[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 24. 14:21

Maga a történet talán tényleg kicsit gyengébb, mint a GTAIV-ben volt, de a küldetések ettől függetlenül sokkal jobbak lettek szerintem. Változatosak és akciódúsak, némelyik pedig híres akciófilmek egyes jeleneteit is tartalmazza. Szóval a sztori tényleg gyengébb, de maga a végigjátszás számomra így is sokkalta nagyobb élményt nyújtott, mint a GTAIV-ben. Egyszerűen fantasztikusak lettek a főküldetések, egy pillanatig sem unatkoztam, míg a GTAIV-nél egy időre mindig abba kellett hagynom, mert már untam az ismétlődő algoritmust. De persze kinek a pap, kinek a papné. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 10. 24. 14:32

Ez így van. A sokfajta változatos küldetés számomra is egy nagy plusz volt!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 25. 18:36

Stan98 írta:dani: köszi szépen

Franklin: most ez beoltás,vagy dicséret volt?
Dicséret!! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 10. 26. 16:59

Hogy valami jót is mondjak a játékról: A triatlonok k**va jók szerintem. A második után azon gondolkoztam, hogy jók ezek a versenyek, csak kár hogy ilyen rövidek. Aztán belekezdtem a harmadikba... Epic volt! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 10. 26. 17:18

Franklin: akkor köszi szépen :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 26. 19:10

Rockstar69 írta:Hogy valami jót is mondjak a játékról: A triatlonok k**va jók szerintem. A második után azon gondolkoztam, hogy jók ezek a versenyek, csak kár hogy ilyen rövidek. Aztán belekezdtem a harmadikba... Epic volt! :D
Az már egyszer biztos, hogy a triatlonokat nagyon eltalálták! Az első kettő elvégzése után én is kicsit csalódtam, hogy ilyen rövidek voltak, de a harmadiknál lerohadt az ujjam! :D Az a verseny kerek fél órát (valóságos idő, nem GTAV idő) vesz igénybe, pedig a kigyúrt Franklinnel mentem megcsinálni, akinek nem mellesleg a staminája akkor már bőven maximumon volt. Nagyon jó volt egyébként, meg az is jó, ahogyan verseny közben a karakterek biztatják, spannolják magukat meg hogy futás/bringa közben mindig beszólnak annak, akit éppen lehagynak. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 26. 19:14

dani.szentgali írta:
Rockstar69 írta:Hogy valami jót is mondjak a játékról: A triatlonok k**va jók szerintem. A második után azon gondolkoztam, hogy jók ezek a versenyek, csak kár hogy ilyen rövidek. Aztán belekezdtem a harmadikba... Epic volt! :D
Az már egyszer biztos, hogy a triatlonokat nagyon eltalálták! Az első kettő elvégzése után én is kicsit csalódtam, hogy ilyen rövidek voltak, de a harmadiknál lerohadt az ujjam! :D Az a verseny kerek fél órát (valóságos idő, nem GTAV idő) vesz igénybe, pedig a kigyúrt Franklinnel mentem megcsinálni, akinek nem mellesleg a staminája akkor már bőven maximumon volt. Nagyon jó volt egyébként, meg az is jó, ahogyan verseny közben a karakterek biztatják, spannolják magukat meg hogy futás/bringa közben mindig beszólnak annak, akit éppen lehagynak. :D
Ja, tényleg jó volt :).
Sajnos én az utolsót másodszorra tudtam megcsinálni, mert az első próbálkozásnál Trevorral mentem, akinek 40%-os állóképessége volt, s már a célnál voltam, de a karakterem elfáradt és elesett, ezután beelőztek, s pont akkor értem el a 100%-os staminát, mikor az ellenfeleim beértek a célba -.-.
Második kísérletkor is Trevort vettem elő, szerencsére sikerült is megcsinálnom, de nagyon nehezen. :D

Szerk: GTA V 76%, bázisugrások teljesítve a negyedik rablással együtt. Holnap egy kicsit folytatom az Online-t, s befejezem Maude küldetéseit.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 27. 08:50

a triatlonok nagyon állatok de nekem az volt a probléma hogy újrakezdtem a cél előtt véletlenül megnyomtam a quitot és nagyon lerohat az ujjam.

Szerk:97% már csak az 50 db levél kell meg a 25 stunt jump megmegölni a gyilkost aki megölte leonora johnsont
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 10. 27. 17:04

A játék sima standard kiadásában (tehát nem a Limited Edition és nem a Collector's Edition) is benne vannak a DLC-k? Néztem kicsomagoló videót, de ott a kézikönyvön, meg a térképen kívül csak egy léghajós papír volt "Fly the Atomic Blimp" felirattal. Akkor ott csak a léghajót lehet beaktiválni egy kóddal?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 27. 17:53

Pontosan! :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 10. 27. 17:57

Davekoma írta:Pontosan! :D
Tenkjú :D Akkor abban a kiadásban nem erőltették agyon magukat DLC-k tekintetében.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 27. 18:03

totyak írta:
Davekoma írta:Pontosan! :D
Tenkjú :D Akkor abban a kiadásban nem erőltették agyon magukat DLC-k tekintetében.
Sajnos nem. Pedig én a SE-t vettem csak azért, hogy nekem is legyenek kisebb extrák a sima kiadás tulajaihoz képest. Erre föl a dolgok nagy részéről kiderült, hogy a sima kiadásban is benne vannak, ergo a SE és CE tulajaik in-game szinte semmivel sem kapnak többet a sokkal több pénzért cserébe, mint azok, akik olcsóbban megvették a sima kiadást. Na mindegy, legalább egy fasza kis fémdobozt meg 20% játékbeli bolti kedvezményt kaptam. -.-

Amúgy csak nekem van egy olyan rossz érzésem, hogy a közelgő ingyenes single- és multiplayer update-ben azok lesznek az "új fegyverek", amelyeket a SE és CE tulajok már megkaptak? -.- Bár inkább nem festem az ördögöt a falra és reménykedem...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 10. 27. 19:52

Hú, ne zavarjatok össze! Most akkor mégis benne van a standard kiadásban is a többi DLC? Davekoma szerint nem, dani.szentgali szerint meg igen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 27. 22:14

Bocsi az összezavarásért, akkor most megpróbálok normálisan válaszolni a kérdésedre. :D Tehát a standard kiadásban benne van a léghajó meg a három karakternek a fejenkénti 1db 4 férőhelyes garázs (F-nek a Grove St-n, M-nek Pillbox Hill-ben és T-nek Old Downtownban). A többi cucc (extra tetkók, frizurák, ruhák, a boltokban 20% kedvezmény, a 3 db fegyver= pistol 50, Bullpup shotgun, kalapács, valamint a légi bemutatós küldetések) ezek már a SE és a CE ajándékai, illetve a CE-hez még van egy darab plusz fegyver, az assault smg és van még egy extra jármű, a Hotknife (hotrod). Azt hiszem, valahogy így van, de a 110%-ig biztos válaszért kérdezz meg egy admint. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 10. 29. 09:44

Gyenge napok vannak...

Válasz küldése