Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 22. 22:14

Na meg a Gta Online-ban az Ő neve van a bőr (inkább Farmer :P) dzsekiken. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 23. 06:30

Lazlow benne volt a GTA IV-ben is, de ő szerintem minden GTA-ban.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 23. 10:43

Így van, Lazlow már a GTAIV-ben is benne volt. Emlékszem, hogy anno a GTAIV-ben úgy lehetett csak megnézni egy adott zeneszám címét ami éppen ment a rádióban, ha beütöttél egy telefonszámot és felhívtad Lazlow-ot, aki meg elküldte SMS-ben a szám címét meg asszem az előadóját is.

Amúgy tényleg durva, hogy vannak visszatérő karakterek, különösképp azért, mert a Rockstar elvileg teljesen külön kezeli a GTA érákat, vagyis a régi érát és a HD érát, ami a GTAIV-től kezdődött. Ergo úgy tesznek a GTAIV-es Liberty Cityben és a GTAV-ös Los Santosban is, mintha a GTA3 és a San Andreas története jóformán meg sem történt volna. Persze vannak utalások meg Easter Egg-ek, de ezeken kívül egyáltalán nem akarják belekeverni a régi részek sztoriját, szereplőit az újabb részekbe. Viszont feltűnnek ezek a karakterek, akik meg valójában ellentmondanak a "külön éra" elméletnek, valahányszor feltűnnek egy újabb részben, mindig megcáfolják ezt a dolgot. És minél több ilyen karakter tűnik fel az egyes részekben, annál inkább megcáfolják vagy inkább értelmetlenné teszik a Rockstar által vallott éra elméletet.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 24. 01:44

Igen, Lazlow valóban benne volt az összes GTA-ban (III, VC, SA, LCS, VCS, IV, EFLC, V), Jack Howitzer pedig szerepelt a VC-ben, a SA-ban, az LCS-ben, a VCS-ben és az V-ben (IV-ben csak említik). Végül Fernando Martinez is majdnem mindegyik GTA-részben szerepel: III, VC, SA, VCS, EFLC, V.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 24. 06:01

Lazlow-ra még azt is hitték, hogy magyar.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 24. 12:17

Igen, erről már hallottam én is. Tök durva. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 24. 16:58

Hát... végül is lehet, hogy Lászlónak hívják. :D Elvégre ennek a Lazlow-nak - ha egyáltalán létező név - valószínűleg a magyarban a László név a megfelelője, legalábbis erre a magyar névre kísértetiesen hasonlít. Én azt tudom még esetleg elképzelni, hogy amikor anno elnevezték a fejlesztők, valami véletlen folytán találtak valamiféle oldalt, amin vannak ilyen magyar-angol nevek és ott találták a László mellett ezt a Lazlow-ot. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 24. 17:51

Mondjuk tekintve, hogy Jeffrey Crawford "Lazlow" Jones a valóságban is létezik, inkább őt kéne megkérdezni, hogy miért ezt a becenevet választotta magának. Amúgy utánanéztem a csávónak és elég komoly munkássága van, még a GTA előtti időkből is.:D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 24. 22:31

Igen, én pont tegnap este néztem utána az igazi Lazlownak. Tök durva, hogy ő is szokott játszani a GTA Online-nal. :D Néha szokott feltenni videókat, miközben játszik. Találtam néhányat a hivatalos weboldalán. :D
Egyébként Lazlow a GTA-sorozatban 1962-ben született, a valóságban viszont 1973-ban. Ezt tudtátok róla? :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 25. 18:28

NikitaDragovich írta:Igen, én pont tegnap este néztem utána az igazi Lazlownak. Tök durva, hogy ő is szokott játszani a GTA Online-nal. :D Néha szokott feltenni videókat, miközben játszik. Találtam néhányat a hivatalos weboldalán. :D
Egyébként Lazlow a GTA-sorozatban 1962-ben született, a valóságban viszont 1973-ban. Ezt tudtátok róla? :P
Nem, de most már tudjuk! :D Köszi az érdekes infót! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése