Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 09. 17:05

mark74 írta:Oszt ne gyere azzal hogy kamu meg hülyeség,mert miért hazudnának? Azért mert nem ti írtátok meg?
Én elhiszem, hogy ideges vagy a PC-port miatt, nem tudom, hogy ez téged mennyire nyugtat, de egyáltalán nem vagy egyedül. Elég, ha csak erre az oldalra nézel fel, már lassan egy éve mennek a PC-sek jogos PC-port utáni siránkozásai. Azért, mert a Rockstarra haragszol (hozzátenném, teljesen jogosan), attól még nem kéne itt csinálnod a parádét, ha tiszteletlenül írsz vissza az adminisztrátoroknak, akkor sem lesz hamarabb PC-bejelentés.

Az E3-mon nem sűrűn szokott fellépni a R*, főleg nem GTA-val. Én a PC-s kollégák helyében nem fektetnék túl sok reményt az expóba, mert tavaly konzolosként én is ugyanígy vártam, hogy legyen valami, de a rendezvény végére sem mondtak semmit a GTAV-tel kapcsolatban, és bizony elég csalódott voltam.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 06. 09. 17:08

Mit nem írtunk meg hamarabb? Hogy létezik az E3 konferencia?

Egyébként, én nem is látom azt az oldalt. Kitiltottak, mikor egyszer kommentben megírtam, hogy mi volt kacsa a hírükben. Ergó nem foglalkozom vele.^^

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 10. 11:40

Gyerekek, én még mindig a bejelentés hatása alatt vagyok... :) Visszanézve szeptembertől a rinyálásaimat, kicsit szégyellem magam, bár a NextGen verzió miatt nem kellett volna elhúzni így a PC-s bejelentést, nem panaszkodom. :) Ez a mai hír pedig erőt és hitet ad majd nekem a nyár folyamán, mikor a munkában szívom a hipót vagy cipelem az árut. :D GTA PC, vááááááááááááááááááááááá mindenkit szeretek ezen az oldalon, jertek a keblemre, barátaim!!! :D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 10. 12:39

Így virtuálisan is, öleljük át egymást! :D
Szerintetek megérné a PS3 mellé PC-re is megvenni a játékot (tételezzük fel, hogy fut rajta)?
Well look who's back

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 10. 13:00

Arminho írta:Így virtuálisan is, öleljük át egymást! :D
Szerintetek megérné a PS3 mellé PC-re is megvenni a játékot (tételezzük fel, hogy fut rajta)?
Gyere barátom :D
Amúgy az attól függ: a kontroller után mennyire szokik rá a kezed a billentyűzetre (bár a kontrollert asszem hozzákötheted a PC-dhez), van-e rá pénzed (nem a zsebedben akarok turkálni, félreértés ne essék), és hogy mennyire viszi a PC-d. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 10. 13:39

Szerintem az átállással nem lenne gond, én mindkét platformon otthon vagyok, inkább az az elgondolkodtatóbb, hogy megéri-e a jobb grafikáért, illetve a 32 fős Online szerverért kiadni több, mint 10 ezer forintot...
Well look who's back

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 10. 13:45

1 éves játék lesz (majdnem. Itt, Romániában kicsivel több, mint 10 ezer forintnyi valutáért lehet előrendelni, én személy szerint sokallom.... Legalábbis a PC-verzió 9000 Ft körül kéne legyen, ha már eddig húzták a NextGen miatt.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 10. 14:26

Mi a franc? Kép Ma az iskolában elkezdi az egyik osztálytársam, hogy bejelentették a GTA V-öt, s én erre rávágtam, hogy hazudik! De rosszul tettem, mivelhogy épp fellépek, s mély tisztelettel és megkülönböztetett szeretettel látom, hogy bizony bejelentették végre-valahára! :D
Ilyenkor fáj az én virágzó szívem, hogy nem PC-s vagyok. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 10. 14:38

NikitaDragovich írta:Mi a franc? Kép Ma az iskolában elkezdi az egyik osztálytársam, hogy bejelentették a GTA V-öt, s én erre rávágtam, hogy hazudik! De rosszul tettem, mivelhogy épp fellépek, s mély tisztelettel és megkülönböztetett szeretettel látom, hogy bizony bejelentették végre-valahára! :D
Ilyenkor fáj az én virágzó szívem, hogy nem PC-s vagyok. :(
Miért fáj a virágzó szíved attól, hogy te már lassan egy éve játszhatsz konzolosként egy olyan játékkal, amit a PC-sek és a Nextgenesek csak akkor kapnak majd meg, amikor már minden poént lelőttek a játékról? Mondjuk ezzel most kicsit túloztam, hisz a PC/Nextgenes trailerben látott pörölycápák (pontosabban pörölycápa-sereg) nem voltak az előző generációs konzolokon. Ki tudja, milyen extrákat kapnak még a jobb vizuális megjelenésen kívül a sok várakozásért cserébe a PC-sek és Nextgen-konzoltulajok? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 10. 14:42

dani.szentgali írta: Miért fáj a virágzó szíved attól, hogy te már lassan egy éve játszhatsz konzolosként egy olyan játékkal, amit a PC-sek és a Nextgenesek csak akkor kapnak majd meg, amikor már minden poént lelőttek a játékról? Mondjuk ezzel most kicsit túloztam, hisz a PC/Nextgenes trailerben látott pörölycápák (pontosabban pörölycápa-sereg) nem voltak az előző generációs konzolokon. Ki tudja, milyen extrákat kapnak még a jobb vizuális megjelenésen kívül a sok várakozásért cserébe a PC-sek és Nextgen-konzoltulajok? :insecure:
Belegondolva, igazad van. Bocs, ez egy kicsit erős volt tőlem, de hát na! :D Végre bejelentették, s ezek az újítások nagyon feldobhatják a játékélményt! :) = Csakis ezért mondtam, hogy fáj az én virágzó szívem! :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 10. 16:25

NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta: Miért fáj a virágzó szíved attól, hogy te már lassan egy éve játszhatsz konzolosként egy olyan játékkal, amit a PC-sek és a Nextgenesek csak akkor kapnak majd meg, amikor már minden poént lelőttek a játékról? Mondjuk ezzel most kicsit túloztam, hisz a PC/Nextgenes trailerben látott pörölycápák (pontosabban pörölycápa-sereg) nem voltak az előző generációs konzolokon. Ki tudja, milyen extrákat kapnak még a jobb vizuális megjelenésen kívül a sok várakozásért cserébe a PC-sek és Nextgen-konzoltulajok? :insecure:
Belegondolva, igazad van. Bocs, ez egy kicsit erős volt tőlem, de hát na! :D Végre bejelentették, s ezek az újítások nagyon feldobhatják a játékélményt! :) = Csakis ezért mondtam, hogy fáj az én virágzó szívem! :P
Cserébe viszont Te már bő féléve játszod. :P


Amúgy kis találgatást ha megengednek nekem a Szerkesztők: Ki mit gondol, milyen vas kell majd a GTA V-höz? Minimum, Ajánlott, Ultra? :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

mark74
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. 05. 27. 15:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: mark74 » 2014. 06. 10. 17:34

Szerintem amilyen a Watch Dogs hoz kell kb .

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 06. 10. 18:16

Szerintem az ajánlott kb megegyezik majd a WD szintjével, de a minimum alacsonyabb lesz, valahol a IV ajánlottja körül.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 10. 18:40

Pc-sek: remélem őrültök :D bár még mindig várnotok kell szeptemberig... mondjuk ha már ey félév megvolt akkor még pár hónap az semmi :D :) de azért annyira ne térjen el a Pc verzió a konzolostól, mert az milyen lenne már? Max ha jönne egy update konzolra újitásokkal ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 10. 18:46

Már miért ne lehetne? Ha már ennyit vártak, akkor miért ne lenne egy kis kárpótlás a pécéseknek?
Well look who's back

Válasz küldése