[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 07. 19:45

És ez miért volt csalódás?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 10. 07. 19:52

Nem vagy tisztában a KELLEMES csalódás jelentésével? :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 07. 20:42

Ugy tűnik nem... :D :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 10. 12. 18:51

Na most, ha az online-t nem frissítik ps3/x360- on akkor már a single-t sem tudják frissíteni??
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 14. 16:03

Ezen én is sokat agyaltam, amióta bejelentették, hogy nem jön több frissítés az Online-hoz prevgenre. Attól tartok, hogy bár konkrétan nem mondták ki, hogy ezt a frissítéses dolgot a singleplayerre is értik, sajnos elég esélyes, hogy úgy értették, hogy nem lesz már semmilyen plusz tartalom a régi verziókhoz (Online-hoz és Singleplayerhez egyaránt). Ezt nem csak a Rockstartól megszokott, kissé fura és kétértelmű megfogalmazás miatt gondolom, hanem amiatt is, hogy a hírben arra hivatkoztak, hogy a régi konzolok technikailag nem bírnának már több frissítést, többek közt az alacsony RAM miatt, és ebből arra a következtetésre jutottam, hogy ha az az egyik ok, hogy a frissítésekhez már nem elég a technikai képessége a régi gépeknek, akkor logikus, hogy ez a dolog nemcsak az Online-ra, hanem a Singleplayerre is értendő. Ettől függetlenül még reménykedhetünk kicsit, hogy a sztorihoz jön még egy-két dolog, de nem lepődnék meg rajta a fent leírt következtetésem miatt, ha már semmilyen tartalmat nem kapnának a régi verzió tulajdonosai. Azt kell mondjam, a prevgenes GTAV ideje már lejárt. Aki szeretne még plusz tartalmakat kapni a jövőben, az kénytelen lesz átállni új konzolokra vagy PC-re.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 14. 16:43

" The online features on prev gen consoles was disabled. When you wanna play Gta Online buy a next gen console BITCH!

Ez az üzenet fog minket hamarosan fogadni nyugodjatok meg.. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 10. 14. 19:23

dani.szentgali írta:Ezen én is sokat agyaltam, amióta bejelentették, hogy nem jön több frissítés az Online-hoz prevgenre. Attól tartok, hogy bár konkrétan nem mondták ki, hogy ezt a frissítéses dolgot a singleplayerre is értik, sajnos elég esélyes, hogy úgy értették, hogy nem lesz már semmilyen plusz tartalom a régi verziókhoz (Online-hoz és Singleplayerhez egyaránt). Ezt nem csak a Rockstartól megszokott, kissé fura és kétértelmű megfogalmazás miatt gondolom, hanem amiatt is, hogy a hírben arra hivatkoztak, hogy a régi konzolok technikailag nem bírnának már több frissítést, többek közt az alacsony RAM miatt, és ebből arra a következtetésre jutottam, hogy ha az az egyik ok, hogy a frissítésekhez már nem elég a technikai képessége a régi gépeknek, akkor logikus, hogy ez a dolog nemcsak az Online-ra, hanem a Singleplayerre is értendő. Ettől függetlenül még reménykedhetünk kicsit, hogy a sztorihoz jön még egy-két dolog, de nem lepődnék meg rajta a fent leírt következtetésem miatt, ha már semmilyen tartalmat nem kapnának a régi verzió tulajdonosai. Azt kell mondjam, a prevgenes GTAV ideje már lejárt. Aki szeretne még plusz tartalmakat kapni a jövőben, az kénytelen lesz átállni új konzolokra vagy PC-re.
El ne hidd, hogy nem lenne elég a konzol a frissítésekhez. Egyszerűen csak úgy döntöttek, hogy azokra nem dolgoznak tovább. A teljes komplett játék elég szép grafikával fut a konzolokon, de majd pont egy kisebb frissítés kiakasztja. Valószínű.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 14. 19:35

Én is ezen gondolkoztam.. A régi generációkra a frissitésekre csak hely kell, nem? Azt meg lehet bőviteni.. Aki tudja megoldja, aki nem az pedig nem Gtazik. Ennyi..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 14. 20:42

Én azt nem értem, hogy pár fegyverhez, ruhához meg autóhoz miért kell plusz erőforrás. Meg azt bírtam, mikor írták, hogy konzolokon azért nem lehet saját zenét berakni, mert nem megoldható. WTF? Akkor a Polyphony Digital hogy oldotta meg a Gran Turismonál? Meg érdekes módon a Spotify-t bármelyik játék közben lehet használni PS4-en. Ebből kiindulva, lehet a programozók nem ezen a világon vannak. Mondjuk erre utal a GTA V fizikája is. Mikor terepen mész, ugyanúgy repkedt az autó, mint a GT6-ban a holdjárós eventnél :D Lehet csak írni kéne a Rockstarnak, hogy vannak különböző menüpontok ezeken a konzolokon. Annyira fejlettek, hogy még képet is lehet nézegetni rajtuk!!! A Snapmatices képeket kilehetne másolni ezek után. Hátha egyszer valamelyik ráfekszik a kontrollerre, és rájönnek milyen univerzális gépek ezek. És akkor átléphetnék a PS2-es szintet, ami beragadt náluk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 14. 20:51

Látom sok az elégedetlenkedő.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 10. 15. 17:54

Luszie szerintem meg van az oka..én is prevgenes vagyok és nagyon paraszt húzás volt ez Rockstaréktól,hogy a semmiből kijelentik,hogy nem lesz több frissítés...ha esetleg a kedden megjelenő Lowrider update után hagyták volna abba,akkor azt mondom oké,végülis amit lehetett kihozták ebből és ennyi. De hogy pont a legjobb részeknél hagyják abba az azért az elég gáz,ugyanis pár MB-s frissítések miatt biztos nem akadna ki a játék...szimplán lustaságnak hívják azt,amit ezek most csináltak. (Na meg kell a money nekik tudod..:D )

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 15. 18:02

Basszameg ez szemétség! :( Minden álmom egy ilyen update!! Nem lehetett volna, hogy ezt hamarabb kiadják, aztán ezután a Freemode events update-ot?! És úgy abba hagyni a Prev Genre érkező fríssitéseket? :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 10. 15. 18:09

Gonzales nekem is ez volt minden vágyam,de nem tudunk mit csinálni...mindegy dugják fel maguknak,majd ha megjelenik a PS5,beruházunk a PS4-es GTA V-re xD :lol:

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 15. 21:07

Ez lenne a 3. értelmes frissítés, erre pont nem kapjuk meg.

Amúgy nem tudom ki játszott már a Midnight Club-al, de ami abban van, azt hívják tunningolásnak, nem a GTA V-ös "mod menüt".
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 15. 21:29

Egyetértek. Nem értem egy ilyen volumenű játékból ezt miért kell kispórolni.. Még azt sem lehet felhozni mentségként, "hogy a R* nem tudna ilyet", hiszen az is ő játékuk. Gondolom úgy voltak vele, hogy a játékközönség beéri egy bazi nagy térképpel meg 3 karakterrel, aztán csókolom.. őőőőő...nem?! :D
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése