[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2013. 09. 17. 19:33

Megjelent a gamepod tesztje.

gamepod.hu/teszt/grand_theft_auto_v_megateszt_2/bevezetes.html
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 09. 17. 19:48

Iksz írta:na gyerekek.... :) egész nap vártam, végül 5-kor megjött végre :) nekem mint friss konzolos kicsit ( nagyon ) pixeles a kép, meg néha mintha kevés lenne az fps. de gondolom csak mert még szokatlan a konzol. az azért nem tetszett, hogy egyből beledobott a játék a lecsóba :D azt se tudtam mivel kell futni, nem hogy még célozzak is :D prííííííííma !!! Lamar jól lehagyott az elején..... :D


davekoma : látod látod a konzolvilág ekkora faszkalapság, nekem is onnan van...azt hittem már nem is hozzák.... :( csak egy órát tudtam játszani igy. szánalmas
Az mért a konzolvilág hibája, hogy akkor hozták, amikor? Max. a futárcéget okolhatnád, de annak sem lenne értelme, mivel ők sem tehetnek arról, hogy ennyi rendelés volt.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 09. 17. 20:11

Szerintem amég be nem jelentik PC-re, addig fel sem szabad mennem az internetre. :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

scaryyy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 17:58

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: scaryyy » 2013. 09. 17. 20:59

Hogyan lehet ellopni a vonatot?

Iksz

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 17. 22:13

én ruhákat akarok venni, meg biciklit, de nemtudok/nem találok, valaki irjon privit aki tud segiteni :D

Avatar
PSP
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 23:29

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: PSP » 2013. 09. 17. 22:51

Ma megvolt a telepítés, aztán játszás... hát nem is tudom, hogy mit mondjak. Alapjában véve nagyon jó, élvezetes, életteli, egyáltalán nem unalmas a játék... sőt, ezen felül még gyönyörű is, és nagyon jó tényleg összességében.
Ellenben az irányítással nem tudok megbarátkozni (csak a járművekével, a karaktere irányítása profi), egyszerűen hányingerkeltő, annyira gyorsan megy minden... plusz fizika sehol, törésmodell szinte sehol.
Szerk.: helyesbítek még egy keveset, mert amúgy nagyon összetett a dolog... járókelők és autók sincsenek kevesen, ellenben a járműfelhozatal elég gyér, ha az ember csakúgy mászkál. Egyébként volt alkalmam őzzel vagy mivel találkozni, de nem sikerült se elütni, se elkapni... :D Ellehetne adni, vagy mit lehetne vele kezdeni? Meg hogyan? Odamegyek a hullához, aztán lesz valami opció?
Ja, zenék fantasztikusak, sőt úgy általában véve a hangok és hangeffektek is. 5*.

Ti hogy látjátok?
Esetleg aki gondolja, dobjon egy privátot, és fel is veszem majd azonnal. PS-en játszok. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PSP 2013. 09. 17. 22:56-kor.

Iksz

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 17. 22:55

énis ps-en tolom, inkább érdekesnek mondanám a "törést". pl mikor beleszáguldottam másik kocsiba oldalról, nem tört össze igazán, de egy kib@szott nagy lyuk lett rajta... ;) csak néztem.
amúgy valaki nem tud valami ellenszert, hogy ne legyen ennyire pixeles? :D

jameg egyáltalán nincs motion blur....semmi élsimítás...pedig videókban látható volt...

Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 09. 18. 00:21

A járművek nekem meg pl. pont picit lassabbnak tűnnek, mint GTA IV után.
A kanyarodásra gyorsabban és idegesebben reagálnak az tény, de a végsebesség nem tűnik olyan nagynak.
De lehet csak az FPS limit miatt látom így, túl sokat játszottam PC-n :)

A fizika GTA IV után árkádosítva lett egy fokkal, nekem végül is mindegy, de kezdőbbeknek tuti jobb, mint a IV féle állandóan megcsúszó autók. Én azt szerettem, mert jókat lehetett driftelni, itt meg csak a legvégső esetben csúszik meg a kocsi. Viszont a különböző autók eléggé eltérően viselkednek, ami érdekesebbé teszi a megfelelő típus kiválasztását.

Az NPC-k viszont jobban vezetnek, koccanás után az idegesebbje szépen rá tud tapadni az emberre.
A rendőrök viselkedése is tetszik, mondjuk vidéken helikopterrel a seggében nehezebben bújik el az ember, az tuti :)

Eddig nálam maximálisan teljesít, grafika is odavág, mondom ezt úgy, hogy 3 hete van meg a PS3, és első konzolom :) Emlékeim szerint a GTA IV PC verziójában sem volt élsimítás, max driverrel lehetett ráerőltetni, ami minden, csak nem optimális.

A PS3 meg nálunk tuti kiég, amíg melóban vagyok párom izzítja, szerintem reggel ha végzek én robbantom ki előle. Hogy aztán 1-2 órát beletegyek alvás előtt, na meg utána is :]

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 18. 05:07

Amíg a vidéken jártam, legalább 5-ször haltam meg. Egyszer tökön harapott egy puma, leestem egy bicóról, de ettől függetlenül elütöttem egy farkast, és egy szarvast. Ez már most jó játék :D de ezek a grafikai hibák, nagyon csúnyák.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 09. 18. 08:01

Állok a piros lámpánál, bemutatok az embereknek és kiszednek az autóból, hogy megverjenek. :D:D

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 09. 18. 08:41

Iksz írta:énis ps-en tolom, inkább érdekesnek mondanám a "törést". pl mikor beleszáguldottam másik kocsiba oldalról, nem tört össze igazán, de egy kib@szott nagy lyuk lett rajta... ;) csak néztem.
amúgy valaki nem tud valami ellenszert, hogy ne legyen ennyire pixeles? :D

jameg egyáltalán nincs motion blur....semmi élsimítás...pedig videókban látható volt...

Ezen a konzolgeneráción az élsimítás nem lehetséges, ha deferred lightingot használ egy játék. Sajnos.

Iksz

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 18. 10:59

szerintem minden lehetséges ( lenne ) . nincs olyan, hogy lehetetlen, tartom, azt az állítást, hogy többet is ki lehetett volna belőle hozni, szebbé tenni. semmi élsimítás, semmi motion blur...igazából azd csodálom, hogy van képszinkron. egyébként semmi baj a játékkal, egyszerűen tökéletes. csak az a -5-10 fps nagyon elbassza az élményt...

GTA IV : egy gombnyomásra aktiválható volt az élsimítás/motion blur................. asszem a "P". ( vagy O, nemtudom már , na ez úgy ahogy ki lett véve a gta v-ből, szerintem pc-be már be ki kapcsolása sem lesz...... )


BICIKLIT HOL TALÁLOK????!!!! :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 18. 11:04

A BMX pályán egy félcső mellett!
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 09. 18. 11:43

Van a tengerparton a füves bolt, ahonnan kijön Franklin az első gameplay trailerben. Na, ott lehet venni bármit is? Mert már meg is vettem az üzletet, de úgy sem tudok vásárolni semmit.

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 09. 18. 13:55

Niko utalás a játékban....bírom az ilyeneket.

Válasz küldése