Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 22. 01:37

Franklink465-el én sem feltétlenül értek egyet, bár leginkább a modora az mi szemet szúróan zavaró volt nekem első ránézésre.
Az előnyöket pedig véresen komolyan gondolom, sőt szerintem neked kéne kicsit átgondolnod mi is a célja egy konzolnak és mi egy PC-nek, még ha manapság legtöbbször játékra használják is az emberek mindkettőt. Jöhetsz akármilyen processzoros, ram-os szöveggel, azt már mindenki kívülről fújja akit érdekel, ez nem változtat azon, hogy a konzol mitől konzol és egy PC meg mitől PC.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 22. 07:44

Légyszi ne offoljunk már,ki a francot érdekel a konzol meg a PC-s szarságok,konzol játékra van,PC meg másra ennyi

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 22. 10:36

Robbanto ez eléggé merész és hülye kijelentés.
De rendben van hagyjuk.

Iksz

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 22. 11:25

DereX írta:Robbanto ez eléggé merész és hülye kijelentés.
De rendben van hagyjuk.
egyáltalán nem. teljesen igaz amit írt.

egyébként nekem az nem tetszik, hogy a zsaruk kurvajók !!! :D meg hogy a repülős küldetések túl nehezek -,-

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 22. 12:04

PC az ugyanúgy lehet játékra, de abban igaza van, hogy nem érdemes tovább beszélni.
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 09. 22. 12:07

Szerintem érdemes lenne külön topicot nyitni erre a témára.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 22. 12:34

Légyszíves, ne offoljatok már! Alig nyílt meg a téma, miért kell mindjárt teletömködni ezt is nem ide illő dolgokkal? A konzol vs PC vitát pedig fejezzétek már be, mert értelmetlen, mivel persze, hogy más a kettő, más a célközönségük is. Ha pedig valakinek nem elég az IQ szintje ahhoz, hogy megértse, mindenkinek más az ízlése, azt kérem, hogy más fórumon élje ki ezt a "szidom, mert egy elvakult konzolos/PC-s" fétisét.

Avatar
Prtygbr
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. 05. 02. 19:14

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Prtygbr » 2013. 09. 22. 19:27

Én - mivel PC-s vagyok - még nem játszottam vele. De egykét gameplayt néztem, és nem igazán tetszett amit láttam... pontosan az, amiről korábban is írtam, hogy tartok tőle kicsit... a járművek fizikája nagyon gagyinak tűnt, főleg a motoroké... a törésmodell szintén.. Valaki, aki már játszik vele plz írja meg, hogy jól láttam-e a videókban, vagy minden rendben van.... Köszönöm.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 22. 19:33

Egy frászt van úgy. Egy idő után nagyon szépen törnek a kocsik, csak masszívabbak, így eleinte csak kicsit horpad, aztán valamivel jobban és leesnek a borítás részei, és utána pedig már egészen össze lehet nyomni. Tényleg nem annyira, mint a GTA IV-ben, de ezek autók azért, nem papírból vannak. Tovább tart leamortizálni, de itt is ugyanúgy megvannak azok az érdekességek, mint a IV-ben, hogy eltörik a tengely, és kifordul a kerék, sőt, itt még ki is törhet, és ugyanúgy kizuhanhatnak a főhősök az ablakon egy-egy frontális ütközésnél. Én egyáltalán nem értek egyet azokkal, akik azt írják, hogy szar a törés, mert nem az. Csak többet kell püfölni, talán azért nem látni jól a videókban, mert ott csak párat ütköznek-koccannak vele.

Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 09. 22. 19:46

Nem mondanám gagyinak az irányítást, csak más. De erről már az elején nyilatkozott a Rockstar, így nem meglepetés, hogy nem a GTA IV-es handling van. Az is szórakoztató volt, de nekem ezzel sincs bajom. Egyszerűbb valamivel, pl. sose játszottam konzolon eddig, de járműves missziót 2x rontottam el idáig csak vezetési hiba miatt.

Törés van, részletesebb is, mint a IV-ben, de másképp vannak a szintek.
Autó autó ellen (főleg hasonló méretű) minimálisan sérül. Kamion, vonat, oszlop, rossz ugratásból borulásnál szakad szét rendesen. Sokkal több elem tud leesni, sokkal hamarabb lesz gelleres egy kerék, aminek szerintem erősebb a hatása, mint a IV-ben. Beszorult kerékkel igen csak nem megy a kocsi, elhúz oldalra, stb.

Ha azt kérdezed olyan-e, mint a IV alatt, akkor nem, nem olyan. De nekem nem tűnik rosszabbnak a maga nemében.

Ami még a fizikához jön talán, hogy a tuningnak van hatása rendesen. Ha egy eleve jó sportkocsit szénné tuningolok, az akkor durván égeti a gumit még kisebb gázadásra is, kitörik a hátulja rendesen.
Amúgy is elég jól eltérnek az autók viselkedésre, de van is belőlük egy kazal.

Linkelnék képet a Snapmatic-ból, de mivel a Social Club a megjelenés óta gáz, így nem tudok. Számomra talán ez az egyetlen negatívum, és félek az Online-al mi lesz így, mert ha oda rászabadul ennyi ember, az csak rosszabb lesz :)

Amúgy én is PC-s vagyok, ha már választani kell, első konzol, 2. játék (előtte 1 hét GTA IV volt szokni). Nincs vele semmi bajom, meg a konzolosokkal sem.

Avatar
bd1981
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 09. 20. 11:08

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: bd1981 » 2013. 09. 23. 06:27

Nekem egy dolog nem tetszik csak, hogy az akutók hajlamosak elveszni és néha a rendőrségre sem kerül be.
Pl.: egyszer telefonálnom kellett egy benzinkútról, és az autóm (akár hol parkoltam a benzinkút területén) egyszerűen eltűnt. Az utca túloldalán kellett letennem a járgányt, hogy telefonálás után is megmaradjon.

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 09. 23. 10:47

Nos akkor kezdjük is mi nem tetszik.Eltűnnek a kocsik a garázsból,nem forog a kocsikban a kormány(biztos nagyon nehéz lett volna megcsinálni...) Más bajom nincs a játékkal.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: james » 2013. 09. 23. 19:18

Az senkit nem zavar h rohadt kevés az élet két golyót kapok aztán szija :S hiába h visza töltödik a GTA 4 ben nagy jókat lehetett zuzni kiestél a szélvédőn meg ilyenek aztán simán feláltál ittmeg elütnek oszt cső vagy esel egy nagyobbat aztán egyből gatya :S ez jó béna benne :(

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 09. 23. 19:37

Szerintem semmi baj nincs azzal,hogy könnyen kilőnek. Ha lőnek rád búj el fedezékbe azt "szija" :lol: :lol:

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 23. 20:00

Szerintem ha élőben kiesel a szélvédőn, akkor nem valószínű, hogy túl éled, ezt úgy hívják realisztika.
Én még sose halltam meg 2 lövéstől, max. 12-től!

Lezárt