Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 15. 10:05

Az egyik nem zárja ki a másikat. Attól még, hogy van PS-ed, lehet géped is!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 15. 12:14

Rockstar69 írta:Az egyik nem zárja ki a másikat. Attól még, hogy van PS-ed, lehet géped is!
Azért a gamerPC+PS3 kombináció már bocs, de nem két fillér, így igenis kizárhatja egymást a kettő. Nekem is csak egy éppen internetezéshez jó laptopom van az Xbox360 mellett. Szóval Magyarországon sajnos a legtöbb esetben vagy az egyik, vagy a másik, egyszerre csak keveseknek adatik meg mind a kettő.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 15. 13:04

Vagy lehet mind a kettő,de akkor a PC max netezésre való mert az még nem olyan drága.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 15. 13:06

Igen, én is azt mondtam, hogy a játékra tökéletesen alkalmatlan laptopom még belefér a konzol mellé, de egy asztali számítógép, különösen egy gamer PC már nem nagyon fér meg a konzol mellett.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 15. 14:40

dani.szentgali írta:
Rockstar69 írta:Az egyik nem zárja ki a másikat. Attól még, hogy van PS-ed, lehet géped is!
Azért a gamerPC+PS3 kombináció már bocs, de nem két fillér, így igenis kizárhatja egymást a kettő. Nekem is csak egy éppen internetezéshez jó laptopom van az Xbox360 mellett. Szóval Magyarországon sajnos a legtöbb esetben vagy az egyik, vagy a másik, egyszerre csak keveseknek adatik meg mind a kettő.
Tehát Rockstar69 jól mondja. A kettő nem zárja ki egymást. Akinek van pénze és szereti a játékokat, annak biztosan van egy erős PCje meg konzolja. A nyugati országokban valószínűleg a játékosok nagy részének mindkettő van és itthon is vannak ilyen emberek.
Nem a játékokkal foglalkozó honlapok hozzászólásaiból kell kiindulni, aminek legalább a 80%a elfogult PC mániás kocka írása

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 15. 15:20

Hüblookohelimedion: Tény, hogy MO-n is vannak ilyen emberek, ezt mindketten leírtuk, de nem túl sokan. A gazdagabb országokban sokkal több ilyen van, jól mondod.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 15. 19:13

Hüblookohelimedion írta:80%a elfogult PC mániás kocka írása
Hm... Really?
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 15. 19:57

VoorstedelijkeViking írta:
Hüblookohelimedion írta:80%a elfogult PC mániás kocka írása
Hm... Really?
Igen. Csak nem közéjük tartozol?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 16. 07:36

De, csak apró változtatásokkal: nem vagyok elfogult, mániás és kocka; de PC -n játszom.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 16. 10:43

VoorstedelijkeViking írta:De, csak apró változtatásokkal: nem vagyok elfogult, mániás és kocka; de PC -n játszom.
Az ilyen PCs ritka a GS, PCGURU féle videojáték oldalakon

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 08. 16. 12:12

Most ilyen gameplay-videók után felmerül bennem a kérdés, ha még nem kezdték el a PC verziót csinálni, hány év lesz mire megjelenik rá? :| Persze lehet már a PC verzió is készül, csak titkolóznak. Bár kezdek örülni hogy nem jön szeptemberben PC-re, mert B-jogsi megszerzése + 10. osztály a heti 5 tesis meg egyéb óraszámnövelő baromságokkal, emellett még játsszak is, na akkor már rendesen túlterhelődnék. Remélem tavasz végén-nyár elején jön a PC verzió, akkor még időm is van rá :D
It's all down south now.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 16. 12:46

Mr.Vercetti írta:Most ilyen gameplay-videók után felmerül bennem a kérdés, ha még nem kezdték el a PC verziót csinálni, hány év lesz mire megjelenik rá? :| Persze lehet már a PC verzió is készül, csak titkolóznak. Bár kezdek örülni hogy nem jön szeptemberben PC-re, mert B-jogsi megszerzése + 10. osztály a heti 5 tesis meg egyéb óraszámnövelő baromságokkal, emellett még játsszak is, na akkor már rendesen túlterhelődnék. Remélem tavasz végén-nyár elején jön a PC verzió, akkor még időm is van rá :D
Biztosan készül már a PCs port. Meglepő lenne ha tavasszal nem adnák

OFF.: ez a mindennap egy testnevelés óra mekkora egy hülyeség, annak se lehet sok esze aki kitalálta

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 16. 13:00

El sem tudod képzelni mennyi olyan fiatal van aki egész nap képes semmit nem mozogni. Annak azért hasznos lehet, én is a keveset mozgók táborában vagyok, főleg mióta nincs tesiórám és nem otthon lakom. Napi 1 óra intenzív testmozgás rohadt sokat tud számítani! Persze abból sem mindegy, hogy miféle.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 08. 16. 13:44

OFF: Az világos, de ha valakinek messze van a suli, tehát sokat gyalogol + amúgy is napi 7 órája van (ha nem 8) erre beraknak még 8. órának 1-1 tesit, annak valahogy nem tudok örülni. (tudom hogy egyes felnőttek estig dolgoznak, de ők is voltak tanulók, úgyhogy az már egy másik életszakasz) A napi tesit max általános iskola alsóban tudnám elképzelni, ott úgyis csak 4-5 órás napok vannak, és amúgy is akkor fejlődik ki az ember sportkészsége.
It's all down south now.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 08. 16. 14:28

Én szerencsére ebbe még nem csúsztam bele, de nálunk úgy csinálják, hogy az egy hétre kiszabott óraszámot egy nap alatt, egymás után tartják meg. Éljen a magyar mentalitás! :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Válasz küldése