Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Bmwm3
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 10. 11. 12:47

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Bmwm3 » 2013. 10. 11. 13:04

Közületek valaki vezetett már egyáltalán autót életében? Mert az agyon dicsért gta4 vezetési fizikájáért úgy sírtok utána,hogy jajj gta 5 ben miért nem ugyan olyan élethű a vezetés mint a gta 4-be.A gta 4-ben egy nulla volt a vezetést.olyan volt mintha egy hajóban ültem volna ami fordulni alig tud. A másik meg,hogy ez nem autó szimulátor.Aki igazi fizikát akar az játszón a Grandturismo 5el meg a forza 4.el.Régen mindenki leszarta a vezetést a gta-kban lásd gta sa,vice city és a többi. Abban az időben senkit nem érdekelt.hogy nem élethetű a vezetés.
Inkább élvezni kéne a játékot nem ilyeneken fent akadni,,hogy szar a vezetés.:) Persze ez csak az én véleményem.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 11. 13:21

Bmwm3 írta:Közületek valaki vezetett már egyáltalán autót életében? Mert az agyon dicsért gta4 vezetési fizikájáért úgy sírtok utána,hogy jajj gta 5 ben miért nem ugyan olyan élethű a vezetés mint a gta 4-be.A gta 4-ben egy nulla volt a vezetést.olyan volt mintha egy hajóban ültem volna ami fordulni alig tud. A másik meg,hogy ez nem autó szimulátor.Aki igazi fizikát akar az játszón a Grandturismo 5el meg a forza 4.el.Régen mindenki leszarta a vezetést a gta-kban lásd gta sa,vice city és a többi. Abban az időben senkit nem érdekelt.hogy nem élethetű a vezetés.
Inkább élvezni kéne a játékot nem ilyeneken fent akadni,,hogy szar a vezetés.:) Persze ez csak az én véleményem.
De ez meg egy olyan topic hogy mi nem tetszik a gta 5 ben ;)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 11. 14:09

Mint már többször kifejtettem, véleményem szerint nem volt hajókázás-szerű a vezetés a GTAIV-ben. Arról meg nem is beszélve, hogy lehet, hogy én érzem rosszul vagy ilyesmi, de véleményem szerint a GTAV-ben majdnem ugyanolyan a vezetés, mint a IV-ben, csak az igazán agyontuningolt sportkocsik azok, amelyeknek a vezetése kicsit arcade-os lett, a többi meg egy-két apró változást leszámítva ugyanaz, mint a GTAIV-ben.

Amúgy ha már ebben a topicban vagyok, elmondom, hogy eddig az online nem tetszik a GTAV-ben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 10. 11. 15:27

Nem tudom, hog ki játszott PC-n a IV-el, de az tudja, hogy borzasztó a kocsik irányítása. Úgy csúszik a kocsi, mintha jegen vezetnél, nem lehet lefékezni normálisan. Sokkal hamarabb kell fékezned, mint real-life. Lehet konzolon jó volt, bár kétlem.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 11. 15:33

Rengeteg ember szájkaratézik, hogy aki a való életben vezetett már / rendszeresen vezet, az tudja, hogy a IV-ben szar az autók irányítása. Na nézzük azt, hogy ha a IV-ben szabályosan vezet, azaz semmi gyorshajtás, akkor igazából rohadtul jól lehet vezetni, semmi panaszt nem mondhat senki! Ha viszont versenyzel vagy csak szimplán sietősen vezetsz, akkor jöhetnek a panaszok, hogy szar a vezetés meg mindenbe bele lehet menni mert nem lehet jól vezetni.

NA DE KÉRDEM ÉN! Ki az aki a való életben 200-al hajt bárhol is????? Ne jöjjön már mindenki ezzel a hülye dumával, hogy real-life nem olyan a vezetés mint az IV-ben. Real-life senki nem száguldozik mint egy f1-es..-.-
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 11. 16:26

realostew írta:Rengeteg ember szájkaratézik, hogy aki a való életben vezetett már / rendszeresen vezet, az tudja, hogy a IV-ben szar az autók irányítása. Na nézzük azt, hogy ha a IV-ben szabályosan vezet, azaz semmi gyorshajtás, akkor igazából rohadtul jól lehet vezetni, semmi panaszt nem mondhat senki! Ha viszont versenyzel vagy csak szimplán sietősen vezetsz, akkor jöhetnek a panaszok, hogy szar a vezetés meg mindenbe bele lehet menni mert nem lehet jól vezetni.

NA DE KÉRDEM ÉN! Ki az aki a való életben 200-al hajt bárhol is????? Ne jöjjön már mindenki ezzel a hülye dumával, hogy real-life nem olyan a vezetés mint az IV-ben. Real-life senki nem száguldozik mint egy f1-es..-.-
Teljes mértékben egyetértek!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 10. 11. 16:36

Hát egyik gta rész vezetési fizikája se hasonlít nagyon a valósághoz. Talán a gta 4 hasonlít kicsit rá de az se annyira.Élőben ezerszer másabb a kocsit vezetni. :cool: Tapasztaltból mondom mivel megvan a jogsim.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 11. 16:43

Hajrá, még egy... ;)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 10. 11. 16:50

Mert persze a gta 4 ben lehet normálisan menni csak "száguldozni". xDDD
De ha gta 4 ben szabályosan vezetek akkor sem olyan mint valójában.De ha neked ez szájkarate akkor gratulálók. :D Szólj ha mész levizsgázni kocsira mondok egy jó oktatót :lol: :lol:
Kíváncsi vagyok utána mennyire tartod szájkaraténak.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 10. 12. 09:36

GTA IV vezetése jó,ha lassan mész mint a valóságban,de valaki csinálja már meg a valóságban a kocsijával hogy 160km/h val menjen átt Budapesten és utánna itélkezzen,megnézném hogy hány kocsit törne össze és mikor csúszna ki :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 12. 12:25

Nekem még az nem tetszik hogy amikor a Lazerben (Régebben:Hydra) repülök 5-ös körözésben és közel ott vagyok a rendőrkocsi teteje felett akkorse tudja hogy felette vagyok.Magyarul az nem tetszik hogy nem bír a rendőr egyszerűen az égbe nézni :@ :@ :@
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 12. 15:55

Niko Bellic1300 írta:Nekem még az nem tetszik hogy amikor a Lazerben (Régebben:Hydra) repülök 5-ös körözésben és közel ott vagyok a rendőrkocsi teteje felett akkorse tudja hogy felette vagyok.Magyarul az nem tetszik hogy nem bír a rendőr egyszerűen az égbe nézni :@ :@ :@
Ez engem meglep. Pedig véleményem szerint a GTAV-ben elég nagyot fejlődött a zsaruk intelligenciája. A 4-ben elég szarok voltak, 5-6-os körözéseket leszámítva két pillanat alatt el lehetett előlük szökni. Az V-ben viszont ez érezhetően megváltozott. Nem mondom, hogy itt sem követnek el semmilyen irreális bakit a rendőrök, de hogy az esetek nagy részében megizzasztanak, mire nagy nehezen meglépek előlük, az is biztos! Számomra elég kemények a rendőrök, néha már túlságosan is...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 10. 13. 06:35

Nekem GTA V ben az nem tetszik,hogy 3 körözésnél már lőnek a heliből meg mindenből,valóságban ha kocsival menekülsz csak követnek helivel de nem fognak lőni,ezt kicsit utáltam hogy az ember eljátszana egy jó rendőrös üldözést amit a filmekben lát,de itt nem mert lőnek ezerrel ami kicsit bosszantó még 3-as körözésnél,talán jobb lett volna vissza hozni a 6 körözést.Rendőrökben még az nem tetszik hogy követ bal oldalt a zsaru,bal oldarra áttérek egy oszlophoz közel és 100% hogy nekimegy az oszlopnak mert a hülye nem látja,ez még kicsit szar benne hogy nem tudja kikerülni az akadályokat.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 13. 08:39

dani.szentgali írta:
Niko Bellic1300 írta:Nekem még az nem tetszik hogy amikor a Lazerben (Régebben:Hydra) repülök 5-ös körözésben és közel ott vagyok a rendőrkocsi teteje felett akkorse tudja hogy felette vagyok.Magyarul az nem tetszik hogy nem bír a rendőr egyszerűen az égbe nézni :@ :@ :@
Ez engem meglep. Pedig véleményem szerint a GTAV-ben elég nagyot fejlődött a zsaruk intelligenciája. A 4-ben elég szarok voltak, 5-6-os körözéseket leszámítva két pillanat alatt el lehetett előlük szökni. Az V-ben viszont ez érezhetően megváltozott. Nem mondom, hogy itt sem követnek el semmilyen irreális bakit a rendőrök, de hogy az esetek nagy részében megizzasztanak, mire nagy nehezen meglépek előlük, az is biztos! Számomra elég kemények a rendőrök, néha már túlságosan is...
nem te nem érted.a szárazföldön nagyonnagy az iteligencia csak én most arról beszélek hogy a rendőr lusta felnézni az égre mikor felette vagyok
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 13. 08:41

Robbanto1 írta:Nekem GTA V ben az nem tetszik,hogy 3 körözésnél már lőnek a heliből meg mindenből,valóságban ha kocsival menekülsz csak követnek helivel de nem fognak lőni,ezt kicsit utáltam hogy az ember eljátszana egy jó rendőrös üldözést amit a filmekben lát,de itt nem mert lőnek ezerrel ami kicsit bosszantó még 3-as körözésnél,talán jobb lett volna vissza hozni a 6 körözést.Rendőrökben még az nem tetszik hogy követ bal oldalt a zsaru,bal oldarra áttérek egy oszlophoz közel és 100% hogy nekimegy az oszlopnak mert a hülye nem látja,ez még kicsit szar benne hogy nem tudja kikerülni az akadályokat.
Szerinted igazi életben, ha rá lősz egy rendőrre, nem fognak vissza lőni?
Csak akkor kapsz 3-as körözést, ha rálősz egy rendőrre vagy elütsz egy rendőrt...nem értem a logikádat, teljesen jól vannak felépítve a dolgok a körözés szintjén!
Elhiszem, hogy ez a "Mi nem tetszik a GTA V-ben?" topik, de még akkor is...a rendőrök intelligenciája kiváló, néhány helyen még túlságosan is, pl. ha megyek egy nem annyira gyors autóval, úgy nekem jönnek hátulról, hogy csak nézek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2013. 10. 13. 09:00-kor.

Lezárt