Bandák háborúja

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 21. 09:15

Sziasztok egyedül írtam most meg ezt a rész.
Remélem tetszeni fog.

Bandák Háborúja 3.rész Le hull a lepel

Toreno felbukkant.Nem szól egy szót sem csak odadob egy papírt CJ-nek,és Toreno elment.
Ez állt a papíron

CJ,találkozzunk a sivatagban,az elhagyatott repülőtérnél pontban 22:00 órakkor.Remélem,hogy ott leszel.Majd ott elmondok mindent.
CJ ezt furcsálta.A Grove Street teljesen romokban.Most már csak a CJ,Sweet,Ceaser és Kendl maradt életben az első ütközetben.
CJ és a többiek,elrejtőztek abba a házba,ami Mad Dog adott CJ-nek.Oda kellett költözniük.Mindent megbeszéltek,hogy a cuccokat kajákat italokat meg mindent visznek.Amikor oda értek a házhoz,eldöntötték hogy ki hol fog aludni.CJ háza felett,volt egy helikopter,úgyhogy simán odaér.Ám mikor CJ indult volna szólt neki.
Sweet:Te neked elment az eszed?Fegyvertelenül mész,megy egy társ nélkül?Lehet,hogy csapda.
CJ:Igazad van,szóval gyere te is,meg hzz fegyvereket.

Sweet már rohant fegyverekért,be is szállt a helikopterbe,és már indultak is.Pont hogy 22:00-kor odaértek a találkára,és látták Torenot.Amikor leszálltak már is Torenohoz futottak.
CJ és Sweet:Na mit akarsz?
Toreno:Csak elmondok mindent a bandaháborútokról.
CJ és Sweet:Lökjed.
Toreno:Tehát láttam,hogy megnyertétek a háborút,de elkövettetek egy nagy hibát,nem kerestetek Ballas és Vagos bandatagokat.Én láttam őket és Grove Streeti fiúkat elfogtak,és megfenyegették őket.Így jött újra össze a Ballas és a Vagos banda.És a területeket,amiket kitisztítottatok,újra olyan lett mint régen.De még az sem jutott az eszetekbe,hogy megint toborozhatnátok bandatagokat.
CJ:Ez igaz.
Sweet:Gyerünk CJ sietnünk kell.
Toreno:Csak nem ma!

Az elhagyatott repülőtéren mindenhol előkerülnek a Ballas és a Vagos banda.Azonban CJ és Sweet sietett volna vissza a helikopterhez,Csak az egyik Ballasos kilőtte rakétával,Toreno meg köddé vált.CJ-nek és Sweet-nek,fel kellett venni a harcot.
CJ és Sweet azt hitték,hogy lesz két darab hydra az egyik hangárban.Odafuttottak,közben lőtték azokat,akik az utukat állták,aztán meg kiderült hogy csak egy darab hydra van,mert a másikat egy Vagosos vitte el.Nem lehetett más terv,minthogy CJ viszi a hydrát,mert Sweet nem tud vezetni repülőt.Sweet nem tehetett mást,minthogy kocsival megy,de nem talált kocsit,ezért motorral ment.Aztán CJ valami olyat talált,amit még senki nem talált a hydrában.CJ hívja Sweetet.

Sweet:Mond CJ.
CJ:Figyelj találtam rejtett gombot,ha megnyomom akkor lesz még egy üléshely.
Sweet:Csak az a baj ha valahol le tudsz szállni,akkor ezek a f*sszopók kilőnek,mert a nyomunkban vannak.
CJ:Akkor menj fel a sivatag legmagasabb pontjára,van ott egy ugrató,ha azon az ugratón kiugrassz a motorból,mert látom hogy azon mész most is,akkor kinyitom a fölöttem lévő üveget,és te oda beugrasz.
Sweet:Csak ha nem sikerül az ugrás,akkor meghalok,de más választásunk úgy sincs.

Tehát Sweet elért a legmagasabb ponthoz,és CJ épp hogy mindjárt ideér.Sweet ugrott egyet.Az ülésbe nem sikerült beleugrani,mert a szárnyra esett,de CJ kiengedte a kerekeket,így a hydra lelassult.Sweetnek még annyi ereje volt,hogy az ülésbe sikerüljön bemásznia.CJ látta,hogy Sweetet sokszor eltalálták,így bosszúból visszament az elhagyatott repülőtérre,és leszámolt a bandákkal.Aztán CJ és Sweet tervezték a hazautat,csak olyan sötét volt,hogy a 69 körzet felett repültek el,ami tiltott hely.Ezért CJ és Sweet 6 körözést kaptak.A katonák pedig utánuk mentek hunterekkel meg hydrákkal.CJ és Sweet nagy pácban voltak.A katonaság túlerőben volt.Szerencsére CJ-nek olyan ötlette támadt,hogy direkt eltalálják,hogy lezuhanjanak.A katonaság eltalálta a hydrát,így már ők azthitték,hogy lezuhannak és végük,a fele igaz de nem volt végük,mert CJ és Sweet a vízbe ugrottak,és kiúsztak Las Venturasig.Ott fogtak egy taxit.CJ mondta hogy vigye őket haza.

Eközben a taxiban

CJ:El sem hiszem ezt az egészet.
Sweet:CJ menjünk haza,fáradt vagyok.
CJ:Rendben,majd holnap megcsináljuk a dolgainkat.

Vajon mik lehetnek azok a dolgok?Kiderül a következő részben.

TO BE CONTINUED
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 02. 21. 15:48-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 02. 21. 14:00

Egész ötletesek ezek a kérdések a végén...Tetszik :cool:

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 21. 14:55

Cesar és Kendl nem bandatagok. Cesar egy másik banda magasabb rangú tagja. Aztán Madd Dog háza igazából CJ háza, hiszen nekiadta amikor Carl segített neki.
Vannak helyesírási hibáid, és szerintem Toreno karaktere nagyon nem ilyen. Sőt, iszonyúan más!

Azért ne keseredj el sem a rövidség miatt, sem a fentebb felsorolt hibák miatt!
Azért írom és gyűjtöm ki, mert azzal nem segítenék, ha csak annyit írnék, hogy nagyon jó. Szóval ha szerintem valami nem jó, akkor megírom.
Kérded meg TheGTAKING -et,hogy neki hogyan segítettem. Egy mondat: Kigyűjtöttem a hibákat!
Guess who's back!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 21. 15:00

akkor kijavítom
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 21. 15:01

de a rövidség miatt nem baj csak nincs időm hosszúakat írni meg türelmem sincs
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 21. 15:10

Nincs türelmed? :D Egy írónak az legyen a legtöbb. :P Nekem sem két perc megírni egy részt, sőt, mostanság ihlethiány miatt szó szerint napokat töltök ötleteléssel, írogatással és javítással. :P Neked sem kell minden nap újat írnod, ráérsz kidolgozni a részeket.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 21. 15:53

Figyelem

Kijavítottam itt is a dolgokat de ha lesz még kritika a rövidségen kívűl azt is kifogom javítani
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 21. 16:45

Ez nagyon tetszik :), egyre jobb, bár találtam én is pár hibát, de amúgy tök jó :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 21. 17:39

kösz de az Under Control is nagyon jó
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 21. 18:28

Niko Bellic1300 írta:kösz de az Under Control is nagyon jó
Szívesen, örülök, hogy tetszik :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 04. 17:26

Na úgy látom ebből a sztoriból se lesz új rész....

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 04. 22:26

Stan98 írta:Na úgy látom ebből a sztoriból se lesz új rész....
Hamarosan lesz új része, mondta nekem Niko, csak valami baj van a profiljával, így eltart pár napig, míg újra elérhető lesz. Én bízok benne, hogy még ezen a héten megérkezik a következő rész, remélem :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 06. 10:07

Sziasztok bocs hogy egy hete nem írtam mert baj volta profilommal.Köszönöm a segítséget TheGTAKING-től.

Bandák Háborúja 4 rész A felszabadítás

Amikor CJ és Sweet végre hazaértek,CJ elmondta Cesarnek és Kendlnek hogy milyen kalandja volt Sweetel a sivatagban.Ezt az egész Torenos ügyet körülbeszélték.CJ már olyan ideges volt,hogy elkezdett tervezgetni,hogy mivel vághatnának vissza Torenonak,de CJ-nek az is eszébe jutott,hogy a bandatagokat akiket elfogtak.Ezért elhatározták,hogy először a Dilimorei rendőrségre mennek,de Kendl továbbra is otthon marad.Amikor már ott voltak a Dilimorei rendőrkapitányságnál,egyszer csak Sweet észrevesz egy rendőrt.Egyszer csak Cesar-nek eszébe jutott valami.

Cesar:Srácok,ismerem ezt a rendőrt.A neve Aaron Cameron,csak a nevét tudom,de hallgassuk ki,mert még azt is tudom,hogy rabokat szállít át más városokba.

CJ-nek és Sweet-nek tetszik az ötlet.Amikor már ott voltak a rendőr előtt Sweet beszélt vele.

Sweet:Jó napot rendőr úr.
Cameron:Takarodj te csoki f*sz.
Sweet:A k**va anyádat.Olyat adok wazze,hogy oda is becsengetsz,ahol még csak mázolnak.
Cameron:Kiskutyám gyere hop hop hop gyere a gazdihoz. :lol:

Sweet beüt egyet Cameron arcába boxerrel.Cameron is felvett egy boxert és elkezdődött a box.Ám Sweet ebben profi volt,szóval simán csak ő nyerhetett.

Sweet:Hol vannak a bandatagok te g*ci?
Cameron:Úgy sem tudsz meg semmit.

Sweet a fejére tartotta a Desert Eagle-t

Sweet:Na elmondod,hogy hol vannak a bandatagok,vagy szétlövöm a fejed.
Cameron:Oké oké beszélek.Három helyre szállítottuk el a bandatagokat.Az egyik hely amit most láttok,a másik hely San Fierro,a harmadik hely pedig Las Venturas.
Sweet:Kösz az infót f*sszopó.

Mielőtt elmentek volna az akcióra,a csomagtartóban CJ kap RPG-t,Ceaser AK 47-et,Sweet meg SMG-t kapott.
Így elkezdődött az akció.CJ maradt kint,hogy ha jönnének a helikopterek és a rendőr autók.
Ceaser fedezte Sweetet.Amikor már épp látták,hogy a rendőrök verik a Grove Streeti fiúkat Sweet még egy phsziopatánál is idegesebb volt.Sweet mindegyiknek leszedte a fejét,és a holt fejetket meg ketté lőtte.
Ceaser fogmost őrködni,még Sweet kiszabadítja a fiúkat.Az állapotuk nagyon gyenge volt,így Cesar titokban elvitte őket egy busszal a Los Santosi kórházba.Cesar tudta jól,hogy busszal menjenek,így álcázza magát és a fiúkat.Sweet kimegy a rendőrségről és látja,hogy Cameron szabadulni akar egy helikopterrel,így Sweet ráugrik a helikopterre.Látta,hogy CJ nincs a rendőrkapitányság előtt.Amikor már a víz felett voltak Sweet nem bírt tovább kapaszkodni,de szerencsére látott egy hajót és Cameron után ment Sweet.Már épp a szárazföldhöz ért,így Sweet tudta jól,hogy semmi esélye se lesz,ám egyszer csak CJ jön egy Annihilatorral.Sweet ráugrott az Annihilatorra.Már nagyon közel voltak Cameronhoz.Sweet megpróbálkozott mégegyszer ráugrani a helikopterre és sikerült neki.Cameron megszúrja késsel Sweetet,de Sweet kirúgja őt a helikopterből és még belelő egyet a helikopterből egy Desert Eagle-vel.Sweet úgy látta hogy Cameron meghalt,ám egy szénát szállító kamionra esett.Eközben Ceaser elvitte a bandatagokat a kórházba,és rögtön vissza akart menni CJ és Sweet után,mikor egyszer csak leüti egy idegen ember és Cesart elviszi egy rejtekhelyre.

???:Kelj fel te büdös mexikói.
Cesar:Ki vagy te?
???:Már nem is emlékszel rám?
Cesar:Csak annyit látok hogy fekete vagy és..............Tenpenny.
Tenpenny:Eltaláltad te gyökér.
Cesar:Én azthittem hogy halott vagy.
Tenpenny:Ez nem így van.Az orvosok újraélesztettek.Kutattam utánad,és a hülye haverjaid után.És most bosszút állok rajtad,és mindenkin aki keresztbe húzott nekem.Tenpenny ütötte Ceasert nem kegyelmezett neki.
Ezt egy ember meghallotta az utcán és bement a házba.

???:Hé hagyd abba te feka f*sszopó.

Az idegen eltörte Tenpenynek mind a két karját.Tenpennyt megrúgdosta és megszúrta késsel.

???:Takarodj el innen.
Tenpenny:Még te is megfogsz fizetni te fehér f*sz.

Az idegen segített Cesarnek.

Cesar:Köszönöm hogy megmentetted az életem.Megtudhatnám a nevedet?
???:Az én nevem Niko Bellic.Jól élek Liberty Cityben,lezártam az ügyeimet ott,és most eljöttem nyaralni ide.Hallottam hogy valakit vernek a házban.Így bejöttem és megmentettelek
Cesar:Nem akarsz segíteni nekünk?
Niko:De segítek.Tudom hogy csak pénzért dolgozok valakivel,de veletek most kivételt teszek.Ám nem kéne ide hívni a haverjaidat?
Cesar:A kecóhoz hívjuk a többieket.Vezetsz?
Niko:Vezetek,csak mond hogy merre menjek.
Cesar:Most játszak GPS-t?
Niko:Arra gondoltam én is. :lol:
Cesar:Na jól van. -.-

Cesar felhívja CJ-t és Sweetet,hogy jöjjenek a kecóhoz.Mindenki ott volt és látták Nikot.

CJ:Ki a f*szom vagy te?
Niko:Az én nevem Niko Bellic.Közép-Európai származású vagyok.Hallottam hogy mekkora szarban vagytok szóval segítek nektek.És ha jól látom négyen vagyunk.Ceaser elmondott mindent hogy San Fierroban és Las Venturasban vannak a bandatagok.Mivel négyen vagyunk,ezért válljunk szét.Te meg te menjetek San Fierroba,én
és Cesar Las Venturasba megyünk.

A terv mindenkinek tetszett.CJ és Sweet simán kiszabadította a bandatagokat,de egyszer csak a Ballas és a Vagos banda rajtaüt CJ-nek és Sweetnek.Niko és Cesar ők is kiszabadították a bandatagokat.Cesarr elvitte őket Las Venturasi kórházba,addig Niko talált egy rendőrhelikoptert,és San Fierro fele vette az utat.Niko látta hogy CJ és Sweet szarban vannak,ezért gyorsan leszált a helikopterrel és felvette CJ-t és Sweetet.CJ és Sweet RPG-vel lőtte a bandatagokat.Egy ember hívta a rendőrséget,hogy kapják el a Ballast és a Vagost.A Grove Streeti fiúk gyorsan felszálltak külön taxikba,és a San Fierroi kórházba mentek.

Niko:Hogy hívnak titeket:
CJ:Engem Carl Johnsonnak,de csak hívj CJ-nek.
Sweet:Engem Sean Johnsonnak,de csak hívj Sweet-nek.
Niko:Egyébként valami feka zsaru megakarta ölni Ceasert.
CJ és Sweet:TENPENNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niko:Csak eltörtem mind a két karját és megszurkáltam késsel.
CJ:Jól tetted.
Sweet:Na most már menjünk haza.
Niko:Irány haza.

Vajon még fel fog bukkanni még valaki?Kiderül a következő részben.

TO BE CONTINUED.....................
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 04. 26. 17:52-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 06. 14:31

Jó lett, bár arra gondoltam, hogy elküldöd privátban a küldetést, én leírom a hibákat, te pedig kijavítod, mindegy majd legközelebb így csináld ;), egyébként jobb lett az előzőnél, azonban vannak benne hibák, pl: előfordul, hogy úgy írod egyes részeket, mintha jövő időben lenne, ezt múlt időben kell, ennek ellenére tetszik! :)

UI: Kösz, hogy beleraktad Cameront.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Bandák háborúja

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 03. 06. 16:22

Egész jó lett, de van pár dolog, ami eléggé szúrja a szememet: Ceasert Cesar-nak kell írni, ha a San Andreasi térkép az alapp, akkor szerintem jobban illene ide még a Hunter, Cj-ék Johnsonék nem Jhonsonék. De amúgy nem rossz, csak néhol nekem zavaros.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Válasz küldése