Little Ol' Legend

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Little Ol' Legend

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 25. 18:05

Nem is szeretem túlzottan a rózsaszínt :D
Ettől függetlenül bárki viselhet éppen egyet, azzal nincsen baj. Pont mára vagy holnapra terveztem egy részt megint, valamiért nagyon kimaradt minden, bár ezt amúgy is jókedv-szinten akartam írni. Szóval ha vna hangulat. Már összegyűlt az Online miatt :D
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Little Ol' Legend

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 25. 18:49

Ha gondolod, játszhatunk majd ketten az Online-ban. A bátyám megveszi PC-re! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Little Ol' Legend

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 31. 20:42

Annyit mondanék, hogy a történet folytatódni fog. Össze fogom szedni magam. Az a probléma, hogy ezt a történetet a GTA IV inspirálta, és pont azt élveztem/élvezem benne, hogy egy random katyvasz irányítja azt, amit írok. Bármit be tudok illeszteni.
Namármost, én nem játszom a IV -el mostanság, mióta megvan az V. És az V nem jó alany. Bármennyire szeretem is az V -öt, azt kell, hogy mondjam, a IV sokkal mélyebb nyomot hagyott bennem, minden plusz lehetőség, a jobb grafika és minden más ellenére. És hiába gyengébb pótlék, az V -el sem játszom mostanában. Nem t'om, valahogy nem fekszik. Szóval folytatni fogom, csak összekaparom a lusta magamat. Pár napon belül összeütök valamit.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Little Ol' Legend

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 31. 20:53

Már várom! Kíváncsi leszek a folytatásra. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése