GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 07. 14:26

Akkor ez azt jelenti, hogy neki eshetünk a GTA IV-nek? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 07. 14:42

Nem, nem kell újból kezd.
Akár egyesével is csinálhatod azt a 30 napot, akkor is meglesz az award.
(Így tapasztaltam.)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 07. 15:18

Rockstar69: Igen-igen, hamarosan elkezdhetjük kiplatinázni ketten a GTA IV-et. :D Csak most azon gondolkodom, hogy lehet, hogy újra elkezdem a napi eventeket.

Gonzales: Igen, tudom, de én nem az awardra hajtok, mert azt már megcsináltam tavaly nyáron. Már egyszer végigcsináltam a napi küldetéseket és az awardokat is megszereztem, ami a napi eventekhez kapcsolódik. Még egyszer meg akarom csinálni őket, hogy legyen sok pénzem.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 07. 15:28

Majd utána ráér szerintem. Meg ha van hekker haverod, akkor felesleges. Én időközben már elkezdtem gyúrni a GTA IV-re. Már a Bomb da Base II meg a Hangman's NOOSE megy idő alatt, (feltéve, ha nem kezdők csatlakoznak be) a Deal Breakert meg ketten összehozzuk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 07. 16:56

De az awarddal kapod a sok pénzt.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 07. 17:07

Írta, hogy már megvan neki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 04. 07. 17:56

Rockstar69 írta:Majd utána ráér szerintem. Meg ha van hekker haverod, akkor felesleges. Én időközben már elkezdtem gyúrni a GTA IV-re. Már a Bomb da Base II meg a Hangman's NOOSE megy idő alatt, (feltéve, ha nem kezdők csatlakoznak be) a Deal Breakert meg ketten összehozzuk.
Az a trófea de undorító volt. Hogy én/mi azzal mennyit szenvedtem/szenvedtünk.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 07. 21:08

Az "Auf Wiedersehen Petrovic"-hoz képest remélem jobb lesz. Az még aljasabb. Főleg PS3-on, mert ott bugos a statisztika, főleg, ha gyenge a neted. Én kb 2 éve nyertem minden pályán, de nem adta meg a trófeát. Azóta már lett erősebb netem, szóval remélem, hogy meglesz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 04. 08. 15:53

Annyira örülök, hogy a R* életben tartja az online-t. Tartalmasabbnál tartalmasabb frissítéseket kapunk. Mindig annyira megörülök, mikor kijön egy új tuningolási lehetőség, egy autóhoz. 15 játékórát tudok eltölteni azzal, hogy csak nézegetem őket. A hatalmas király advesary mode-ok pedig egyenesen a mennyet jelentik nekem. Annyira változatos, és fantáziadús. Már lehet szumózni is autókkal xd. Érted. AUTÓKKAL LOLOLLOLOL. Az egyetlen kis bibi, hogy lassan már nem lesz pénzem megvenni ezeket, de most hogy belegondolok nem is olyan nagy gáz. Legalább végiggrind-olhatom ugyan azokat a heisteket, illetve missionöket 624534543543 alkalommal. Nem lehet őket megunni. Néha mondjuk picit fáraszt, de elégedettséget érzek, amikor nézem az új tornado-mat, amire 655734264364 gtadollárt költöttem. Mindenre a Kurumát használom, de Tornado is jól fog mutatni a garázsban. Az is tecik, hogy nem raknak be töb karakter kosztumizálálási lehetőséget, így legalább nem néz ki mindenki máshogy. Az ugyis zavarná a agyamat, iletve el tudom dönteni, hogy a karakteremnek melyik hajviseletet agyam, mert 1-2 kivételével mindegyik ocsmány xd.

Most komolyan. Úgy gondolom, hogy megérte megvennem a játékot, mert baromi jól elvoltunk vele egy ideig, de ne ez legyen már a R*-nak az agyon promózott űberf*sza multija. Néha egy kis érdemi kontent nem ártana. Vagy én akarok túl sokat?
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 08. 16:40

Rockstar69: Tegnap újból elkezdtem csinálni a daily eventeket. Amúgy PS3-on játszanak még sokan a GTA IV multijával, vagy már csak nagyon kevés játékos van?

Tegnap egyébként egy nagyon váratlan dolog történt velem a GTA Online-ban. Épp a házból mentem ki, mikor odajött hozzám egy női hacker, felvette a karakterem alakját - annyi különbséggel, hogy más ruha volt rajta -, és elkezdett csinálni egy hatalmas pénzesőt. Bárhová mentem, a pénz csak hullott az égből. 35 millió dollárt tudtam így összeszedni, és be is tettem a bankba. Később azonban kidobott a szerver, és ugyanaz volt a hiba a PSN-nel, mint ami múltkor is. Kiléptem a GTA-ból, kihúztuk a Wi-Fi kábelt és visszaléptem. Sajnos csalódottan tapasztaltam, hogy eltűnt az a 35 millió, amint visszaléptem a játékba. :( Valószínűleg a Rockstar csinálhatta ezt. Bezzeg azt hittem, hogy nem figyelik a csalásokat PS3-on, hát tévedtem... Lehetséges, hogy múltkor is emiatt volt az a hiba a PSN-nel, csak akkor már nem tudták elvenni tőlem a hackelt pénzt, mert hamar elköltöttem.
Csináltam is képet arról, amikor pénzeső hullott az égből:
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... tw/0_0.jpg
(Háttérben befigyel a sok pénzeszsák és a hacker is, aki ugyanúgy nézett ki, mint én.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 08. 17:28

Ja, valószinűleg ugy büntetnek, hogy kibasznak PsN-ről.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 08. 18:10

Gonzales írta:Ja, valószinűleg ugy büntetnek, hogy kibasznak PsN-ről.. :D
Vagy csak a GTA Online-ból.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 08. 19:10

NikitaDragovich írta:Rockstar69: Tegnap újból elkezdtem csinálni a daily eventeket. Amúgy PS3-on játszanak még sokan a GTA IV multijával, vagy már csak nagyon kevés játékos van?

Tegnap egyébként egy nagyon váratlan dolog történt velem a GTA Online-ban. Épp a házból mentem ki, mikor odajött hozzám egy női hacker, felvette a karakterem alakját - annyi különbséggel, hogy más ruha volt rajta -, és elkezdett csinálni egy hatalmas pénzesőt. Bárhová mentem, a pénz csak hullott az égből. 35 millió dollárt tudtam így összeszedni, és be is tettem a bankba. Később azonban kidobott a szerver, és ugyanaz volt a hiba a PSN-nel, mint ami múltkor is. Kiléptem a GTA-ból, kihúztuk a Wi-Fi kábelt és visszaléptem. Sajnos csalódottan tapasztaltam, hogy eltűnt az a 35 millió, amint visszaléptem a játékba. :( Valószínűleg a Rockstar csinálhatta ezt. Bezzeg azt hittem, hogy nem figyelik a csalásokat PS3-on, hát tévedtem... Lehetséges, hogy múltkor is emiatt volt az a hiba a PSN-nel, csak akkor már nem tudták elvenni tőlem a hackelt pénzt, mert hamar elköltöttem.
Csináltam is képet arról, amikor pénzeső hullott az égből:
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... tw/0_0.jpg
(Háttérben befigyel a sok pénzeszsák és a hacker is, aki ugyanúgy nézett ki, mint én.)
Nem a Rockstar csinálta, csak nem tudta elmeneteni a játékállásodat. Ezért nem szoktunk úgy kilépni a GTA Online-ból, hogy levágjuk a lakást a főhálózatról, vagy kiszaggatjuk a PS-t a falból. Kultúráltan ki kell lépni singleplayerbe, onnan meg az XMB menübe. Így nem kell telesírni a Rockstar Support-ot, hogy eltűntek a szintjeim, pénzem, stb. Ezt most nem konkrétan neked mondom, mert a te eseted más, ez csak amolyan általános tanúság.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 04. 08. 20:18

Olyat lehet csinálni hogy: 2 karakterem volt ps3-on. Az egyiket már átvittem, akkor a másikat is át tudom vinni?
Vagy hogy van ez?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 04. 09. 09:57

NikitaDragovich írta:Rockstar69: Tegnap újból elkezdtem csinálni a daily eventeket. Amúgy PS3-on játszanak még sokan a GTA IV multijával, vagy már csak nagyon kevés játékos van?

Tegnap egyébként egy nagyon váratlan dolog történt velem a GTA Online-ban. Épp a házból mentem ki, mikor odajött hozzám egy női hacker, felvette a karakterem alakját - annyi különbséggel, hogy más ruha volt rajta -, és elkezdett csinálni egy hatalmas pénzesőt. Bárhová mentem, a pénz csak hullott az égből. 35 millió dollárt tudtam így összeszedni, és be is tettem a bankba. Később azonban kidobott a szerver, és ugyanaz volt a hiba a PSN-nel, mint ami múltkor is. Kiléptem a GTA-ból, kihúztuk a Wi-Fi kábelt és visszaléptem. Sajnos csalódottan tapasztaltam, hogy eltűnt az a 35 millió, amint visszaléptem a játékba. :( Valószínűleg a Rockstar csinálhatta ezt. Bezzeg azt hittem, hogy nem figyelik a csalásokat PS3-on, hát tévedtem... Lehetséges, hogy múltkor is emiatt volt az a hiba a PSN-nel, csak akkor már nem tudták elvenni tőlem a hackelt pénzt, mert hamar elköltöttem.
Csináltam is képet arról, amikor pénzeső hullott az égből:
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... tw/0_0.jpg
(Háttérben befigyel a sok pénzeszsák és a hacker is, aki ugyanúgy nézett ki, mint én.)
Varázspénzt nem szabad számlára helyezni, tartsd a zsebedben. Nekem bejött. :P
"Hiszek egy Tylerben."

Válasz küldése