Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 31. 23:40

Azt a, már 1 éve nem írtam ide semmit. Az igen! :D :lol:

Nos, mint ahogyan azt tavaly is írtam, nem teszek ki ide újabb fejezeteket. Csupán úgy gondoltam, hogy írok ide egy kommentet, hogy azért 2017-ben is legyen valamilyen bejegyzés, ami a regénnyel kapcsolatos. :P Először is, eddig 620 oldal van meg a regényből, és valószínűleg 1000 oldalas lesz, ha elkészül. Terveim szerint 2019-ben el fogok készülni vele, és akkor 2020-ban ki is tudom adni, legalábbis remélem. :) Most jelenleg megint képeket csináltatok, és már készen van a hatodik a tízből. Ha meglesz az utolsó kép is, ki fogom tenni ide a Facebook-bejegyzést, amin majd megtekinthetitek az új képeket. ;)

Ezzel szeretnék mindenkinek sikerekben és boldogságban, illetve GTA-ban gazdag új évet kívánni! :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 12. 31. 23:23

Boldog, Red Dead Redemption II-ben gazdag új évet kívánok minden fórumozónak! ;)

Gondoltam, ebbe a topikba írom a köszöntőt, mert ide amúgy sem szoktam nagyon irkálni, tekintve, hogy a történetemet már nem teszem ki a fórumra. Egyébként azóta jó sok idő telt el, és sokat változtattam a regényemen. Ez a regény már egyáltalán nem GTA-s történet, hanem a saját gyerekkoromat, a kamaszkoromat és a fiatal felnőttkoromat mutatom meg benne. Szóval a saját életemről szól, az eddigi átélt dolgokról. Ahogy idősödtem, egyre többet változtattam a könyvemen. Kellett ez a sok változás, főleg, hogy az utóbbi 2 évben eléggé sokat változtam és fejlődtem. :D És hát fogalmam sincs, hogy mikor készülök el vele, meg hogy mikor fogom kiadni. Mondjuk, 2020-21 között, ha jól haladok vele. Meglátjuk majd, hogy alakulnak a dolgok. :P

A régi fejezeteket, amik itt vannak a fórumon, azokat meghagyom. Ezek a fejezetek az eredeti történetből már ki vannak törölve, de azért fent hagyom őket nosztalgiaként. :lol:

Ezzel a kis bejegyzéssel kívánok mindenkinek boldog új évet! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 01. 02. 17:08

Köszi, neked is boldog újévet! :)

Bocsi, de az utóbbi 1-2 évben már nem volt nagyon időm olvasgatni a regényedet, de majd mindenképpen bepótolom! ;) Illetve remélem, hogy az eredeti, teljes verzió majd előbb-utóbb könyv formájában is megjelenik! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2019. 01. 02. 17:34

Semmi baj. Áh, inkább ne pótold be, mert nem lettek jók a régi fejezetek, meg nem is ezek lesznek benne a teljes verzióban. Szóval inkább ne. :P Amúgy köszi, én is remélem, hogy egyszer könyv formájában megjelenik. Nagyon küzdök majd érte, hogy ez így legyen. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 01. 02. 18:50

Rendben van! :) Majd meglátom, mire lesz kedvem/időm. Mindenesetre Facebookon is ismerősök vagyunk, szóval ha egy napon majd kész lesz a végső mű, amelyet kiadásra szánsz, akár sikerül kiadatni akár nem, mindenképpen küldd majd el, mert szívesen elolvasom! ;) :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2019. 01. 02. 19:55

Szólni fogok róla, és el is küldöm, ígérem! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I, II & III

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 01. 03. 15:29

Szuper, várni fogom majd! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése