[Troll] Megjelenés 2013. március 1-jén

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

[Troll] Megjelenés 2013. március 1-jén

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 11:54

2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 29. 11:58

Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Ettől függetlenül egyáltalán nem jelenti azt hogy tényleg március 1-jén fog jönni a játék. Legalábbis szerintem. Hol a bizonyíték? Nekem ennyi nem elég, hogy elhiggyem. Lehet, hogy az eladó is kamuzott és azt sem tudjuk még 100%-ra hogy az az artwörk R* -tól származik-e, csupán arra tudunk következtetni. Most ennyire elszólná magát a R*? Nem hiszem.


Már nem tudom mire szavaztam, asszem április vége. Addigra szerintem már kint lesz a játék.

Szerk: Gege! Egyébként néhány játékost nem írtál bele a listába. Pl. olvasgattam egyik oldal legalján egy 2014-es megjelenést, azt nem látom benne. Vagy azért nem írtad bele, mert nem írt hozzá hónap, napot? Mert asszem nem írt..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 29. 12:09

Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Az az érzésem, hogy te hazudsz!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 12:11

Rockstar69 írta:
Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Az az érzésem, hogy te hazudsz!

Én nem ! itt lakom Amerikában !

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 29. 12:15

Mike1 írta:
Rockstar69 írta:
Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Az az érzésem, hogy te hazudsz!

Én nem ! itt lakom Amerikában !
Azt még talán elhiszem, de az ilyen "én már hónapokkal ezelőtt láttam ezt meg ezt" szövegeket nem nyelem be.

Amúgy hol laksz pontosan? ( :lol: )
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 29. 13:55

Rockstar69 írta:
Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Az az érzésem, hogy te hazudsz!
Bár alapvetően igazad lehet nem éppen jól szituált dolog kétségbe vonni - ilyen szóhasználattal meg pláne! - a más által tett kijelentéseket. Mivel mindenki elvárja, hogy a másik higgyen neki, te sem örülnél, ha egy szabadon bedobott mondatodra a HAZUG! szóval válaszolna valaki. Ezzel együtt persze nagy valószínűséggel igazad van, de akkor sem illendő.
Amúgy Mike1: Hónapokkal ezelőtt már csak azért sem láthattad, mert akkor már rég fönn lett volna az interneten. De szép próbálkozás!
Guess who's back!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 14:13

NoxiusEnterprise írta:
Rockstar69 írta:
Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Az az érzésem, hogy te hazudsz!
Bár alapvetően igazad lehet nem éppen jól szituált dolog kétségbe vonni - ilyen szóhasználattal meg pláne! - a más által tett kijelentéseket. Mivel mindenki elvárja, hogy a másik higgyen neki, te sem örülnél, ha egy szabadon bedobott mondatodra a HAZUG! szóval válaszolna valaki. Ezzel együtt persze nagy valószínűséggel igazad van, de akkor sem illendő.
Amúgy Mike1: Hónapokkal ezelőtt már csak azért sem láthattad, mert akkor már rég fönn lett volna az interneten. De szép próbálkozás!
Már 3 hónapja bennt volt a R* boltban ! ,1 hónapja már az összes játékszoftver,boltban kivolt plakátozva ! meg ki is van ! én nem tehetek róla hogy nem tették fel a netre ! NewYorkba lakom a Broadway-en ! itt van egy R* üzlet ! és egy TakeTwo I.S. !!!! ti nem láttátok ! én láttam nem ti ! szóval ennyi ! :D itt a NYC ben mindenhol a GTA 5 ről beszélnek ! meg egy csomó hír terjeng ! hogy a plázákba bemész egy R* boltban azt mondod kiszeretnék próbálni valamit és adsz 50 dollárt az árusítónak ! bevisz valahova és egy próba verziót kipróbálhatsz ! persze én nem tudom mert még nem próbáltam és nem is fogom 10 ezret azért nem adok hogy kiprobáljam ! :/ na mind 1 !! itt nem is egy R* és T.T. boltvan !! én láttam és ennyi ! van új plakát is , hogy veszi fel a kurvát a pali ! de ez magyarországon nem is tudom mikor fogmegjelenni majd meglássátok :D na császtok :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 29. 14:24

Mike1 írta: Már 3 hónapja bennt volt a R* boltban ! ,1 hónapja már az összes játékszoftver,boltban kivolt plakátozva ! meg ki is van ! én nem tehetek róla hogy nem tették fel a netre ! NewYorkba lakom a Broadway-en ! itt van egy R* üzlet ! és egy TakeTwo I.S. !!!! ti nem láttátok ! én láttam nem ti ! szóval ennyi ! :D itt a NYC ben mindenhol a GTA 5 ről beszélnek ! meg egy csomó hír terjeng ! hogy a plázákba bemész egy R* boltban azt mondod kiszeretnék próbálni valamit és adsz 50 dollárt az árusítónak ! bevisz valahova és egy próba verziót kipróbálhatsz ! persze én nem tudom mert még nem próbáltam és nem is fogom 10 ezret azért nem adok hogy kiprobáljam ! :/ na mind 1 !! itt nem is egy R* és T.T. boltvan !! én láttam és ennyi ! van új plakát is , hogy veszi fel a kurvát a pali ! de ez magyarországon nem is tudom mikor fogmegjelenni majd meglássátok :D na császtok :)
Nem vonlak kétségbe, ezért is örülnék, ha legalább az egyik plakátról csinálnál képet, nem is kell azt az újat, elég az, amelyik már 1 hónapja mindenhol kinnt van ;) Ennyi bőven belefér, hisz azt már láttuk, neked meg csak ki kell menned az utcára, sétálni pár percet, lefotózni és feltölteni ide. Kíváncsian várom. A fényképezőgép legyen veled. :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 14:28

Kiscserko írta:
Mike1 írta: Már 3 hónapja bennt volt a R* boltban ! ,1 hónapja már az összes játékszoftver,boltban kivolt plakátozva ! meg ki is van ! én nem tehetek róla hogy nem tették fel a netre ! NewYorkba lakom a Broadway-en ! itt van egy R* üzlet ! és egy TakeTwo I.S. !!!! ti nem láttátok ! én láttam nem ti ! szóval ennyi ! :D itt a NYC ben mindenhol a GTA 5 ről beszélnek ! meg egy csomó hír terjeng ! hogy a plázákba bemész egy R* boltban azt mondod kiszeretnék próbálni valamit és adsz 50 dollárt az árusítónak ! bevisz valahova és egy próba verziót kipróbálhatsz ! persze én nem tudom mert még nem próbáltam és nem is fogom 10 ezret azért nem adok hogy kiprobáljam ! :/ na mind 1 !! itt nem is egy R* és T.T. boltvan !! én láttam és ennyi ! van új plakát is , hogy veszi fel a kurvát a pali ! de ez magyarországon nem is tudom mikor fogmegjelenni majd meglássátok :D na császtok :)
Nem vonlak kétségbe, ezért is örülnék, ha legalább az egyik plakátról csinálnál képet, nem is kell azt az újat, elég az, amelyik már 1 hónapja mindenhol kinnt van ;) Ennyi bőven belefér, hisz azt már láttuk, neked meg csak ki kell menned az utcára, sétálni pár percet, lefotózni és feltölteni ide. Kíváncsian várom. A fényképezőgép legyen veled. :)
Nem tudom efényképezni miwel nem lehet bevinni ide semmit ! a telefont is lekel adni amikor bemész , sajnálom ,de megprobálok majd reggel csinálok egyet ugyis arra megyek ! :D

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 10. 29. 14:40

Ha már ennyire jól tájékozódott vagy, akkor kérdezd már meg a "R* boltban", hogy mégis mikor szándékozzák kiadni a második trailert, és azt is, ha kérhetem, hogy ki lesz a főhős. Elég csak egy név. Köszönöm!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 15:20

asd14asd írta:Ha már ennyire jól tájékozódott vagy, akkor kérdezd már meg a "R* boltban", hogy mégis mikor szándékozzák kiadni a második trailert, és azt is, ha kérhetem, hogy ki lesz a főhős. Elég csak egy név. Köszönöm!
A Trailer2 ! karácsony fele jelenik meg azt már meg kérdeztem ! de a főhőst re azt mondták azt titok , lehet hogy akkor tudja meg mindenki amikor kiadják a játékot ! de lehet hogy benne 2. Trailer,ben ! ezt mondta az a Luke gyerek ! :/ aki az első trailer ben beszél !

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 10. 29. 15:33

Mike1 írta:
asd14asd írta:Ha már ennyire jól tájékozódott vagy, akkor kérdezd már meg a "R* boltban", hogy mégis mikor szándékozzák kiadni a második trailert, és azt is, ha kérhetem, hogy ki lesz a főhős. Elég csak egy név. Köszönöm!
A Trailer2 ! karácsony fele jelenik meg azt már meg kérdeztem ! de a főhőst re azt mondták azt titok , lehet hogy akkor tudja meg mindenki amikor kiadják a játékot ! de lehet hogy benne 2. Trailer,ben ! ezt mondta az a Luke gyerek ! :/ aki az első trailer ben beszél !
Ne ezt ne! Ennyire hülyének nézel mindenkit? -.- Amúgy péntekenként együtt pókerezem a jetivel aki akar csatlakozhat... :D
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 29. 15:53

Mike1 írta: Nem tudom efényképezni miwel nem lehet bevinni ide semmit ! a telefont is lekel adni amikor bemész , sajnálom ,de megprobálok majd reggel csinálok egyet ugyis arra megyek ! :D
Csak el ne felejtsd ide feltenni ;) De aztán nem mindegy, hogy itt reggel, vagy ott reggel ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 10. 29. 16:12

Ez a beszélgetés, amit láttam a R* boltról meg hogy már hónapokkal valaki tud mindent egyszerűen sokkolt. Ilyet még egyik oldalon sem olvastam :D. Nem tudom sírjak vagy nevessek, mindenesetre nagyon szórakoztató. Én is várom a képet, amit ilyen sok hónap után még senki nem töltött fel sehova. Aztán csak ügyesen le ne bukjál a fényképezővel (telefonnal). :D Azt már biztosan tudod, hogy mit fognak írni a GI-ben, ha nem túl nagy kérés elmondasz egy két infót?

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 16:36

kokain2000 írta:Ez a beszélgetés, amit láttam a R* boltról meg hogy már hónapokkal valaki tud mindent egyszerűen sokkolt. Ilyet még egyik oldalon sem olvastam :D. Nem tudom sírjak vagy nevessek, mindenesetre nagyon szórakoztató. Én is várom a képet, amit ilyen sok hónap után még senki nem töltött fel sehova. Aztán csak ügyesen le ne bukjál a fényképezővel (telefonnal). :D Azt már biztosan tudod, hogy mit fognak írni a GI-ben, ha nem túl nagy kérés elmondasz egy két infót?
Persze ! karácsonyra tervezik a trailer 2-őt !! vagy előbb ,, de nekem azt mondta az ürge hogy karácsonykor derül ki h ki a főhős vagy akkor amikor ki adják a játékot ! de nem tudom ! én csak azt mondom nektek amit nekem mondott az a Luke gyerek ! a R* bolt gta V plakátmegnyitóján 1 hónapja ! de az új plakáton már az van hogy beszál a kúrva az autóba ! én mondam neki hogy én azt hallottam novemberbe jön a trailer 2 , azt mondta hüyleség ! mondom jolvan ! de lehet csak engem hitegetett ! na mind 1 , a gta 5 -ről még azt tudom ! hogy olyanok lesznek benne h a villanypóznákra fel mászhatunk , a háztetőkön ugrálva kapunk el 1-2 embert ! a ház oldalán fe tudunk mászni , nagyon sok helyre betudunk menni ! , az első pálya meg ugy kezdődik hogy Jetsky-vel kergessük az ebert a csatornában , és amikor vége a küldetésnek megnyílik előtünk a Város ! vagyis beláthatuk az egészet ! jövőhónapban sokkal több infót tudok le adni ! hát kb enynit tudok :/ de kérdezzetek nyugodtan !

Lezárt