Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 03. 15:38

HDReady írta:realostew nem tudom te hogy vagy vele de nekem be jon a gta iv be az iranyitas,a masik kerdesre valaszolva pedig a north-nal eleg kemenyen melossztak es nem hinnem hogy egy konzol portba is bele vagtak volna.
Szerintem a PC portért nem a Rockstar North a felelős, ahogy az andoridot sem ők csinálják (sőt talán azt egyáltalán nem is a R*)

Ha bár nem tudom, hogy a többi R* csoport dolgozik-e valami máson párhuzamosan a GTA V-vel, de ha nem, akkor valamelyiknél beleférne, hogy csinálják a portot. De ez nem az én dolgom, nem is érdekel különösebben, úgyis ps-en fogom tolni. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 03. 15:55

A Max Payne 3-nak nincs PC portja. Párhuzamosan fejlesztették mind a kettőt! Én PS-en jobban szeretem az irányítást meg fél évvel hamarabb jelenik meg a játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2013. 07. 03. 16:29

realostew a rockstargames Vancouveri csapata a R* Toronto portolta a Gta IV a R* North kozermukodesevel igy tahat gondolj bele addig ugy se lehet egy portot el kesziteni amig a konzol portert felelos csapat nem vegzi el az utolso simitasokat a game-en.

De mivel ezt a topicot PC-eknek nyitottam ezert nem szeretnem ha konzol vs pc-lenne ez a topic.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 03. 16:36

Ha kifejezetten csak pc-vel kapcsolatos dolgokat látnál itt szívesen, akkor nem lesz nagy forgalma a topicnak, hisz nincs értelme feltétlen külön topicban taglalni a PC verziót, főleg amíg egyáltalán nincs is PC verzió.

Utána sem feltétlen lenne külön ide írni minden kicsit is pc-vel kapcsolatos GTAV gondolatot.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 03. 16:44

Igen, ezért írtam, hogy felesleges külön ez a téma. A többi játéknál sincsenek platformonként külön témák, itt sincs rá tulzottan szükség.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 03. 18:29

Én nem tudom konzolon irányítani a játékokat, ez a téma hülyeség, és az összes játékkiadó kinyalhatja, amiért folyton pont a PC verziót hanyagolják el. Elegem van abból, hogy fél évekig a régebbi játékokkal, és a stratégiai jellegű játékokat toljam.
Tehát most kiutazom Amerikába, összedobok néhány csőbombát és felrobbantok minden rohadt játékgyártó cég székházát. :D
Guess who's back!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 07. 03. 19:03

NoxiousEnterprise írta: Tehát most kiutazom Amerikába, összedobok néhány csőbombát és felrobbantok minden rohadt játékgyártó cég székházát. :D
Kíváncsi vagyok, hogy hány órán belül kopog (vagy ront be) majd a TEK az ajtódon. Mindenesetre hívj fel most egy ügyvédet. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 03. 19:08

A TEK-től tényleg kitelik, hogy rárontanak Noxius-ra! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 03. 19:31

Ezt a témát eddig is fölöslegesnek éreztem, ahogyan azt fentebb már megírtam, de így még kevesebb értelmét látom, hogy elkezdődött a szűnni nem akaró konzol vs. PC világháború.
Mindkét platformnak megvannak a maga előnyei és hátrányai a másikkal szemben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 03. 19:31

Töltött puskával várom őket :D

Dani: Persze! Ez tény. Egy PC -s előny, hogy lehet velem játszani multiplayerben. Ha tudnád, hogy hány ezer játékos vágyik erre nap mint nap!
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 03. 19:36

Igen, én is egyike vagyok legnagyobb követőidnek, akik már-már eret vágni készülnek, mert konzoljuk van és nem multizhatnak veled PC-n. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 03. 20:16

Egyébként titkon én is is szivesen multiznék veled. :) De hát nem engedhetem meg magamnak gépen is a IV-t vagy akár az V-t , szóval maradt a konzol, de nekem speciel a géppel sincs semmi bajom, csak számomra az a pénzesebb alternatívája a jó GTA-zásnak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2013. 07. 04. 06:43

Luszie azert azt nem hiszem hogy meg ma is akad olyan ember akinek nem fut el a gta iv normalisan,azota mar 4 ev telt el es az arak is joval alacsonyabbak hogy ossze dobjal egy jo kis Pc-t, aki idaig nem fejlesztet a pc -be az bizonyara a kozeljovoben sem fog fejleszteni, mivel neki bejon a konzol es sokkal kivitelezhetobb mint egy pc, mert a konzol egy hosszutavu befektetes. :)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 04. 08:51

HDReady írta:Luszie azert azt nem hiszem hogy meg ma is akad olyan ember akinek nem fut el a gta iv normalisan
Van olyan, én vagyok rá a bizonyíték

Amúgy nem értem mit kell itt sírni, hogy egyenlőre nem jön PCre. Úgy is ki fog jönni legkésőbb jövő év elején

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 04. 08:55

Cseszneki írta:
HDReady írta:Luszie azert azt nem hiszem hogy meg ma is akad olyan ember akinek nem fut el a gta iv normalisan
Van olyan, én vagyok rá a bizonyíték

Amúgy nem értem mit kell itt sírni, hogy egyenlőre nem jön PCre. Úgy is ki fog jönni legkésőbb jövő év elején
Hát én nem hiszem, inkább jövő tavasz v. nyár, meg kell várni, hogy egyáltalán híres lesz-e a GTAV(csak szórakoztam).:)

Válasz küldése