GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 07. 22. 20:17

PS3-on még nem voltak olyan gyökér feladatok, mint PS4-en. Ott tényleg arról szólt, hogy néhány könnyebb feladatot megcsinálj. Egyedül a One on One DM meg az Impromotu Race tud megszívatni, mert azt nem akar játszani senki.

Nekem a mentéssel sem volt soha gond. Bár én nem úgy lépek ki, hogy kikapcsolom a PS-t, hanem várok pár percet, aztán kilépek a sztori módba.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 23. 16:24

Megéri letölteni és kipróbálni ezt az autós frissítést, vagy ez is csak egy újabb unalmas szar mindennemű újdonság vagy élvezeti faktor nélkül? Csak mert amiket olvastam róla, azok alapján nem tűnik olyan szarnak, viszont eddig még nem raktam fel és érdekelne, hogy érdemes szarakodni a letöltéssel, vagy offos?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 07. 23. 20:37

Szerintem szar. Ugyanarra a sémára épül, mint a többi. Vegyél jó drágán egy épületet meg hozzá jó drágán fejlesztéseket. De engem a ripacs karakterek riasztottak el leginkább. Nem tudom ki ez a gyökér Moodyman, de elfelejthetnék már.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 24. 11:03

Rockstar69 írta:
2021. 07. 23. 20:37
Szerintem szar. Ugyanarra a sémára épül, mint a többi. Vegyél jó drágán egy épületet meg hozzá jó drágán fejlesztéseket. De engem a ripacs karakterek riasztottak el leginkább. Nem tudom ki ez a gyökér Moodyman, de elfelejthetnék már.
Kipróbáltam tegnap este, valóban semmi extrát nem nyújt ez sem. Esetleg még a prepek közül tetszett az, amikor be kellett öltözni kikötői munkásnak, mint anno a sztoriban Trevorral is kellett, de kb. ennyi. Tényleg nem túl jó. Ráadásul ez is csomó pénzbe kerül, igen. Bár ha azt nézzük, hogy az egész GTAOnline a mikrotranzakcióra van felhúzva teljes egészében, akkor ez nem ért senkit meglepetésként. Esetleg ha nagyon unatkoztok és van kedvetek játszani, akkor együtt végig tolhatjuk a küldetéseket, de egyedül meg randomokkal nekem sem hiszem, hogy lesz kedvem bármikor is ezzel szarakodni. Mondjuk talán TALÁN a "legnagyobb frissítésként" beharangozott Cayo Perico-nál még ez is jobb egy fokkal...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2021. 07. 26. 20:23-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 07. 25. 23:09

Arra rájöttem ,hogy jót tesz a gta onlinenak ha 4-5 hónapra félreteszed, utána megint van benne valami új érzés ideig-óráig...amíg nem látod meg ,hogy a mechanika megint....Na a dlcre rátérve : Szerintem egész jó, persze tipikus Rockstar-os módi szerint ahogy mondtam ,megint vásárolgatni kell és nem nagyon játszol annyit ,hogy azt az árat visszahozza, viszont ezek az új job-ok elég szórakoztatóak. Mondjuk a karakterek tényleg rohadt idegesítőek, kíváncsi lennék ,hogy ezeket a real life arcokat mint ez a moodyman mennyiért rakják bele.....mert még erőltettek is, itt a R* a sarokba dobja a korábbi nagyon jó karakter építéseit, jó, ez online, de azért nem kéne direkt a pincébe lökni a mércét. Most éppen az RDR első részével játszom.....a 25. melléküldetés proli karakterének 5 sora is jobban van megírva mint itt komplett ''fő'' karakterek. Ez szörnyű ,főleg a korábbi szinthez képest. Amúgy a küldetésekben én is szívesen segítek ha kell valakinek, a randomokkal,lassan a leggagyibb küldetés is kihívás, pláne egy komplexebb....

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 26. 20:33

zsombormaki írta:
2021. 07. 25. 23:09
Arra rájöttem ,hogy jót tesz a gta onlinenak ha 4-5 hónapra félreteszed, utána megint van benne valami új érzés ideig-óráig...amíg nem látod meg ,hogy a mechanika megint....Na a dlcre rátérve : Szerintem egész jó, persze tipikus Rockstar-os módi szerint ahogy mondtam ,megint vásárolgatni kell és nem nagyon játszol annyit ,hogy azt az árat visszahozza, viszont ezek az új job-ok elég szórakoztatóak. Mondjuk a karakterek tényleg rohadt idegesítőek, kíváncsi lennék ,hogy ezeket a real life arcokat mint ez a moodyman mennyiért rakják bele.....mert még erőltettek is, itt a R* a sarokba dobja a korábbi nagyon jó karakter építéseit, jó, ez online, de azért nem kéne direkt a pincébe lökni a mércét. Most éppen az RDR első részével játszom.....a 25. melléküldetés proli karakterének 5 sora is jobban van megírva mint itt komplett ''fő'' karakterek. Ez szörnyű ,főleg a korábbi szinthez képest. Amúgy a küldetésekben én is szívesen segítek ha kell valakinek, a randomokkal,lassan a leggagyibb küldetés is kihívás, pláne egy komplexebb....

Hát nem tudom, nekem már akkor sem nyújt újat a GTA Online, ha hosszabb időre félreteszem és úgy veszem elő újra... pedig a megjelenés óta játszom vele, és csak másfél év maradt ki a konzolváltás alatt. X360-on kb. olyan 172-es szintig jutottam, most pedig PS4-en vagyok 101-es, tehát összesen 373 szintet léptem ebben a játékban. Ez bőven sok, nem is tud már lekötni, főleg a régi és ócska mechanikák miatt, amiket írtál. A DLC egynek elmegy, a két karakter meg lehet, hogy idegesítő, de én valamiért mindig is bírtam az ilyen ostoba nigger nagymenő karaktereket, mint amilyenek ezek is. Belőlem vicces reakciót vált ki, ahogy marják egymást meg játsszák az agyukat. A San Andreas karaktereit is bírtam, meg a sztoriban is nevettem a Lamar-Franklin párbeszédeken, szóval nincs bajom az infantilis néger nagymenőkkel a dlc-ben sem. De az tény, hogy komoly szinkronszínészi alakításról nem lehet beszélni, bár az RDR-ek sztorija, szinkronszínészeinek felhozatala, cselekménye még a komolyabb hangvételű GTA részekét is lekörözi szerintem. Az Online színvonala pedig ebből a szempontból sem túl magas, ez is ezt bizonyítja.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 07. 27. 10:45

Annyira azért már úgytűnik nekem sem.... Ma kb fél óra után kikapcsoltam. Az én karakterem 202-es szintű bár ps3ról eleve kicsi kb 20-as szinttel hoztam át. Egyébként én is eléggé aggódom az új rész miatt ,hogy az már teljesen online fókuszú lesz meg ilyesmi. Csak akkor meg felmerül az igen rossz kérdés ,hogy fogunk e még látni valaha sztori orientált játékot a Rockstartól? Ha meg ennyire eltolódtak milyen lehet majd a minőség stb.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 31. 09:36

zsombormaki írta:
2021. 07. 27. 10:45
Annyira azért már úgytűnik nekem sem.... Ma kb fél óra után kikapcsoltam. Az én karakterem 202-es szintű bár ps3ról eleve kicsi kb 20-as szinttel hoztam át. Egyébként én is eléggé aggódom az új rész miatt ,hogy az már teljesen online fókuszú lesz meg ilyesmi. Csak akkor meg felmerül az igen rossz kérdés ,hogy fogunk e még látni valaha sztori orientált játékot a Rockstartól? Ha meg ennyire eltolódtak milyen lehet majd a minőség stb.
Szerintem ha más sajnos nem is, de a Red Dead széria örökre sztori központú lesz. Mi sem bizonyítja ezt jobban annál, hogy az RDR2 sztorija több díjat nyert, mint a GTA5-é, illetve hogy a Rockstar ott hiába próbálta megint eljátszani az "Onlineosítást", mára kijelenthető, hogy gyakorlatilag belebuktak ebbe. Nem kérnek a játékosok az RDO-ból, ellenben a sztori módot imádják. Szóval, bár a GTA szerintem is elúszott, attól nem kell tartani (még egy jó darabig), hogy teljesen sztori orientált Rockstar játék nélkül maradunk, mert az RDR2 sztori sikere és ezzel párhuzamosan az RDO bukása fémjelzi, hogy szinte biztosan a sztori marad a középpontban az RDR szériánál. A GTA viszont szerintem veszett ügy, nem lesz már sztoris GTA, vagy ha mégis, az csak valami erőltetett szar rövid sztori lesz, mint a GTA5-ben, ami egyfajta tutorialként fog szolgálni a lényegi játékhoz, a GTA Online-hoz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 09. 12. 16:38

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül ,hogy ezeket a snapmatic-eket (játékbeli mobillal készített képek/ játék közben csinált képek) hogyan lehet weben elérni, a socialcubnak elvileg érzékelni kellene de ott azt mutatja ,hogy nincs tartalom de ha belépek ps-en a játékba és ott a menü galériájába akkor ott lesznek a fotók. Vmi ötlet a lementésre? Köszi

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 09. 12. 21:02

PS4-en játszol? Ott már külön fel kell tölteni és utána lesz elérhető SC-n.
Gyenge napok vannak...

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 09. 13. 15:59

Aha, ps4. De hogyan külön? A játék galériájában furcsa módon nem ajánl fel ilyen opciót, pedig én is úgyemlékszem ,hogy ps3-on még volt ilyen. Na nem baj, lehet marad a régi pendrive-os megoldás akkor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 09. 13. 21:19

Pont, hogy PS3-on nem volt ilyen. Ott feltöltött minden képet egyből.

PS4-en a galériában írja a jobb alsó sarokban, hogy "Upload to SocialClub R3". Tehát az R3-al kell feltölteni. Biztos, hogy össze van kapcsolva a 2 fiók?
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 09. 17. 11:05

Nem is tudtam, hogy itt külön kell feltölteni a képeket. Szerintem ez nem túl jó, a régi módszer sokkal, sokkal kényelmesebb volt, hogy mindent magától, automatikusan töltött fel. Ez szerintem egy apró, adott esetben mégis idegesítő és felesleges visszalépés volt, persze egy gombnyomás, tehát annyival nem kényelmetlenebb, mégis annak gondot okozhat, aki nem tudott róla, szóval nem értem ez mire volt jó. Főleg úgy, hogy emlékeim szerint RDR2-ben a fényképezőgéppel készített fotóinkat ugyanúgy automatikusan felmenti az SC felhőjébe, mint a prevgen GTA5-ben, szóval tényleg nem értem ez mire volt jó. Mondjuk nem ártana, ha a későbbiekben bővítenék az elkészíthető képek számát, mert az a 96 kép pikkpakk elfogy.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 09. 17. 21:07

Nem visszalépés ez, sőt. Nem mindenki akar megosztani mindenkit, ahogy én sem.
Gyenge napok vannak...

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 09. 18. 11:42

Na igen megvan, de mondjuk fura mert képzeld, nekem nem is volt ott az opciók között ,h az R3 megnyomásával feltölti. De mostmár mind a 60 valahány képet amit a nextgen váltás óta (2016) csináltam, azt feldobta oda. Mondjuk idegesítő ,hogy eredeti dátumnak a mostani fél órával ezelőttit rakja oda csak, azt amikor meg valóban csináltam azt nem, az nem látszik. Pedig ugye a játékon belüli galériában kiírja. Viszont azt ,hogy a játékon belül melyik helyen pl : Vinewood ,készült a kép azt érdekes módon már odarakta social clubbon belül is. Kösz a segítséget.

Válasz küldése