GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Válasz küldése
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 27. 11:51

Én soha nem is vártam. Kifejezetten örültem mikor láttam, hogy "hivatalos" megerősítést kapott. Ha még dolgoznának rajta, az azt jelentené, hogy még vagy 5 évig nem hallanánk új GTA felől, a GTA V, meg a 3 unszimpatikus ripacs kalandjai amúgy sem izgatnak. Nincs ennyi ebben a játékban, már így is túl sokáig húzták.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 27. 12:25

NikitaDragovich írta:Hát, már végleg elfelejthetjük a sztoris DLC-t, gyerekek... :( R.I.P. GTA V Sztori DLC!

https://www.gamekapocs.hu/hir/56238/nem ... ot_a_gta_v
Ennek miért van egyáltalán hírértéke? :D De most komolyan, ki reménykedett ennyi év után, ilyen körülmények között még mindig abban, hogy lesz sztori DLC? Teljesen egyértelmű volt már 2015 év végén is, hogy nem lesz sztori DLC. Szerintem inkább annak lett volna nagyobb hírértéke, ha bejelentik, hogy most mégis jön DLC. :D Szóval én egyáltalán nem csodálkozom, én már anno 2015 év végén elkönyveltem, hogy nem lesz semmi kiegészítés az egyjátékos módhoz.
Rockstar69 írta:Én soha nem is vártam. Kifejezetten örültem mikor láttam, hogy "hivatalos" megerősítést kapott. Ha még dolgoznának rajta, az azt jelentené, hogy még vagy 5 évig nem hallanánk új GTA felől, a GTA V, meg a 3 unszimpatikus ripacs kalandjai amúgy sem izgatnak. Nincs ennyi ebben a játékban, már így is túl sokáig húzták.
Én se nagyon vártam. Annyiból érdekelt csupán, hogy azért több értelme lett volna egy Story DLC-nek, mint a sok online mini szarságnak, mikrotranzakciónak meg ilyeneknek. Mert azért ennél még az is jobb lett volna, ha a GTAIV-hez hasonlóan itt is kiadnak két történetkiegészítést ugyanarra a játékterületre minimális újításokkal meg rendkívül kevés, 20-20 sztori küldetéssel, majd mint akik jól végezték a dolgukat, eladják jó pénzért. Én személy szerint nem vettem volna meg, vagy max egy komolyabb leárazás keretein belül. De mindegy is, mivel nem történt meg és már nem is fog megtörténni, ezért nem kell ragozni a semmit. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése