Tőzsde

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 27. 14:53

Csak akkor kapod meg, ha haszonnal eladod a részvényeidet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 27. 17:58

Azt hogy?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 12. 27. 21:42

Rockstar69 írta:Azt hogy csináltad?
Ha végig játszod a játékot, ugye van kb. 30 millája minden karakterednek. Lester vannak assassination küldetései, amivel lehet befolyásolni a tőzsdét. Az egyik küldetésénél a Redwood cigi gyárnak kell keresztbe tenni, ilyenkor a konkurens Debonaire cigi gyár részvényei a magasba szöknek, tehát a küldetés megkezdése előtt vásárolj Debonaire részvényeket mindhárom karakterrel. A küldetés után a Debonaire részvények árai a magasba szöknek, a játékbeli egy nap elteltével 81% növekedés következik be.
Ekkor add el az összes Debonaire részvényt a 3 karakterrel. Ezután, mivel, hogy a Redwood részvények nagyon olcsók lettek, a három karakterrel annyi részvényt vegyél amennyit csak tudsz. Kb 4-5 játékbeli nap múlva, a Redwood cég talpra àll és kb. 300% növekedést produkál. Amit ez megtörténik add el az összes Redwood részvényt a három jarakterrel. Így lesz kb. 150-160 milliód minda3 karidnak. Van még egy Lesteres küldi, ami előtt a GoldCoast nevü cég részvényit kell hogy megvedd ahboz hogy megint kaszálj. Tedd ezt megint mind3 karival. A küldetés után ez a cég 81% os részvény emelkedést ér el. Ez után add el mind3 karakterrel a részvényeket, és ekkor lesz 250-260 milla $-od karakterenként.
Leszternek nem csak ez a két küldetése van amivel befolyásolni lehet a részvények alakulását, hanem több is, csak ahhoz a Bawsaq tőzsdét kell használni, de mivel ahhoz állandó internet kapcsolat szükséges, és nekem az nincs.
Hogyha úgy játszottad végig a játékot, hogy megcsináltad a Lesteres küldetéseket a játék befejezése előtt vagyis mielőtt még nem jutottál nagy pénzhez, akkor az egész játékot kezdheted előlről.
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 27. 22:30

Sajnos megcsináltam, de emiatt nem kezdem újra a játékot. Kösz, hogy leírtad!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 28. 10:22

hogy lehet eladni a részvényeket
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 12. 28. 12:34

Előveszed a mobilt a karaktereddel és ott rámész az LCN tőzsdére, aztán ott keresd meg a "my portfolio" opciót és, ha rávitted, keresd meg a SELL=ELAD lehetőséget.
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 28. 14:48

kösz
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2013. 12. 29. 15:14

BullsEye írta:
Rockstar69 írta:Azt hogy csináltad?
Ha végig játszod a játékot, ugye van kb. 30 millája minden karakterednek. Lester vannak assassination küldetései, amivel lehet befolyásolni a tőzsdét. Az egyik küldetésénél a Redwood cigi gyárnak kell keresztbe tenni, ilyenkor a konkurens Debonaire cigi gyár részvényei a magasba szöknek, tehát a küldetés megkezdése előtt vásárolj Debonaire részvényeket mindhárom karakterrel. A küldetés után a Debonaire részvények árai a magasba szöknek, a játékbeli egy nap elteltével 81% növekedés következik be.
Ekkor add el az összes Debonaire részvényt a 3 karakterrel. Ezután, mivel, hogy a Redwood részvények nagyon olcsók lettek, a három karakterrel annyi részvényt vegyél amennyit csak tudsz. Kb 4-5 játékbeli nap múlva, a Redwood cég talpra àll és kb. 300% növekedést produkál. Amit ez megtörténik add el az összes Redwood részvényt a három jarakterrel. Így lesz kb. 150-160 milliód minda3 karidnak. Van még egy Lesteres küldi, ami előtt a GoldCoast nevü cég részvényit kell hogy megvedd ahboz hogy megint kaszálj. Tedd ezt megint mind3 karival. A küldetés után ez a cég 81% os részvény emelkedést ér el. Ez után add el mind3 karakterrel a részvényeket, és ekkor lesz 250-260 milla $-od karakterenként.
Leszternek nem csak ez a két küldetése van amivel befolyásolni lehet a részvények alakulását, hanem több is, csak ahhoz a Bawsaq tőzsdét kell használni, de mivel ahhoz állandó internet kapcsolat szükséges, és nekem az nincs.
Hogyha úgy játszottad végig a játékot, hogy megcsináltad a Lesteres küldetéseket a játék befejezése előtt vagyis mielőtt még nem jutottál nagy pénzhez, akkor az egész játékot kezdheted előlről.
Kösz a tippet, majd kipróbálom!
Well look who's back

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 12. 30. 15:59

Szivesen! Tippelek, alhol tudok. :D
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Increay
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. 04. 01. 19:11

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Increay » 2014. 04. 02. 17:16

Nekem olyan problémám van hogy hiába fektettem be az első Lesteres küldinél LCN-en nem jön vissza belőle a pénz amit írnak a cikkben... sőt más return percentage van minden karinál: Trevor 41, Michael 8, Franklin 3... hiába alszok semmi változás... :S A BAWSAQ-t nemtudom használni mivel nincs net a boxomon... valakinek volt már hasonló?? :S

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 02. 19:25

A "return percentage" gondolom azért más, mert mindhárom karakterrel más tőkét fektettél be. Ha nem változik semmi, akkor add el a részvényeket, ugyanis ennyit tudtál akkor összehozni a befektetett tőkédből.
Well look who's back

Increay
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. 04. 01. 19:11

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Increay » 2014. 04. 02. 21:50

Már meglett mi a gond eléggé benéztem... az volt a gáz hogy nem vártam meg amíg lejjebb ment a részvény ára hanem 130 dolcsiért vettem Franklinnel... ezért nem lett 100%.. :D de utána rájöttem szóval működik minden :D de azért köszi :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 01. 12:00

Egy jó nagy adag segítség a tőzsdézéshez. Tippek, trükkök és taktikák. Spoiler alert!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a bérgyilkos küldetések után ugye befektetünk a rivális cégbe. A videóban mindig írják, hogy add el a részvényeket, mikor a profit elérte 70%-ot vagy más cégeknél az 50%-ot, stb. Hol tudom ezt a százalékot megtekinteni?
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 01. 13:08

Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tőzsde

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 01. 13:44

Lehet, hogy én vagyok a vak, de nem találtam meg ott a kérdésemre a választ. A videót meg azért raktam ki, mert olyan dolgok is elhangzanak benne, amikről a cikkben nincs szó.
Well look who's back

Válasz küldése