GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 25. 13:16

Peeeersze! Stephen Stephenson! :D

A segítség főként szereplőknek kell. Szinkront könnyebb megoldani, ha élőben egyeztetek az emberekkel, és egy gépen van az összes dolog, amiket vágni lehet. Szóval szinkronban kis eséllyel segíthetsz. De minden másban szívesen veszem a segítségedet! Egy kicsit még át is kell dolgozni, hogy megoldható legyen a játékban, abban is segíthetsz :)

Maxwell utáni történetek, hol mondtam én ilyet? :P Mondjuk én írónak születtem :lol: Csak egy ideig dolgozok majd valamin, amit itt nem fogok publikálni. Szóval még maradok annál a véleményemnél, hogy ameddig ide nem írom ki, addig nem biztos, hogy lesz történet.

Az utolsó két rész egyben azért van, mert nem akarom, hogy közben megszakadjon az olvasó, és így egyben mindent le tudok adni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 03. 23:10

23. küldetés - Ott van! (He's there!)

Nemsokára rájöttek, hogy minek a hangját hallották korábban. Egy helikoptert vettek ki a távolban. Ahogy közelebb ért, egyértelművé vált, hogy egy Maverick-ről van szó. Leszállt mellettük a gép, és anélkül, hogy leállította volna a rotort, kiszállt a helikopterből Harley régi barátja. Ugyanazt az elhordott kabátot hordta, már több, mint hatodik éve.
- Helló, jó újra látni! - ölelte át Harley.
- Én is örülök neked Harley! És, ő ki? - mutatott rá Harley kísérőjére.
- Már nem emlékszel rá? Úgy rémlik, már találkoztatok. Ő itt Ernest Frost. - mutatta be régi barátjának Ernestet.
- Ernest Frost... Tényleg ismerősnek hangzik! - fogott kezet vele, míg Mr. Security szótlan maradt.
- Mit sem változtál, Harley! Ugyanaz a komoly fafej vagy, mint régen! - nevetett régi barátja.
- Te sem változtál sokat. Nem gondolod, hogy rád férne már pár új ruha, meg mondjuk egy hajvágás? Ezek a cuccok sose voltak menők errefelé. - gúnyolódott Harley, majd hátba veregette régi társát.
- Elnézést, ha megzavarom a csevejt, de úgy értesültem, hogy valami munkáról lenne szó. Hogy segítség kellene valakinek. Mégis megtudhatjuk a feladatunk részleteit? - szólt egyhangúan Ernest.
- Persze, az új közös munka! De itt nem csak nosztalgiázásról van szó. Ez személyes ügy, viszont segítség kell. Elmenekült előlem a célpontom, és egész idáig követtem. Feladatunk megtalálni az embert, és likvidálni csatlósaival együtt.
- Jól hangzik. Mikor kezdjük? - egyezett bele Harley.
- Nos, úgy gondolom most. - ajánlotta Harley régi társa, majd mindhárman bepattantak a Maverick-be.
Egy pillanat alatt felszálltak, majd elindultak a belváros felé.
- Hol kezdjük a keresést? És honnan fogjuk tudni, ha megtaláltuk? - ordította túl a gép zaját Harley.
- Helikopterrel jött, fekete Maverick, oldalán fehér csík hullámban van ráfestve. A belvárosban van elintéznivalója. Szerintem nem sz*rozik sokat, nem rejti el a helikopterét, és azzal utazik. Szóval nézzétek a háztetőket, és az eget, és szóljatok, ha látjátok a Maverick-et. - magyarázta Harley régi barátja.
- Így nincs rá nagy esély, hogy megtaláljuk!
- Ez az egyetlen esélyünk, szóval meg fogjuk találni őt. És most kussolj, vezetek!
Körülbelül fél órát repkedtek a városközpont felett, de nem találtak semmit.
- Mondtam, taktikát kellene változtatnunk! - szólt Harley.
- Ott van! - mutatott Ernest az egyik irányba.
- Merre?! - kérdezte a régi barát.
- Tényleg ott van! Most száll fel arról a háztetőről! - ordított Harley, és megmutatta a pilótának a helyes irányt. Liberty City-beli társa rögtön elcsavarta a botkormányt, és elindult célpontja felé.
- Hátul van két AK-47-es. Talán nem a legalkalmasabb a feladatra, de ez volt! Próbáljátok kilőni a másik helikoptert! Van ott egy láda tartalék töltény, így ne féljetek beléjük ereszteni minél több ólmot! - ordított az utasainak a pilóta.
- Yeah! - szólt Harley, miközben elővette az egyik AK-t. Kinyitotta a jármű oldalát, és óvatosan kihajolt - Menj egy kicsit közelebb hozzájuk! - szólt előre Harley.
- Próbálom!
Amint a megfelelő távolságba érkeztek, Harley és Ernest tüzet nyitottak a másik Maverickre. Annak hirtelen kitárult az oldala, és néhány fegyver csöve jelent meg. Az ellenség viszonozta a tüzet.
- Francba! Kifogytam! - ordította Harley.
- Fedezlek! - szólt Ernest, és míg Harley a töltényes ládát kereste, lefoglalva tartotta a másik Maverick fegyvereseit.
- Meg van! - egy pillanat alatt behelyezte a tárat, és már vissza is állt a lő pozíciójába - Enyém a bal oldali, tied a jobb! - parancsolta, majd egyszerre tüzet nyitottak.
- Egy meg van. - szólt hidegvérrel Ernest, amikor a jobb oldali fegyveres holtteste kiesett a Maverickből.
- Szép volt haver! - dicsérte meg őt Harley - Ó, ne már! - ordított fel csalódottan, mert a halott ellenség helyét máris átvette egy másik.
- Fedezz! - mondta Ernest, majd felállt helyéről, hogy a ládához menjen utántölteni.
- Vettem! - szólt Harley, és tovább lőtte az másik Mavericket. Az ellenséges jármű füstölni kezdett.
- Francba! Kapaszkodjatok! - ordította hátra a pilóta Harleyéknek.
Meredeken elrántotta Harley régi társa a botkormányt. Épphogy ki tudták kerülni a Maze Bank épületét. Ernest elvesztette az egyensúlyát, és a helikopter padlójára esett, majd elkezdett csúszni. Kiesett a járműből. Harley gondolkodás nélkül ledobta a gépfegyverét, és barátja után nyúlt. Még épp, hogy el tudta kapni. Harley mellett lecsúszott a töltényes láda. Ekkor a pilóta befejezte a manővert.
- Mindenki jól van? - szólt hátra a pilóta.
Harley erőlködve felhúzta Ernestet.
- Mondhatni. - szólt lihegve Harley - de csak egy AK maradt meg, és egész biztos vagyok benne, hogy valakit megöltünk a leeső töltényes ládával.
- Ok... Nem számít, csináljatok, amit bírtok azzal az egy AK-val, és az utolsó tárral.
- Rendben! Szeretnéd? - nyújtotta át az AK-t Harley Ernestnek, de ő csak megrázta a fejét. Így aztán Maxwell célzott. Harapdálta a száját, miközben koncentrált. Letörölte a homlokáról az izzadtságcseppeket, majd még egyszer leellenőrizte, hogy jól becélozta az ellenséges Maverick pilótáját. Már csak reménykedett abban, hogy elég pontos lesz a fegyver. Meghúzta a ravaszt... Az AK üresen kattant. Harley elképedt, és még háromszor meghúzta az elsütő billentyűt. Semmi.
- És most? - kérdezte Harley.
- Azt figyeld! - ordította Ernest. Az eddig füstölgő Maverickból felcsaptak a lángok. Az ellenséges helikopter elkezdett ereszkedni.
- Ez az! Most elkapjuk őket! - ordított hátra a pilóta, majd ő is elkezdett ereszkedni.
Végül találtak egy helyet, ahol biztonságosan leszállhattak. Harleyék kipattantak a helikopterből. Az ellenséges Maverickból öten szálltak ki, köztük a célpont is.
- Francba! Megvan az ellenfél, de nincs fegyver! - bosszankodott Harley régi barátja.
- Tessék, itt egy revolver. Mindig hordok magamnál egyet. Mi megleszünk. - adta át fegyverét Ernest.
- Kösz.
- Kapjátok el őket! - ordította a célpont, majd elkezdett menekülni.
- Mi elintézzük őket, tied a főnök! - szólt Harley. Régi társa szó nélkül elkezdte üldözni ellenségét. - És most? Azt tudod, hogy ők négyen vannak, jól fegyverkezettek, mi négyen, fegyver nélkül? - fordult Harley Ernest felé.
- Igen. De nekik nincs meg ez. - mutatott a halántékára Ernest.
- Aha! És mit tervezel?
- Improvizálok... Te maradj itt, és próbáld meg elkerülni a halált. Mindjárt hozok fegyvert.
Harley bólintott, és bebújt egy fal mögé, és onnan ordibálva terelte el az ellenség figyelmét. Hamarosan mind a négyen őt lőtték. Eközben Ernest mögéjük lopódzott. A leghátul sétálónak befogta a száját, és azzal a mozdulattal ki is tekerte a nyakát. Felvette a halott gépfegyverét. Közelebb lopakodott a következő ellenfélhez. Közvetlen közelről fejbe lőtte a következőt, majd rögtön tüzet nyitott a maradék kettőre. Azok gyorsan fedezéket kerestek. Ernest felkapta a második hullának a gépfegyverét is, és Harleyhoz sietett vele.
- Kösz! - mondta, mikor átvette a fegyvert - Kapjuk el őket! Enyém a bal oldalra futott, tied lehet az, amelyik jobbra rohant.
Elindultak a célpontjaik felé, mikor hatalmas robbanást hallottak.
- Mi a...? - lepődött meg Harley.
A szomszéd épület mögül füst tört elő. Harleyék ellenfelei kihasználták, hogy figyelmük a robbanásra összpontosul, és rögtön tüzelni kezdtek. Ám erre ők is helyrerázódtak, és egy pillanat alatt leszedték a támadókat.
- Nézzük meg, mi történt! - szólt Harley, és meg se várta a választ, máris elkezdett futni a füst felé.
Amint odaért, csak azt látta, hogy minden ég. Se holttestek, se semmi.
- Hahó! Hol vagy? - kezdett el ordibálni, de nem kapott választ. Körbenézett, de sehol semmi. A távolban szirénák hangja szólalt meg.
- Mennünk kell. - jelentette ki Ernest.
- Nem megyünk sehova! Nem hagyom itt őt! - vágta rá Harley.
- A sittből nem tehetünk érte semmit, idekint viszont még van rá lehetőségünk.
- Igazad van. Menjünk.
Bepattantak a helikopterbe.
- Vezetsz? - kérdezte Harley.
- Ezzel? - kérdezett vissza Ernest, miközben feltartotta bal kezét, mely csuklójától egy fém gömb volt, rajta egy kis duplakampóval, melynek homorú részébe tökéletesen belefeküdt a gépkarabélyok csöve. Ezt használta fémkeze helyett tűzharcokhoz - A kérdés az, hogy te tudsz-e helikoptert vezetni?
- Volt már alkalmam kipróbálni a tudásomat... De nem sült el túl jól...
Sikeresen felemelkedtek a Maverick-el, majd elhagyták a városközpontot. Visszatértek a Vinewood felirat mögötti dombra, és ott leszálltak. Elhagyták a járművet. Harley a helikopter oldalának dőlve pihent, miközben Ernest állt mellette.
- Hogyan tovább? - kérdezte Harley.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 03. 23:12

Tessék, itt az új rész! :)
Ha van benne valami hiba, akkor elnézést, most nem volt kedvem átnézni, majd valamikor majd brpótolom.
A következő rész remélhetőleg jövőhét szerdáig megjön!
Remélem, tetszett! :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 23:31

Nagyon jó történet, a videót is csináld ám meg.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 03. 23:59

Örülök, hogy tetszett! :D Remélem új visszatérő olvasóval beszélgetek :)
Természetesen a videót is meg fogom csinálni, de ahhoz kell még minimum két év. Mert először a GTAV-nek ki kell jönnie PC-re, aztán kell egy trainer, aztán csapatösszetétel, aztán átírni a forgatókönyvet, és csak aztán jöhet a forgatás, a szinkronizálás és a filmzene elkészítése. A videót is részenként fogom kitenni. Szóval erre még várni kell :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 00:19

Már 1-2 hete járom az oldalt és olvasgatom a sztorit, de csak most vett rá valami a regisztrálásra. Talán az, hogy közeleg a gta v, én pedig boxos vagyok.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 04. 00:24

Üdv az oldalon! :)
Én meg PS-es vagyok, de azon nincs video editor, ezért kell a PC-sre várni a videóval.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 00:33

Akkor még várunk kicsit a videóra. Még legalább 7 hónap mire kijön pc-re is. :(
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 06. 03:06

Hmmm... Szuper lett! :D Remek vérfrissítő volt, s a tűzharc is tetszett :).
Annyira izgalmas volt, egyszerűen imádom! :P
Amúgy, a Ballas és a Grove Street banda nem fog szerepelni a történetben pár rész erejéig? Vagy esetleg, Franklin is feltűnhetne egy kicsit :lol:. Bár, tudom, hogy Trevor egyszer már szerepelt Blaine Countyban :ninja:.

Amúgy, a történet hányban játszódik? Azt hiszem, 2015-ben; nem?

Bundi: Üdv az oldalon, remélem gyakran fogod olvasni a fiktív sztorikat :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 06. 03:14

2014-ben kezdődött, és 2015-ben fog végződni.(már 2015-ben vannak, szóval úgy, ahogy mondod) A bandaháborúkat sose terveztem belerakni, de már nem is lesznek, mivel már csak pár rész van, azokba meg nem akarom. Igazán ebből nem akartam ilyen szereplőparádét csinálni, így már Trevor szereplése is kész csoda volt, csak azt úgy éreztem, meg kell csinálnom. Majd talán egyszer csinálok egy olyan történetet is... Amúgy Franklinen kívül minden főszereplő szerepelt az V-ből, hiszen Harley egyfajta feldolgozása Michael-nek. Ő ihlette :)

Örülök, hogy tetszett. A történet eddig nagyon "földhözragadt" és egyhangú volt lövöldözések terén, semmi vadászgépcsata, vagy motorcsónak, vagy aknavető, szóval nagyon átlagos volt. Most egy kis változatosság kedvéért átraktam a csatát a levegőbe :D

Ma nem valószínű, hogy lesz rész, de lehet. Ha ma nem lesz, akkor 22-ig nem lesz :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 12. 24. 18:29

A Maze Bank épületének teteje fényesebben ragyogott, mint akármelyik másik este. Nem lehetett tudni, hogy miért. Vajon a lemenő nap utolsó fénysugarai miatt tűnt így, vagy aranyrudakkal volt tele, s attól fénylett? Amint mondtam, nem lehetett tudni. De akár előfordulhat, hogy a három méteres, kivilágított fenyőfa lehetett a forrása a fénynek.
Wayne Mason csillogó szemekkel nézte a karácsonyfát. Elvarázsolták őt a fények, és mindenről megfeledkezett. Ábrándjából az zökkentette ki, hogy egy Cargobob szállt az épülettel egy szintbe. Nyitott oldalsó ajtaján kilépett Harley Maxwell, Kitako Yamaguchi-val és Enzo Vezzonival az oldalán. Odasétáltak a karácsonyfa mellé, csodálattal nézték. Harley tekintetét Wayne Masonre helyezte.
- Téged nem megöltelek nemrég? - kérdezte tőle.
- Most, hogy mondod! - helyeselt Wayne.
- Akkor nem gondolod, hogy kicsit zavaró lenne, ha a halottak köztünk járnának? Végtére is, ez nem Halloween!
- Igazad van! - ezzel levetette magát a bank épületéről.
- Mindjárt más. - sóhajtott Harley - Erről jut eszembe, Kitako, ha jól emlékszem, már te is meghaltál.
- Franc se tudja már! Nagyon rég találkoztunk már, az biztos!
- Emlékeztek még arra, mi történt ezen a tetőn, még tavaly? - kérdezte Harley.
- Én aztán nem! - szólt erre Enzo.
- Én is már csak ködösen. - válaszolt Kitako - Ha minden igaz, itt árult el téged Marvin Robbins, jól mondom?
- Pontosan. - ezután elhallgattak, és csendben nézték a fát. Végül Harley megtörte a csendet - Sajnálom, hogy ilyen ritkán találkozunk, de elég nehéz úgy közlekedni, hogy Los Santosba pár nap alatt harminc millió új lakos költözött. Eddig is hírhedt volt a város a hosszan kígyózó kocsisorairól, most mit mondjunk? Elég nehéz lett itt a dolog azóta. Elfoglalt lettem.
- Mi mind azok voltunk az utóbbi hónapokban - nyugtatta őt Kitako - De új évvel új kor is jön. Nem feledkezünk meg rólad, Harley.
- Ezt örömmel hallom, mert még nem egy dolgot kell közösen befejeznünk. De hol is tartottunk? - kérdezte Harley.
- Én személy szerint ott tartottam, hogy a koporsóm fedőjét láttam, miután July és ikertestvére elárultak minket, és Marvin őrei tüzet nyitottak rám. - válaszolt Kitako.
- Basszus, tényleg! Volt ilyen is, ezért nem lógunk már Julyval! Pedig jól értett a fegyverekhez! - emlékezett vissza Enzo - Én úgy emlékszem, az volt az utolsó dolog, amit csináltunk, hogy elköszöntem tőled, mert te egy régi barátoddal mentél valamit megcsinálni. Veletek ment Ernest Frost is.
- Jaja, nekem is fel kellene frissítenem az emlékezetem, ahogy szerintem mindenki másnak is. Mert ha jövőre folytatni akarjuk a közös kalandjainkat, tudnunk kell, mik történtek eddig velünk. - jelentette ki Harley.
- De akkor már nélkülem. - szólt közbe Kitako.
- Bizony, halottak nem támadnak fel. Erről jut eszembe! - mondta Harley, miközben elővett egy pisztolyt, és Enzo Vezzoni fejéhez fogta - Úgy érzem, téged már nem lenne jogos használni, mivel készítőd már nem igazán jár ide.
- Nem-nem-nem! Azt hiszem, nem sajnálná. Amúgy sem tudom, miről beszélsz, készítő? Tedd csak le nyugodtan azt a pisztolyt, Hessa biztos nem bánná, ha én még továbbra is élnék. - mentegetőzött Enzo.
- Jól van, ahogy akarod. De akkor már valakit le kell lőnöm. És aki már halott ugyebár... - Kitako fejéhez rakta a pisztolyt, és meghúzta a ravaszt. Kitako még a holtaknál is holtabban esett össze.
- Úgy érzem, jó kis karácsonyunk lesz! - jelentette ki Enzo.
- Igen, és milyen jó lesz az új év. Újra akcióban! Háhá! Alig várom! - örömködött Harley. - Boldog Karácsonyt Enzo, és boldog Új Évet!
- Neked is Harley, neked is.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 25. 21:09

Végigolvastam, jó volt, DE Wayne Mason, Kitako Yamaguchi és Enzo Vezzoni hogyhogy életben vannak? :o
Sőt, Hessás résznél szakadtam, mint állat. :lol: Itt is vannak "WTF?!"-k, de nem is kevés :D.

Emellett, ne haragudj, hogy ilyen későn olvastam el a folytatást. :(

UI: Ez a rész miért nem kapott címet? :shock: Szerintem ez egy poénos, karácsonyi epizód volt, ugye?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 12. 25. 22:30

Enzo Vezzoni még mindig él ;) (Ha jól emlékszem :D ) Az utolsó mondatoddal beletrafáltál ;) Nem is tudom, hogy nem esett le neked, hogy élhetnek a holtak :D

Remélem élveztétek ezt a kis karácsonyi különkiadást! Ezzel kívánok minden fórumozónak Boldog Karácsonyt!
Emellett ennek van egy kis üzenete, azon kívül, hogy boldog Karácsonyt kívánok, még fel is szólítok mindenkit, aki olvasni szeretné a történetemet, hogy átolvashatná a történetet eddig. Én is ezt fogom csinálni, és 2014-ben Harley és barátainak története folytatódik!
Természetesen a mókás karácsonyi különkiadás nem tartozik bele a történetbe.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 25. 23:24

Nem nagyon olvastam eddig, de az utolsó, kis ünnepi csavarnak szánt "élőhalottas" szál engem valamiért Darren Shan Várostrilógiájára emlékeztet. :D Egyik kedvencem.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 26. 00:36

Kiscserko írta:Enzo Vezzoni még mindig él ;) (Ha jól emlékszem :D ) Az utolsó mondatoddal beletrafáltál ;) Nem is tudom, hogy nem esett le neked, hogy élhetnek a holtak :D

Remélem élveztétek ezt a kis karácsonyi különkiadást! Ezzel kívánok minden fórumozónak Boldog Karácsonyt!
Emellett ennek van egy kis üzenete, azon kívül, hogy boldog Karácsonyt kívánok, még fel is szólítok mindenkit, aki olvasni szeretné a történetemet, hogy átolvashatná a történetet eddig. Én is ezt fogom csinálni, és 2014-ben Harley és barátainak története folytatódik!
Természetesen a mókás karácsonyi különkiadás nem tartozik bele a történetbe.
Már hogyan élhetnének a holtak? Senki sem élőhalott. :D

Én mindenképpen kiolvasom újra az egészet, merthogy sajnálatos módon oly' ritkán jöttek a részek, s rengeteg idő eltelt egy-egy epizód publikálását követően, ennek fényében eléggé sokat felejtettem :S. Ezért sem tudtam, hogy Enzo Vezzoni még életben van...

U: Miért akarod mindig megöletni szegény Kitakót?! :ninja:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése