Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 28. 19:55

Nincs semmi baj a hozzászólásaiddal. Csak az a gond, hogy a "Fiktív történetek" topikban van egy olyan téma, ami már nem tartalmaz fiktív történetet, mert 1. Nem folytatják/folytatták tovább, és mert 2. Kitörölték az elejétől kezdve az összes részét. De mint mondtam, semmi bajom nincs vele, csak felmerült bennem a kérdés, hogy ha már senki sem folytatja és az összes része ki lett törölve, akkor mi értelme van. De nekem teljesen mindegy. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 28. 20:05

Nem egy olyan topic van a Fiktív történeteken belül, amit már nem folytatnak. Itt még reménykedhetünk, hogy visszatér az író, és folytatja.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 28. 20:13

Ebben bízom én is, én lennék a legboldogabb, csak hát mégis furán néz ki teljesen üresen ez a topic. De mint azt a legelső HSZ-emben írtam, semmi bajom nincsen ezzel, csak felvetettem lehetőségként.
Mindemellett a példád a többi fiktív sztorival nem rossz, mert azok sincsenek jó ideje folytatva, csak ott legalább az előző részek megvannak, nincsenek kitörölve, így azoknál lehet fiktív sztorit olvasni, itt pedig nem. De nem rosszindulatból írtam a HSZ-em, nagyon sajnálom, ha ti mégis máshogy értettétek, szóval felejtsétek el, amit írtam. Ha kell, ki is törlöm azt a HSZ-t.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 28. 20:14

Azzal nincs baj, ha abba van hagyva, még ha később sosem lesz folytatva akkor sem. Nyilván aki írta az olvasóknak töltötte fel, nem pedig magának. Na most akkor, ha valaki később jön az oldalra, minthogy az író már abbahagyta, akkor az a valaki már nem is olvashatná el a történetet? :D

Úgy már tényleg nem oké, hogy visszamenőleg ki van törölve minden epizód/fejezet.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 28. 20:17

realostew: Örülök, hogy valaki azért érti, miről beszélek és nem értette félre a témával kapcsolatos HSZ-m. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 28. 21:26

dani.szentgali írta:Ebben bízom én is, én lennék a legboldogabb, csak hát mégis furán néz ki teljesen üresen ez a topic. De mint azt a legelső HSZ-emben írtam, semmi bajom nincsen ezzel, csak felvetettem lehetőségként.
Mindemellett a példád a többi fiktív sztorival nem rossz, mert azok sincsenek jó ideje folytatva, csak ott legalább az előző részek megvannak, nincsenek kitörölve, így azoknál lehet fiktív sztorit olvasni, itt pedig nem. De nem rosszindulatból írtam a HSZ-em, nagyon sajnálom, ha ti mégis máshogy értettétek, szóval felejtsétek el, amit írtam. Ha kell, ki is törlöm azt a HSZ-t.
Ebben van valami.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 28. 21:36

Kiscserko írta:
dani.szentgali írta:Ebben bízom én is, én lennék a legboldogabb, csak hát mégis furán néz ki teljesen üresen ez a topic. De mint azt a legelső HSZ-emben írtam, semmi bajom nincsen ezzel, csak felvetettem lehetőségként.
Mindemellett a példád a többi fiktív sztorival nem rossz, mert azok sincsenek jó ideje folytatva, csak ott legalább az előző részek megvannak, nincsenek kitörölve, így azoknál lehet fiktív sztorit olvasni, itt pedig nem. De nem rosszindulatból írtam a HSZ-em, nagyon sajnálom, ha ti mégis máshogy értettétek, szóval felejtsétek el, amit írtam. Ha kell, ki is törlöm azt a HSZ-t.
Ebben van valami.
Mármint abban van valami, hogy ki kéne törölnöm a HSZ-em, vagy abban, hogy ha nincs már itt fiktív sztori, akkor valóban fölösleges a topic? :D

Egyébként nem akarok baljós gondolatokat mondani, de tartok tőle, hogy Hessa már nem jön vissza. Az avatarját is kitörölte az adatlapján szereplő adataival együtt és a sztorijának epizódjait is kitörölte. Elég nagy csoda kell ahhoz, hogy visszajöjjön és újra feltöltse/folytassa a sztoriját. De bízzunk a csodában.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 28. 21:58

A második :D

Ja, tudom.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 08. 29. 11:54

De azt ugye tudjátok, hogy még mindig látogatja az oldalt. :ninja:
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 29. 12:15

Sejtem :P :ninja:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 29. 13:58

Nem sejteni kell, nézz utána! :) Utolsó látogatás, ma történt, alig 11.00 után. Ez azt jelenti, hogy ha levonjuk a kvantummechanikai turbulencia káros hatását a fotongenerátoros alsónadrágomra, elég esélyt látok arra, hogy minden bingónyereményemet arra tegyem, hogy visszajön!
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 29. 14:29

Nem tartom valószínűnek, hogy visszajön, csak feljár az oldalra. A sejtésem meg tudásra alapult :P :D De szerintem ezt a témát ne feszegessük, mert ezzel nem fogunk sokra menni :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 29. 19:28

Szerintem se bolygassuk tovább ezt a témát (habár én voltam az értelmi szerzője az első kommentemmel :D ). Adjunk neki időt, ha akar visszajön (márpedig szerintem, de csakis szerintem nem fog), ha meg nem akkor nem. Csak tényleg hagyjuk most már, nehogy az legyen a vége, mint a bodom26-os esetnek. :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 29. 19:35

Dani, egyetértek veled, de egy dolgot nagyon nem tartok helyénvalónak. Az a ******* ***** nagyon-nagyon nem illett oda!
Miért kellett? Hiszen semmi olyan helyzet nem áll fenn, mint akkor; vagy tévednék?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 08. 29. 19:44-kor.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 29. 19:43

Nem, semmi olyan helyzet nem áll fent, mint annál az esetnél (direkt használtam a spoilert, kérlek tedd meg te is), de ez még nem jelenti azt, hogy nem is állhat! Tehát ott sem gondoltuk, hogy az a bizonyos valaki annyira megváltozott, hogy ilyen vita keveredik abból, hogy valaki megkérdezte, hogy mi a helyzet vele. Tehát lehet, hogy Hessa sem véletlenül lépett le és törölte ki és hagyta abba az írást, lehet, nála is változtak a dolgok. Szóval nem tudhatjuk, mi jár annak a fejében, aki ilyen drasztikus lépést tesz. Ráadásul az ő eltűnése és történetének kitörlése is arra a bizonyos alkalomra vezethető vissza. Szóval csak fő a biztonság alapon mondtam, amit mondtam, ne érjen nála is minket ilyen váratlan és kellemetlen meglepetés.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése