Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 16. 07:56

Jajj már előre félek hogy mi lesz ebből ha a fórum 80%-a rácuppan a következő részre. XD Remélem nem kapunk valami monoton, gagyi történetet :S
Hát sok szerencsét, de nekem a "csak Stan-es" történetek jobban tetszettek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 16. 13:39

bodom26 írta:
Stan98 írta:hát ja bodom az vicces típus :D amm mit szólnátok ahhoz ha ti is beleszólhatnátok a 7.rész sztorijába? :insecure: ....valami tipp jó lenne mert ötlettelen vagyok,hogy hogy folytassam/folytassuk a részt :insecure:
Nem is nagyon értek hozzá, meg NoxiusEnterprise-on kívül, nem tetszett senkinek amit írtam. Tehát velem nem járnál jól, elveszítenéd a rajongótáborodat. :D
Én magam is történeteket írok, ezért kicsit jobban értékelem a leírós történetedet, még akkor is ha csonka, mint egy párbeszédet! Bocs Stan a kijelentésemért...
Amúgy Bodom, nincs kedved fejleszteni az írói képességeidet? :) Tudnék talán segíteni. Beszéljünk erről privátban, jó?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 16. 09:03-kor.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 16. 15:10

Nekem nem az volt a bajom vele, hogy összefüggő mondatokból áll, hanem hogy a téma nem volt jó. Persze ez egy rögtönzött dolog volt, szóval nem vetem meg érte.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 16. 15:42

NoxiusEnterprise: Mégegyszer kösz! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 16. 16:47

Stan, ha akarod akkor a következő részt is megírhatjuk ;), hisz megint vannak jó ötleteim :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 16. 17:35

Szerk: bocsi de ma mégse jó,majd jövő héten valamikor megbeszéljük,de ha mégis sikerül ma még ideülnöm a géphez akkor megírhatjuk

Amm Luszie eddig senki se adott ötletet,szóval olvashatod továbbra is a "Stan-féle" sztorikat :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 17. 19:15

Megcsináltam a 7.epizódot :)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 7.rész: Claude,a segítő
By: Stan98

Claude Speed: -Intézzük el ezt a szarházit!
Niko: -Claude?! :O Úgy tudtam te szólóban nyomod!
Claude: -Eredetileg úgy terveztem....de megölték az unokatestvéremet! Úgy sejtem,hogy Sonny keze van a dologban...
Niko: -na jó nem kérdezgetlek,mert tudom,hogy te nem szeretsz beszélni,de akkor ha így alakultak a dolgok,csatlakozz a bandánkhoz!
Claude: -Én is így gondoltam....

*Niko telefonja csörög*
CJ: -Rossz híreink vannak....
Niko: -Mi történt?
CJ: -Emlékszel Don James Pegorinora?
Niko: -Igen! Megtámadott titeket?
CJ: -Ja.....vagyis nem ő hanem a bandája....elrabolták Franklint,amíg én beugrottam a benzinkútra kifizetni a benzint....amikor kijöttem már csak az egyik bandatag volt ott,aki éppen felgyújtotta a verdánkat,szóval nem tudjuk követni Sonnyt...
Niko: -Kár volt életben hagynom azt a parasztot...
CJ: -Most mit csinálják?
Niko: -ÁÁÁÁ nem tudom! A rohadt életbe! Szegény Franklin.....lopj el egy motort....
CJ: -Lopjam el? :shock:
Niko: -Nincs más ötletem! Csórd el és keresd meg Franklint! Mi megyünk Sonny után!
CJ: -Oké! Cső!
........

Claude: -Na mi van?
Niko: -Elkapták Franklint! Kib*szott gyorsan Sonny után kell erednünk!
Phil: -Kik kapták el?
Niko: -Majd útközben elmondom! De most siessünk vissza a helikopterhez....
Phil: -De a Malibu Club nagyon messze van!
Niko: -Ne aggódj!

*Niko visszafutott a kórházba*
Niko: -Hé Robert! Kéne egy mentőautó!
Robert: -Nesze itt egy slusszkulcs! Vidd a kocsit!
Niko: -Kössz!

*a fiúk beszálltak a mentőautóba*
Claude: -Na kik kapták el?
Niko: -A régi nagy ellenségem: Don James Pegorino!
Phil: -Az a vén f@sz?
Niko: -Ja! De most nincs rá időnk! CJ-nek kell elintéznie! Nekünk Sonnyt kell kiiktatni!
Phil: -Ok! Nyomás!

*a Malibunál*
Claude: -ebben elférünk 3-an? :insecure:
Niko: -Igen,el! Na szállj be! Amúgy kössz,hogy beugrasz Tommy helyett....
Claude: -Nem miattatok teszem -.-
Niko: -Kössz....

*Trevornál*
Trevor: -Rohadjatok már meg ti köcsögök!
Rendőrkapitány: -Hehehe!
Trevor: -Na tudod kit röhögjél ki!

*Trevor elővette a csónakból a minigunt*

Rendőrkapitány: -O-ó..
Trevor: -Hastala vista,bébi!

*Trevor ripityára robbantotta szét a rendőrhajót*
Trevor: -Ennyit rólatok!

*Trevor mobilja megcsörrent*
Niko: -Trevor! Ne kövesd Sonnyt!
Trevor: -Mi? De miért ne?
Niko: -Mert megint egy régi ellenség garázdálkodik a környéken! Don James Pegorino! Franklint elrabolta a bandája! CJ most a nyomába eredt! Mi követjük Sonnyt! Neked új feladatod van! Menj Los Santosba!
Trevor: -És mi a francot csináljak én ott?
Niko: -Menj el Micheal házába! Keress nyomokat vagy bármit,amivel megtalálhatjuk! Szükségünk van rá! Ki tudja még hány ellenség fog itt felbukkanni!
Trevor: -Jól van!

*letették a telefont*
Trevor: -Remek...akkor irány Los Santos!

*CJ-nél*

Motoros hölgy: -Uram segíthetek valamiben?
CJ: -Igen! Kell ez a motor!
Motoros hölgy: -Maga csak viccel,ugye? Ez a motor a férjemé,és amúgy se adnánk oda idegeneknek!
CJ: -Dehogynem!
*CJ leráncigálta a nőt a motorról és elhajtott vele*

Motoros hölgy: -SEGÍTSÉG! Valaki segítsen! Egy férfi ellopta a motorunkat!
Brian O' Toole: -Hölgyem! Milyen férfi volt és milyen motort vitt el? Egy gyors leírást kérnék!
Motoros hölgy: -Egy néger,fekete hajú férfi egy Uzival és egy Baseball-ütővel! A motor egy piros Sanchez! Kérem kapja el azt az ütődöttet!
Brian O' Toole: -Igenis asszonyom!

*2 perc múlva*
Motoros csávó (Dwayne Forge): -Miért voltak itt a rendőrök,bébi? És hol a kibaszott motorom?
Motoros hölgy: -Azért,hogy elkapja azt a néger idiótát,aki ellopta a mocidat! Nem akartam odaadni,de lerántott a motorról és elhajtott :(
Dwayne Forge: -Menj a **csába ,asszony! Ilyen szerencsétlent,mint te! Ajánlom,hogy visszaszerezzék a Sanchezemet,mert ha nem,akkor nagyon,de nagyon meg fogod bánni!

*CJ amikor odaért Don James régi rejtekhelyére*
Bandatag: -Mi van öcsém? Kell valami?
CJ: -nekem nem! De te biztosan kérni fogod,hogy üssem szét a pofádat!
Bandatag: -Na gyere!

*CJ egy ütéssel leterítette a tagot a Baseball-ütővel*
CJ: -Ezt neked söpredék!

*Nikoéknál*
Phil: -Már 1 órája keressük Sonnyt,de sehol sincs....
Niko: -Van egy ötletem! Sonny Maverickkel repült el,ugye?
Phil: -Igen,asszem!
Niko: -Akkor megkeressük szerencsénk van! Elvileg,minden Maverick fel van szerelve egy bonyolult berendezéssel a hátsó ülések alatt! Abban pedig van egy chip,amin van egy 3 számból álló kód! Ha azt megfejtem,akkor megtaláljuk Sonnyt! Ugyanis a chipben nyomkövető van,de azt csak a kód megfejtésével aktiválhatom....
Phil: -Várj én is beszállok! Claude te vezesd a helikoptert,kössz!

*Trevornál*

Trevor: -A tököm tele van ezzel! Én végezzem a legnehezebb munkát mindig! Most már csak egy gyors járgány kéne! Hmm...

*Trevor odarohant egy gyors kocsihoz*
Sofőr: -Hé,mit akar?
Trevor: -A kocsidat! Ha nem adod ide,akkor elbúcsúzhatsz a fejedtől.....

*A sofőr azonnal kiugrott a kocsiból és elfutott*
Trevor: -Háhá! Így kő ezt csinálni!

*CJ-nél*
Don James: -Kitalálom! Maga Niko bérgyilkosa!
CJ: -Nem talált vén ember! A haverja vagyok...
Don James: -Ó értem...Amúgy mégis,hogy képzeli,hogy így simán szétveri az embereimet és kopogás nélkül rám ront!?
CJ: - A haveromat akarom,Franklint! Ha nem mondja,meg hogy hol van,esküszöm megölöm magát!
Don James: -És szerinted én megijedek tőled? Én a legnagyobb drogkereskedő vagyok a környéken! Nehogy már ilyen csövesektől szarjam tele a gatyámat!

*CJ elővett egy Uzit*

Don James: -Én nem tenném,a maga helyében!
CJ: -Pedig megteszem! Félnie kéne...
Don James: -Nos akinek itt félnie kell az te vagy,öcskös!

*Ekkor 3 tag nyitott be az ajtón Shotgunokkal*
Don James: -Most pedig szépen elmondod,hogy hol találom meg Niko Bellic "barátomat"...

*Nikoéknál a helikopterben*
Phil: -MEG VAN A KÓD!!!!!!!!!!!
Niko: -Remek! Mi volt az?
Phil: 866
Niko: -Érdekes kód...Vajon mihez köthető?
Claude: -Kit érdekel? Keressétek már meg azt a hernyót!
Phil: -Meg van! Liberty cityben van! Little Italyban....
Niko: Ott ahol Don James? Ezek vajon mire készülhetnek? :S

TO BE CONTINUED...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 04. 18:59-kor.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 19:17

Stan98: Trevor: -Háhá! Így kő ezt csinálni!XDDDDDDDDDD
Ez tetszett a legjobban, amúgy szuper lett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2012. 12. 17. 19:23-kor.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 17. 19:22

igen átírtam,köszi :P

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 17. 19:52

Don James: -És szerinted én megijedek tőled? Én a legnagyobb drogkereskedő vagyok a környéken! Nehogy már ilyen csövesektől szarjam tele a gatyámat!
Hát ez tényleg besz*rás volt! :lol:
Még mindig jófiúk a szereplők, de egyébként brilliáns. Ügyes vagy. Niko-t még mindig szeretem mert ő az okos bandavezér.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 20:25

Luszie:Hát igen,bár az az érzésem,hogy kicsit túl okos bandavezér.Inkább majd Michaelnek tudnám elképzelni ezt a szerepet,mert azért Niko enyhén kifejezve fel tudja húzni magát,a bajban nem mindig tud magán uralkodni,emlékezz például arra a küldetésre,amikor túszcsere volt,és visszaadták Tracy-t a hőerőműtelepen,de átvágták őket,Niko meg mint az állat:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MOTHERF*CKERS!!!!Szóval vannak bizonyos helyzetek,amiket ő sem bír ki a túl okos bandavezér stílussal,hanem igenis kiborul.Szóval ebben a sztoriban kicsit túl okosnak tartom Nikót,de látszik,hogy egyelőre ő akarja helyettesíteni Michaelt,ami viszont szerintem is nagyon jól áll neki.Bár a még kevésbé ismert GTAVös szereplőknek könnyű egy jellemet kitalálni,mert mindenkinek megfelel,mert senki sem tudja 100%ra még,hogy milyen jellemük lesz,az ismert GTA-karaktereknek meg azért nehéz,mert mindenki tudja,ismeri a jellemüket.Na mindegy.
Stan98:Ne haragudj ezért a nagy OFF-ért,a történeted továbbra is álleejtő,zseniális,nagyon tetszik!A legjobb fiktív GTA-sztori amit valaha hallottam,de máshol is ott van a toppon,nálam legalábbis biztos! :) Csak így tovább! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 17. 21:03

Nagyon jó lett :), ez a Pegorinos tetszett a legjobban! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 18. 09:00

Claude tud beszélni?
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 19. 19:22

köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat és dani annak pedig kifejezetten örülök,hogy nagy kedvenceddé vált a sztorim,köszönöm szépen :) amúgy én már jeleztem egyszer,hogy nem vagyok otthon minden gta terén,mert leginkább a VC-ről tudok mindent,mert nekem csak az van meg sajnos :( szóval ezért nem ismerem annyira niko személyiségét,de ha Micheal is bekerül a képbe,akkor már nem tervezem ennyire agytrösztnek,de egyenlőre ő oldja meg a gondokat ;)

Noxius: a játékban nem,de a sztorimban párszor meg fog szólalni! :roll:

Hogy miért? mert scooby jelezte hogy calude speed miért nincs bent.... :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 20. 13:31

dani.szentgali írta:Luszie:Hát igen,bár az az érzésem,hogy kicsit túl okos bandavezér.Inkább majd Michaelnek tudnám elképzelni ezt a szerepet,mert azért Niko enyhén kifejezve fel tudja húzni magát,a bajban nem mindig tud magán uralkodni,emlékezz például arra a küldetésre,amikor túszcsere volt,és visszaadták Tracy-t a hőerőműtelepen,de átvágták őket. Szóval vannak bizonyos helyzetek,amiket ő sem bír ki a túl okos bandavezér stílussal,hanem igenis kiborul.Szóval ebben a sztoriban kicsit túl okosnak tartom Nikót,de látszik,hogy egyelőre ő akarja helyettesíteni Michaelt.
Én nem tudom miről beszélsz. Ez egy fiktív történet. Nem értem miért kell mindig ellentétbe állítani a valós GTA -s szereplőket az itteniekkel. Ez egyrészt azért is fiktív, mert ő dönti el, hogy ki milyen lesz. Attól hogy Niko-nak a IV-ben többször eldurrant az agya, nem kell hogy itt is ilyen legyen, sőt jó ha nem ilyen, mert akkor az azt jelenti hogy a kitalálónak van fantáziája.

Számomra nem látszik, hogy "helyettesíteni" akarja Michael-t, mert bár egyelőre úgy hisszük hogy ő lesz az agytröszt a csapatban, igazából túl sok mindent nem tudunk róla, szóval ezt sem kellene még kijelenteni. És mint már mondtam ez egy kitalált történet, itt még CJ is lehetne fehér ember.. :)
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése