GTA Inle City

Kitalált GTA sztorik.
Válasz küldése
TheHunter
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014. 08. 03. 06:39

GTA Inle City

Hozzászólás Szerző: TheHunter » 2014. 08. 06. 14:02

Üdv! Énis megpróbálkoztam egy történettel, egyenlőre csak az első része van meg, itt van:
Inle City, 1. rész

2013 nyarán, Tom és testvére, Johhny azon kondolkoznak, hogy pénzt kellene szerezniük. Egyszer, Tom szerencsejáték függősége végre

szerencsét hoz, és nyernek egy 2 fős repülőutat Inle City államába...
Johhny megszólal: Na végre! Össze fog jönni egy utazás, milyen régóta várok erre...
Elkezdenek csomagolni, amit tudnak,ám ekkor Tom megszólal:
-Biztos, hogy jó ötlet ez?- erre felel Johhny: -Hogyne! Mellékesen, halottam már Inle Cityről, nagyon király város, Napsütés, csajok, pénz...
Ne viccelj!
Tom: -Naná! Máris a pénz a legfontosabb...
Amikor összepakoltak, elindultak a San Fierroi reptérre, ahonnan 10 perc múlva indul a gép.
A gép elindult, amikor Tom telefonja megcsörren, felveszi, de senki se szólt bele... Pedig Johhny meg volt győződve, hogy ismeri az illetőt.
Tom: -Siess már! Mindjárt indul a gép! Itt fogunk hagyni...
A gép már a levegőben van, amikor a mosdófülkéből hirtelen terroristák jelennek meg, és elkezdenek lövöldözni, amerre látnak.
A gép lezuhant, és a vízben landolt, nem messze a szárazföldről, de mivel csak Tom és Johhny tudott úszni, csak ők élték túl...
A parton egy taxit hívtak, amivel elmentek az ócska apartmanba, amit megvettek.
Johhnynak megint megszólal a telefonja, és ezúttal beleszól valaki:
-Találkozz velem és az embereimmel a Blue City-i kisrepülőtéren, ma pontban 13:00 órakor! Információim vannak számodra...
Johhny meglepődött, és így szólt: Először is, ki a fene vagy te, és honnan tudod a telefonszámomat? Másodszor, milyen információk?
Mire az ismeretlen telefonáló: - Most nem beszélhetek, vonszold ide a segged, ha érdekel! Viszhall!
Tom: Most mi a fenét csináljunk? :cool:

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Inle City

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 06. 14:28

Jó kis bevezető rész, habár az elrendezéssel kicsit baj van, amit most nem tudok kifejteni mert telefonról vagyok....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Inle City

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 06. 15:25

Tetszik a történet, bár így kezdésre elég sok minden történt. Egy karakterleírást szívesen elfogadnék, mert fogalmam sincs, kik ők, mivel foglalkoznak, hány évesek, milyen kapcsolatuk van egymással. Hamarosan írok neked néhány tippet, de Chuck Norris figyel engem, úgyhogy nem tehetem meg! :D
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Inle City

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 06. 15:43

Minden történetírási tapasztalatok viharos fellegei közül sújtok le villámaimmal eme fölkészületlen próbálkozásra. Ja, egy kicsit gondolkodj, mielőtt elkezdenél írni. Én nem mondom, hogy ez nem egy jó történet, én azt mondom, hogy ez nem történet, legalábbis ebben az állapotában semmiképp.
Először is: rendes formázás, rendes taglalás (vagy tagolás).
Másodszor: párbeszédek, történet, háttérinformációk...
Például: Ki beszélt arról a shitty apartmanról? Mármint eddig? Tehát ez nem valami nyaralás lett volna?
Guess who's back!

TheHunter
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014. 08. 03. 06:39

Re: GTA Inle City

Hozzászólás Szerző: TheHunter » 2014. 08. 06. 19:07

Köszönön, hogy írtatok, megpróbálok írni egy kijavított verziót ebből ;)

Válasz küldése