Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 15. 20:04

Elmentem dartsozni az adott vidéki bárba. Nincs ott senki, akivel tudnék. Szintén nem elérhető az első küldetés után vagy mi lehet a probléma?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 15. 23:56

A darts a Crystal Maze c. küldetés után érhető el. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 16. 18:54

A víz alatt 12 rejtett csomag található, ha összeszedem őket, azt valahol jegyzi a program, esetleg a statisztikában? Nézegettem a statisztikát, de nem láttam benne sehol. Lehet, hogy csak nem vettem észre. Azt tudom, hogy nem szükséges a 100%-hoz.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 16. 19:20

Azt nem kell összegyűjteni. Az csak egy plusz pénzszerzési lehetőség :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 16. 20:58

Köszönöm a választ, akkor nem jegyzi sehol a program.
Még 3 érdekességről olvastam:
1. Random encounter's
14 helyen lehet találni olyan karaktereket, akikkel lehet kommunikálni.
Eggyel beszéltem, utána nézegettem a statisztikában, de semmi. Annyit olvastam, hogy a karakter elérhető a social club-on.
Ez mire jó? Csak egy mindenféle bejegyzés nélküli érdekesség?

2.
A 12 részből álló repülős iskolán kívül találtam egy másik repülős kihívást, északon, vidéken. Azt is jegyzi valahol a program, bekerül a statisztikába, mint például a peyote gyűjtés?
Értem ez alatt, hogy alapból nem mutat semmit az összegyűjthető peyote-ről a statisztika, csak az első megszerzésétől. Ez is ilyen, illetve ez igaz az 1-es pontra is?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 16. 21:20

Rahar írta:Köszönöm a választ, akkor nem jegyzi sehol a program.
Még 3 érdekességről olvastam:
1. Random encounter's
14 helyen lehet találni olyan karaktereket, akikkel lehet kommunikálni.
Eggyel beszéltem, utána nézegettem a statisztikában, de semmi. Annyit olvastam, hogy a karakter elérhető a social club-on.
Ez mire jó? Csak egy mindenféle bejegyzés nélküli érdekesség?

2.
A 12 részből álló repülős iskolán kívül találtam egy másik repülős kihívást, északon, vidéken. Azt is jegyzi valahol a program, bekerül a statisztikába, mint például a peyote gyűjtés?
Értem ez alatt, hogy alapból nem mutat semmit az összegyűjthető peyote-ről a statisztika, csak az első megszerzésétől. Ez is ilyen, illetve ez igaz az 1-es pontra is?
Na szóval..
1. Igen, azok csak sima érdekes NPC-k, akikkel el lehet beszélgetni, van pár érdekes karakter.
2. Az szerintem a Stunt Plane-s kihivások Trevor repterén. Azokat nem számolja a játék a 100%-hoz, de Socialclub-on meglehet nézni, hogy megcsináltad-e vagy nem :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 19. 12:50

Van egy Jane nevű NPC (http://gta.wikia.com/wiki/Jane_(GTA_V)), akivel lehet beszélni, illetve lehetne. Néztem róla leírást, videót, a városban , a városháza előtti szökőkútnál szokott állni, a leírás szerint véletlenszerűen található ott.
A problémám, hogy már mindenféle napszakban voltam ott, de még egyszer sem láttam.
Ha valakinek van hasznos ötlete, hogy hogyan lehetne találkozni vele, az kérem ossza már meg velem.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 19. 14:25

https://m.youtube.com/watch?v=5Av8VQLP8eI
Igy biztos megtalálod. :D Amugy tipp: ne foglalkozz vele, eszedbe se jusson, csak simán éld az életed, aztán ne félj mert egyből össze futsz vele... :D

Ja, amugy egy kérdés: A videó szerint van egy Humans of Los Santos trófea. És ezt meg hogyan? Mert én soha nem találkoztam ezzel a trófeával.
Szerk: na jó, mindegy. Megkaptam s látom, hogy ez is csak rgy next gen-es trófea..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 19. 15:40

Köszönöm a linket. Sajnos már ismertem és tegnap, tegnapelőtt használtam is. A videóban megadott helyen nem jelenik meg az NPC.
Időközben egy fórumban azt olvastam, hogy miután Trevorral először lehet szabadon játszani, onnét jelenik meg az adott helyen, addig nem elérhető.
Úgyhogy az alapmentéshez már csak a knife flight hiányzik, próbáltam katonai repülőgépet lopni a katonaságtól, felszállás után a légvédelmi ütegek mindig kilőttek. Néztem régebbi videókat, ott simán felszálltak, nem lőtt rájuk semmi, senki.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 19. 18:17

Lopj a hangárból! :D Olyankor nem lőnek ki. (Igy tapasztaltam) Na meg persze jobb szerintem egy Mallard-al csinálni, mintsem egy vadászgéppel. De ha még is Vadászgép mellett döntesz, akkor kell legyen egy a saját hangáradban "Besra" néven.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 19. 18:22

Next-genen és PC-n azt hiszem nem kapod meg a frissítésekkel jött járműveket, hanem meg kell vásárolnod vagy el kell lopnod.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 19. 18:37

Rahar írta:Köszönöm a linket. Sajnos már ismertem és tegnap, tegnapelőtt használtam is. A videóban megadott helyen nem jelenik meg az NPC.
Időközben egy fórumban azt olvastam, hogy miután Trevorral először lehet szabadon játszani, onnét jelenik meg az adott helyen, addig nem elérhető.
Úgyhogy az alapmentéshez már csak a knife flight hiányzik, próbáltam katonai repülőgépet lopni a katonaságtól, felszállás után a légvédelmi ütegek mindig kilőttek. Néztem régebbi videókat, ott simán felszálltak, nem lőtt rájuk semmi, senki.
Mikor felszállsz, kapd fel a gép orrát, de csak akkor, mikor sípol az a szar, ami jelzi, hogy becélzott egy rakéta.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 10. 19. 22:09

Rahar írta:Köszönöm a linket. Sajnos már ismertem és tegnap, tegnapelőtt használtam is. A videóban megadott helyen nem jelenik meg az NPC.
Időközben egy fórumban azt olvastam, hogy miután Trevorral először lehet szabadon játszani, onnét jelenik meg az adott helyen, addig nem elérhető.
Úgyhogy az alapmentéshez már csak a knife flight hiányzik, próbáltam katonai repülőgépet lopni a katonaságtól, felszállás után a légvédelmi ütegek mindig kilőttek. Néztem régebbi videókat, ott simán felszálltak, nem lőtt rájuk semmi, senki.
Rockstar69 jól mondja, függőlegesen menj, nem muszáj az égbolt "tetejéig". Én általában 3/4 -ig repülök, ott már biztos hogy nem lőnek le. :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 20. 11:52

Köszönöm a válaszokat, folyamatos irányváltoztatásokkal sikerült megoldanom, most végre van egy mentésem, ahol egy leszállt gép mellett áll a körözésmentes karakterem. Már csak azt a 15 épületek között repülést szeretném megcsinálni :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 20. 13:41

Amugy a Rockstar Editorral két felvételt össze lehet vágni?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése