkor csak annyit írtam, hogy "ezt a tényt a millió Xbox-os nem tudja, akik tört játékkal játszanak". 890 ezer elég közel van a millióhoz, és elhiheted, hogy nem csak ennyi játékosnak van meghekkelve a gépe.
Miért ne lenne a boxosoknak multi. csak azért fizetni kellene. Hallottál már a Gold tagságról, mert az a hiányzó varázsszó.
Ha téged ez megnyugtat, legyen igazad, késsen többet 6 hónapnál. HA ez okoz örömet, csak tessék. Azt meg megint csak megnézném, hogy pont egy GTA V-t nem érné meg egyszerre kiadni a konzolosokkal. Ha tavasszal kiadnák, PC-n akkor is ugyanolyan kasszasiker lenne, mint 4-5-6 hónap késéssel. A nyakamat tenném rá, hogy az év legtöbbet eladott PC játéka lesz, mikor megjelenik.
Nekem egyébként nincs különösebb problémám azzal, hogy várni kell nekünk PC-seknek, csak elegem lett abból, hogy a konzolon játszók mindig leugatnak minket, hogy örüljünk, ha lesz egyáltalán PC-re, meg ők bizony nem tudnák kivárni a fél évet stb-stb. De ki nem szarja le, hogy mit bírnak meg mit nem. Nem ők várakoznak. Majd akkor fogok sírva röhögni, mikor a következő GTA már csak nextgen konzolokra jön, aztán a vérpistikék szaladnak anyucihoz, hogy vegyen új konzolt, de sajnos nem lesz rá pénz, PC-n meg 1-2 éves gépeken simán fog menni a játék. Majd akkor újra megtárgyaljuk ezt a dolgot
Az L.A. Noire mocskosul ocsmány volt.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 19. 18:03

Akkor mondatodat félreérettem, hallottam már a Gold tagságról. Nem volt kötelező csippeltetnem, testvérem akarta, tönkre is ment, de ez van, így legalább vehettem egy PS3-at és fullra megérte. Nem tesz boldoggá a PC késés, de nem érné meg nekik annyira egyszerre kiadni, már most is sokan rendeltek konzolt a játékért. Én valószínű egy-két év csúszással fogok új konzolt venni, mint a ps3-nál, de ez van. Esetleg ha jónak tűnik az újabb Gta next-genre, akkor előbb, ez pénz kérdése, de még így is valószínű jobban megéri, mint egy olyan pc-t venni, ami ugyanúgy futtatja. Az LA Noire-ra ajánlom az ismételt ránézést, lehet, hogy gépen gáz volt, de konzolos videót nézz, elképesztő szép!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 11. 19. 18:19

Na, ezt is jó bőven kitárgyaltuk már, el is kanyarodtunk a fő témától, de szerintem megérte kivesézni.
L.A. Noire: Hmmm, nem is tudom. Eredeti PC-s játékot játszottam egy elég korrekt gépen, tehát elég nagy beállításokon, de nekem csúnya volt. Lehet, hogy a konzolos szebb, bár az fura lenne, ha akkora különbségek lennének egyik-másik kiadás között.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 19. 18:30

Kiscserko írta:de nem érné meg nekik annyira egyszerre kiadni, már most is sokan rendeltek konzolt a játékért.
elég elvetemültnek kell ahhoz lenni,hogy egy játék miatt valaki konzolért rohanjon :D bár amerikában... de még mindig nem értem,hogyha sokan rendelnek konzolt csak emiatt,mert nem jön a pc-jükre,az nem csak a Sony-nak meg a Microsoftnak jó???

a konzol vs pc meg nem túl értelmes vita,igényektől,megszokástól, és még rengeteg mindentől függ hogy ki melyiket szereti jobban
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 11. 19. 18:33-kor.
It's all down south now.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 11. 19. 18:32

Nekik is jó, hiszen ha már vesz valaki egy konzolt egy játék kedvéért, vélhetően a játékot is megveszi. Ergo R*-nak is jó. Mindenkinek jó, csak csóri magyarnak nem, akinek nincs pénze semmire :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 19. 18:34

ja azt értem,de pc-re is megvenné,ha nem kéne rá várni,szóval nem értem...
It's all down south now.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 19. 18:35

A Rockstarnak is jó, mert Sony és Microsoft bizony rengeteg zöldhasút fizet ezért az időleges exkluzivitásért. Meg akiknek Pc és konzol is van, az így legalább megveszi mindkettőre.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 19. 18:37

Szerintem 20 GB max. Minimum 15 GB.
:|

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 19. 18:37

Kiscserko írta:A Rockstarnak is jó, mert Sony és Microsoft bizony rengeteg zöldhasút fizet ezért az időleges exkluzivitásért. Meg akiknek Pc és konzol is van, az így legalább megveszi mindkettőre.
ez mondjuk sajnos igaz,ezek szerint a gta V tényleg szószerint a mindenható dollár hajszolásáról szól
It's all down south now.

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 11. 19. 23:42

Azt se tudom hogy jo hejen jarok e ebben a topikban :shock:, mi ez a sok off-olas ? A R* alig varja hogy meg eressze a PC verziot gondoljatok bele annak idejen GTA IV - 4 millio eladot peldany vagy mar attol is tobb,es ez az V meg tobb lesz,szerintem tul fogja szarnyalni kb 8 millio lessz, egyszoval nyereseges ez a PC is, a gepignye meg Max Payne 3 sys req -vel lessz egy vobalban,bar szerintem jovval tobb ramra lessz szukeseg es hdd,annak aki nagyobb bealitasok mellet akkarja kiprobalni.(egy kicsit en is OFF-oltam az elejen,beismerem).

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 06. 19. 12:37

Szerintem biztos hogy nagyobb lesz mint a gta IV-é de a helyigény az magasat fog ugrani mondjuk én nem aggódok nekem 1TB belső tárhelyem van plusz még 500kb külső memória :D
Michael fején ugrálok!

Válasz küldése