Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 17. 13:17

óóóó de miért törülik ki a kommentemet semmi csunya szó vagy olyan nemvolt benne ami rossz csak vélemény volt :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 17. 18:01

Franklin465 írta:óóóó de miért törülik ki a kommentemet semmi csunya szó vagy olyan nemvolt benne ami rossz csak vélemény volt :(
A csúnya szavakat leszarjuk. Inzultálás miatt töröltem, hogy ne legyen veszekedés belőle.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 18. 10:46

DereX írta:Szerintem pedig pont az ilyen hozzászólásokat kéne törölni, mert joga van mindenkinek véleményt nyilvánítania, legyen az pozitív, vagy negatív. Az, hogy valakinek valami nem tetszik az a saját véleménye és ezt el kell fogadni. Azok pedig akik megvédeni akarnak valamit, azok ne úgy tekintsenek a játékra, hogy a kedvenc, semmi baja nem lehet, hanem általánosítson. Valamint realisztikus kérdést is csak olyan fogalmazhat meg, aki az adott szituációt már átélte a valóságban.
Na jó de amikor valaki baromságot ír és az alapján támadja a játék bizonyos pontjait, azt ne védjük már. Mi az, hogy a lövedéket elfújja a szél? Ennek lenne valami valóságalapja, ha éppen a Katrina tombolna LC-ben vagy ha több száz méteres távolságokba lőnél viszonylag viharos időben, de kérem, egy rendőrségi helikopter üldöz a játékban és feletted van 50 méterrel. AZT A LÖVEDÉKET NEM FÚJJA EL A SZÉL! -.-
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 18. 11:02

DereX írta:Szerintem pedig pont az ilyen hozzászólásokat kéne törölni, mert joga van mindenkinek véleményt nyilvánítania, legyen az pozitív, vagy negatív. Az, hogy valakinek valami nem tetszik az a saját véleménye és ezt el kell fogadni. Azok pedig akik megvédeni akarnak valamit, azok ne úgy tekintsenek a játékra, hogy a kedvenc, semmi baja nem lehet, hanem általánosítson. Valamint realisztikus kérdést is csak olyan fogalmazhat meg, aki az adott szituációt már átélte a valóságban.
Így igaz. Mindenkinek joga van kifejtenie a véleményét, a legnagyobb baj itt csak az, hogy nem fejtette ki észérvekkel, normálisan megfogalmazott gondolatokkal a véleményét, hogy mi nem tetszik neki, hanem teljesen értelmetlenül fogalmazott, ráadásul még egy orbitálisan nagy baromságot is mondott. A legalacsonyabb tűzgyorsasággal rendelkező kovás pisztolynak a lövedékeit sem "fújja el a szél", pláne nem egy automata gépfegyverét. Nem azzal van itt a gond, hogy negatív véleménye van, hanem hogy ésszerűtlen ostobaságokat tesz közzé egy nyilvános fórumon. Azt meg ne mesélje be nekem senki, hogy ő már átélte a valóságban azt a szituációt, hogy egy rendőrségi helikopter üldözőbe vette és karcolás nélkül túlélte, hogy gépfegyverrel lőttek a helikopterből a kocsijára csak azért, mert a "szél elfújta" a lövedékeket. -.-


UI.: Az egyetlen oka, hogy a zsaru nem mindig találja el a rendőrségi helikopterből a mozgó célpontot az az, hogy mind a helikopter, mind pedig az autó gyorsan mozog, így a lövésznek elég nehéz dolga van, akármennyire is képzett. Nem a szél fújja el a golyókat, hanem egy gyorsan mozgó járműből nem olyan "húdek*rvakönnyű" egy másik, szintén gyorsan mozgó járműre hajszálpontos találatokat bevinni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 10. 18. 13:06

AZ NPC-től sose várd, hogy lőjön, meg van adva egy bizonyos ráta, amiben egy random kiválasztó függvény fut. Így történik a lövés NPC-ktől. Figyelembe vették nyilván a szituációt is, így nyilván nagyobb számmal dolgozik a program.

Egyébként amit írtam az általános. Nem védtem meg senkit és nem értettem együtt senkivel, csak úgy gondoltam jobb, ha látjátok.

Egyébként a golyót a valóságban nem tudom, hogy eltudja-e fújni a szél, de nem hiába keletkezett volna jó pár olyan játék (fps), ahol figyelni kell a szélre is.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 18. 19:33

ja figyelni kell hogy a szél fujjása közben nehogy eltalájon egy falevél? -.- :lol: :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 10. 18. 19:51

Nem azzal van a probléma, hogy gyors a helikopter, meg a kocsi. Az még hagyján. Gépkarabéllyal vagy puskával lefelé lőni nagyon nehéz, mert vagy nem jó a támasztás, és jó a célzás, vagy fordítva. Ez a fő oka a célzáshibának. Persze a sebesség is benne van, de a szél is, amit a gép kavar.
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 10. 19. 07:41

VoorstedelijkeViking nagyon jó leírta,a szélnél pedig a helikopterre gondoltam ami lefelé irányuló erős szelet kavar,az is téríti azért meg sok minden más.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 19. 08:35

Úristen, de átlátszó vagy!
Milyen furcsa, hogy ameddig nem írta le Viking, addig TE egy szóval sem említetted meg a helikopter okozta szelet!!!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 19. 08:40

davekoma most akartam volna írni erről de megelőztél.Mellesleg most már ezt a szeles dolgot OFF-uk már pls mert már idegesít. :@
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 10. 19. 09:05

Davekoma írta:Úristen, de átlátszó vagy!
Milyen furcsa, hogy ameddig nem írta le Viking, addig TE egy szóval sem említetted meg a helikopter okozta szelet!!!
Mert talán nem jutott eszembe? Én a környezeti szélre gondoltam és igen,milyen jó hogy írta ;)
Viszont nem kell benézni ide és idegeskedni,van másik topic is.
Niko igen,szerintem is Offolni kéne ezt a szarságot.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 19. 09:29

Mellesleg nekem Michael speciális képessége nem tetszik.Hasznos meg minden de azért a Max Payne 3-ban mégis jobb volt.Itt azért nem tetszik mert mondjuk fedezékbe vagyok és ha megöltem egy embert akkor ölnék meg egy másikat de akkor meg visszamegy a fedezékbe azután céloz rá és így fogy a speciális képesség.

UI:Ezzel tudtam csak aranyra megcsinálni a Dead Man Walking c. küldetést azaz az Unmarkedet mert akkor lelassul az idő
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 19. 09:30

Robbanto: Akkor ne írj hülyeségeket és nem fog rajtad röhögni a fél fórum és nem lesz idegeskedés!!!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 19. 09:31

Davekoma írta:Robbanto: Akkor ne írj hülyeségeket és nem fog rajtad röhögni a fél fórum és nem lesz idegeskedés!!!
ja mert Robbanto ezt az egészet te kezted el -.-
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 10. 19. 11:11

Franklin465 írta:
Davekoma írta:Robbanto: Akkor ne írj hülyeségeket és nem fog rajtad röhögni a fél fórum és nem lesz idegeskedés!!!
ja mert Robbanto ezt az egészet te kezted el -.-
Nem kell ennyire nyalni :)

Davekoma khm,érdekes senki nem kötekedett csak te,senki nem röhögött csak te meg a nyaller haverjaid :)
És egyébként a "szél" képes eltéríteni a lövedéket,mesterlövészek is szerinted mért nézik mindig a szelet? Időt akarnak jósolni szerinted vagy mi? Viszont aki tovább OFFol ezzel vagy bármi mással azt megkérem ne itt tegye.

Lezárt