[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 19. 18:13

MEGKAPTAM A GTA V-ÖT ÉS K*RVA JÓ MEG SZÉP ÉS MÁR BE IS JÁRTAM AZ EGÉSZ MAPOT :D :D :D :D :D :D :D :D
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 19. 18:41

Van, ahol azt írják, hogy az autóvezetés teljesen el lett árkádosítva és van ahol az ellentétét állítják. Akkor most melyik igaz?

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 19. 18:57

A vicces, hogy mind a kettő igaz. Szerintem az autóvezetés azért lett ilyen, mert a GTA IV szerű irányítással soha a büdös életbe nem érnénk oda ahova akarunk menni... belegondoltam, hogy ha azt kérné, hogy kocsival menny el a térkép egyik végéből a másikba abba mindenki beleőrülne. A vezetést úgy képzeljétek el, hogy érzel némi különbség pl egy régi kocsi és egy sport kocsi között. Ha az előbbit vezeted az inkább a IV irányítására hajaz, míg ha a sportkocsit olyan mintha árkádosítva lenne. De ez így jó. Érezni lehet a fizikáját így is. Egyszerűen annyi, hogy könnyebben tudsz kanyarodni. Ez egy olyan dolog, hogy ki ki tudja ezt értékelni, mert ez is ember függő. De szerintem neked Hüblookohelimedion nem fog tetszeni. A legelején én is néztem, hogy hát ez így nem az igazi. De jobban belegondolva csak annyit tettek a készítők, hogy kicsit segítettek nekünk a vezetésben. Például a kamion mozgása most nem annyira nehézkes mint eddig volt, hanem tök jól lehet vele kanyarodni. Egy élmény nekimenni a többi autósnak :D úgy szállnak, hogy csak na :D Én azt mondom, addig míg nem próbáltad ki ne ítéld el a vezetést. Tény, hogy megváltozott. De például nekem bejött.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 19. 19:02

Ennek azért örülök. Az nem baj, hogy sportkocsik vezetését könnyítették. Akkor lennék felháborodva, ha a rosszabb autókat is ugyanolyan könnyen lehetne vezetni

Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 09. 19. 19:02

Hüblookohelimedion írta:Van, ahol azt írják, hogy az autóvezetés teljesen el lett árkádosítva és van ahol az ellentétét állítják. Akkor most melyik igaz?
Szerintem árkádabb, a törés is. Nem feltétlen azért, mert a konzolok ennyit bírnak, inkább mert átlagplayernek így könnyebb, több a sikerélmény. A kocsit amúgy rommá lehet törni, elég egy rossz ugratás, ott előjön, hogy kidolgozottabb a törésmodell, szakad minden mindenfelé.

Az irányításnál a GTA IV is átesett a ló túloldalára, ott túlságosan csúsztak az autók, itt meg pont fordítva, durván tapadnak. Részemről akármennyire is szerettem a IV irányítását, azt mondanám ez a mostani jobban passzol a GTA-hoz. Sokkal durvább manővereket lehet kitolni belőle, ami a jó adag autópályán elég élvezetessé teszi a száguldást. Illetve itt sokkal jobban érzem a különbségeket az autók között, a tuning hatása is érződik. Mondjuk kár, hogy eddig 2ből 2 tuningolt kocsim tűnt el a garázsból, de lehet én voltam béna :)

Ofkorz, ez az én véleményem csak, eddig párommal 24 órát tettünk bele. Neki pl. tuti jobb ez az irányítás, mert sose szerette az autós játékokat, is pedig elsőre is elég jól megy neki.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 19. 19:14

Plusz ami elég nagy pozitívum számomra, hogy egy minimálisan törik a környezet is. Ezt úgy értem, hogy például neki mész a falnak egy rossz parkolás után akkor a fal bereped..de betörni nem fog. Bár van olyan küldetés ahol ha kilövöd a gáztartályokat vagy miket akkor felrobban a ház is és repülnek a darabjai. Ezt úgy értem, hogy konkrétan nem ez volt a feladat, hogy robbantsd fel a házat...csak félre ment egy lövés és BAMM...bár ezt egynél többször nem láttam. Csak akkor amikor konkrétan ez volt a feladat.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 19. 19:43

Szerintetek kijön a gta v ps4re és Xbox one-ra? :)

GangStarr94
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 11. 06. 12:12

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GangStarr94 » 2013. 09. 19. 20:51

szerintem együtt a pc-vel fogák bejelenteni, mondjuk karácsony táján, és talán január/február környékén itt is lesz....

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 19. 21:02

Sztorival kapcsolatos kérdés, csak az olvassa aki már kb. a felénél van a játéknak:Miután elloptam Trevorral a katonai bázisról a Chinookot (Cargobob) és meg kell tanítani a repülős suliban Michaelt repülni, akkor ott az összes próbát teljesíteni kell Michaellel ahhoz, hogy folytathassam a sztorit vagy elég csak egy megadottig eljutni? Köszi előre is a választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 19. 21:39

De rá kockultál :D

GangStarr94: Ú de örülnék, ha így lenne, de komolyan. A karácsonyi bejelentés nem kizárt, de az tuti, hogy március-május körül jönne csak ki (ha bejelentik). Mindenesetre, nekünk PC-eknek ott lesz a nyári szünet a játékra :D :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 20. 01:59

dani.szentgali írta:Sztorival kapcsolatos kérdés, csak az olvassa aki már kb. a felénél van a játéknak:Miután elloptam Trevorral a katonai bázisról a Chinookot (Cargobob) és meg kell tanítani a repülős suliban Michaelt repülni, akkor ott az összes próbát teljesíteni kell Michaellel ahhoz, hogy folytathassam a sztorit vagy elég csak egy megadottig eljutni? Köszi előre is a választ! :)
Passz, én mindet megcsináltam. De szerintem meg is kell, mert a helikopter vezetése miatt megy oda, azok a próbák meg eléggé a végén vannak.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 20. 05:25

Szerintetek törésmodellek bekerülhetnek patchel?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 09. 20. 05:51

Nem tudjátok hogy hol lehet megtalalni a khamelion autot ? ( collector edition om van )
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 13:50

Visali írta:
dani.szentgali írta:Sztorival kapcsolatos kérdés, csak az olvassa aki már kb. a felénél van a játéknak:Miután elloptam Trevorral a katonai bázisról a Chinookot (Cargobob) és meg kell tanítani a repülős suliban Michaelt repülni, akkor ott az összes próbát teljesíteni kell Michaellel ahhoz, hogy folytathassam a sztorit vagy elég csak egy megadottig eljutni? Köszi előre is a választ! :)
Passz, én mindet megcsináltam. De szerintem meg is kell, mert a helikopter vezetése miatt megy oda, azok a próbák meg eléggé a végén vannak.
Köszönöm a választ, mindjárt megpróbálom! :) :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Pokixd
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 11. 14. 19:54

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Pokixd » 2013. 09. 20. 14:55

cj8900 írta:Nem tudjátok hogy hol lehet megtalalni a khamelion autot ? ( collector edition om van )
Szia singelben van Hotknife+motor+garazs, Khamelion multiplayerben lesz.

Válasz küldése